[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 18 lipca 2018, 22:45:21

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
Przychodzą: Hubert Gostomski (B - Radomiak Radom), Krzysztof Iwanicki (O - junior), Łukasz Kędziora (O - Hutnik Kraków), Jacek Kiełb (P - Korona Kielce), Szczepan Kogut (P - GKS Bełchatów), Paweł Leżoń (P - junior), Tomasz Matuszewski (P - junior), Krzysztof Miroszka (P - Wisła Sandomierz), Patrik Mišák (P - Mezőkövesd-Zsóry SE), Marek Mróz (P - Lech II Poznań), Dominik Sadzawicki (O - Stal Mielec), Michał Skóraś (P - Lech II Poznań), Kamil Słaby (O - GKS Katowice) , Dawid Szymonowicz (P - Jagiellonia Białystok), Alex Sobczyk (SC Wiener Neustadt), Dávid Berežný (Partizán Bardejov), Michal Kraľovič (1.FC Tatran Prešov), Michał Leżoń (junior), Patryk Morys (junior)

Odchodzą: Krzysztof Baran (B - GKS Katowice), Rafał Grzelak (P - Korona Kielce), Dávid Guba (N - ?), Gabriel Iancu (P - ?), Dejan Janjatović (P - ?), Nika Kwantaliani (P - Puszcza Niepołomice), Vitālijs Maksimenko (O - NK Olimpija (Lublana) ), Gabriel Matei (O - Concordia Chiajna), Ján Mucha (B - ?), Piotr Nowak (P - Stal Stalowa Wola ), Szymon Pawłowski (P - Górnik Zabrze), Łukasz Piątek (P - ?), Samuel Štefánik (P - Arka Gdynia)

Bytovia Bytów  
Przychodzą: Filip Burkhardt (P - ŁKS Łódź), Patryk Burzyński (P - Błękitni Stargard), Maciej Dampc (O - Chojniczanka Chojnice), Marcin Gawron (P - Polonia Warszawa), Gracjan Jaroch (N - Błękitni Stargard), Mateusz Kaba (O - rezerwy), Damian Kugiel (N - Radunia Stężyca), Mateusz Kuzimski (N - Bałtyk Gdynia), Juliusz Letniowski (P - Bałtyk Gdynia), Kacper Nytko (P - Unia Tarnów), Michał Olczak (B - Ursus Warszawa), Mateusz Ostaszewski (P - Olimpia Zambrów), Danian Pawłas (P - Pogoń II Szczecin), Arsenij Procyszyn (O - Cuiavia Inowrocław) , Bartosz Ryngwelski (B - rezerwy), Michał Smolarczyk (N - Unia Solec Kujawski), Łukasz Wasiak (P - Falubaz Zielona Góra), Dawid Witkowski (O - Siarka Tarnobrzeg), Artur Wojach (P - Kaszubia Kościerzyna), Patryk Wolski (P - rezerwy) , Lucjan Zieliński (P - MKS Kluczbork), Aleks Hendryk (rezerwy), Bartosz Rzeszut-Pastusiak (TSG Pfeddersheim), Fabian Lengiewicz (Arka II Gdynia), Jakub Michor (Pogoń Lębork), Kristian Brymora (IFK Hässleholm)

Odchodzą: Kamil Adamek (N - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Bartosz Biel (P - GKS Bełchatów ), Fran González (O - Lee Man FC), Sebastian Kamiński (P - Widzew Łódź), Orlande Kpassa (N - ?), Marek Opałacz (O - Górnik Polkowice ), Michał Rzuchowski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Stasiak (O - ?), Janusz Surdykowski (N - Chojniczanka Chojnice), Michał Szewczyk (P - ?), Michał Szromnik (B - Odra Opole), Kamil Wacławczyk (P - Górnik Polkowice ), Jakub Wilk (P - ?), Edgaras Žarskis (O - ?)

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Deleu (O - Miedź Legnica), Tomasz Foszmańczyk (P - GKS Katowice), Karol Gardzielewicz (P - Miedź Legnica), Dawid Kamiński (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Krzysztof Korczyc (O - rezerwy), Seweryn Michalski (O - Chrobry Głogów), Miłosz Przybecki (P - Ruch Chorzów), Serhij Pyłypczuk (P - Wigry Suwałki), Cezary Sauczek (N - Polonia Warszawa), Janusz Surdykowski (N - Bytovia Bytów), Kamil Sylwestrzak (O - Wisła Płock), Kacper Szymankiewicz (P - Wisła Puławy), Damian Ślesicki (P - Ursus Warszawa), Wojciech Trochim (P - Sandecja Nowy Sącz), Konrad Marusiak (Znicz II Pruszków), Krystian Wachowiak (junior), Mateusz Borowski (rezerwy), Paweł Bednarski (MKP Szczecinek), Tobiasz Stanka (junior)

Odchodzą: Jakub Bąk (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Biskup (P - Bałtyk Gdynia), Maciej Dampc (O - Bytovia Bytów), Karol Fila (P - Lechia Gdańsk), Maciej Górski (N - Korona Kielce), Rafał Grzelak (P - ?), Dominik Jończy (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Piotr Kieruzel (O - Kotwica Kołobrzeg), Wojciech Lisowski (O - GKS Katowice), Michał Markowski (O - ?), Adam Ryczkowski (N - Górnik Zabrze), Sebastian Steblecki (P - GKS Tychy)

Chrobry Głogów  
Przychodzą: Mateusz Abramowicz (B - GKS Katowice), Jarosław Ratajczak (O - Pogoń Siedlce), Oskar Repka (O - Arka Gdynia), Marek Wasiluk (O - Jagiellonia Białystok), Łukasz Zejdler (P - GKS Katowice), Seweryn Dybizbański (rezerwy)

Odchodzą: Karol Danielak (P - Arka Gdynia), Marcel Gąsior (P - Stal Mielec), Anatoli Gospodinow (B - ?), Mateusz Machaj (P - Jagiellonia Białystok), Seweryn Michalski (O - Chojniczanka Chojnice), Łukasz Szczepaniak (P - Puszcza Niepołomice), Ariel Wawszczyk (O - Olimpia Grudziądz)

Garbarnia Kraków  
Przychodzą: Michał Czekaj (O - Rozwój Katowice), Przemysław Lech (P - Stal Mielec), Damian Nieśmiałowski (N - GKS Tychy), Dorian Pituła (O - Cracovia (j)), Mathieu Scalet (P - Śląsk Wrocław), Mateusz Węsierski (N - Błękitni Stargard), Jakub Wróbel (N - Radomiak Radom), Daniel Morys (Wisła Kraków (j)), Michał Banik (Wisła Kraków (j)), Norbert Jaszczak (Progres Kraków (j)), Piotr Apostolski (rezerwy)

Odchodzą: Łukasz Furtak (O - Puszcza Niepołomice ), Michał Kitliński (P - Stal Stalowa Wola ), Tomasz Liput (N - ?), Filip Wójcik (P - Puszcza Niepołomice)

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Przychodzą: Kamil Adamek (N - Bytovia Bytów), Dawid Gojny (O - ROW 1964 Rybnik), Łukasz Krakowczyk (N - Piast Gliwice), Patryk Skórecki (P - Błękitni Stargard), Maciej Spychała (P - Zagłębie II Lubin), Piotr Trąd (P - Unia Turza Śląska), Szymon Zalewski (O - Lech II Poznań), Adam Żak (N - Rozwój Katowice), Przemysław Pastuszak (junior)

Odchodzą: Wojciech Caniboł (N - Pniówek Pawłowice Śląskie ), Kacper Czajkowski (O - Stal Stalowa Wola ), Marcin Ruda (P - ?), Ville Salmikivi (N - FC Lahti), Daniel Szczepan (N - Śląsk Wrocław)

GKS Katowice  
Przychodzą: Konrad Andrzejczak (P - Zagłębie Lubin), Krzysztof Baran (B - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Dominik Bronisławski (P - Stal Brzeg), Dominik Chromiński (P - Jarota Jarocin), Kamil Główka (B - junior), Tomasz Kaczmarek (N - Lech II Poznań), Šimon Kupec (O - MFK Ružomberok), Kamil Kurowski (P - Olimpia Grudziądz), Wojciech Lisowski (O - Chojniczanka Chojnice), Adrian Łyszczarz (P - Śląsk Wrocław), Szymon Małecki (P - Górnik II Zabrze), Damian Michalik (P - Olimpia Grudziądz), Sławomir Musiolik (P - Unia Turza Śląska), Mariusz Pawełek (B - Jagiellonia Białystok), Grzegorz Piesio (P - Arka Gdynia), Rafał Remisz (O - Wigry Suwałki), Daniel Rumin (N - Skra Częstochowa), Kacper Tabiś (P - Rozwój Katowice), Niklas Zulciak (P - Wisła Puławy), Filip Żagiel (P - Odra Opole), Artur Grzechynka (junior), Bartosz Marędowski (junior), Jakub Kantyka (junior), Łukasz Jedyński (junior), Miłosz Szczyrba (junior)

Odchodzą: Mateusz Abramowicz (B - Chrobry Głogów), Armin Ćerimagić (P - ?), Tomasz Foszmańczyk (P - Chojniczanka Chojnice), Grzegorz Goncerz (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartłomiej Kalinkowski (P - ŁKS Łódź), Wojciech Kędziora (N - Ruch Chorzów), Lukas Klemenz (O - Jagiellonia Białystok), Paweł Mandrysz (P - ?), Tomasz Mokwa (O - Piast Gliwice), Dawid Plizga (P - ?), Patryk Procek (B - AÉL (Limassol)), Andreja Prokić (P - Stal Mielec), Oktawian Skrzecz (P - Korona Kielce), Kamil Słaby (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ), Maciej Wierzbicki (B - GKS Bełchatów), Patryk Wnuk (O - ?), Łukasz Zejdler (P - Chrobry Głogów)

GKS Tychy  
Przychodzą: Piotr Giel (N - GKS Bełchatów), Marcin Kowalczyk (O - Ruch Chorzów), Mateusz Maciejowski (B - GKS Katowice (j)) , Adrian Odyjewski (B - powrót po kontuzji) , Mateusz Pańkowski (O - Soła Oświęcim), Dominik Połap (P - rezerwy) , Michał Staniucha (N - rezerwy) , Sebastian Steblecki (P - Chojniczanka Chojnice), Wojciech Szumilas (P - Legionovia Legionowo)

Odchodzą: Rafał Dobroliński (B - ?), Michał Fidziukiewicz (N - ?), Paweł Kaczmarczyk (P - Wigry Suwałki), Łukasz Matusiak (P - Polonia Bytom), Damian Nieśmiałowski (N - Garbarnia Kraków), Dawid Rogalski (N - Gryf Wejherowo), Wojciech Szumilas (P - ?), Jakub Vojtuš (N - Sandecja Nowy Sącz)

ŁKS Łódź  
Przychodzą: Artur Bogusz (O - Wigry Suwałki), Michał Brudnicki (B - Sokół Aleksandrów Łódzki), Dominik Budzyński (B - Śląsk Wrocław), Jan Grzesik (O - Siarka Tarnobrzeg), Bartłomiej Kalinkowski (P - GKS Katowice), Dani Ramírez (P - Stomil Olsztyn), Jan Sobociński (O - Gryf Wejherowo), Paweł Wojowski (P - Gryf Wejherowo), Kamil Żylski (N - Sokół Aleksandrów Łódzki), Jakub Piela (rezerwy), Mateusz Misiak (rezerwy), Michał Snochowski (rezerwy), Piotr Tazbir (rezerwy)

Odchodzą: Filip Burkhardt (P - Bytovia Bytów), Damian Guzik (O - ?), Przemysław Kazimierczak (B - ?), Przemysław Kocot (O - Znicz Pruszków), Tomasz Margol (P - Pogoń Siedlce), Paweł Pyciak (P - ?), Kamil Waśniowski (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Łukasz Zagdański (N - Stal Rzeszów)

Odra Opole  
Przychodzą: Paweł Baranowski (O - Stomil Olsztyn), Dudu Paraíba (O - União Recreativa dos Trabalhadores (Patos de Minas)), Patryk Janasik (P - GKS Bełchatów), Krzysztof Janus (P - Arka Gdynia), Iván Martín (N - Pontevedra CF), Jakub Moder (P - Lech Poznań), Mariusz Rybicki (P - Wigry Suwałki), Michał Sypek (P - Ruch Zdzieszowice), Serafin Szota (O - Zagłębie Lubin), Michał Szromnik (B - Bytovia Bytów), Damian Ziarko (B - Ślęza Wrocław), Denis Smolarek (junior), Przemysław Chodorek (junior)

Odchodzą: Martin Baran (O - FK Železiarne Podbrezová), Václav Cverna (O - ?), Marek Gancarczyk (P - ?), Mateusz Kuchta (B - Zagłębie Lubin), David Ledecký (N - Górnik Zabrze, FC Hradec Králové), Bartłomiej Maćczak (N - Lechia Tomaszów Mazowiecki, UKS SMS Łódź), Mateusz Marzec (P - Olimpia Grudziądz), Gabriel Nowak (P - Kotwica Kołobrzeg), Mateusz Peroński (P - Kotwica Kołobrzeg), Robert Trznadel (O - Stal Rzeszów), Tomasz Wepa (P - Górnik Wałbrzych ), Filip Żagiel (P - GKS Katowice, Górnik Zabrze)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Jakub Bąk (P - Chojniczanka Chojnice), Chopi (P - CF Talavera de la Reina), Grzegorz Goncerz (N - GKS Katowice), Dominik Jończy (O - Chojniczanka Chojnice), Aleksander Komor (O - Górnik Łęczna), Arkadiusz Leszczyński (B - rezerwy) , Sebastian Madejski (B - Wisła Puławy), Przemysław Mystkowski (P - Miedź Legnica), Przemysław Płacheta (P - Pogoń Siedlce), Michał Rzuchowski (P - Bytovia Bytów), Patryk Drabik (junior)

Odchodzą: Damian Chmiel (P - Sandecja Nowy Sącz), Mikołaj Gibas (O - Widzew Łódź), Konrad Gutowski (P - Widzew Łódź), Łukasz Hanzel (P - ?), Dimityr Ilijew (P - Łokomotiw Płowdiw), Ľuboš Kolár (P - ?), Kamil Lech (B - Ruch Chorzów), Mariusz Malec (O - Pogoń Szczecin), Filip Matuszczyk (P - ?), Emil Możdżonek (O - Broń Radom), Tomasz Podgórski (P - Ruch Chorzów), Paweł Tomczyk (N - Lech Poznań)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Daniel Feruga (N - Olimpia Grudziądz), Łukasz Furtak (O - Garbarnia Kraków) , Patryk Kura (O - GKS Drwinia) , Marek Kuzma (N - Czerno More Warna), Nika Kwantaliani (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Kamil Poźniak (P - Gwardia Koszalin), Przemysław Sajdak (P - Karpaty Krosno), Kamil Słoma (P - Ruch Chorzów), Damian Smoleń (B - Wólczanka Wólka Pełkińska), Dawid Sojda (P - Unia Tarnów), Łukasz Szczepaniak (P - Chrobry Głogów), Hubert Tomalski (P - Raków Częstochowa), Jakub Wojtaszek (N - Korona Kielce (j)), Filip Wójcik (P - Garbarnia Kraków), Wiktor Żytek (P - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Branislav Ľupták (MFK Ružomberok), Filip Skórnica (FC Wrocław Academy Wrocław (j)), Grzegorz Chlebda (junior), Jakub Borusiński (UKS SMS Łódź), Michał Kołodziejczyk (?)

Odchodzą: Maciej Domański (P - Raków Częstochowa), Damian Lepiarz (O - Rozwój Katowice), Rafał Mikulec (O - Resovia), Marcin Staniszewski (B - Arka Gdynia), Jakub Zagórski (O - Górnik Łęczna), Dominik Zawadzki (P - ROW 1964 Rybnik)

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Daniel Bartl (P - FC Slovan Liberec), Kamil Biliński (N - Wisła Płock), Maciej Domański (P - Puszcza Niepołomice), Damian Gałązka (P - ŁKS 1926 Łomża), Grzegorz Gibki (B - KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Michał Gliwa (B - Sandecja Nowy Sącz), Meik Karwot (O - Pogoń Siedlce), Arkadiusz Kasperkiewicz (O - Górnik Łęczna), Szymon Kobusiński (O - Falubaz Zielona Góra), Patryk Kun (P - Arka Gdynia), Leândro (N - Radomiak Radom), Sebastian Musiolik (N - ROW 1964 Rybnik), Tomáš Petrášek (O - powrót po chorobie), Petr Schwarz (P - FC Hradec Králové), Mateusz Żebrowski (P - brak klubu)

Odchodzą: José Embaló (N - ?), Mateusz Kos (B - ?), Mateusz Lis (B - Wisła Kraków), Jakub Łabojko (P - Śląsk Wrocław), Przemysław Mizgała (P - ?), Przemysław Oziębała (P - Gwarek Tarnowskie Góry ), Artiom Rachmanow (O - ?), Hubert Tomalski (P - Puszcza Niepołomice), Filip Wichman (B - ?), Krystian Wójcik (P - Górnik Łęczna)

Sandecja Nowy Sącz  
Przychodzą: Damian Chmiel (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dawid Flaszka (P - GKS Bełchatów), Marcin Flis (P - Górnik Łęczna), Mariusz Gabrych (N - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Miłosz Kałahur (O - Lechia Gdańsk) , Paweł Kapsa (B - Miedź Legnica), Łukasz Kędziora (O - Hutnik Kraków) , Mateusz Klichowicz (N - Olimpia Grudziądz), Marek Kozioł (B - Stal Mielec) , Szymon Kuźma (P - Podhale Nowy Targ), Dawit Manojan (P - Alaszkert Erewan), Sebastian Szczepański (P - Partizán Bardejov), Michał Szeliga (O - Rozwój Katowice), Szymon Tokarz (B - rezerwy), Jakub Vojtuš (N - GKS Tychy), Dawid Węglowski (N - Poprad Muszyna), Kacper Tokarczyk (rezerwy), Kamil Ogorzały (rezerwy), Maksym Feszczuk (Arsenał Kijów), Patrick Rubaszewski (TSV Alemannia Aachen 1900 (j)), Peter Peregrim (Partizán Bardejov (j)), Sebastian Wąchała (junior), Tomasz Kołbon (Watra Białka Tatrzańska), Wiktor Żołądź (junior)

Odchodzą: Jakub Bartosz (O - Wisła Kraków), Alexandru Benga (O - Septemwri Sofia), Tomasz Brzyski (O - Motor Lublin), Mateusz Cetnarski (P - ?), Adrian Danek (P - Cracovia), Michał Gałecki (P - Znicz Pruszków), Michał Gliwa (B - Raków Częstochowa), Bartłomiej Kasprzak (P - Widzew Łódź), Aleksandyr Kolew (N - Arka Gdynia), Płamen Kraczunow (O - ?), Pawło Ksionz (P - Olimpik Donieck), Patrik Mráz (O - ?), Dawid Pietrzkiewicz (B - ?), Filip Piszczek (N - Cracovia), Łukasz Radliński (B - Polonia Środa Wielkopolska), Jonatan Straus (O - Wigry Suwałki), Wojciech Trochim (P - Chojniczanka Chojnice)

Stal Mielec  
Przychodzą: Sebastian Bergier (N - Śląsk Wrocław), Marcel Gąsior (P - Chrobry Głogów), Piotr Goliasz (P - rezerwy), Mateusz Jarzynka (O - Avia Świdnik), Seweryn Kiełpin (B - Wisła Płock), Mendi (N - UD San Sebastián de los Reyes) , Konrad Misztal (P - Czarni Połaniec), Damian Primel (B - KS Polkowice), Andreja Prokić (P - GKS Katowice), Mateusz Spychała (O - Wigry Suwałki), Grzegorz Tomasiewicz (P - Pogoń Siedlce), Bartosz Kania (rezerwy), Michał Puzon (rezerwy), Oskar Mazur (rezerwy)

Odchodzą: Jakub Arak (N - Lechia Gdańsk), Maksymilian Banaszewski (P - Wisła Płock, Arka Gdynia), Dejan Đermanović (N - ?), Michał Janota (P - Arka Gdynia), Krzysztof Kiercz (O - Arka Gdynia), Marek Kozioł (B - Sandecja Nowy Sącz ), Przemysław Lech (P - Garbarnia Kraków), Radosław Majecki (B - Legia Warszawa), Piotr Marciniec (P - Pogoń Siedlce), Szymon Przystalski (O - ?), Dominik Sadzawicki (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Žiga Škoflek (P - ?), Rafał Strączek (B - Czarni Połaniec, ?)

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Michał Góral (N - Legia II Warszawa), Szymon Jarosz (O - Stal Stalowa Wola), Łukasz Jegliński (P - Pogoń II Siedlce), Tomasz Kaczmarek (N - Lech II Poznań), Dominik Kun (P - Pogoń Siedlce), Adrian Serowiec (B - Mławianka Mława), Rafał Śledź (N - GKS Wikielec) , Miłosz Trojak (O - Ruch Chorzów), Dominik Wasiak (Jagiellonia Białystok (j))

Odchodzą: Paweł Abbott (N - ?), Paweł Baranowski (O - Odra Opole), Igor Biedrzycki (O - ?), Wiktor Biedrzycki (P - Górnik Zabrze), Ernest Dzięcioł (O - Widzew Łódź), Paweł Głowacki (P - ?), Adrian Karankiewicz (O - Wigry Suwałki), Daniel Mikołajewski (P - Lechia Gdańsk), Jakub Miszczuk (B - ?), Dani Ramírez (P - ŁKS Łódź), Artur Siemaszko (N - Zagłębie Lubin), Tomasz Zahorski (N - ?), Marcel Ziemann (O - ?)

Warta Poznań  
Przychodzą: Wojciech Fadecki (P - Błękitni Stargard), Arkadiusz Gajewski (N - Sokół Ostróda), Mariusz Idzik (N - Miedź Legnica), Jakub Smektała (P - Wisła Puławy), Grzegorz Szymusik (O - Błękitni Stargard), Marcin Wasielewski (P - Znicz Pruszków), Niklas Zulciak (P - Wisła Puławy), Aleks Ławniczak (junior), Szymon Piekarski (junior)

Odchodzą: Adrian Chopcia (N - Polonia Środa Wielkopolska), Przemysław Kita (N - Piast Gliwice), Wiktor Patrzykąt (O - Błękitni Stargard, Górnik Zabrze), Adrian Szynka (P - Kotwica Kołobrzeg)

Wigry Suwałki  
Przychodzą: Robert Bartczak (P - Legia Warszawa) , Patryk Czułowski (P - Avia Świdnik), Arkadiusz Gajewski (N - Sokół Ostróda), Łukasz Goździejewski (P - Tęcza Miłomłyn), Fabian Hiszpański (P - Wisła II Płock), Paweł Kaczmarczyk (P - GKS Tychy), Adrian Karankiewicz (O - Stomil Olsztyn), Filip Karbowy (P - Górnik Łęczna), Wojciech Kuriata (O - MKS Ełk), Mateusz Leleno (P - Legionovia Legionowo), Rafał Maćkowski (P - Pogoń Szczecin), Adrian Małachowski (P - Znicz Pruszków), Łukasz Mozler (P - Piast Żmigród), Bartosz Mroczek (P - Sokół Aleksandrów Łódzki), Arkadiusz Najemski (O - Legia Warszawa), Damian Pawłowski (P - Pogoń Szczecin), Dawid Polkowski (P - Pogoń Siedlce), Konrad Poprawa (O - Śląsk Wrocław), Kamil Sabiłło (N - Unia Skierniewice), Konrad Skuza (B - Stal Rzeszów), Krystian Słowicki (P - Sokół Ostróda), Aron Stasiak (N - Pogoń Szczecin), Jonatan Straus (O - Sandecja Nowy Sącz), Filip Zezula (Lechia Gdańsk (j)), Jaime Agujetas Otero (Alondras CF), Kacper Cimochowski (rezerwy), Kacper Dziuba (UKS SMS Łódź), Łukasz Szczerbowski (rezerwy), Piotr Krzywicki (rezerwy)

Odchodzą: Artur Bogusz (O - ŁKS Łódź), Robert Dadok (P - Stal Stalowa Wola ), Damian Gąska (P - Śląsk Wrocław), Patryk Klimala (N - Jagiellonia Białystok), Robert Obst (O - Ruch Chorzów ), Serhij Pyłypczuk (P - Chojniczanka Chojnice), Mateusz Radecki (P - Śląsk Wrocław), Rafał Remisz (O - GKS Katowice), Mariusz Rybicki (P - Odra Opole), Patryk Sokołowski (P - Piast Gliwice), Mateusz Spychała (O - Stal Mielec), Mateusz Żyro (O - Legia Warszawa)

 

Napisz do nas