[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 21 września 2018, 19:59:00

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
Przychodzą: Hubert Gostomski (B - Radomiak Radom), Krzysztof Iwanicki (O - junior), Dawid Kalisz (P - ROW 1964 Rybnik), Jacek Kiełb (P - Korona Kielce), Michał Leżoń (B - powrót po kontuzji), Paweł Leżoń (P - junior), Tomasz Matuszewski (P - junior), Patrik Mišák (P - Mezőkövesd-Zsóry SE), Marek Mróz (P - Lech II Poznań), Dominik Sadzawicki (O - Stal Mielec), Michał Skóraś (P - Lech II Poznań), Kamil Słaby (O - GKS Katowice), Dawid Szymonowicz (P - Jagiellonia Białystok), Árni Vilhjálmsson (N - Jönköpings Södra IF), Patryk Morys (junior)

Odchodzą: Krzysztof Baran (B - GKS Katowice), Dávid Guba (N - MFK Karviná), Gabriel Iancu (P - FC Voluntari), Dejan Janjatović (P - ?), Nika Kwantaliani (P - Widzew Łódź), Vitālijs Maksimenko (O - NK Olimpija (Lublana)), Gabriel Matei (O - Concordia Chiajna), Ján Mucha (B - ?), Piotr Nowak (P - Stal Stalowa Wola), Szymon Pawłowski (P - Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Piątek (P - ?), Bartosz Śpiączka (N - GKS Katowice), Joona Toivio (O - BK Häcken)

Bytovia Bytów  
Przychodzą: Filip Burkhardt (P - ŁKS Łódź), Patryk Burzyński (P - Błękitni Stargard), Kacper Chodyna (P - Zagłębie Lubin), Maciej Dampc (O - Chojniczanka Chojnice), Aleks Hendryk (N - rezerwy), Gracjan Jaroch (N - Błękitni Stargard), Mateusz Kaba (O - rezerwy), Mateusz Kuzimski (N - Bałtyk Gdynia), Juliusz Letniowski (P - Bałtyk Gdynia), Arsenij Procyszyn (O - Cuiavia Inowrocław), Bartosz Ryngwelski (B - rezerwy), Łukasz Wasiak (P - Falubaz Zielona Góra), Dawid Witkowski (O - Siarka Tarnobrzeg), Patryk Wolski (P - rezerwy)

Odchodzą: Kamil Adamek (N - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Bartosz Biel (P - GKS Bełchatów), Fran González (O - Lee Man FC), Sebastian Kamiński (P - Widzew Łódź), Orlande Kpassa (N - Lubuszanin Trzcianka), Marek Opałacz (O - Górnik Polkowice), Michał Rzuchowski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Stasiak (O - Flota Świnoujście), Janusz Surdykowski (N - Chojniczanka Chojnice), Michał Szewczyk (P - Soła Oświęcim), Michał Szromnik (B - Odra Opole), Kamil Wacławczyk (P - Górnik Polkowice), Jakub Wilk (P - Polonia Środa Wielkopolska), Edgaras Žarskis (O - FK Gorodieja)

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Deleu (O - Miedź Legnica), Tomasz Foszmańczyk (P - GKS Katowice), Karol Gardzielewicz (P - Miedź Legnica), Piotr Grzelczak (N - AÓ Plataniá Chaníon), Dawid Kamiński (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Rafał Kobryń (O - Lechia Gdańsk), Krzysztof Korczyc (O - rezerwy), Seweryn Michalski (O - Chrobry Głogów), Oskar Piernicki (B - Astoria Szczerców), Tomasz Prusaczyk (P - rezerwy), Miłosz Przybecki (P - Ruch Chorzów), Serhij Pyłypczuk (P - Wigry Suwałki), Janusz Surdykowski (N - Bytovia Bytów), Kamil Sylwestrzak (O - Wisła Płock), Wojciech Trochim (P - Sandecja Nowy Sącz), Krystian Wachowiak (junior), Tobiasz Stanka (junior)

Odchodzą: Jakub Bąk (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Biskup (P - Bałtyk Gdynia), Maciej Dampc (O - Bytovia Bytów), Karol Fila (P - Lechia Gdańsk), Maciej Górski (N - Korona Kielce), Rafał Grzelak (P - KP Starogard Gdański), Dominik Jończy (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dawid Kamiński (P - Motor Lublin), Piotr Kieruzel (O - Kotwica Kołobrzeg), Piotr Kręcki (P - Bałtyk Gdynia), Wojciech Lisowski (O - GKS Katowice), Michał Markowski (O - Górnik Łęczna), Adam Ryczkowski (N - Górnik Zabrze), Dawid Schulz (O - Borowiak Czersk), Sebastian Steblecki (P - GKS Tychy), Błażej Wiesiołek (B - Grom Więcbork)

Chrobry Głogów  
Przychodzą: Mateusz Abramowicz (B - GKS Katowice), Rafał Maćkowski (P - Pogoń Szczecin), Jarosław Ratajczak (O - Pogoń Siedlce), Oskar Repka (O - Karlsruher SC (j)), Marek Wasiluk (O - Jagiellonia Białystok), Łukasz Zejdler (P - GKS Katowice), Seweryn Dybizbański (rezerwy)

Odchodzą: Karol Danielak (P - Arka Gdynia), Marcel Gąsior (P - Stal Mielec), Anatoli Gospodinow (B - Etyr Wielkie Tyrnowo), Mateusz Machaj (P - Jagiellonia Białystok), Seweryn Michalski (O - Chojniczanka Chojnice), Rafał Paluch (B - MKS Nowe Miasteczko), Tomasz Serweta (P - FC Anker Wismar), Łukasz Szczepaniak (P - Puszcza Niepołomice), Ariel Wawszczyk (O - Olimpia Grudziądz)

Garbarnia Kraków  
Przychodzą: Michał Czekaj (O - Rozwój Katowice), Szymon Kobusiński (O - Falubaz Zielona Góra), Przemysław Lech (P - Stal Mielec), Damian Nieśmiałowski (N - GKS Tychy), Dawid Nowak (N - Puszcza Niepołomice), Paweł Pyciak (P - ŁKS Łódź), Mateusz Węsierski (N - Błękitni Stargard), Jakub Wróbel (N - Radomiak Radom), Piotr Apostolski (rezerwy)

Odchodzą: Petar Borovićanin (O - Bocheński KS), Łukasz Furtak (O - Puszcza Niepołomice), Michał Kitliński (P - Stal Stalowa Wola), Tomasz Liput (N - ?), Kamil Moskal (O - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków))

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Przychodzą: Kamil Adamek (N - Bytovia Bytów), Dawid Gojny (O - ROW 1964 Rybnik), Łukasz Krakowczyk (N - Piast Gliwice), Patryk Skórecki (P - Błękitni Stargard), Maciej Spychała (P - Zagłębie II Lubin), Adam Żak (N - Rozwój Katowice), Przemysław Pastuszak (junior)

Odchodzą: Wojciech Caniboł (N - Pniówek Pawłowice Śląskie), Kacper Czajkowski (O - Stal Stalowa Wola), Konrad Hasior (N - Pniówek Pawłowice Śląskie), Wojciech Łaski (P - Płomień Połomia), Marcin Ruda (P - Gwarek Ornontowice), Ville Salmikivi (N - FC Lahti), Daniel Szczepan (N - Śląsk Wrocław)

GKS Katowice  
Przychodzą: David Añón (N - Pontevedra CF), Konrad Andrzejczak (P - Zagłębie Lubin), Krzysztof Baran (B - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Dominik Bronisławski (P - Stal Brzeg), Šimon Kupec (O - MFK Ružomberok), Kamil Kurowski (P - Olimpia Grudziądz), Wojciech Lisowski (O - Chojniczanka Chojnice), Adrian Łyszczarz (P - Śląsk Wrocław), Damian Michalik (P - Olimpia Grudziądz), Mariusz Pawełek (B - Jagiellonia Białystok), Grzegorz Piesio (P - Arka Gdynia), Tymoteusz Puchacz (O - Zagłębie Sosnowiec), Rafał Remisz (O - Wigry Suwałki), Daniel Rumin (N - Skra Częstochowa), Bartosz Śpiączka (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Kacper Tabiś (P - Rozwój Katowice), Jakub Wawrzyniak (O - Lechia Gdańsk), Arkadiusz Woźniak (O - Zagłębie Lubin), Artur Grzechynka (junior), Bartosz Marędowski (junior), Jakub Kantyka (junior), Łukasz Jedyński (junior), Miłosz Szczyrba (junior)

Odchodzą: Mateusz Abramowicz (B - Chrobry Głogów), Armin Ćerimagić (P - ?), Tomasz Foszmańczyk (P - Chojniczanka Chojnice), Grzegorz Goncerz (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartłomiej Kalinkowski (P - ŁKS Łódź), Wojciech Kędziora (N - Ruch Chorzów), Lukas Klemenz (O - Jagiellonia Białystok), Tomasz Midzierski (O - Górnik Łęczna), Tomasz Mokwa (O - Piast Gliwice), Dawid Plizga (P - LKS Goczałkowice Zdrój), Patryk Procek (B - AÉL (Limassol)), Andreja Prokić (P - Stal Mielec), Oktawian Skrzecz (P - Korona Kielce), Kamil Słaby (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Dalibor Volaš (N - NK Krško), Maciej Wierzbicki (B - Polonia Bytom), Patryk Wnuk (O - Ruch Radzionków), Łukasz Zejdler (P - Chrobry Głogów)

GKS Tychy  
Przychodzą: Hubert Adamczyk (P - Olimpia Grudziądz), Piotr Giel (N - GKS Bełchatów), Marcin Kowalczyk (O - Ruch Chorzów), Mateusz Maciejowski (B - GKS Katowice (j)), Omar Monterde (P - Lincoln Red Imps FC), Adrian Odyjewski (B - powrót po kontuzji), Dominik Połap (P - rezerwy), Michał Staniucha (N - rezerwy), Sebastian Steblecki (P - Chojniczanka Chojnice)

Odchodzą: Rafał Dobroliński (B - Stal Rzeszów), Michał Fidziukiewicz (N - Olimpia Elbląg), Piotr Giel (N - Ruch Chorzów), Paweł Kaczmarczyk (P - Wigry Suwałki), Łukasz Matusiak (P - Polonia Bytom), Damian Nieśmiałowski (N - Garbarnia Kraków), Dawid Rogalski (N - Gryf Wejherowo), Kamil Zapolnik (N - Górnik Zabrze)

ŁKS Łódź  
Przychodzą: Artur Bogusz (O - Wigry Suwałki), Michał Brudnicki (B - Sokół Aleksandrów Łódzki), Dominik Budzyński (B - Śląsk Wrocław), Jan Grzesik (O - Siarka Tarnobrzeg), Bartłomiej Kalinkowski (P - GKS Katowice), Dani Ramírez (P - Stomil Olsztyn), Jan Sobociński (O - Gryf Wejherowo), Paweł Wojowski (P - Gryf Wejherowo), Kamil Żylski (N - Sokół Aleksandrów Łódzki), Jakub Piela (rezerwy), Michał Snochowski (rezerwy), Piotr Tazbir (rezerwy)

Odchodzą: Filip Burkhardt (P - Bytovia Bytów), Damian Guzik (O - ?), Przemysław Kazimierczak (B - Warta Sieradz), Przemysław Kocot (O - Znicz Pruszków), Tomasz Margol (P - Pogoń Siedlce), Paweł Pyciak (P - Garbarnia Kraków), Kamil Waśniowski (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Łukasz Zagdański (N - Stal Rzeszów)

Odra Opole  
Przychodzą: Paweł Baranowski (O - Stomil Olsztyn), Dudu Paraíba (O - União Recreativa dos Trabalhadores (Patos de Minas)), Patryk Janasik (P - GKS Bełchatów), Krzysztof Janus (P - Arka Gdynia), Kacper Kołotyło (B - Stadion Śląski Chorzów (j)), Iván Martín (N - Pontevedra CF), Jakub Moder (P - Lech Poznań), Mariusz Rybicki (P - Wigry Suwałki), Serafin Szota (O - Zagłębie Lubin), Michał Szromnik (B - Bytovia Bytów), Piotr Żemło (O - Wisła Puławy), Denis Smolarek (junior), Przemysław Chodorek (junior)

Odchodzą: Martin Baran (O - FK Železiarne Podbrezová), Václav Cverna (O - MFK Vítkovice (Ostrawa)), Marek Gancarczyk (P - Foto-Higiena Gać), Mateusz Kuchta (B - Zagłębie Lubin), David Ledecký (N - SK Dynamo České Budějovice), Bartłomiej Maćczak (N - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Mateusz Marzec (P - Olimpia Grudziądz), Gabriel Nowak (P - Kotwica Kołobrzeg), Mateusz Peroński (P - Kotwica Kołobrzeg), Robert Trznadel (O - Stal Rzeszów), Tomasz Wepa (P - Górnik Wałbrzych), Filip Żagiel (P - Górnik II Zabrze)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Jakub Bąk (P - Chojniczanka Chojnice), Jakub Bieroński (P - BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała (j)), Chopi (P - CF Talavera de la Reina), Grzegorz Goncerz (N - GKS Katowice), Dominik Jończy (O - Chojniczanka Chojnice), Aleksander Komor (O - Górnik Łęczna), Arkadiusz Leszczyński (B - rezerwy), Przemysław Mystkowski (P - Miedź Legnica), Przemysław Płacheta (P - Pogoń Siedlce), Michał Rzuchowski (P - Bytovia Bytów), Patryk Drabik (junior)

Odchodzą: Damian Chmiel (P - Sandecja Nowy Sącz), Mikołaj Gibas (O - Widzew Łódź), Konrad Gutowski (P - Widzew Łódź), Łukasz Hanzel (P - Skra Częstochowa), Dimityr Ilijew (P - Łokomotiw Płowdiw), Arkadiusz Jaworski (P - Kuźnia Ustroń), Ľuboš Kolár (P - ?), Szymon Królak (O - Drzewiarz Jasienica), Kamil Lech (B - Ruch Chorzów), Mariusz Malec (O - Pogoń Szczecin), Filip Matuszczyk (P - Sokół Aleksandrów Łódzki), Emil Możdżonek (O - Broń Radom), Adrian Pindera (N - Drzewiarz Jasienica), Tomasz Podgórski (P - Ruch Chorzów), Paweł Tomczyk (N - Lech Poznań), Krzysztof Walkiewicz (P - Grom Różaniec)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Łukasz Furtak (O - Garbarnia Kraków), Patryk Kura (O - GKS Drwinia), Marek Kuzma (N - Czerno More Warna), Kamil Poźniak (P - Gwardia Koszalin), Przemysław Sajdak (P - Karpaty Krosno), Damian Smoleń (B - Wólczanka Wólka Pełkińska), Łukasz Szczepaniak (P - Chrobry Głogów), Hubert Tomalski (P - Raków Częstochowa), Wiktor Żytek (P - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Grzegorz Chlebda (junior)

Odchodzą: Maciej Domański (P - Raków Częstochowa), Damian Lepiarz (O - Rozwój Katowice), Rafał Mikulec (O - Resovia), Dawid Nowak (N - Garbarnia Kraków), Marcin Staniszewski (B - Arka Gdynia), Krzysztof Szewczyk (P - Wiślanie Jaśkowice), Jakub Zagórski (O - Górnik Łęczna), Dominik Zawadzki (P - ROW 1964 Rybnik)

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Daniel Bartl (P - FC Slovan Liberec), Kacper Chorążka (B - Wisła Kraków), Maciej Domański (P - Puszcza Niepołomice), Michał Gliwa (B - Sandecja Nowy Sącz), Arkadiusz Kasperkiewicz (O - Górnik Łęczna), Patryk Kun (P - Arka Gdynia), Szymon Lewicki (N - Zagłębie Sosnowiec), Marcin Listkowski (N - Pogoń Szczecin), Sebastian Musiolik (N - ROW 1964 Rybnik), Karol Noiszewski (P - Mazovia Mińsk Mazowiecki), Chidiebere Nwakali (P - Aberdeen FC), Tomáš Petrášek (O - powrót po chorobie), Petr Schwarz (P - FC Hradec Králové)

Odchodzą: Lukáš Ďuriška (P - Ruch Chorzów), José Embaló (N - Casa Pia AC), Mateusz Kos (B - Polonia Poraj), Mateusz Lis (B - Wisła Kraków), Jakub Łabojko (P - Śląsk Wrocław), Przemysław Mizgała (P - Polonia Poraj), Przemysław Oziębała (P - Gwarek Tarnowskie Góry), Artiom Rachmanow (O - Isłocz Minskij rajon), Hubert Tomalski (P - Puszcza Niepołomice), Filip Wichman (B - ?), Krystian Wójcik (P - Górnik Łęczna)

Sandecja Nowy Sącz  
Przychodzą: Damian Chmiel (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dawid Flaszka (P - GKS Bełchatów), Marcin Flis (P - Górnik Łęczna), Mariusz Gabrych (N - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Miłosz Kałahur (O - Lechia Gdańsk), Radosław Kanach (P - Cracovia), Paweł Kapsa (B - Miedź Legnica), Mateusz Klichowicz (N - Olimpia Grudziądz), Marek Kozioł (B - Stal Mielec), Szymon Kuźma (P - Podhale Nowy Targ), Dariusz Łukasik (O - powrót po kontuzji), Dawit Manojan (P - Alaszkert Erewan), Sebastian Szczepański (P - Partizán Bardejov), Michał Szeliga (O - Rozwój Katowice), Kacper Tokarczyk (P - rezerwy), Szymon Tokarz (B - rezerwy), Kamil Ogorzały (rezerwy), Patryk Grądziel (rezerwy), Sebastian Wąchała (junior), Wiktor Żołądź (junior)

Odchodzą: Jakub Bartosz (O - Wisła Kraków), Alexandru Benga (O - Septemwri Sofia), Tomasz Brzyski (O - Motor Lublin), Mateusz Cetnarski (P - Cracovia), Adrian Danek (P - Cracovia), Michał Gałecki (P - Motor Lublin), Michał Gliwa (B - Raków Częstochowa), Jakub Grič (P - MFK Zemplín Michalovce), Aleksandyr Kolew (N - Arka Gdynia), Płamen Kraczunow (O - ?), Pawło Ksionz (P - Olimpik Donieck), Patrik Mráz (O - Zagłębie Sosnowiec), Dawid Pietrzkiewicz (B - ?), Filip Piszczek (N - Cracovia), Łukasz Radliński (B - Polonia Środa Wielkopolska), Damir Šovšić (P - HŠK Zrinjski (Mostar)), Jonatan Straus (O - Wigry Suwałki), Wojciech Trochim (P - Chojniczanka Chojnice)

Stal Mielec  
Przychodzą: Sebastian Bergier (N - Śląsk Wrocław), Jonathan de Amo (O - Miedź Legnica), Marcel Gąsior (P - Chrobry Głogów), Piotr Goljasz (N - rezerwy), Seweryn Kiełpin (B - Wisła Płock), Grzegorz Kuświk (N - Lechia Gdańsk), Oskar Mazur (O - rezerwy), Mendi (N - UD San Sebastián de los Reyes), Damian Primel (B - KS Polkowice), Andreja Prokić (P - GKS Katowice), Michał Puzon (O - rezerwy), Łukasz Seweryn (O - Stadion Śląski Chorzów (j)), Arkadiusz Słysz (B - Wólczanka Wólka Pełkińska), Mateusz Spychała (O - Wigry Suwałki), Grzegorz Tomasiewicz (P - Pogoń Siedlce), Bartosz Kania (rezerwy), Kamil Duszkiewicz (rezerwy)

Odchodzą: Jakub Arak (N - Lechia Gdańsk), Dejan Đermanović (N - Paide Linnameeskond), Michał Janota (P - Arka Gdynia), Marek Kozioł (B - Sandecja Nowy Sącz), Przemysław Lech (P - Garbarnia Kraków), Radosław Majecki (B - Legia Warszawa), Piotr Marciniec (P - Pogoń Siedlce), Szymon Przystalski (O - Pogoń Siedlce), Dominik Sadzawicki (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Žiga Škoflek (P - ?), Rafał Strączek (B - Wólczanka Wólka Pełkińska)

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Błażej Caban (B - junior), Michał Góral (N - Legia II Warszawa), Szymon Jarosz (O - Stal Stalowa Wola), Łukasz Jegliński (P - Pogoń II Siedlce), Dominik Kun (P - Pogoń Siedlce), Adrian Serowiec (B - Mławianka Mława), Rafał Śledź (N - GKS Wikielec), Miłosz Trojak (O - Ruch Chorzów), Dominik Wasiak (P - AP Jagiellonia Białystok (j)), Hubert Szramka (rezerwy), Łukasz Sadowski (rezerwy)

Odchodzą: Paweł Abbott (N - ?), Paweł Baranowski (O - Odra Opole), Igor Biedrzycki (O - Huragan Morąg), Wiktor Biedrzycki (P - Górnik Zabrze), Adrian Karankiewicz (O - Wigry Suwałki), Daniel Mikołajewski (P - Lechia Gdańsk), Jakub Miszczuk (B - Jagiellonia Białystok), Dani Ramírez (P - ŁKS Łódź), Artur Siemaszko (N - Zagłębie Lubin), Tomasz Zahorski (N - ?), Marcel Ziemann (O - Chemnitzer FC)

Warta Poznań  
Przychodzą: Wojciech Fadecki (P - Błękitni Stargard), Grzegorz Szymusik (O - Błękitni Stargard), Jan Wojnowski (B - Obra Kościan), Niklas Zulciak (P - Wisła Puławy)

Odchodzą: Adrian Chopcia (N - Polonia Środa Wielkopolska), Wojciech Dojcz (B - Kotwica Kórnik), Przemysław Kita (N - Olimpia Grudziądz), Wiktor Patrzykąt (O - Błękitni Stargard), Adrian Szynka (P - Kotwica Kołobrzeg), Karol Żmijewski (P - Zagłębie II Lubin)

Wigry Suwałki  
Przychodzą: Martin Adamec (P - SK Niederösterreich Sankt Pölten II), Robert Bartczak (P - Legia Warszawa), Bartosz Bida (N - Jagiellonia Białystok), Paweł Kaczmarczyk (P - GKS Tychy), Adrian Karankiewicz (O - Stomil Olsztyn), Filip Karbowy (P - Górnik Łęczna), Wojciech Kuriata (O - MKS Ełk), Bartosz Mroczek (P - Sokół Aleksandrów Łódzki), Arkadiusz Najemski (O - Legia Warszawa), Damian Pawłowski (P - Pogoń Szczecin), Dawid Polkowski (P - Pogoń Siedlce), Konrad Poprawa (O - Śląsk Wrocław), Kamil Sabiłło (N - Unia Skierniewice), Aron Stasiak (N - Pogoń Szczecin), Jonatan Straus (O - Sandecja Nowy Sącz), Kacper Cimochowski (rezerwy), Łukasz Szczerbowski (rezerwy), Piotr Krzywicki (rezerwy)

Odchodzą: Artur Bogusz (O - ŁKS Łódź), Robert Dadok (P - Stal Stalowa Wola), Damian Gąska (P - Śląsk Wrocław), Patryk Klimala (N - Jagiellonia Białystok), Robert Obst (O - Ruch Chorzów), Konrad Poprawa (O - Skra Częstochowa), Serhij Pyłypczuk (P - Chojniczanka Chojnice), Maciej Radaszkiewicz (N - ?), Mateusz Radecki (P - Śląsk Wrocław), Rafał Remisz (O - GKS Katowice), Mariusz Rybicki (P - Odra Opole), Patryk Sokołowski (P - Piast Gliwice), Mateusz Spychała (O - Stal Mielec), Przemysław Żukowski (P - Kaszubia Kościerzyna), Mateusz Żyro (O - Legia Warszawa)

 

Napisz do nas