[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 22 października 2019, 17:33:20

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Anglia

Anglia

 
Przychodzą: Bartosz Białkowski (B - Ipswich Town FC -> Millwall FC), Krystian Bielik (O - Charlton Athletic FC -> Derby County FC), Marcin Brzozowski (B - Queens Park Rangers FC (rezerwy) -> Yeovil Town FC), Kamil Grabara (B - Århus GF -> Huddersfield Town AFC), Dawid Rybak (P - ? -> Tytherington Rocks FC), Maksymilian Stryjek (B - Sunderland AFC -> Eastleigh FC)

Odchodzą: Bartosz Białkowski (B - Ipswich Town FC -> Millwall FC), Krystian Bielik (O - Charlton Athletic FC -> Derby County FC), Marcin Brzozowski (B - Harlow Town FC -> Queens Park Rangers FC (rezerwy), Yeovil Town FC -> Queens Park Rangers FC (rezerwy)), Marcin Bułka (B - Chelsea FC -> Paris Saint-Germain FC), Paweł Olkowski (O - Bolton Wanderers FC -> Gazişehir Gaziantep FK), Maksymilian Stryjek (B - Sunderland AFC -> Eastleigh FC), Dawid Szczepaniak (B - Morecambe FC -> Wrexham FC), Paweł Wszołek (P - Queens Park Rangers FC -> Legia Warszawa)

Arabia Saudyjska

Arabia Saudyjska

 
Przychodzą: Michał Janota (P - Arka Gdynia -> Al-Fateh SC)

Odchodzą: Łukasz Gikiewicz (N - Hajer FC -> FCSB Bukareszt)

Australia

Australia

 
Przychodzą: Filip Kurto (B - Wellington Phoenix FC -> Western United FC), Radosław Majewski (P - Pogoń Szczecin -> Western Sydney Wanderers FC)

Odchodzą:

Austria

Austria

 
Przychodzą: Dawid Bober II (O - ROW 1964 Rybnik -> FC Kufstein), Sebastian Boenisch (O - brak klubu -> Floridsdorfer AC), Norbert Walczak (N - Karkonosze Jelenia Góra -> SK Bischofshofen)

Odchodzą:

Azerbejdżan

Azerbejdżan

 
Przychodzą:

Odchodzą: Jakub Rzeźniczak (O - Qarabağ Ağdam -> Wisła Płock)

Belgia

Belgia

 
Przychodzą: Jakub Kostyrka (P - ŁKS Łódź -> KRC Harelbeke), Rafał Pietrzak (O - Wisła Kraków -> Royal Excel Mouscron)

Odchodzą: Bartosz Kapustka (P - Oud-Heverlee Leuven -> ?)

Bułgaria

Bułgaria

 
Przychodzą:

Odchodzą: Daniel Kajzer (B - Botew Płowdiw -> Śląsk Wrocław)

Cypr

Cypr

 
Przychodzą: Kacper Jodłowski (P - Górnik Łęczna -> AS Othéllos Athiénou), Mateusz Szczepaniak (P - Miedź Legnica -> Énossis Néon Paralimníou), Mateusz Taudul (B - Omónia Aradíppou -> ASI Lýssis)

Odchodzą: Mateusz Taudul (B - Omónia Aradíppou -> ASI Lýssis), Bruno Żołądź (P - AS Othéllos Athiénou -> Olimpia Elbląg)

Czechy

Czechy

 
Przychodzą: Wojciech Wenglorz (O - Sokół Ostróda -> MFK Karviná B)

Odchodzą:

Dania

Dania

 
Przychodzą: Patryk Jachemek (P - Bałtyk Koszalin -> Spjald IF)

Odchodzą: Kamil Grabara (B - Århus GF -> Huddersfield Town AFC), Rafał Kurzawa (P - FC Midtjylland -> Amiens SC)

Francja

Francja

 
Przychodzą: Marcin Bułka (B - Chelsea FC -> Paris Saint-Germain FC), Rafał Kurzawa (P - FC Midtjylland -> Amiens SC)

Odchodzą: Igor Lewczuk (O - FC Girondins de Bordeaux -> Legia Warszawa), Damien Perquis (O - Gazélec FC Ajaccio -> ?)

Grecja

Grecja

 
Przychodzą: Sebastian Chruściel (O - AÉ Karaïskákis -> Paniónios GSS), Maciej Czyżniewski (B - Kallithéa GS -> PS I Spárti), Andrzej Piecuch (N - Ruch Radzionków -> AS Astéras Vlachióti), Dawid Śnieg (O - Górnik Konin -> AS Astéras Vlachióti)

Odchodzą: Sebastian Chruściel (O - AÉ Karaïskákis -> Paniónios GSS), Maciej Czyżniewski (B - Kallithéa GS -> PS I Spárti), Dawid Kort (P - APS Atrómitos Athinón -> Miedź Legnica), Rafał Zaborowski (P - PASA Iródotos -> Viitorul Pandurii Târgu Jiu)

Hiszpania

Hiszpania

 
Przychodzą: Paweł Florek (B - CD Badajoz -> CF Villanovense), Piotr Gorczyca (B - Olimpia Zambrów -> Lorca FC), Mateusz Kania (B - Real Sporting de Gijón B -> CD Lealtad de Villaviciosa), Dawid Kędra (B - CD Olímpic de Xàtiva -> Atzeneta UE), Grzegorz Kleemann (B - LZS Starowice Dolne -> Yeclano Deportivo), Mateusz Łęgowski (P - Pogoń II Szczecin -> València CF (j)), Krzysztof Sendorek (B - Wiślanie Jaśkowice -> CD Izarra), Adrián Wojcik (N - CF Motril -> CD Estepona)

Odchodzą: Paweł Florek (B - CD Badajoz -> CF Villanovense), Mateusz Kania (B - Real Sporting de Gijón B -> CD Lealtad de Villaviciosa), Dawid Kędra (B - CD Olímpic de Xàtiva -> Atzeneta UE), Paweł Kieszek (B - Málaga CF -> Rio Ave FC), Damian Poliński (P - CD Sariñena -> KKS 1925 Kalisz), Adrián Wojcik (N - CF Motril -> CD Estepona)

Holandia

Holandia

 
Przychodzą: Jakub Brzeżowski (P - Zagłębie II Lubin -> Jong SC Cambuur-Leeuwarden)

Odchodzą: Mateusz Górski (B - AFC Ajax (j) -> Puszcza Niepołomice), Karol Niemczycki (B - NAC (Breda) -> Puszcza Niepołomice), Łukasz Wiśniewski (B - VVS '46 3 -> Iskra Białogard)

Irlandia Północna

Irlandia Północna

 
Przychodzą: Łukasz Adamczyk (N - Carrick Rangers FC -> Ballyclare Comrades FC), Łukasz Gwiazda (P - Glentoran FC -> Harland & Wolff Welders FC)

Odchodzą: Łukasz Adamczyk (N - Carrick Rangers FC -> Ballyclare Comrades FC), Łukasz Gwiazda (P - Glentoran FC -> Harland & Wolff Welders FC)

Islandia

Islandia

 
Przychodzą: Robert Błąkała (B - Bocheński KS -> Vestri (Ísafjörður))

Odchodzą: Piotr Bujak (B - KH (Hlíðarendi) -> VfL 05 Hohenstein-Ernstthal), Tomasz Łuba (O - UMF Selfoss -> kontuzja)

Japonia

Japonia

 
Przychodzą: Jakub Słowik (B - Śląsk Wrocław -> Vegalta Sendai)

Odchodzą:

Kazachstan

Kazachstan

 
Przychodzą: Piotr Grzelczak (N - Chojniczanka Chojnice -> FK Atyrau)

Odchodzą:

Luksemburg

Luksemburg

 
Przychodzą: Wojciech Mielcarek (P - Chemik Bydgoszcz -> FC Jeunesse Canach), Michał Mroch (P - FC Atert Bissen -> CS Grevenmacher), Bartłomiej Pietrasik (O - FC 72 Erpeldange -> FC Sporting Mertzig), Alan Stulin (P - TSV Alemannia Aachen 1900 -> FC UNA Strassen), Alan Walas (B - Union Mertert-Wasserbillig -> FC Résidence Walferdange 1908)

Odchodzą: Jakub Jarecki (P - FC Etzella Ettelbruck -> FSV Salmrohr), Michał Mroch (P - FC Atert Bissen -> CS Grevenmacher), Bartłomiej Pietrasik (O - FC 72 Erpeldange -> FC Sporting Mertzig), Alan Walas (B - Union Mertert-Wasserbillig -> FC Résidence Walferdange 1908)

Łotwa

Łotwa

 
Przychodzą:

Odchodzą: Kamil Wojciechowski (P - Auda Ryga -> ?)

Mołdawia

Mołdawia

 
Przychodzą: Ariel Borysiuk (P - Wisła Płock -> Sheriff Tiraspol)

Odchodzą: Jarosław Jach (O - Sheriff Tiraspol -> Raków Częstochowa)

Niemcy

Niemcy

 
Przychodzą: Artur Bednarczyk (P - Grom Plewiska -> BSV Eintracht Sondershausen), Tomasz Bejuk (N - FV Preussen Eberswalde -> SV Altlüdersdorf), Dorian Buczek (N - Czarni Połaniec -> TSV Bützow 1952), Piotr Bujak (B - KH (Hlíðarendi) -> VfL 05 Hohenstein-Ernstthal), Kacper Ciesielski (N - GSZS Rybno -> ASV Kleintettau), André Dej (P - SSV Jahn Regensburg -> FC Viktoria Köln 1904), Sebastian Dziedzic (N - Avia Świdnik -> LSV Neustadt/Spree), Bartosz Fabiniak (B - ? -> SV Blau-Weiß Ramsloh), Rafał Grzelak (P - KP Starogard Gdański -> SV Blau-Weiß Ramsloh), Dawid Janczyk (N - Odra Wodzisław Śląski -> FC Blaubeuren), Jakub Jarecki (P - FC Etzella Ettelbruck -> FSV Salmrohr), Mateusz Jędrzejczyk (N - Ruch Zdzieszowice -> SV 90 Altengottern), Marcin Kamiński (O - Fortuna Düsseldorf 1895 -> VfB Stuttgart 1893), Martin Kobylański (P - SC Preußen Münster 06 -> Braunschweiger TSV Eintracht 1895), Rafał Koczor (B - FC Carl Zeiss Jena -> TSV Steinbach Haiger), Marcin Krystek (N - Chemik Police -> SV Altlüdersdorf), Arkadiusz Mroczkowski (O - Huragan Morąg -> FC Blaubeuren), Dominik Mucha (B - Kłos Gmina Chełm -> FC Mecklenburg Schwerin), Arkadiusz Mysona (O - Ehrle Dobra -> SC Victoria 1914 Templin) , Kornel Pflantz (P - Gryf Kamień Pomorski -> FC Insel Usedom), Kamil Poźniak (P - Motor Lublin -> Greifswalder FC), Kevin Pytlik (O - Sportfreunde Lotte -> Wuppertaler SV), Vincent Rabiega (P - BFC Dynamo (Berlin) -> Tennis Borussia Berlin), Patrick Schikowski (P - SC Wiedenbrück 2000 -> Bonner SC 01/04), Adrian Serowiec (B - FC Blaubeuren -> DJK Vilzing 1967), Cezary Szybka (B - Chemik Police -> FSV Einheit Ueckermünde), Rafał Śledź (N - Huragan Morąg -> FC Blaubeuren), Sebastian Tyrała (P - 1.FSV Mainz 05 II -> BV Bad Sassendorf), Tobiasz Weinzettel (B - Wisła Kraków -> 1.FC Bocholt), Wojciech Wilhelm (B - SV Petersdorf -> SV Hansa Friesoythe), Marcel Zylla (P - junior -> FC Bayern München II)

Odchodzą: Łukasz Aleksandrowicz (N - Lindower SV Grün-Weiß -> Hutnik Szczecin), Tomasz Bejuk (N - FV Preussen Eberswalde -> SV Altlüdersdorf), Dawid Bidny (O - Lindower SV Grün-Weiß -> Vineta Wolin), Jakub Czelej (P - 1.FC Wunstorf -> Stal Kraśnik), André Dej (P - SSV Jahn Regensburg -> FC Viktoria Köln 1904), Dennis Gordzielik (N - USI Lupo-Martini -> LZS Starowice Dolne), Marcin Kamiński (O - Fortuna Düsseldorf 1895 -> VfB Stuttgart 1893), Witold Klym (P - Lindower SV Grün-Weiß -> Hutnik Szczecin), Martin Kobylański (P - SC Preußen Münster 06 -> Braunschweiger TSV Eintracht 1895), Rafał Koczor (B - FC Carl Zeiss Jena -> TSV Steinbach Haiger), David Kopacz (P - VfB Stuttgart 1893 -> Górnik Zabrze), Tomasz Libera (B - SV Donaustauf -> Wisłoka Dębica), Marcin Łapiński (N - FC Schwedt 02 -> Energetyk Gryfino), Kevin Pytlik (O - Sportfreunde Lotte -> Wuppertaler SV), Vincent Rabiega (P - BFC Dynamo (Berlin) -> Tennis Borussia Berlin), Patrick Schikowski (P - SC Wiedenbrück 2000 -> Bonner SC 01/04), Adrian Serowiec (B - FC Blaubeuren -> DJK Vilzing 1967), Dominik Steczyk (N - 1.FC Nürnberg VfL II -> Piast Gliwice), Alan Stulin (P - TSV Alemannia Aachen 1900 -> FC UNA Strassen), Sebastian Tyrała (P - 1.FSV Mainz 05 II -> BV Bad Sassendorf), Wojciech Wilhelm (B - SV Petersdorf -> SV Hansa Friesoythe)

Norwegia

Norwegia

 
Przychodzą: Filip Adamczyk (B - Pilica Białobrzegi -> Trysil FK), Wojciech Jurek (O - Olimpia Elbląg -> Fram Larvik)

Odchodzą: Grzegorz Flasza (B - Egersunds IK -> Błękitni Ropczyce), Adam Gołuński (N - IL Brodd -> Bałtyk Gdynia), Marcin Grunt (O - Eik IF Tønsberg -> MKS Piaseczno), Adrian Szady (B - IL Brodd -> Stal Brzeg)

Nowa Zelandia

Nowa Zelandia

 
Przychodzą:

Odchodzą: Michał Kopczyński (P - Wellington Phoenix FC -> Arka Gdynia), Filip Kurto (B - Wellington Phoenix FC -> Western United FC)

Portugalia

Portugalia

 
Przychodzą: Adam Dźwigała (O - Wisła Płock -> CD Aves), Paweł Kieszek (B - Málaga CF -> Rio Ave FC), Tomasz Kucz (B - FC DAC 1904 Dunajská Streda -> Vitória SC Guimarães)

Odchodzą:

Rosja

Rosja

 
Przychodzą: Rafał Augustyniak (P - Miedź Legnica -> Urał Jekaterynburg), Michał Kucharczyk (P - Legia Warszawa -> Urał Jekaterynburg), Konrad Michalak (P - Lechia Gdańsk -> Achmat Grozny), Sebastian Szymański (P - Legia Warszawa -> Dinamo Moskwa), Maciej Wilusz (O - powrót po kontuzji -> FK Rostow)

Odchodzą:

Rumunia

Rumunia

 
Przychodzą: Łukasz Gikiewicz (N - Hajer FC -> FCSB Bukareszt), Rafał Zaborowski (P - PASA Iródotos -> Viitorul Pandurii Târgu Jiu)

Odchodzą: Sebastian Rudol (O - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -> Widzew Łódź)

Słowacja

Słowacja

 
Przychodzą: Mateusz Jaracz (O - brak klubu -> TJ Petrovany), Jakub Kiwior (O - FK Železiarne Podbrezová -> MŠK Žilina), Mateusz Zachara (N - Raków Częstochowa -> FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa)

Odchodzą: Gerard Bieszczad (B - MFK Zemplín Michalovce -> Stal Rzeszów), Jakub Kiwior (O - FK Železiarne Podbrezová -> MŠK Žilina), Tomasz Kucz (B - FC DAC 1904 Dunajská Streda -> Vitória SC Guimarães), Patryk Małecki (P - FC Spartak Trnava -> Zagłębie Sosnowiec), Jakub Więzik (N - FK Železiarne Podbrezová -> Spójnia Landek)

Szkocja

Szkocja

 
Przychodzą: Maciej Dąbrowski (B - Hibernian FC -> Cowdenbeath FC)

Odchodzą: Maciej Dąbrowski (B - Hibernian FC -> Cowdenbeath FC)

Szwecja

Szwecja

 
Przychodzą: Piotr Piotrowicz (N - Redbrick City FC -> Albion FC)

Odchodzą: Piotr Piotrowicz (N - Redbrick City FC -> Albion FC), Arkadiusz Staszczak (O - IFK Ås -> Podhale Nowy Targ), Szymon Wiejak (P - Nordvärmlands FF -> Ursus Warszawa)

Turcja

Turcja

 
Przychodzą: Radosław Murawski (P - US Città di Palermo -> Denizlispor Kulübü), Paweł Olkowski (O - Bolton Wanderers FC -> Gazişehir Gaziantep FK), Bartłomiej Pawłowski (P - Zagłębie Lubin -> Gazişehir Gaziantep FK)

Odchodzą:

USA

USA

 
Przychodzą: Dariusz Formella (P - Raków Częstochowa -> Sacramento Republic FC), Michał Szaflarski (P - Sandecja Nowy Sącz -> Triton College Trojans)

Odchodzą:

Walia

Walia

 
Przychodzą: Arkadiusz Piskorski (P - Cefn Druids AFC -> Rhyl FC), Antoni Sarnowski (B - Conwy Borough FC -> Denbigh Town FC), Dawid Szczepaniak (B - Morecambe FC -> Wrexham FC)

Odchodzą: Arkadiusz Piskorski (P - Cefn Druids AFC -> Rhyl FC), Antoni Sarnowski (B - Conwy Borough FC -> Denbigh Town FC)

Włochy

Włochy

 
Przychodzą: Bartłomiej Drągowski (B - Empoli FC -> ACF Fiorentina), Patryk Dziczek (P - Piast Gliwice -> US Salernitana 1919), Szymon Fyda (N - UPD Copparese -> Ravenna FC 1913), Filip Jagiełło (P - Zagłębie Lubin -> Genoa CFC 1893), Paweł Jaroszyński (O - AC Chievo Verona -> US Salernitana 1919), Jan Jurczak (B - Escola Varsovia Warszawa -> Pordenone Calcio), Michał Kitliński (P - Stal Stalowa Wola -> AC Este), Tomasz Kupisz (P - AS Livorno Calcio -> SSC Bari), Davide Mastaj (N - Trapani Calcio -> Carpi FC 1909), Patryk Parol (N - ASD Villafranca -> CPC San Lazzaro), Arkadiusz Reca (P - Atalanta BC -> SPAL 2013), Bartosz Salamon (O - Frosinone Calcio -> SPAL 2013), Mariusz Stępiński (N - AC Chievo Verona -> Hellas Verona FC), Przemysław Szymiński (O - US Città di Palermo -> Frosinone Calcio), Sebastian Walukiewicz (O - Pogoń Szczecin -> Cagliari Calcio), Tomasz Wróblewski (B - US Pianese -> US Gavorrano 1930), Szymon Żurkowski (P - Górnik Zabrze -> ACF Fiorentina)

Odchodzą: Bartłomiej Drągowski (B - Empoli FC -> ACF Fiorentina), Szymon Fyda (N - UPD Copparese -> Ravenna FC 1913), Paweł Jaroszyński (O - AC Chievo Verona -> US Salernitana 1919), Tomasz Kupisz (P - AS Livorno Calcio -> SSC Bari), Michał Marcjanik (O - Carpi FC 1909 -> Wisła Płock), Davide Mastaj (N - Trapani Calcio -> Carpi FC 1909), Radosław Murawski (P - US Città di Palermo -> Denizlispor Kulübü), Patryk Parol (N - ASD Villafranca -> CPC San Lazzaro), Arkadiusz Reca (P - Atalanta BC -> SPAL 2013), Bartosz Salamon (O - Frosinone Calcio -> SPAL 2013), Mariusz Stępiński (N - AC Chievo Verona -> Hellas Verona FC), Przemysław Szymiński (O - US Città di Palermo -> Frosinone Calcio), Tomasz Wróblewski (B - US Pianese -> US Gavorrano 1930)

 

Napisz do nas