[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 24 października 2020, 12:59:47

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Arka Gdynia  
Przychodzą: Bartosz Boniecki (P - Elana Toruń), Szymon Drewniak (P - Chrobry Głogów), Daniel Kajzer (B - Śląsk Wrocław), Arkadiusz Kasperkiewicz (O - Raków Częstochowa), Bartosz Kwiecień (O - Jagiellonia Białystok), Juliusz Letniowski (P - Lech Poznań), Mikołaj Łabojko (P - Ruch Radzionków), Michał Marcjanik (O - Wisła Płock), Kamil Mazek (P - Zagłębie Lubin), Michał Molenda (B - Radunia Stężyca), Artur Siemaszko (N - Stomil Olsztyn), Kamil Skręta (O - junior), Łukasz Soszyński (P - Zagłębie Lubin), Damian Ślesicki (P - KKS 1925 Kalisz), Andrzej Witan (B - Chojniczanka Chojnice), Rafał Wolsztyński (P - Widzew Łódź), Mateusz Żebrowski (N - KKS 1925 Kalisz)

Odchodzą: Nabil Aankour (P - ?), Kamil Antonik (P - Zagłębie Sosnowiec), Douglas Bergqvist (O - Kalmar FF), Frederik Helstrup (O - Almere City FC), Michał Kopczyński (P - Warta Poznań), Christian Maghoma (O - Gillingham FC), Nemanja Mihajlović (P - Boluspor Kulübü), Michał Nalepa (P - Giresunspor Kulübü), Michael Olczyk (O - ?), Santi Samanes (P - CD Tudelano), Dawit Schirtladze (N - Dinamo Tbilisi), Fabian Serrarens (N - Roda JC Kerkrade), Rafał Siemaszko (N - Sokół Ostróda), Marcin Staniszewski (B - Bytovia Bytów), Pāvels Šteinbors (B - Jagiellonia Białystok), Marko Vejinović (P - FK Crvena zvezda (Belgrad)), Oskar Zawada (N - Wisła II Płock), Damian Zbozień (O - Wisła Płock)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
Przychodzą: Patryk Czarnowski (N - Znicz Pruszków), Michal Hubínek (P - FK Mladá Boleslav B), Dominik Kąkolewski (B - Wigry Suwałki), Jan Klimek (O - Garbarnia Kraków), Jakub Pek (P - Gryf Wejherowo), Adam Radwański (P - Widzew Łódź), Bartosz Snopczyński (N - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Samuel Štefánik (P - FK Železiarne Podbrezová), Kacper Śpiewak (N - Stal Stalowa Wola), Martin Zeman (P - FC Slovan Liberec), Paweł Żyra (P - Zagłębie Lubin)

Odchodzą: Patryk Bryła (P - Chrobry Głogów), Karol Dybowski (B - Piast II Gliwice), Vladislavs Gutkovskis (N - Raków Częstochowa), Krzysztof Iwanicki (O - Wisła Puławy), Matej Jelić (N - ?), Wojciech Kamiński (P - Sandecja Nowy Sącz), Hubert Kolano (P - Kotwica Kołobrzeg), Martin Mikovič (P - FC Spartak Trnava), Paweł Oleksy (O - Chrobry Głogów), Daniel Pietraszkiewicz (P - Skra Częstochowa), Florin Purece (P - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe), Feiz Shamsin (P - ?), Przemysław Szarek (O - Korona Kielce), Ernest Terpiłowski (P - Górnik Polkowice), Bruno Wacławek (P - Garbarnia Kraków)

Chrobry Głogów  
Przychodzą: Kacper Bieszczad (B - Zagłębie Lubin), Patryk Bryła (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Tomasz Cywka (P - Lech Poznań), Jaka Kolenc (P - ND Gorica), Jakub Michalczyk (P - SCR Peña Deportiva (j)), Paweł Oleksy (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Kacper Staszkowian (O - rezerwy), Bartosz Szafer (B - rezerwy)

Odchodzą: Mateusz Abramowicz (B - TSV Eintracht 1920 Stadtallendorf), Adrian Benedyczak (N - Pogoń Szczecin), Maciej Diduszko (O - Ślęza Wrocław), Szymon Drewniak (P - Arka Gdynia), Miłosz Kozak (P - Radomiak Radom), Krzysztof Kubica (P - Górnik Zabrze), Mateusz Kulchawy (O - Karkonosze Jelenia Góra), Michał Pawlik (P - GKS Bełchatów), Michał Szromnik (B - Śląsk Wrocław)

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Przychodzą: Jakub Apolinarski (P - Warta Poznań), Lukáš Bielák (O - Stal Mielec), Mateusz Bondarenko (O - Stomil Olsztyn), Tomasz Dzida (N - Pniówek Pawłowice), Daniel Feruga (P - Bytovia Bytów), Daniel Rumin (N - Skra Częstochowa), Michał Rutkowski (O - Bytovia Bytów), Dominik Sokół (P - Radomiak Radom), Kryspin Szcześniak (O - Pogoń Szczecin), Dawid Witkowski (O - Podhale Nowy Targ), Michał Zabielski (O - LKS Różyca), Szymon Zalewski (O - Pniówek Pawłowice), Łukasz Zejdler (P - Chojniczanka Chojnice)

Odchodzą: Kamil Adamek (N - Wigry Suwałki), Petr Galuška (P - FK Slavoj Vyšehrad), Dawid Gojny (O - Zagłębie Sosnowiec), Bartosz Jaroszek (P - GKS Katowice), Filip Karmański (P - Błękitni Stargard), Daniel Liszka (P - Górnik II Zabrze), Łukasz Norkowski (P - GKS Tychy), Kamil Szymura (O - GKS Tychy), Damian Tront (P - Miedź Legnica)

GKS Bełchatów  
Przychodzą: Jakub Bator (P - Raków Częstochowa), Dawid Błanik (P - Pogoń II Szczecin), Bartłomiej Eizenchart (P - Puszcza Niepołomice), Waldemar Gancarczyk (P - Sokół Ostróda), Damian Hilbrycht (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Szymon Łapiński (N - Wigry Suwałki), Patryk Makuch (P - Miedź Legnica), Maciej Mas (N - Jagiellonia Białystok), Konrad Matuszewski (P - Sokół Aleksandrów Łódzki), Seweryn Michalski (O - Chojniczanka Chojnice), Arkadiusz Najemski (O - Wigry Suwałki), Michał Pawlik (P - Chrobry Głogów), Piotr Skrobosiński (O - Polonia Środa Wielkopolska), Marcin Szeibe (P - Olimpia Grudziądz), Jakub Witek (P - Wisła Płock), Łukasz Wroński (P - GKS Katowice)

Odchodzą: Bartłomiej Bartosiak (P - Wisła Puławy), Bartosz Biel (P - GKS Tychy), Paweł Czajkowski (P - Chojniczanka Chojnice), Artur Golański (P - Chojniczanka Chojnice), Mikołaj Grzelak (O - kontuzja), Michał Kołodziejski (O - GKS Katowice), Kacper Kondracki (P - Wisła Płock), Maciej Koziara (P - Miedź II Legnica), Adrian Małachowski (P - 1.FC Magdeburg), Wiktor Putin (P - ?), Émile Thiakane (P - Korona Kielce), Damian Warnecki (N - Skra Częstochowa), Krzysztof Wołkowicz (P - GKS Tychy)

GKS Tychy  
Przychodzą: Bartosz Biel (P - GKS Bełchatów), Kacper Dana (B - rezerwy), Anatolij Kozłenko (O - brak klubu), Tomasz Krężelok (P - rezerwy), Nemanja Nedić (O - FK Sutjeska (Nikšić)), Łukasz Norkowski (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Damian Nowak (N - Radomiak Radom), Oskar Paprzycki (P - Chojniczanka Chojnice), Marcel Stefaniak (O - Bałtyk Gdynia), Kamil Szymura (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Krzysztof Wołkowicz (P - GKS Bełchatów)

Odchodzą: Marcin Biernat (O - Miedź Legnica), Keon Daniel (P - ?), Marek Igaz (B - AFC Nové Mesto nad Váhom), Ken Kallaste (O - FC Flora Tallin), Wilson Kamavuaka (P - MSV 02 Duisburg), Marcin Kowalczyk (O - ?), Dario Krišto (P - NK Dugopolje), Maciej Mańka (O - kontuzja), Omar Monterde (P - Zamora CF), Mateusz Piątkowski (N - Górnik Polkowice), Paweł Szołtys (N - Chojniczanka Chojnice), Wojciech Szumilas (P - Wisła Płock)

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Maciej Gostomski (B - Bytovia Bytów), Serhij Krykun (P - Resovia), Bartłomiej Kukułowicz (O - Avia Świdnik), Jakub Nowaczek (B - Olimpia Grudziądz), Kamil Rozmus (O - ŁKS Łódź), Dawid Sołdecki (O - Wigry Suwałki), Karol Struski (P - Jagiellonia Białystok)

Odchodzą: Dawid Dzięgielewski (P - Unia Skierniewice), Jakub Jaroszyński (O - Hetman Zamość), Dominik Lewandowski (P - MKS Kluczbork), Jakub Piotrowski (B - ?), Sergiusz Prusak (B - Błękit Cyców), Adrian Szczerba (P - Świdniczanka Świdnik Mały), Krystian Wójcik (P - Chełmianka Chełm)

Korona Kielce  
Przychodzą: Piotr Basiuk (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Mateusz Cetnarski (P - FK Tukums 2000), Maciej Firlej (N - Pogoń Siedlce), Marcel Gąsior (P - Widzew Łódź), Rafał Grzelak (P - Zagłębie Sosnowiec), Kornel Kordas (O - Widzew Łódź), Paweł Łysiak (P - Błękitni Stargard), Zvonimir Petrović (P - rezerwy), Artur Piróg (P - rezerwy), Jacek Podgórski (O - Chojniczanka Chojnice), Adrian Sandach (B - junior), Dawid Słabosz (P - rezerwy), Przemysław Szarek (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Remigiusz Szywacz (O - Olimpia Grudziądz), Émile Thiakane (P - GKS Bełchatów)

Odchodzą: Wato Arweladze (P - Lokomotiwi Tbilisi), Marcin Cebula (P - Raków Częstochowa), Bojan Čečarić (P - Cracovia), Uroš Đuranović (N - FK Radnički (Nisz)), Daniel Dziwniel (O - Sandecja Nowy Sącz), Petteri Forsell (P - Stal Mielec), Michael Gardawski (O - Cracovia), Ognjen Gnjatić (P - FC Erzgebirge Aue), Adnan Kovačević (O - Ferencvárosi TC), Luka Kukić (B - FK Sloboda (Tuzla)), Andrés Lioi (P - ?), Iván Márquez (O - Cracovia), Nemanja Miletić (O - AE Olympiakós Lefkossías), Erik Pačinda (P - FC Spartak Trnava), Michal Papadopulos (N - MFK Karviná), Piotr Pierzchała (O - Pogoń Siedlce), Matej Pučko (P - Tuzlaspor Kulübü), Milan Radin (P - FK Inđija), Oskar Sewerzyński (P - Pogoń Siedlce), Mateusz Spychała (O - Warta Poznań), Daniel Szelągowski (P - Raków Częstochowa), D'sean Theobalds (P - Tonbridge Angels FC), Rodrigo Zalazar (P - FC Sankt Pauli), Jakub Żubrowski (P - Zagłębie Lubin)

ŁKS Łódź  
Przychodzą: Mateusz Bąkowicz (O - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Daniel Celea (O - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe), Kamil Dankowski (O - Śląsk Wrocław), Dariusz Gmosiński (N - rezerwy), Piotr Gryszkiewicz (P - Lechia II Gdańsk), Kelechukwu Ibe-Torti (N - Escola Varsovia Warszawa), Michał Kot (B - Wisła II Kraków), Tomasz Nawotka (O - Zagłębie Sosnowiec), Jowin Radziński (P - Polonia Warszawa), Jakub Romanowicz (P - Pogoń Siedlce), Jakub Tosik (P - Zagłębie Lubin), Marcel Wszołek (P - Lechia Gdańsk)

Odchodzą: Artur Bogusz (O - Radomiak Radom), Dominik Budzyński (B - Sandecja Nowy Sącz), Jan Grzesik (O - Warta Poznań), Łukasz Piątek (P - Polonia Warszawa), Adam Ratajczyk (P - Zagłębie Lubin), Ricardo Guima (P - Associação Académica de Coimbra), Kamil Rozmus (O - Górnik Łęczna), Jakub Wróbel (N - Stal Mielec), Marcel Wszołek (P - kontuzja)

Miedź Legnica  
Przychodzą: Bartosz Bartkowiak (P - Lech II Poznań), Michał Bednarski (N - Górnik Polkowice), Marcin Biernat (O - GKS Tychy), Krzysztof Danielewicz (P - Warta Poznań), Krzysztof Drzazga (N - Wisła Kraków), Jędrzej Grobelny (B - Pogoń Szczecin), Mehdi Lehaire (P - Jong FC Utrecht), Igor Lewandowski (P - rezerwy), Patryk Maciejewski (O - Orkan Szczedrzykowice), Szymon Matuszek (P - Górnik Zabrze), Kamil Niewiadomski (O - rezerwy), David Panka (P - RKC Waalwijk (ME)), Adrian Petk (P - Lechia Gdańsk), Dani Pinillos (O - Barnsley FC), Wiktor Pleśnierowicz (O - AS Roma (ME)), Damian Tront (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Paweł Tupaj (N - Lech II Poznań), Kamil Zapolnik (P - Górnik Zabrze)

Odchodzą: Grzegorz Bartczak (O - rezerwy), Damian Byrtek (O - Stomil Olsztyn), Adam Chrzanowski (O - Pordenone Calcio), Aboubacar Condé (P - ?), Dawid Kort (P - Odra Opole), Kacper Kostorz (P - Legia Warszawa), Wojciech Łobodziński (P - ?), Patryk Makuch (P - GKS Bełchatów), Marquitos (P - ?), Jan Ostrowski (P - ?), Artur Pikk (O - Kuopion Palloseura), Omar Santana (P - AE Olympiakós Lefkossías), Josip Šoljić (P - rezerwy), Marcin Warcholak (O - KP Starogard Gdański), Łukasz Załuska (B - ?), Mateusz Zatwarnicki (P - Lechia Dzierżoniów)

Odra Opole  
Przychodzą: Sebastian Bryłka (P - brak klubu), Jakub Czajkowski (P - Polonia Bytom), Dawid Czapliński (N - Ruch Zdzieszowice), Mateusz Gancarczyk (P - Stomil Olsztyn), Dawid Kort (P - Miedź Legnica), Konrad Matuszewski (O - Wigry Suwałki), Konrad Nowak (P - Puszcza Niepołomice), Błażej Sapielak (B - junior), Michał Surzyn (P - junior), Jakub Szrek (P - Błękitni Stargard)

Odchodzą: Dawid Błanik (P - Pogoń II Szczecin), Jarosław Czernysz (P - Resovia), Mateusz Czyżycki (P - Warta Poznań), Witalij Fedotow (P - ?), Patryk Janasik (P - Śląsk Wrocław), Artur Krysiak (B - ?), Szymon Skrzypczak (N - Chojniczanka Chojnice), Kamil Słaby (O - kontuzja), Thijs Timmermans (P - PAEE Kerýnias), Franciszek Wróblewski (N - Pogoń Siedlce)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Jakub Bartosz (O - Stal Mielec), Lucjan Klisiewicz (N - Czarni Staniątki), Karol Knap (P - Karpaty Krosno), Gabriel Kobylak (B - Legia II Warszawa), Michał Rakoczy (P - Cracovia), Mateusz Skrzypczak (P - Lech Poznań), Łukasz Spławski (N - Warta Poznań), Michał Zając (O - Wólczanka Wólka Pełkińska)

Odchodzą: Jakub Bąk (P - Garbarnia Kraków), Bartłomiej Eizenchart (P - GKS Bełchatów), Łukasz Furtak (O - Elana Toruń), Karol Niemczycki (B - Cracovia), Konrad Nowak (P - Odra Opole), Marcin Orłowski (N - Lechia Dzierżoniów), Maksymilian Sitek (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Piotr Stawarczyk (O - Hutnik Kraków), Łukasz Szczepaniak (P - RKS Radomsko)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Karol Angielski (N - Wisła Płock), Mateusz Bodzioch (O - Stal Mielec), Artur Bogusz (O - ŁKS Łódź), Morimakan Diané (N - CA Pontarlier), Alain Ebwelle (P - IFK Mariehamn), Damian Gąska (P - Śląsk Wrocław), Mateusz Kochalski (B - Legia Warszawa), Miłosz Kozak (P - Chrobry Głogów), Milan Kvocera (N - MFK Zemplín Michalovce), Wiktor Pajączek (B - Proch Pionki), Karol Podliński (N - Legionovia Legionowo), Jakub Podsiadło (N - rezerwy), Mateusz Radecki (P - powrót po kontuzji), Athanasios Scheidt (P - Leixões SC (ME)), Łukasz Wiech (O - Śląsk II Wrocław)

Odchodzą: Dawid Abramowicz (O - Wisła Kraków), Marcin Budziński (P - ?), Maciej Filipowicz (P - Orlęta Radzyń Podlaski), Merveille Fundambu (P - Widzew Łódź), Maciej Górski (N - Pogoń Siedlce), Michał Grudniewski (O - Widzew Łódź), Artur Haluch (B - Elana Toruń), Danté Leverock (O - Robin Hood FC), Rafał Makowski (P - Śląsk Wrocław), Mateusz Michalski (P - Widzew Łódź), Patryk Mikita (N - kontuzja), Cezary Miszta (B - Legia Warszawa), Damian Nowak (N - GKS Tychy), Kacper Pietrzyk (O - Olimpia Grudziądz), Dominik Sokół (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój))

Resovia  
Przychodzą: Przemysław Brychlik (N - Olimpia Elbląg), Jarosław Czernysz (P - Odra Opole), Cezary Demianiuk (N - Olimpia Elbląg), Jakub Kałaska (P - rezerwy), Bartłomiej Kiełbasa (P - Stal Mielec), Michał Kuczałek (P - Olimpia Elbląg), Simon Loshi (O - Feronikeli Drenas), Paweł Łakota (B - Concordia Elbląg), Dawid Rogalski (N - GKS Katowice), Kacper Szymkiewicz (P - rezerwy)

Odchodzą: David Andronic (P - Olimpia Grudziądz), Hubert Antkowiak (N - Elana Toruń), Szymon Hajduk (P - Hutnik Kraków), Szymon Kaliniec (P - Kotwica Kołobrzeg), Serhij Krykun (P - Górnik Łęczna), Jakub Kurek (P - Błękitni Ropczyce), Filip Majchrowicz (B - Cracovia), Miłosz Przybecki (P - Pogoń Siedlce), Mikołaj Sypek (P - Błękitni Ropczyce), Daniel Świderski (N - Motor Lublin)

Sandecja Nowy Sącz  
Przychodzą: Tomasz Boczek (O - Warta Poznań), Dominik Budzyński (B - ŁKS Łódź), Artem Dudik (N - FK Mariupol), Daniel Dziwniel (O - Korona Kielce), Wojciech Kamiński (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Konrad Kuzera (N - rezerwy), Jakub Leśniak (O - rezerwy), Paweł Mandrysz (P - ROW 1964 Rybnik), Karol Matras (P - rezerwy), Dawid Pietrzkiewicz (B - Stal Stalowa Wola), Rafael Victor (N - MS Kafr Qasim), Rubio (N - Cracovia), Damir Šovšić (P - HŠK Zrinjski (Mostar))

Odchodzą: Grzegorz Baran (P - Poprad Muszyna), Krzysztof Baran (B - Kjellerup IF), Daniel Bielica (B - Warta Poznań), Piotr Bryja (P - Podhale Nowy Targ), Bartłomiej Dudzic (P - ?), Marcin Flis (P - Stal Mielec), Mariusz Gabrych (N - Znicz Pruszków), Radosław Kanach (P - Cracovia), Mateusz Klichowicz (N - Chojniczanka Chojnice), Dominik Kun (P - Widzew Łódź), Konrad Kuzera (N - Poprad Muszyna), Szymon Kuźma (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Karol Matras (P - Poprad Muszyna), Tadeusz Socha (O - ?), Michał Szeliga (O - Lubań Maniowy), Dominik Urban (P - Bytovia Bytów), Sebastian Wąchała (N - Poprad Muszyna)

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Jakub Brdak (N - rezerwy), Damian Byrtek (O - Miedź Legnica), Jakub Kanclerz (B - rezerwy), Grzegorz Kuświk (N - Wisła Płock), Wojciech Łuczak (P - brak klubu), Krystian Ogrodowski (P - Wisła II Płock), Hubert Sadowski (O - Błękitni Stargard), Damian Sierant (P - Stal Rzeszów), Maciej Spychała (P - Chojniczanka Chojnice), Jacek Troshupa (B - Feronikeli Drenas), Ingo van Weert (O - RKC Waalwijk)

Odchodzą: Mateusz Bondarenko (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Mateusz Gancarczyk (P - Odra Opole), Wojciech Hajda (P - Górnik Zabrze), Lukáš Kubáň (O - Wisła Puławy), Michał Leszczyński (B - Concordia Elbląg), Eric Molloy (P - Shelbourne FC), Jakub Mosakowski (O - Błękitni Stargard), Bartłomiej Niedziela (P - Pilica Białobrzegi), Maciej Pałaszewski (P - Śląsk Wrocław), Artur Siemaszko (N - Arka Gdynia), Oktawian Skrzecz (P - Stal Rzeszów), Szymon Sobczak (N - Jagiellonia Białystok)

Widzew Łódź  
Przychodzą: Michael Ameyaw (P - Bytovia Bytów), Carlos Cobo (O - Cádiz CF B), Karol Czubak (N - Bytovia Bytów), Merveille Fundambu (P - Radomiak Radom), Michał Grudniewski (O - Radomiak Radom), Przemysław Kita (N - powrót po kontuzji), Jakub Kmita (P - rezerwy), Dominik Kun (P - Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Michalski (P - Radomiak Radom), Petar Mikulić (O - NK Croatia (Zmijavci)), Miłosz Mleczko (B - Lech Poznań), Patryk Mucha (P - Górnik Polkowice), Krystian Nowak (O - powrót po kontuzji), Konrad Reszka (B - rezerwy), Damian Skrzeczkowski (P - rezerwy), Patryk Stępiński (O - Warta Poznań), Najim Romero (brak klubu)

Odchodzą: Marcel Gąsior (P - Korona Kielce), Konrad Gutowski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kornel Kordas (O - Korona Kielce), Christopher Mandiangu (N - Vllaznia Shkodër), Kamil Piskorski (P - Pomorzanin Toruń), Adam Radwański (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Łukasz Turzyniecki (O - Zagłębie Sosnowiec), Patryk Wolański (B - Sokół Lutomiersk), Rafał Wolsztyński (P - Arka Gdynia), Hubert Wołąkiewicz (O - ?)

Zagłębie Sosnowiec  
Przychodzą: Kamil Antonik (P - Arka Gdynia), Lukáš Ďuriška (P - Olimpia Grudziądz), Dawid Gojny (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Gonçalo Gregório (N - SC Braga B), Mateusz Grudziński (P - Legia Warszawa), Roman Janicki (O - rezerwy), João Oliveira (P - Académico de Viseu FC), Michał Kieca (P - Skra Częstochowa), Nikolas Korzeniecki (P - rezerwy), Martim Maia (P - Casa Pia AC), Olaf Nowak (N - Zagłębie Lubin), Mateusz Popczyk (N - rezerwy), Jakub Sangowski (P - Lechia II Gdańsk), Łukasz Turzyniecki (O - Widzew Łódź)

Odchodzą: Bartłomiej Babiarz (P - Wigry Suwałki), Michał Góral (N - kontuzja), Rafał Grzelak (P - Korona Kielce), Tomasz Hołota (P - KKS 1925 Kalisz), Kacper Łopata (O - Sheffield United FC (rezerwy)), Tomasz Nawotka (O - ŁKS Łódź), Fabian Piasecki (N - Śląsk Wrocław), Miguel Quintais (P - kontuzja), Rubio (N - Cracovia), Jakub Sinior (O - Skra Częstochowa), Wojciech Słomka (P - Skra Częstochowa)

 

Napisz do nas