[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1996/1997
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widzew Łódź 34 81 25 6 3 74-21 14 2 1 42-5 11 4 2 32-16
2.  Legia Warszawa 34 77 24 5 5 66-27 15 1 1 40-13 9 4 4 26-14
3.  Odra Wodzisław Śląski 34 55 16 7 11 51-44 11 4 2 32-15 5 3 9 19-29
4.  GKS Katowice 34 53 14 11 9 47-40 11 1 5 27-16 3 10 4 20-24
5.  Amica Wronki 34 52 14 10 10 41-40 10 5 2 23-10 4 5 8 18-30
6.  Łódzki KS 34 49 13 10 11 55-45 10 5 2 37-18 3 5 9 18-27 2 3 1 0 1 3-3
7.  Zagłębie Lubin 34 49 13 10 11 44-38 10 5 2 29-17 3 5 9 15-21 2 3 1 0 1 3-3
8.  Polonia Warszawa 34 48 13 9 12 40-44 7 7 3 24-16 6 2 9 16-28
9.  Stomil Olsztyn 34 44 12 8 14 45-46 9 5 3 27-14 3 3 11 18-32 4 9 3 0 1 8-2
10.  Raków Częstochowa 34 44 11 11 12 35-39 7 6 4 18-16 4 5 8 17-23 4 7 2 1 1 5-5
11.  Lech Poznań 34 44 11 11 12 40-40 8 5 4 24-16 3 6 8 16-24 4 1 0 1 3 1-7
12.  Wisła Kraków 34 42 11 9 14 33-42 8 5 4 22-18 3 4 10 11-24
13.  Górnik Zabrze 34 41 11 8 15 40-45 9 2 6 30-20 2 6 9 10-25
14.  Ruch Chorzów 34 40 9 13 12 41-41 7 8 2 26-16 2 5 10 15-25 2 6 2 0 0 4-0
15.  GKS Bełchatów 34 40 11 7 16 36-43 6 5 6 19-19 5 2 10 17-24 2 0 0 0 2 0-4
16.  Hutnik Kraków 34 35 8 11 15 34-46 7 6 4 21-15 1 5 11 13-31
17.  Śląsk Wrocław 34 24 6 6 22 24-56 6 4 7 16-19 0 2 15 8-37
18.  Sokół Tychy 34 21 5 6 23 18-67 4 3 10 13-31 1 3 13 5-36
Sokół Tychy wycofał się z rozgrywek po 26. kolejce.
Śląsk Wrocław wycofał się z rozgrywek po 31. kolejce.
W związku ze zdobyciem Pucharu Polski przez Legię Warszawa, zwolnione miejsce w Pucharze UEFA zajęła Odra Wodzisław Śląski.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Widzew Łódź    1-0 2-1 4-0 4-0 0-1 0-0 4-0 4-0 5-1 2-2 1-0 3-0 3-0 1-0 2-0 4-0 2-0 
 2 Legia Warszawa2-3     5-1 2-1 2-0 3-0 2-1 3-0 2-1 2-1 1-1 2-1 2-0 3-1 3-2 2-0 1-0 3-0* 
 3 Odra Wodzisław Śląski1-1 0-3     0-0 3-0 0-0 2-1 3-1 3-1 0-0 1-2 1-0 1-0 2-1 4-1 3-2 3-1 5-1 
 4 GKS Katowice3-4 1-3 4-1     4-1 1-0 0-2 1-0 2-1 2-1 0-1 2-0 1-0 1-0 0-1 1-0 1-1 3-0* 
 5 Amica Wronki1-2 2-1 0-0 2-0     2-2 3-2 0-1 1-1 1-0 1-0 1-1 3-0 1-0 1-0 3-0 1-0 0-0 
 6 Łódzki KS1-1 2-1 1-2 1-1 1-2     2-1 4-2 4-2 1-1 2-1 5-0 4-1 0-0 2-0 1-1 5-2 1-0 
 7 Zagłębie Lubin2-2 0-1 0-1 4-4 3-1 2-1     2-1 1-0 2-1 1-0 0-0 1-1 1-1 3-2 3-1 1-0 3-0* 
 8 Polonia Warszawa0-3 1-1 0-2 1-1 1-1 1-1 1-1     1-1 3-1 2-1 1-0 1-1 1-0 0-1 5-1 4-0 1-0 
 9 Stomil Olsztyn1-0 0-0 3-1 1-1 1-3 1-1 3-0 4-1     0-1 3-0 1-0 1-1 2-2 1-2 2-1 2-0 1-0 
 10 Raków Częstochowa0-4 1-1 0-0 1-1 0-1 2-1 1-0 2-0 1-4     2-0 1-1 0-0 1-0 1-2 1-0 3-0* 1-1 
 11 Lech Poznań1-2 0-2 3-1 0-0 1-1 4-1 1-2 2-2 0-1 1-1     1-0 1-0 2-0 1-1 2-1 3-1 1-0 
 12 Wisła Kraków1-2 1-3 0-0 1-3 2-1 3-2 2-0 0-0 5-2 0-3 1-1     1-0 1-1 1-0 0-0 1-0 2-0 
 13 Górnik Zabrze0-1 2-3 2-1 3-1 1-1 1-4 2-2 0-1 3-1 0-1 0-2 3-1     1-0 2-1 2-0 2-0 6-0 
 14 Ruch Chorzów1-2 1-1 3-2 1-1 2-2 2-1 1-0 2-0 1-1 2-0 0-0 1-1 1-2     2-0 2-2 1-1 3-0 
 15 GKS Bełchatów2-0 0-1 2-0 1-1 3-1 0-0 1-0 0-2 1-0 1-1 1-1 1-2 0-1 0-2     2-2 3-2 1-3 
 16 Hutnik Kraków0-0 2-1 1-2 2-3 0-0 2-0 0-0 0-1 1-0 3-1 1-1 2-0 2-0 3-5 1-1     1-0 0-0 
 17 Śląsk Wrocław0-2 0-3* 3-1 0-2 2-0 3-0 0-3* 0-2 0-1 0-0 1-0 1-3 1-1 1-1 1-0 0-0     3-0* 
 18 Sokół Tychy0-3* 0-1 0-3* 0-0 0-3* 0-3* 0-0 1-2 2-1 0-3* 5-3 0-1 2-2 2-1 0-3 0-2 1-0     

Kolejka 1 - 27-28 lipca

Ruch Chorzów 1-2 Górnik Zabrze 27 lipca (8494)
Mariusz Śrutwa 87 - Marek Szemoński 13, 89
Odra Wodzisław Śląski 3-1 Polonia Warszawa 27 lipca (6000)
Ryszard Wieczorek 59 (k), 83, Piotr Sowisz 79 - Annor Aziz 72
Wisła Kraków 1-0 GKS Bełchatów 27 lipca (4500)
Janusz Świerad 72
W 90. minucie Jarosław Giszka (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Sokół Tychy 2-1 Stomil Olsztyn 27 lipca (4000)
Rafał Oprzondek 57, Bogdan Prusek 59 - Rafał Kaczmarczyk 24
Śląsk Wrocław 3-0 Łódzki KS 27 lipca (5000)
Rafał Pawlak 23 (s), Dariusz Kasperek 63, Zbigniew Ilski 87
Widzew Łódź 0-0 Zagłębie Lubin 27 lipca (4559)
Lech Poznań 2-1 Hutnik Kraków 28 lipca (1500)
Artur Wichniarek 54, Adam Majewski 72 - Mariusz Krzywda 80
GKS Katowice 2-1 Raków Częstochowa 28 lipca (2000)
Sławomir Wojciechowski 50, Grzegorz Borawski 80 - Janusz Bodzioch 26
Amica Wronki 2-1 Legia Warszawa 28 lipca (6000)
Dariusz Jackiewicz 19, 66 - Marcin Mięciel 45

Kolejka 2 - 31 lipca

Ruch Chorzów 3-2 Odra Wodzisław Śląski 31 lipca (4458)
Dariusz Gęsior 50, Maciej Mizia 74, Witold Wawrzyczek 90 - Sławomir Paluch 37, Jacek Polak 41
Raków Częstochowa 0-1 Amica Wronki 31 lipca (6000)
Artur Bugaj 35
Zagłębie Lubin 4-4 GKS Katowice 31 lipca (1000)
Andrzej Szczypkowski 41, 65, Zbigniew Grzybowski 45, Zbigniew Czajkowski 75 - Bogdan Pikuta 29, Adam Ledwoń 36 (k), Sławomir Wojciechowski 74, Bartosz Karwan 76
Łódzki KS 1-1 Widzew Łódź 31 lipca (6000)
Marek Saganowski 7 - Zbigniew Wyciszkiewicz 42
Stomil Olsztyn 2-0 Śląsk Wrocław 31 lipca (6000)
Daniel Dyluś 48 (k), 76
GKS Bełchatów 1-3 Sokół Tychy 31 lipca (4500)
Adrian Sobczyński 81 - Bogdan Prusek 10, Krystian Szuster 70, Krzysztof Bizacki 79
Hutnik Kraków 2-0 Wisła Kraków 31 lipca (5000)
Bartłomiej Jamróz 55, Mariusz Krzywda 90
Polonia Warszawa 2-1 Lech Poznań 31 lipca (3000)
Emmanuel Tetteh 8, 14 - Piotr Reiss 78
W 23. minucie Grzegorz Wędzyński (Polonia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 2-3 Legia Warszawa 31 lipca (6704)
Cornelius Udebuluzor 77, 79 - Jacek Zieliński II 7, Dariusz Solnica 35, Marcin Mięciel 57

Kolejka 3 - 3-4 sierpnia

Odra Wodzisław Śląski 1-0 Górnik Zabrze 3 sierpnia (6448)
Sławomir Paluch 56
Lech Poznań 2-0 Ruch Chorzów 3 sierpnia (1500)
Krzysztof Piskuła 34, 84
Wisła Kraków 0-0 Polonia Warszawa 3 sierpnia (4500)
Sokół Tychy 0-2 Hutnik Kraków 3 sierpnia (2500)
Bartłomiej Jamróz 9, Moussa Yahaya 65
Widzew Łódź 4-0 Stomil Olsztyn 3 sierpnia (2811)
Marek Citko 13, Jacek Dembiński 50, 81, Marek Koniarek 51
GKS Katowice 1-0 Łódzki KS 3 sierpnia (2000)
Sławomir Wojciechowski 86
Legia Warszawa 2-1 Raków Częstochowa 3 sierpnia (3000)
Marcin Mięciel 70, Jacek Zieliński II 90 - Jacek Magiera 31
Śląsk Wrocław 1-0 GKS Bełchatów 4 sierpnia (4500)
Dariusz Tataj 86
Amica Wronki 3-2 Zagłębie Lubin 4 sierpnia (2500)
Tomasz Suwary 3, Adam Fedoruk 58, Radosław Biliński 62 - Jarosław Krzyżanowski 38, Wojciech Górski 68

Kolejka 4 - 10-11 sierpnia

Odra Wodzisław Śląski 1-2 Lech Poznań 10 sierpnia (5611)
Ryszard Wieczorek 79 (k) - Piotr Prabucki 38, Piotr Reiss 83
Sokół Tychy 1-2 Polonia Warszawa 10 sierpnia (1300)
Bogdan Prusek 77 - Jacek Dąbrowski 3, Emmanuel Tetteh 64
Łódzki KS 1-2 Amica Wronki 10 sierpnia (1695)
Tomasz Lenart 41 - Radosław Biliński 43, Adam Fedoruk 60
Stomil Olsztyn 1-1 GKS Katowice 10 sierpnia (7000)
Sylwester Czereszewski 31 (k) - Sławomir Wojciechowski 63 (k)
GKS Bełchatów 2-0 Widzew Łódź 10 sierpnia (7000)
Sylwester Szkudlarek 15, Sławomir Suchomski 57
Górnik Zabrze 0-1 Raków Częstochowa 10 sierpnia (3804)
Paweł Skrzypek 86
Ruch Chorzów 1-1 Wisła Kraków 11 sierpnia (5569)
Mariusz Śrutwa 85 - Guy Feutchine 18
Zagłębie Lubin 0-1 Legia Warszawa 11 sierpnia (3000)
Marcin Mięciel 60
Hutnik Kraków 1-0 Śląsk Wrocław 11 sierpnia (1500)
Bartłomiej Jamróz 27

Kolejka 5 - 14 sierpnia

Lech Poznań 1-0 Górnik Zabrze 14 sierpnia (2000)
Piotr Prabucki 65
W 33. minucie Piotr Reiss (Lech Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Kraków 0-0 Odra Wodzisław Śląski 14 sierpnia (4000)
Sokół Tychy 2-1 Ruch Chorzów 14 sierpnia (3500)
Bogdan Prusek 6, Robert Wilk 20 - Mirosław Bąk 51
Śląsk Wrocław 0-2 Polonia Warszawa 14 sierpnia (3500)
Bartosz Tarachulski 20, Jacek Dąbrowski 53
Widzew Łódź 2-0 Hutnik Kraków 14 sierpnia (2108)
Sławomir Majak 45, Marek Bajor 75
GKS Katowice 0-1 GKS Bełchatów 14 sierpnia (2000)
Sławomir Suchomski 26
Amica Wronki 1-1 Stomil Olsztyn 14 sierpnia (2500)
Piotr Dubiela 63 - Jacek Płuciennik 50
Legia Warszawa 3-0 Łódzki KS 14 sierpnia (3000)
Dariusz Solnica 8, Jacek Bednarz 23, Marcin Jałocha 30
Raków Częstochowa 1-0 Zagłębie Lubin 14 sierpnia (4000)
Paweł Skrzypek 37

Kolejka 6 - 17-18 sierpnia

Ruch Chorzów 1-1 Śląsk Wrocław 17 sierpnia (3779)
Mariusz Śrutwa 85 - Tomasz Moskal 61
Odra Wodzisław Śląski 5-1 Sokół Tychy 17 sierpnia (5084)
Hubert Szewczyk 57, Ryszard Wieczorek 59, Krzysztof Zagórski 88, 90, Andrzej Jasiński I 89 - Robert Wilk 66 (k)
Łódzki KS 1-1 Raków Częstochowa 17 sierpnia (1291)
Krzysztof Przała 25 - Sebastian Synoradzki 78
Stomil Olsztyn 0-0 Legia Warszawa 17 sierpnia (8500)
GKS Bełchatów 3-1 Amica Wronki 17 sierpnia (4000)
Jacek Berensztajn 18, 87, Janusz Prucheński 53 - Jacek Ziober 2
Hutnik Kraków 2-3 GKS Katowice 17 sierpnia (1500)
Dariusz Romuzga 20, Waldemar Adamczyk 77 - Sławomir Wojciechowski 10, Adam Bała 39, Grzegorz Borawski 64
Polonia Warszawa 0-3 Widzew Łódź 17 sierpnia (6000)
Ryszard Czerwiec 33, Marek Citko 64, Sławomir Majak 80
Górnik Zabrze 2-2 Zagłębie Lubin 17 sierpnia (2617)
Tomasz Hajto 15, Dariusz Koseła 47 (k) - Grzegorz Szeliga 8, Zbigniew Czajkowski 63
Lech Poznań 1-0 Wisła Kraków 18 sierpnia (1500)
Adam Majewski 66

Kolejka 7 - 24-25 sierpnia

Wisła Kraków 1-0 Górnik Zabrze 24 sierpnia (4000)
Janusz Świerad 83
Sokół Tychy 5-3 Lech Poznań 24 sierpnia (3000)
Krystian Szuster 13, Krzysztof Bizacki 51, Bogdan Prusek 53, 63, 76 - Krzysztof Piskuła 15, Artur Wichniarek 30, Paweł Bocian 86
Śląsk Wrocław 3-1 Odra Wodzisław Śląski 24 sierpnia (3800)
Jarosław Góra 28, Tomasz Moskal 71, 85 - Krzysztof Zagórski 73
GKS Katowice 1-0 Polonia Warszawa 24 sierpnia (2500)
Zdzisław Strojek 81
Amica Wronki 3-0 Hutnik Kraków 24 sierpnia (2900)
Adam Fedoruk 15, Mariusz Tomziński 65, Dariusz Jackiewicz 76
Legia Warszawa 3-2 GKS Bełchatów 24 sierpnia (3500)
Ryszard Staniek 39 (k), Cezary Kucharski 55, Dariusz Czykier 70 - Artur Lamch 79, Jacek Berensztajn 88 (k)
Raków Częstochowa 1-4 Stomil Olsztyn 24 sierpnia (4000)
Robert Kugiel 18 - Andrzej Kretek 45 (s), Jacek Płuciennik 59, Zbigniew Wachowicz 82, Arkadiusz Klimek 86
Zagłębie Lubin 2-1 Łódzki KS 24 sierpnia (2500)
Radosław Kałużny 71, 81 - Tomasz Kłos 53
Widzew Łódź 3-0 Ruch Chorzów 25 sierpnia (4243)
Jacek Dembiński 44, 59, Marek Citko 55

Kolejka 8 - 7-8 września

Ruch Chorzów 1-1 GKS Katowice 7 września (4229)
Witold Wawrzyczek 47 - Sławomir Wojciechowski 90
Lech Poznań 3-1 Śląsk Wrocław 7 września (1000)
Artur Wichniarek 26, Piotr Reiss 56, Krzysztof Piskuła 71 - Jarosław Góra 55
Wisła Kraków 2-0 Sokół Tychy 7 września (1500)
Arkadiusz Wiereszko 20, Janusz Świerad 90
GKS Bełchatów 1-1 Raków Częstochowa 7 września (3000)
Mariusz Kukiełka 67 - Jacek Magiera 36
Hutnik Kraków 2-1 Legia Warszawa 7 września (1000)
Mariusz Wawrów 24, Waldemar Adamczyk 65 (k) - Marcin Mięciel 36
Polonia Warszawa 1-1 Amica Wronki 7 września (1000)
Emmanuel Tetteh 71 - Grzegorz Wódkiewicz 73
Górnik Zabrze 1-4 Łódzki KS 7 września (1244)
Grzegorz Lekki 14 - Daniel Dubicki 43, 46, Sylvester Okosun 47, Marcin Danielewicz 57
Stomil Olsztyn 3-0 Zagłębie Lubin 8 września (6500)
Sylwester Czereszewski 30, Rafał Kaczmarczyk 57, Kiriłł Rybakow 87
Odra Wodzisław Śląski 1-1 Widzew Łódź 18 września (6574)
Ryszard Wieczorek 1 (k) - Sławomir Majak 7

Kolejka 9 - 14-15 września

Sokół Tychy 2-2 Górnik Zabrze 14 września (3000)
Bogdan Prusek 8, Robert Wilk 63 - Marcin Kuźba 32, Mariusz Nosal 87
Śląsk Wrocław 1-3 Wisła Kraków 14 września (4500)
Bogdan Szczęsny 68 - Arkadiusz Wiereszko 21, Guy Feutchine 61, Janusz Świerad 74
Łódzki KS 4-2 Stomil Olsztyn 14 września (2907)
Daniel Dubicki 23, 89, Tomasz Kłos 38, Tomasz Lenart 42 - Rafał Kaczmarczyk 51, Adam Zejer 68
Widzew Łódź 2-2 Lech Poznań 15 września (4045)
Andrij Mychalczuk 87, Marcin Zając 90 - Piotr Reiss 9, 28
GKS Katowice 4-1 Odra Wodzisław Śląski 15 września (2000)
Kazimierz Węgrzyn 21, Bogdan Pikuta 33, 69, Sławomir Wojciechowski 60 - Krzysztof Zagórski 15
Amica Wronki 1-0 Ruch Chorzów 15 września (3000)
Jacek Ziober 33
Legia Warszawa 3-0 Polonia Warszawa 15 września (7000)
Jacek Bednarz 33, Piotr Mosór 51, Cezary Kucharski 58
Raków Częstochowa 1-0 Hutnik Kraków 15 września (3000)
Jacek Magiera 75
W 38. minucie Paweł Skrzypek (Raków Częstochowa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 3-2 GKS Bełchatów 15 września (1500)
Andrzej Szczypkowski 3, Wojciech Górski 79, Zbigniew Grzybowski 83 - Mariusz Kukiełka 57, Sławomir Suchomski 72

Kolejka 10 - 21-22 września

Hutnik Kraków 0-0 Zagłębie Lubin 20 września (700)
Ruch Chorzów 1-1 Legia Warszawa 21 września (6027)
Dariusz Gęsior 73 - Marcin Mięciel 58
Odra Wodzisław Śląski 3-0 Amica Wronki 21 września (6234)
Mirosław Staniek 42, Jacek Polak 68, 84
Lech Poznań 0-0 GKS Katowice 21 września (3000)
W 33. minucie Piotr Prabucki (Lech Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Kraków 1-2 Widzew Łódź 21 września (7000)
Guy Feutchine 74 - Bogdan Zając 75 (s), Jacek Dembiński 79
Sokół Tychy 1-0 Śląsk Wrocław 21 września (2500)
Krystian Szuster 43
GKS Bełchatów 0-0 Łódzki KS 21 września (4000)
Górnik Zabrze 3-1 Stomil Olsztyn 21 września (2884)
Cornelius Udebuluzor 62, Dariusz Koseła 70 (k), Marcin Kuźba 72 - Daniel Dyluś 89
Polonia Warszawa 3-1 Raków Częstochowa 22 września (2000)
Bartosz Tarachulski 6, 27, Tomasz Unton 47 - Grzegorz Skwara 25

Kolejka 11 - 12-13 października

Legia Warszawa 5-1 Odra Wodzisław Śląski 12 października (7000)
Piotr Mosór 7, Jacek Kacprzak 16, Dariusz Solnica 38, Cezary Kucharski 58, 61 - Krzysztof Zagórski 72
Raków Częstochowa 1-0 Ruch Chorzów 12 października (4500)
Jacek Magiera 38
Łódzki KS 1-1 Hutnik Kraków 12 października (2937)
Grzegorz Krysiak 55 - Waldemar Adamczyk 38
Stomil Olsztyn 1-2 GKS Bełchatów 12 października (6000)
Jacek Płuciennik 34 - Sławomir Suchomski 37, 58
Śląsk Wrocław 1-1 Górnik Zabrze 13 października (5500)
Bogusław Cygan 72 - Mieczysław Agafon 39
Widzew Łódź 2-0 Sokół Tychy 13 października (4000)
Paweł Wojtala 50, Paweł Miąszkiewicz 86
GKS Katowice 2-0 Wisła Kraków 13 października (4000)
Jan Furtok 75, Grzegorz Borawski 80
Amica Wronki 1-0 Lech Poznań 13 października (5000)
Grzegorz Wódkiewicz 59
Zagłębie Lubin 2-1 Polonia Warszawa 13 października (2500)
Zbigniew Czajkowski 12, Radosław Jasiński 67 - Jacek Dąbrowski 35

Kolejka 12 - 19-20 października

Ruch Chorzów 1-0 Zagłębie Lubin 19 października (3292)
Arkadiusz Bąk 90
Odra Wodzisław Śląski 0-0 Raków Częstochowa 19 października (4020)
Lech Poznań 0-2 Legia Warszawa 19 października (15 000)
Cezary Kucharski 2, 76
Wisła Kraków 2-1 Amica Wronki 19 października (3500)
Tomasz Kulawik 12, Janusz Świerad 52 (k) - Jacek Ziober 27
Sokół Tychy 0-0 GKS Katowice 19 października (5000)
Śląsk Wrocław 0-2 Widzew Łódź 19 października (7000)
Jacek Dembiński 34, Radosław Michalski 54
Hutnik Kraków 1-0 Stomil Olsztyn 19 października (1500)
Waldemar Adamczyk 65
Polonia Warszawa 1-1 Łódzki KS 19 października (1000)
Dariusz Dziekanowski 56 - Tomasz Kłos 77
Górnik Zabrze 2-1 GKS Bełchatów 19 października (2826)
Arkadiusz Kampka 18, Tomasz Hajto 71 - Sławomir Suchomski 5

Kolejka 13 - 23 października

Widzew Łódź 3-0 Górnik Zabrze 22 października (2908)
Marek Citko 10 (k), Jacek Dembiński 43, Sławomir Majak 45
GKS Katowice 1-1 Śląsk Wrocław 23 października (2500)
Sławomir Wojciechowski 47 (k) - Bogusław Cygan 4
Amica Wronki 0-0 Sokół Tychy 23 października (1500)
Legia Warszawa 2-1 Wisła Kraków 23 października (3000)
Dariusz Solnica 35, Ryszard Staniek 70 - Tomasz Kulawik 47
Raków Częstochowa 2-0 Lech Poznań 23 października (3000)
Jacek Magiera 46, 66
Zagłębie Lubin 0-1 Odra Wodzisław Śląski 23 października (1500)
Sławomir Paluch 48
Łódzki KS 0-0 Ruch Chorzów 23 października (2638)
Stomil Olsztyn 4-1 Polonia Warszawa 23 października (4500)
Arkadiusz Klimek 40, Andrzej Jankowski 69 (k), Sylwester Czereszewski 81, Jacek Płuciennik 89 - Piotr Burlikowski 73 (k)
GKS Bełchatów 2-2 Hutnik Kraków 23 października (4000)
Grzegorz Cheda 57, Jacek Berensztajn 85 - Janusz Prucheński 39 (s), Grzegorz Motyka 87

Kolejka 14 - 26-27 października

Sokół Tychy 0-1 Legia Warszawa 26 października (4500)
Cezary Kucharski 2
Widzew Łódź 4-0 GKS Katowice 26 października (3727)
Daniel Bogusz 4, Andrij Mychalczuk 60, Sławomir Majak 69, Radosław Michalski 82
Górnik Zabrze 2-0 Hutnik Kraków 26 października (2994)
Marek Szemoński 5, Cornelius Udebuluzor 85
Ruch Chorzów 1-1 Stomil Olsztyn 27 października (4658)
Arkadiusz Bąk 9 - Andriej Siniczin 57
Odra Wodzisław Śląski 0-0 Łódzki KS 27 października (5184)
Wisła Kraków 0-3 Raków Częstochowa 27 października (4500)
Grzegorz Skwara 57, 73, Robert Załęski 71
Śląsk Wrocław 2-0 Amica Wronki 27 października (0)
Jarosław Góra 2, Dariusz Tataj 72
Zagłębie Lubin 1-0 Lech Poznań 27 października (2000)
Radosław Kałużny 8
Polonia Warszawa 0-1 GKS Bełchatów 27 października (4000)
Sławomir Suchomski 72

Kolejka 15 - 2-3 listopada

GKS Bełchatów 0-2 Ruch Chorzów 31 października (3000)
Dariusz Gęsior 45, Mariusz Śrutwa 81
GKS Katowice 1-0 Górnik Zabrze 2 listopada (5500)
Tomasz Hajto 71 (s)
Legia Warszawa 1-0 Śląsk Wrocław 2 listopada (3000)
Jacek Kacprzak 74
Raków Częstochowa 1-1 Sokół Tychy 2 listopada (5000)
Janusz Bodzioch 11 - Grzegorz Wagner 72
Łódzki KS 2-1 Lech Poznań 2 listopada (2566)
Mirosław Trzeciak 3, 7 - Piotr Reiss 37
Amica Wronki 1-2 Widzew Łódź 3 listopada (4500)
Artur Bugaj 51 - Ryszard Czerwiec 57, Paweł Wojtala 90
Zagłębie Lubin 0-0 Wisła Kraków 3 listopada (2500)
Stomil Olsztyn 3-1 Odra Wodzisław Śląski 3 listopada (8000)
Arkadiusz Klimek 9, Paweł Primel 44 (s), Jacek Płuciennik 80 - Piotr Jegor 37
Hutnik Kraków 0-1 Polonia Warszawa 3 listopada (1000)
Marcin Żewłakow 7

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Sokół Tychy 0-0 Zagłębie Lubin 16 listopada (2500)
Widzew Łódź 1-0 Legia Warszawa 16 listopada (15 000)
Jacek Dembiński 80
GKS Katowice 4-1 Amica Wronki 16 listopada (4300)
Sławomir Wojciechowski 46, Mariusz Muszalik 65, Jan Furtok 75, Bartosz Karwan 88 - Jacek Ziober 6
Górnik Zabrze 0-1 Polonia Warszawa 16 listopada (2800)
Marcin Żewłakow 11
Ruch Chorzów 2-2 Hutnik Kraków 17 listopada (4200)
Mirosław Jaworski 19, Dariusz Gęsior 81 - Moussa Yahaya 40, Arkadiusz Kaliszan 84
W 33. minucie Waldemar Adamczyk (Hutnik Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Odra Wodzisław Śląski 4-1 GKS Bełchatów 17 listopada (5217)
Jacek Polak 23, Mirosław Staniek 31, Sławomir Paluch 68, Ryszard Wieczorek 81 (k) - Jacek Berensztajn 54
Lech Poznań 0-1 Stomil Olsztyn 17 listopada (0)
Paweł Gadziała 22
Wisła Kraków 3-2 Łódzki KS 17 listopada (0)
Zbigniew Murdza 8, Arkadiusz Wiereszko 18, Grzegorz Pater 90 - Tomasz Kłos 1, Mirosław Trzeciak 80
Śląsk Wrocław 0-0 Raków Częstochowa 17 listopada (0)

Kolejka 17 - 23-24 listopada

Amica Wronki 3-0 Górnik Zabrze 23 listopada (1000)
Piotr Dubiela 39, Bartosz Jurkowski 58, Jacek Ziober 74 (k)
Legia Warszawa 2-1 GKS Katowice 23 listopada (4000)
Cezary Kucharski 56, Dariusz Solnica 71 - Artur Adamus 24
Łódzki KS 1-0 Sokół Tychy 23 listopada (2286)
Mirosław Trzeciak 85
GKS Bełchatów 1-1 Lech Poznań 23 listopada (2000)
Mariusz Kukiełka 66 - Krzysztof Piskuła 15
Polonia Warszawa 1-0 Ruch Chorzów 23 listopada (3000)
Marcin Janus 5
Raków Częstochowa 0-4 Widzew Łódź 24 listopada (8000)
Marek Citko 15, Paweł Wojtala 38, Jacek Dembiński 51, Paweł Miąszkiewicz 89
Zagłębie Lubin 1-0 Śląsk Wrocław 24 listopada (4000)
Radosław Jasiński 88
Stomil Olsztyn 1-0 Wisła Kraków 24 listopada (5000)
Andrzej Jasiński II 76
Hutnik Kraków 1-2 Odra Wodzisław Śląski 24 listopada (700)
Waldemar Adamczyk 18 - Piotr Sowisz 6, Jacek Polak 45

Kolejka 18 - 30 listopada-1 grudnia

Legia Warszawa 2-0 Amica Wronki 30 listopada (5000)
Jacek Kacprzak 14, 61
Raków Częstochowa 1-1 GKS Katowice 30 listopada (2000)
Piotr Bański 62 - Jan Furtok 81
Zagłębie Lubin 2-2 Widzew Łódź 30 listopada (3000)
Zbigniew Grzybowski 39, Radosław Jasiński 68 - Paweł Wojtala 38, Zbigniew Wyciszkiewicz 82
Łódzki KS 5-2 Śląsk Wrocław 30 listopada (2537)
Mirosław Trzeciak 14, 46, Grzegorz Krysiak 29, 37 (k), Rafał Niżnik 81 - Tomasz Stelmach 35, Józef Kostek 90
GKS Bełchatów 1-2 Wisła Kraków 30 listopada (1500)
Sławomir Suchomski 21 - Adam Dąbrowski 61, Krzysztof Łętocha 78
Hutnik Kraków 1-1 Lech Poznań 30 listopada (500)
Arkadiusz Kaliszan 75 - Tomasz Bekas 80
Górnik Zabrze 1-0 Ruch Chorzów 30 listopada (5251)
Tomasz Hajto 62
Stomil Olsztyn 1-0 Sokół Tychy 1 grudnia (4000)
Daniel Dyluś 61 (k)
Polonia Warszawa 0-2 Odra Wodzisław Śląski 1 grudnia (3000)
Sławomir Paluch 30, Krzysztof Zagórski 36

Kolejka 19 - 5 marca

Odra Wodzisław Śląski 2-1 Ruch Chorzów 5 marca (8655)
Jacek Polak 23, Krzysztof Zagórski 59 - Mariusz Śrutwa 21
Lech Poznań 2-2 Polonia Warszawa 5 marca (0)
Adam Majewski 72, Sékou Dramé 83 - Gražvydas Mikulėnas 23, Michał Żewłakow 40
Wisła Kraków 0-0 Hutnik Kraków 5 marca (10 000)
Sokół Tychy 0-3 GKS Bełchatów 5 marca (2000)
Dariusz Fornalak 31 (s), Adrian Sobczyński 85, Artur Lamch 89
Śląsk Wrocław 0-1 Stomil Olsztyn 5 marca (6500)
Grzegorz Pawłuszek 85
Widzew Łódź 0-1 Łódzki KS 5 marca (17 000)
Marcin Danielewicz 85
GKS Katowice 0-2 Zagłębie Lubin 5 marca (2500)
Radosław Jasiński 37, Zbigniew Czajkowski 87
Amica Wronki 1-0 Raków Częstochowa 5 marca (2500)
Paweł Kryszałowicz 58
Legia Warszawa 2-0 Górnik Zabrze 5 marca (6000)
Tomasz Sokołowski I 36, Piotr Mosór 74

Kolejka 20 - 8-9 marca

Ruch Chorzów 0-0 Lech Poznań 8 marca (5807)
Raków Częstochowa 1-1 Legia Warszawa 8 marca (8000)
Jan Spychalski 36 - Cezary Kucharski 13
Łódzki KS 1-1 GKS Katowice 8 marca (3789)
Mirosław Trzeciak 26 - Adam Bała 75
Stomil Olsztyn 1-0 Widzew Łódź 8 marca (15 000)
Daniel Dyluś 33
W 23. minucie Jacek Dembiński (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS Bełchatów 3-2 Śląsk Wrocław 8 marca (5500)
Jacek Berensztajn 19, Sławomir Suchomski 48, Dariusz Patalan 77 - Tomasz Moskal 38, Igor Gołaszewski 84
Hutnik Kraków 0-0 Sokół Tychy 8 marca (1000)
Polonia Warszawa 1-0 Wisła Kraków 8 marca (2500)
Bartosz Tarachulski 49
Górnik Zabrze 2-1 Odra Wodzisław Śląski 8 marca (5235)
Marek Szemoński 27, Piotr Sowisz 77 (s) - Sławomir Paluch 50
Zagłębie Lubin 3-1 Amica Wronki 9 marca (4000)
Radosław Kałużny 29, Edward Cecot 73, Radosław Jasiński 85 - Piotr Dubiela 58

Kolejka 21 - 15-16 marca

Wisła Kraków 1-1 Ruch Chorzów 15 marca (5000)
Tomasz Kulawik 66 - Mariusz Śrutwa 28
Widzew Łódź 1-0 GKS Bełchatów 15 marca (3770)
Sławomir Majak 29
GKS Katowice 2-1 Stomil Olsztyn 15 marca (5000)
Arkadiusz Szczygieł 19, 29 - Paweł Gadziała 81
W 44. minucie Adam Ledwoń (GKS Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Amica Wronki 2-2 Łódzki KS 15 marca (2000)
Piotr Dubiela 17, Mirosław Kalita 27 - Daniel Dubicki 9, Tomasz Kłos 62
Legia Warszawa 2-1 Zagłębie Lubin 15 marca (8000)
Jacek Manuszewski 19 (s), Cezary Kucharski 90 - Zbigniew Grzybowski 60
Raków Częstochowa 0-0 Górnik Zabrze 15 marca (6000)
Lech Poznań 3-1 Odra Wodzisław Śląski 16 marca (2000)
Piotr Reiss 54, 89, Krzysztof Piskuła 77 - Jacek Polak 79
Śląsk Wrocław 0-0 Hutnik Kraków 16 marca (5500)
Polonia Warszawa 1-0 Sokół Tychy 16 marca (2000)
Grzegorz Wędzyński 19

Kolejka 22 - 22-23 marca

Ruch Chorzów 3-0 Sokół Tychy 22 marca (3072)
Mariusz Śrutwa 11, 15 (k), Mirosław Bąk 50
Łódzki KS 2-1 Legia Warszawa 22 marca (6565)
Rafał Niżnik 35 (k), Mirosław Trzeciak 40 - Cezary Kucharski 8
W 19. minucie Cezary Kucharski (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stomil Olsztyn 1-3 Amica Wronki 22 marca (8000)
Jacek Płuciennik 6 - Alexander Tyč 24, Paweł Kryszałowicz 64, Bogdan Prusek 84
GKS Bełchatów 1-1 GKS Katowice 22 marca (4000)
Jacek Berensztajn 59 (k) - Sławomir Wojciechowski 67
Hutnik Kraków 0-0 Widzew Łódź 22 marca (2000)
Górnik Zabrze 0-2 Lech Poznań 22 marca (4200)
Piotr Reiss 7, Krzysztof Piskuła 73
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Wisła Kraków 23 marca (5789)
Roman Skorupa 90
Zagłębie Lubin 2-1 Raków Częstochowa 23 marca (3500)
Radosław Kałużny 43, Andrzej Jaskot 51 - Grzegorz Skwara 56
Polonia Warszawa 4-0 Śląsk Wrocław 23 marca (1500)
Arkadiusz Bąk 16, Gražvydas Mikulėnas 67, Jacek Dąbrowski 76, Mariusz Pawlak 90

Kolejka 23 - 5-6 kwietnia

Wisła Kraków 1-1 Lech Poznań 5 kwietnia (3000)
Adam Dąbrowski 73 - Adam Majewski 87
Widzew Łódź 4-0 Polonia Warszawa 5 kwietnia (3400)
Sławomir Majak 2, Daniel Bogusz 34, Andrij Mychalczuk 73, Paweł Miąszkiewicz 88
GKS Katowice 1-0 Hutnik Kraków 5 kwietnia (3500)
Bartosz Karwan 58
Amica Wronki 1-0 GKS Bełchatów 5 kwietnia (1000)
Radosław Biliński 71 (k)
Legia Warszawa 2-1 Stomil Olsztyn 5 kwietnia (8000)
Jacek Zieliński II 25, Cezary Kucharski 67 - Arkadiusz Klimek 19
Raków Częstochowa 2-1 Łódzki KS 5 kwietnia (4000)
Grzegorz Skwara 16, Jan Spychalski 74 - Tomasz Kłos 38
Śląsk Wrocław 1-1 Ruch Chorzów 6 kwietnia (2960)
Dariusz Kasperek 79 - Arkadiusz Gaca 11
W 90. minucie Witold Wawrzyczek (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 1-1 Górnik Zabrze 6 kwietnia (2500)
Bogusław Lizak 53 - Marcin Kuźba 2
Sokół Tychy 0-3 Odra Wodzisław Śląski 5 kwietnia (0)
(wo)
mecz nie doszedł do skutku, bowiem drużyna Sokoła stawiła się tylko w sile pięciu graczy - Antonio Felix, Prince Matore, Janusz Nawrocki, Albert Świetlik i Jacek Zajdler.

Kolejka 24 - 9 kwietnia

Ruch Chorzów 1-2 Widzew Łódź 9 kwietnia (5160)
Mariusz Śrutwa 88 - Sławomir Majak 66, Jacek Dembiński 71
Odra Wodzisław Śląski 3-1 Śląsk Wrocław 9 kwietnia (4500)
Marcin Malinowski 45, Mariusz Nosal 71, Ireneusz Adamski 76 (s) - Paweł Małolepszy 90
W 36. minucie Ryszard Wieczorek (Odra Wodzisław Śląski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lech Poznań 1-0 Sokół Tychy 9 kwietnia (1200)
Piotr Reiss 41
W 64. minucie Artur Wichniarek (Lech Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
Łódzki KS 2-1 Zagłębie Lubin 9 kwietnia (2410)
Daniel Dubicki 3, Maciej Terlecki 65 - Zbigniew Grzybowski 53
Stomil Olsztyn 0-1 Raków Częstochowa 9 kwietnia (6000)
Piotr Bański 40
GKS Bełchatów 0-1 Legia Warszawa 9 kwietnia (7000)
Piotr Włodarczyk 45
W 68. minucie Jacek Berensztajn (GKS Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Hutnik Kraków 0-0 Amica Wronki 9 kwietnia (1200)
Polonia Warszawa 1-1 GKS Katowice 9 kwietnia (1300)
Gražvydas Mikulėnas 53 - Michał Chałbiński 86
Górnik Zabrze 3-1 Wisła Kraków 9 kwietnia (3474)
Marcin Kuźba 80, 82, 90 - Robert Szopa 60

Kolejka 25 - 12-13 kwietnia

Sokół Tychy 0-1 Wisła Kraków 12 kwietnia (600)
Robert Szopa 30
Widzew Łódź 2-1 Odra Wodzisław Śląski 12 kwietnia (2526)
Marek Citko 17, Mirosław Szymkowiak 75 - Piotr Jegor 52
GKS Katowice 1-0 Ruch Chorzów 12 kwietnia (4000)
Sławomir Wojciechowski 23
Amica Wronki 0-1 Polonia Warszawa 12 kwietnia (1500)
Jacek Dąbrowski 78
Legia Warszawa 2-0 Hutnik Kraków 12 kwietnia (7000)
Marcin Mięciel 61, Tomasz Sokołowski I 75
Śląsk Wrocław 1-0 Lech Poznań 13 kwietnia (3200)
Józef Kostek 34
Raków Częstochowa 1-2 GKS Bełchatów 13 kwietnia (3000)
Krzysztof Stępień 49 - Sławomir Suchomski 51, Dariusz Patalan 55
Zagłębie Lubin 1-0 Stomil Olsztyn 13 kwietnia (2500)
Andrzej Jaskot 55
Łódzki KS 4-1 Górnik Zabrze 13 kwietnia (2495)
Mirosław Trzeciak 8, 66, Daniel Dubicki 45, Ireneusz Komar 81 - Maciej Krzętowski 47

Kolejka 26 - 19-20 kwietnia

Odra Wodzisław Śląski 0-0 GKS Katowice 19 kwietnia (6380)
Lech Poznań 1-2 Widzew Łódź 19 kwietnia (5500)
Maciej Bykowski 76 - Marek Citko 81, Andrij Mychalczuk 86
Stomil Olsztyn 1-1 Łódzki KS 19 kwietnia (5000)
Andrzej Jankowski 63 - Maciej Terlecki 37
GKS Bełchatów 1-0 Zagłębie Lubin 19 kwietnia (5400)
Dariusz Patalan 55
Hutnik Kraków 3-1 Raków Częstochowa 19 kwietnia (1500)
Bappa 49, Grzegorz Motyka 57, Arkadiusz Kaliszan 80 - Jan Spychalski 18
Polonia Warszawa 1-1 Legia Warszawa 19 kwietnia (8000)
Gražvydas Mikulėnas 44 - Cezary Kucharski 55
Górnik Zabrze 6-0 Sokół Tychy 19 kwietnia (3205)
Marcin Kuźba 10, Grzegorz Lekki 34, Dariusz Dźwigała 47, Arkadiusz Kampka 49, 71, Piotr Rocki 88
Ruch Chorzów 2-2 Amica Wronki 20 kwietnia (2951)
Mirosław Bąk 12, Krzysztof Bizacki 39 - Radosław Biliński 6 (k), Bogdan Prusek 33
Wisła Kraków 1-0 Śląsk Wrocław 20 kwietnia (4500)
Robert Szopa 67

Kolejka 27 - 3-4 maja

Widzew Łódź 1-0 Wisła Kraków 3 maja (4418)
Andrij Mychalczuk 22
W 21. minucie Marek Citko (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS Katowice 0-1 Lech Poznań 3 maja (2000)
Adam Kryger 54
Amica Wronki 0-0 Odra Wodzisław Śląski 3 maja (3000)
Raków Częstochowa 2-0 Polonia Warszawa 3 maja (4500)
Krzysztof Stępień 9, Adam Fedoruk 68
Stomil Olsztyn 1-1 Górnik Zabrze 3 maja (5500)
Grzegorz Pawłuszek 62 - Dariusz Dźwigała 48
Zagłębie Lubin 3-1 Hutnik Kraków 4 maja (2500)
Bogusław Lizak 7, Piotr Przerywacz 23, Edward Cecot 42 - Bappa 84
Łódzki KS 2-0 GKS Bełchatów 4 maja (3705)
Daniel Dubicki 5, Tomasz Kłos 64
Legia Warszawa 3-1 Ruch Chorzów 4 czerwca (4000)
Dariusz Czykier 24 (k), 57 (k), Sylwester Czereszewski 74 - Mirosław Bąk 90
Śląsk Wrocław 3-0 Sokół Tychy (0)
(wo)

Kolejka 28 - 7 maja

Ruch Chorzów 2-0 Raków Częstochowa 7 maja (2000)
Mariusz Śrutwa 19 (k), Piotr Rowicki 40
Odra Wodzisław Śląski 0-3 Legia Warszawa 7 maja (9000)
Dariusz Czykier 37 (k), Marcin Mięciel 47, Jacek Kacprzak 73
Lech Poznań 1-1 Amica Wronki 7 maja (3500)
Krzysztof Piskuła 64 - Damian Łukasik 20 (s)
Wisła Kraków 1-3 GKS Katowice 7 maja (3500)
Adam Dąbrowski 32 - Bartosz Karwan 10, Sławomir Wojciechowski 16, Adam Kucz 36
GKS Bełchatów 1-0 Stomil Olsztyn 7 maja (4000)
Janusz Prucheński 85
Hutnik Kraków 2-0 Łódzki KS 7 maja (600)
Ryszard Fudali 10, Bappa 35
Polonia Warszawa 1-1 Zagłębie Lubin 7 maja (0)
Gražvydas Mikulėnas 5 - Paweł Piotrowski 43
Górnik Zabrze 2-0 Śląsk Wrocław 7 maja (3413)
Andrzej Orzeszek 63, Marcin Kuźba 65
Sokół Tychy 0-3 Widzew Łódź (0)
(wo)

Kolejka 29 - 10-11 maja

Widzew Łódź 4-0 Śląsk Wrocław 10 maja (4555)
Rafał Siadaczka 11, Paweł Miąszkiewicz 49, Zbigniew Wyciszkiewicz 65, Sławomir Majak 66
Amica Wronki 1-1 Wisła Kraków 10 maja (2000)
Mirosław Kalita 82 - Robert Szopa 43
Legia Warszawa 1-1 Lech Poznań 10 maja (0)
Tomasz Sokołowski I 70 - Grzegorz Król 84
Raków Częstochowa 0-0 Odra Wodzisław Śląski 10 maja (3000)
GKS Bełchatów 0-1 Górnik Zabrze 10 maja (5000)
Piotr Gruszka 85
Zagłębie Lubin 1-1 Ruch Chorzów 11 maja (2000)
Radosław Jasiński 64 - Krzysztof Bizacki 45
Łódzki KS 4-2 Polonia Warszawa 11 maja (3698)
Mirosław Trzeciak 14, 24, 49, Rodrigo 44 - Arkadiusz Bąk 75, Gražvydas Mikulėnas 80
Stomil Olsztyn 2-1 Hutnik Kraków 11 maja (5500)
Rafał Kaczmarczyk 62, Paweł Gadziała 78 - Waldemar Adamczyk 82 (k)
GKS Katowice 3-0 Sokół Tychy (0)
(wo)

Kolejka 30 (pierwotnie 31) - 14 maja

Lech Poznań 1-2 Zagłębie Lubin 14 maja (1200)
Piotr Reiss 57 - Edward Cecot 12, Bogusław Lizak 81
Amica Wronki 1-0 Śląsk Wrocław 14 maja (1500)
Radosław Biliński 12 (k)
Raków Częstochowa 1-1 Wisła Kraków 14 maja (3500)
Jan Spychalski 18 - Grzegorz Pater 84
Stomil Olsztyn 2-2 Ruch Chorzów 14 maja (4500)
Arkadiusz Klimek 28, 34 - Mirosław Bąk 7, Sebastian Nowak 24 (s)
GKS Bełchatów 0-2 Polonia Warszawa 14 maja (4000)
Gražvydas Mikulėnas 18, Jacek Dąbrowski 45
Hutnik Kraków 2-0 Górnik Zabrze 14 maja (1500)
Arkadiusz Kaliszan 45, Waldemar Adamczyk 48 (k)
GKS Katowice 3-4 Widzew Łódź 4 czerwca (2000)
Sławomir Wojciechowski 45, 63, Adam Ledwoń 48 - Sławomir Majak 5, 69, Jacek Dembiński 46, Zbigniew Wyciszkiewicz 47
Łódzki KS 1-2 Odra Wodzisław Śląski 5 czerwca (2069)
Mirosław Trzeciak 43 - Krzysztof Zagórski 31, 84
Legia Warszawa 3-0 Sokół Tychy (0)
(wo)

Kolejka 31 (pierwotnie 30) - 17-18 maja

Odra Wodzisław Śląski 2-1 Zagłębie Lubin 17 maja (3600)
Sławomir Paluch 60, Krzysztof Zagórski 82 - Radosław Jasiński 57
Lech Poznań 1-1 Raków Częstochowa 17 maja (1000)
Tomasz Augustyniak 2 - Jan Spychalski 36
Wisła Kraków 1-3 Legia Warszawa 17 maja (6000)
Jacek Matyja 17 - Cezary Kucharski 13, Dariusz Czykier 20, Jacek Bednarz 87
Górnik Zabrze 0-1 Widzew Łódź 17 maja (4800)
Paweł Miąszkiewicz 26
Ruch Chorzów 2-1 Łódzki KS 18 maja (2438)
Krzysztof Bizacki 23, Mariusz Śrutwa 77 - Mirosław Trzeciak 81
Śląsk Wrocław 0-2 GKS Katowice 18 maja (1500)
Sławomir Wojciechowski 45, Adam Bała 90
Hutnik Kraków 1-1 GKS Bełchatów 18 maja (2500)
Paweł Kloc 48 - Dariusz Patalan 3
Polonia Warszawa 1-1 Stomil Olsztyn 18 maja (0)
Andrzej Kacprzak 33 - Andrzej Jasiński II 65
Sokół Tychy 0-3 Amica Wronki (0)
(wo)

Kolejka 32 - 24-25 maja

Ruch Chorzów 2-0 GKS Bełchatów 24 maja (2851)
Mariusz Śrutwa 80, Mirosław Bąk 86
W 74. minucie Maciej Mizia (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Odra Wodzisław Śląski 3-1 Stomil Olsztyn 24 maja (3500)
Ryszard Wieczorek 1, 24, Sławomir Paluch 85 - Andrzej Biedrzycki 45
W 60. minucie Mirosław Staniek (Odra Wodzisław Śląski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lech Poznań 4-1 Łódzki KS 24 maja (1000)
Przemysław Urbaniak 11, Maciej Bykowski 13, Artur Wichniarek 55, Krzysztof Piskuła 84 - Mirosław Trzeciak 34
W 3. minucie Piotr Reiss (Lech Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 5-1 Hutnik Kraków 24 maja (700)
Arkadiusz Kaliszan 12 (s), Gražvydas Mikulėnas 16, Bartosz Tarachulski 43, 66, Grzegorz Wędzyński 48 - Grzegorz Motyka 3
Wisła Kraków 2-0 Zagłębie Lubin 25 maja (3000)
Łukasz Surma 40, Robert Szopa 74
Widzew Łódź 4-0 Amica Wronki 7 czerwca (5400)
Zbigniew Wyciszkiewicz 2, Paweł Miąszkiewicz 5, 58, Jacek Dembiński 83
Górnik Zabrze 3-1 GKS Katowice 21 czerwca (4707)
Marcin Kuźba 7, 89, Tomasz Hajto 77 - Jan Furtok 50
Sokół Tychy 0-3 Raków Częstochowa (0)
(wo)
Śląsk Wrocław 0-3 Legia Warszawa (0)
(wo)

Kolejka 33 - 18 czerwca

Amica Wronki 2-0 GKS Katowice 18 czerwca (1200)
Radosław Biliński 14, Piotr Dubiela 85
Legia Warszawa 2-3 Widzew Łódź 18 czerwca (10 000)
Cezary Kucharski 11, Sylwester Czereszewski 57 - Sławomir Majak 88, Dariusz Gęsior 90, Andrij Mychalczuk 90
Łódzki KS 5-0 Wisła Kraków 18 czerwca (1281)
Mirosław Trzeciak 16, 82, Rodrigo 21, Rafał Pawlak 48, Daniel Dubicki 86
Stomil Olsztyn 3-0 Lech Poznań 18 czerwca (5500)
Daniel Dyluś 45, Andrzej Jasiński II 81, Rafał Kaczmarczyk 83
GKS Bełchatów 2-0 Odra Wodzisław Śląski 18 czerwca (3000)
Jacek Berensztajn 36, Sławomir Konkiewicz 44
Hutnik Kraków 3-5 Ruch Chorzów 18 czerwca (2500)
Waldemar Adamczyk 10, Dariusz Romuzga 44, Michał Stolarz 71 - Mirosław Bąk 40, 68, Maciej Mizia 62 (k), Krzysztof Bizacki 75, Mamia Dżikia 81
Polonia Warszawa 1-1 Górnik Zabrze 18 czerwca (5000)
Mariusz Malinowski I 19 - Łukasz Gorszkow 76
W 32. minucie Tomasz Hajto (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
Raków Częstochowa 3-0 Śląsk Wrocław (0)
(wo)
Zagłębie Lubin 3-0 Sokół Tychy (0)
(wo)

Kolejka 34 - 25 czerwca

Ruch Chorzów 2-0 Polonia Warszawa 25 czerwca (4626)
Mariusz Śrutwa 50, 80
Odra Wodzisław Śląski 3-2 Hutnik Kraków 25 czerwca (3382)
Sławomir Paluch 17, Roman Skorupa 35, Krzysztof Zagórski 78 - Waldemar Adamczyk 82, 90
Lech Poznań 1-1 GKS Bełchatów 25 czerwca (1200)
Piotr Reiss 61 - Sławomir Suchomski 67
Wisła Kraków 5-2 Stomil Olsztyn 25 czerwca (4500)
Grzegorz Pater 13, Adam Dąbrowski 15 (k), Tomasz Kulawik 32, 68, Arkadiusz Wiereszko 90 - Andrzej Jasiński II 61, Arkadiusz Klimek 81
Widzew Łódź 5-1 Raków Częstochowa 25 czerwca (18 000)
Jacek Dembiński 26, 38, 48, 59, 63 (k) - Grzegorz Skwara 74
GKS Katowice 1-3 Legia Warszawa 25 czerwca (5000)
Adam Ledwoń 76 - Cezary Kucharski 24, 56, Tomasz Sokołowski I 26
Górnik Zabrze 1-1 Amica Wronki 25 czerwca (1500)
Marcin Kuźba 43 - Bogdan Prusek 33
Sokół Tychy 0-3 Łódzki KS (0)
(wo)
Śląsk Wrocław 0-3 Zagłębie Lubin (0)
(wo)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas