Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2010/2011 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
RSSSF statystyki www stat.pl

W 120 meczach zdobyto 286 goli, co daje średnią 2,383 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 185 goli (65%), a goście 101 goli (35%). W I połowach meczów strzelono 115 goli (40%), a w II połowach 171 goli (60%)

Gospodarze wygrali 66 meczów (55%), padło 28 remisów (23%), a goście wygrali 26 meczów (22%).

Częstość wyników:

1-0 - 20 razy, 0-1 - 13 razy, 0-0 - 12 razy, 2-0 - 12 razy, 2-1 - 11 razy, 1-1 - 9 razy, 2-2 - 7 razy, 3-1 - 6 razy, 1-2 - 5 razy, 3-0 - 4 razy, 3-2 - 3 razy, 4-0 - 3 razy, 2-3 - 3 razy, 4-1 - 2 razy, 0-2 - 2 razy, 5-2 - 2 razy, 5-1 - 1 raz, 4-2 - 1 raz, 1-3 - 1 raz, 0-3 - 1 raz, 1-4 - 1 raz, 5-0 - 1 raz,

sobota - 58 razy (48%) - średnio 7900 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 366 zawodników w tym 116 obcokrajowców, co stanowi 32%.

W rozgrywkach sędziowało 19 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 499 żółtych kartek i 21 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,158 żółtej i 0,175 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 27 karnych, z których wykorzystano 22, co daje skuteczność 81%.

Spotkania obejrzało 1024121 widzów, co daje średnią 8500 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 293 dni. Średni wiek strzelca: 26 lat, 242 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

11 razy - TOMASZ DAWIDOWSKI, DANIEL GOŁĘBIEWSKI
10 razy - Arkadiusz Piech
9 razy - Bruno Mezenga, Franck Essomba, Marek Gancarczyk
8 razy - Wojciech Kędziora, Joël Tshibamba
7 razy - Maciej Bębenek, Rafał Boguski, Bartłomiej Dudzic, Łukasz Gikiewicz, Grzegorz Kuświk, Dawid Nowak, Tomasz Nowak, Amer Osmanagić, Marcin Pietrowski, Wojciech Wilczyński, Maciej Żurawski

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

10 razy - PAWEŁ BUZAŁA, MICHAŁ PULKOWSKI
9 razy - Bruno, Marcin Burkhardt, Kamil Poźniak, Marcin Wodecki, Tomasz Wróbel
8 razy - Grzegorz Bonin, Piotr Ćwielong, Tomasz Frankowski, Tomasz Kupisz, Vuk Sotirović, Marcin Żewłakow
7 razy - Dariusz Jarecki, Michał Kucharczyk, Ivans Lukjanovs, Sebastian Olszar, Sławomir Peszko, Bartosz Ślusarski, Mariusz Ujek, Arkadiusz Woźniak
6 razy - Mirko Ivanovski, Łukasz Janoszka, Tomasz Lisowski, Patryk Małecki, Paweł Nowak, Artjoms Rudņevs, Maciej Rybus, Daniel Sikorski, Euzebiusz Smolarek, Waldemar Sobota, Semir Štilić, Mouhamadou Traoré

Strzelcy bez karnych:

8 goli - ANDRZEJ NIEDZIELAN
6 goli - Tomasz Frankowski, Kamil Grosicki, Marcin Robak, Artjoms Rudņevs, Darvydas Šernas, Artur Sobiech
5 goli - Mateusz Bartczak
4 gole - Paweł Brożek, Bruno, Paweł Buzała, Przemysław Kaźmierczak, Tadas Labukas, Patryk Małecki, Vuk Sotirović, Tomasz Zahorski, Marcin Żewłakow
3 gole - Bruno Mezenga, Piotr Celeban, Bartłomiej Dudzic, Daniel Gołębiewski, Piotr Grzelczak, Maciej Jankowski, Dariusz Jarecki, Andraž Kirm, Tomasz Kupisz, Maciej Małkowski, Adrian Mierzejewski, Dawid Nowak, Sławomir Peszko, Miroslav Radović, Euzebiusz Smolarek, Abdou Razack Traoré, Mariusz Ujek, Piotr Wiśniewski, Marcin Wodecki

Strzelcy karnych:

3 gole - IVICA VRDOLJAK
2 gole - Paweł Brożek, Tomasz Frankowski, Abdou Razack Traoré
1 gol - Andradina, Rafał Boguski, Filip Burkhardt, Cristián Díaz, Przemysław Kaźmierczak, Tadas Labukas, Adrian Mierzejewski, Dawid Nowak, Marcin Robak, Artjoms Rudņevs, Darvydas Šernas, Semir Štilić, Bartosz Ślusarski

Zmarnowane karne:

1 raz - PRZEMYSŁAW KAŹMIERCZAK, DAVID KOBYLÍK, RADOSŁAW MATUSIAK, SZYMON PAWŁOWSKI, BARTOSZ ŚLUSARSKI

Strzelcy w I połowach meczów:

4 gole - TOMASZ FRANKOWSKI, KAMIL GROSICKI, PRZEMYSŁAW KAŹMIERCZAK, MARCIN ŻEWŁAKOW
3 gole - Paweł Brożek, Tadas Labukas, Patryk Małecki, Andrzej Niedzielan, Marcin Robak, Darvydas Šernas, Artur Sobiech, Ivica Vrdoljak, Tomasz Zahorski
2 gole - Mateusz Bartczak, Bruno, Cristián Díaz, Maciej Jankowski, Michał Kucharczyk, Tomasz Kupisz, Dawid Nowak, Vuk Sotirović, Bartosz Ślusarski, Abdou Razack Traoré, Mariusz Ujek, Marcin Wodecki

Strzelcy w II połowach meczów:

6 goli - ARTJOMS RUDņEVS
5 goli - Andrzej Niedzielan
4 gole - Paweł Buzała, Tomasz Frankowski, Marcin Robak, Darvydas Šernas
3 gole - Mateusz Bartczak, Paweł Brożek, Bruno Mezenga, Piotr Celeban, Bartłomiej Dudzic, Daniel Gołębiewski, Dariusz Jarecki, Andraž Kirm, Adrian Mierzejewski, Miroslav Radović, Euzebiusz Smolarek, Artur Sobiech, Abdou Razack Traoré

Strzelcy u siebie:

7 goli - TOMASZ FRANKOWSKI, MARCIN ROBAK
5 goli - Kamil Grosicki, Tadas Labukas, Artjoms Rudņevs, Artur Sobiech
4 gole - Paweł Brożek, Patryk Małecki, Darvydas Šernas
3 gole - Bruno Mezenga, Paweł Buzała, Piotr Celeban, Przemysław Kaźmierczak, Andraž Kirm, Andrzej Niedzielan, Dawid Nowak, Euzebiusz Smolarek, Piotr Wiśniewski
2 gole - Mateusz Bartczak, Bruno, Bartłomiej Dudzic, Dariusz Jarecki, Wojciech Kędziora, Tomasz Kupisz, Grzegorz Kuświk, Radosław Matusiak, Adrian Mierzejewski, Sławomir Peszko, Dawid Plizga, Szymon Sawala, Vuk Sotirović, Abdou Razack Traoré, Mariusz Ujek, Cezary Wilk, Jakub Wilk, Marcin Wodecki, Tomasz Zahorski

Strzelcy na wyjeździe:

5 goli - ANDRZEJ NIEDZIELAN
3 gole - Mateusz Bartczak, Maciej Jankowski, Darvydas Šernas, Abdou Razack Traoré, Ivica Vrdoljak, Marcin Żewłakow
2 gole - Paweł Brożek, Bruno, Cristián Díaz, Daniel Gołębiewski, Piotr Grzelczak, Przemysław Kaźmierczak, Maciej Małkowski, Adrian Mierzejewski, Saïdi Ntibazonkiza, Miroslav Radović, Artjoms Rudņevs, Andrius Skerla, Vuk Sotirović, Bartosz Ślusarski, Tomasz Zahorski

Strzelcy jesienią:

8 goli - TOMASZ FRANKOWSKI, ANDRZEJ NIEDZIELAN
7 goli - Marcin Robak, Artjoms Rudņevs, Darvydas Šernas
6 goli - Paweł Brożek, Kamil Grosicki, Artur Sobiech
5 goli - Mateusz Bartczak, Przemysław Kaźmierczak, Tadas Labukas, Abdou Razack Traoré
4 gole - Bruno, Paweł Buzała, Patryk Małecki, Adrian Mierzejewski, Dawid Nowak, Vuk Sotirović, Ivica Vrdoljak, Tomasz Zahorski, Marcin Żewłakow

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

109 minut - ANDRZEJ NIEDZIELAN
125 minut - Tomasz Frankowski
126 minut - Marcin Robak
128 minut - Dawid Nowak
156 minut - Artjoms Rudņevs

Minuty na boisku:

1350 minut - MATEUSZ BARTCZAK, KRZYSZTOF BĄK, PIOTR CELEBAN, DUDU PARAÍBA, MICHAL HANEK, HERMES, BOJAN ISAILOVIĆ, MARIUSZ MAGIERA, EMIL NOLL, DARIUSZ PIETRASIAK, GRZEGORZ SANDOMIERSKI, ANDRIUS SKERLA, PAVOL STAŇO, ŁUKASZ SURMA, NORBERT WITKOWSKI

Żółte kartki:

6 kartek - CLÉBER, KAMIL KUZERA
5 kartek - Adam Banaś, Marcin Budziński, Aleksander Kwiek, Piotr Polczak, Amir Spahić, Ivica Vrdoljak, Aleksandar Vuković, Krzysztof Wołczek
4 kartki - Manuel Arboleda, Miroslav Barčík, Michael Bemben, Łukasz Broź, Marciano Bruma, Bruno Pinheiro, Gordan Bunoza, Marcin Drzymont, Luis Henríquez, Mirko Ivanovski, Marián Jarabica, Mladen Kašćelan, Mateusz Klich, Marcin Komorowski, Mate Lacić, Marcin Malinowski, Manú, Adrian Mierzejewski, Paweł Nowak, Arkadiusz Piech, Kamil Poźniak, Jakub Rzeźniczak, Radosław Sobolewski, Gábor Straka, Maciej Szmatiuk, Zlatko Tanevski, Łukasz Trałka

Czerwone kartki:

1 kartka - MANUEL ARBOLEDA, GRZEGORZ BARAN, MIROSLAV BOŽOK, ERIK ČIKOŠ, RAFAŁ GRODZICKI, RAFAŁ GRZYB, DIMITRIJE INJAC, TOMASZ JODŁOWIEC, MATE LACIĆ, ZBIGNIEW MAŁKOWSKI, COSTA NHAMOINESU, ALEXIS NORAMBUENA, MARIUSZ PAWEŁEK, MICHAŁ PŁOTKA, PIOTR POLCZAK, MARIUSZ PRZYBYLSKI, ANTE ROŽIĆ, MACIEJ RYBUS, JAKUB RZEŹNICZAK, UGOCHUKWU UKAH, KRZYSZTOF WOŁCZEK

20 zawodników - Arka Gdynia

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

2 razy - BRUNO MEZENGA, BARTŁOMIEJ DUDZIC, DANIEL GOŁĘBIEWSKI, KAMIL GROSICKI, GRZEGORZ KUŚWIK, EUZEBIUSZ SMOLAREK, JAKUB WILK, PIOTR WIŚNIEWSKI
1 raz - Rafał Boguski, Nourdin Boukhari, Bruno, Adrian Budka, Tomasz Dawidowski, Velibor Đurić, Tomasz Frankowski, Łukasz Gikiewicz, Maciej Iwański, Maciej Jankowski, Remigiusz Jezierski, Wojciech Kędziora, Marcin Krzywicki, Tadas Labukas, Maciej Makuszewski, Mateusz Możdżeń, Dariusz Pawlusiński, Arkadiusz Piech, Artjoms Rudņevs, Maciej Rybus, Aleksandr Sazankow, Waldemar Sobota, Maciej Tataj, Cezary Wilk

Legia Warszawa42246
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Arka Gdynia3100214007
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)