[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


22 marca 2005, 10:20:43 - mogiel
Bartłomiej Bogacz wrócił do Dębicy

Bartłomiej Bogacz z Zagłębia Sosnowiec dołączył do IV-ligowych piłkarzy Wisłoki Dębica.

Zawodnik trenuje już blisko dwa tygodnie z zespołem Mirosława Kality. 22-letni napastnik, daleki krewny trenera biało-zielonych, jest wychowankiem MKS-u. Kilka lat temu był testowany w Wisłoce, ale po sparingu z Zagłębiem, w którym strzelił dwie bramki, tak spodobał się sosnowieckim trenerom, że natychmiast ściągnęli go do siebie. Bogacz był podstawowym zawodnikiem przez dwa sezony, gdy Zagłębie grało w III lidze. W kwietniu ub. roku złamał nogę, którą leczył przez pół roku. Teraz wrócił do rodzinnego miasta.

– Musi przede wszystkim popracować nad odbudowaniem formy. W dalszej części sezonu liczę na jego bramki – powiedział trener Kalita.


źródło: Nowiny

wisłoka - 22 marca 2005, 11:04:19 - *.mt.pl (*.16.1.15)
liczymy na Ciebie Bartek
tylko Wisłoka

kamilo2004 - 22 marca 2005, 12:21:01 - *.internetdsl.tpnet.pl (unknown)
Szybkiego powrotu do zdrowia , Zabrze na zawsze z Dębicą , pozdro

aa - 22 marca 2005, 14:54:42 - *.jota.digi.pl (*.227.75.195)
Ksg KSG

martinez75 - 22 marca 2005, 18:35:55 - *.internetdsl.tpnet.pl
STAL FKS POŁUDNIA PANEM JEST!!!
TYLKO STAL MIELEC!
3 liga, 3 liga STAL MIELEC!!
Bogacz wam pomoże, jak rzuci parę groszy,
nazwisko zobowiązuje......
Pozdro
Martinez75

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas