[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


2 czerwca 2003, 21:01:44 - maciejko
Sześciu piłkarzy na testach w Koronie

Sześciu nowych piłkarzy trenowało wczoraj z Kolporterem Korona Kielce. Najbardziej znany był jednak ten, który przywiózł młodego Ukraińca.

Na stadionie przy ul. Szczepaniaka pojawił się awizowany Łukasz Piwowarczyk, 19-letni pomocnik czwartoligowych Nowin. Trenował też Andrzej Kruk z Atestu Kielce (A-klasa). Pozostali gracze byli spoza regionu świętokrzyskiego. Najwyżej, bo w trzecioligowej Unii Tarnów, gra 20-letni Konrad Fryś. Razem z nim pojawili się 19-letni Seweryn Nadgórzański i rok młodszy Grzegorz Biedroński z... LZS Wietrzychowice. To pierwsza drużyna tarnowskiej klasy A, która zapewniła już sobie awans do okręgówki.
Witalij Karaszenko to 19-letni Ukrainiec, który gra w czwartoligowym Kolejarzu Stróże (nowosądeckie). Przywiózł go były pierwszoligowy piłkarz, między innymi ŁKS Łódź, Juliusz Kruszankin trenujący klub w pobliskich Gorlicach. Gdy w ubiegłym tygodniu w Stróżach Andrzej Woźniak oglądał ośrodek, w którym przygotowywać się będzie Kolporter Korona do nowego sezonu, był również na meczu Kolejarza i zwrócił uwagę na tego zawodnika. Dzisiaj na testach ma się pojawić jeszcze bramkarz.
W tym sezonie w Kolporterze Korona nie zagra jeszcze Wojciech Małocha. Wczoraj Najwyższa Komisja Odwoławcza podtrzymała decyzję Wydziału Gier, która dwa tygodnie temu odrzuciła jego wniosek o rozwiązanie kontraktu z winy klubu. Zaległości KSZO wobec piłkarza w marcu, w dniu, w którym po raz pierwszy rozpatrywana była jego sprawa, nie przekroczyły trzech miesięcy. W Kielcach Małocha będzie mógł zagrać po 1 lipca.


źródło: Gazeta.pl

ebi - 2 czerwca 2003, 21:14:34 - 195.117.34.114 (192.168.3.56)
o zesz zawodnicy

antyebi - 2 czerwca 2003, 21:49:18 - dial-5163.wroclaw.dialog.net.pl
po prostu mysli sie na przyszlosc czlowieku a nie tak jak tobie podobni mysla tylko o wyniku na teraz .

pituś - 2 czerwca 2003, 21:53:16 - www.w-s.pl (212.244.86.35)
Z takimi zawodnikami wygrają ligę mistrzów

bajduś - 3 czerwca 2003, 2:24:50 - wc05.wlfdle.rnc.net.cable.rogers.com (65.48.132.194)
Co kogo obchodzą takie wiadomości, że III ligowy klub testuje Ćwikłę Czesława z LZS Dupice Dolne?
Najwyraźniej Kolporter płaci za propagandę.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas