[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


10 października 2007, 0:42:31 - mogiel
Piotr Kocąb trenerem Kmity

Zmiana trenera w drugoligowym zespole piłkarzy zabierzowskiego Kmity. Teraz pierwszym szkoleniowcem będzie Piotr Kocąb, mając do pomocy dotychczasowego pierwszego trenera, Krzysztofa Piszczka oraz Maksymiliana Cisowskiego, Marcina Manelskiego i Dariusza Wójtowicza jako koordynatora.

Ale czy dla Piotra Kocąba - znając sytuację Kmity w tabeli - nie jest to aby "wejście na minę"?

- Jestem zawodowym trenerem i nie mogę się czegoś bać - oświadczył Piotr Kocąb. - Znam przecież wielu zawodników w zespole i wierzę, że będą mi oni pomocni. Jak choćby m.in. Romuzga, Jędrszczyk, Cebula czy Kurowski. Bardzo przydałby się już teraz Tomasz Frankowski, który z nami trenuje, odbudowując się. I szalenie jest pomocny, a szczególnie młodzi mają się od kogo uczyć, bo "Franek" to po prostu wielki piłkarz! A w czekających nas meczach chcielibyśmy zagrać nie tylko o punkty, ale także dla Krzyśka Piszczka, który wykonał przecież kawał roboty... Punkty pozwoliłyby na ciut spokojniejszą pracę w zimie. Ale też byłyby miłe dla Krzyśka, który ma teraz wiele innych spraw na głowie.


źródło: Gazeta Krakowska

wilk - 10 października 2007, 7:03:47 - *.zep.com.pl (*.73.4.51)
Franek " wielki piłkarz" kiedys był. Jak wyjechał na zachód stał sie maleńki akurat do Kmity i 3 ligi . Powodzenia.

adam2505 - 10 października 2007, 9:44:57 - *.internetdsl.tpnet.pl
Piotr Kocąb hehehehehehe.........

budrys - 10 października 2007, 10:10:35 - *.internetdsl.tpnet.pl
widzę,że rusza audycja pt."Odkurzone przeboje"...

jarek - 10 października 2007, 10:17:26 - *.chello.pl
krzysiek pozdrowienia z wrocka .utrzymacie sie wks

szymon - 10 października 2007, 11:44:06 - *.icm.edu.pl (*.75.53.199)
wilk - nie wiem co masz do franka.. chyba juz zapomniales jak strzelal bramki dla reprezentacji i wszyscy krzyczeli franek franek lowca bramek.. a na zachodzie szlo mu dobrze po przejsciu z wisly do elche strzelal ostro bramki tylko pozniej szybkie przejscie do ligi angielskiej mu zaszkodzilo i sie gosc zablokowal.. a jak wrocil do hiszpani do tenerife to juz cos tam strzelil.. popatrz sobie na jego profil na tej stronie to zobaczysz co znaczy tomasz frankowski - jezeli on jest maleńki to pomysl sobie kim ty jestes przy nim i czy w ogole jestes..

mecenas - 10 października 2007, 14:38:15 - *.adsl.inetia.pl
Warta Poznań zaczyna zwalniać trenerów swoich przeciwników :-)

aaaaa - 10 października 2007, 15:09:46 - *.18-87-r.retail.telecomitalia.it
mysle ze dobry pomysl ze zmiana szkoleniowca. mialem okazje trenowac pok okiem Piotra Kocaba i mysle ze to naprawde niezly trener, zna na rzeczy

rahim - 10 października 2007, 15:40:48 - *.foxnet.com.pl
Kocąb hahaha...w Wolbromiu kilka lat temu nie potrafił zrobić awansu do 4 ligi mając w składzie kilku piłkarzy z przeszłością ligową więc i Kmity nie utrzyma...
i dobrze :D
pozdrawiam

Maciexx - 10 października 2007, 16:08:06 - *.bsb.vectranet.pl
Franek trnuje z Kmitą???? Nie wierze..

guma - 10 października 2007, 20:15:58 - *.bater.net.pl
Kocąb makumbe!!! To z czasów, gdy trenował Górnika i miał wpuścić na murawę Udebuluzora. Kto to pamięta ???

messi - 11 października 2007, 18:06:41 - *.171.225.61.dsl.crowley.pl
Nie wiedziałem że Frankowski gra w Kmicie. Niezłe jaja.....

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas