[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


4 lipca 2008, 23:11:22 - koofel
Grzegorz Kępiński nie jest juz prezesem Wisły Płock

Pełniący obowiązki prezesa płockiej Wisły Grzegorz Kępiński 30 czerwca zrezygnował ze stanowiska. Klub trzymał długo tę informację w tajemnicy.

- Wyrażona przez pana prezesa wola jest jednoznaczna. Nie oddał się do dyspozycji rady nadzorczej, co dawałoby nam jeszcze pewne pole manewru, ale po prostu zrezygnował. Określony moment rezygnacji oznacza koniec pełnienia przez niego funkcji - mówi przewodniczący rady nadzorczej Wisły Piotr Kubera.

- Prawdopodobnie w pierwszych dwóch dniach przyszłego tygodnia powołamy trzech nowych członków zarządu klubu. Nie zdradzę żadnych nazwisk ani tym bardziej nie wskażę nowego prezesa. A to dlatego, że pewne ustalenia prowadzi jeszcze prezydent płocka Mirosław Milewski - dodaje Kubera.


źródło: Gazeta.pl

oops - 4 lipca 2008, 23:14:59 - adse133.neoplus.adsl.tpnet.pl
Potworna wiadomosc, moje kondolencje. Naprawde plocka Wisla stanela na skraju przepasci. Niezastapiony czlowiek, pasjonat i filantrop.

suzet - 5 lipca 2008, 0:21:01 - xdsl.096.c84.petrotel.pl
Otóż panowie Prezydenci postanowili na dobre wykorzystać Wisłę do swoich celów prywatnych i politycznych. Za nic mają sobie dobro klubu, jego przyszłość i kształt w nadchodzących rozgrywkach. Najważniejsze dla nich to "stworzyć" nowe etaty dla swoich kolesiów (tych z partii i tych "od szklanki")i podejmować decyzje w klubie pociągając za sznurki w Ratuszu.
O ile w przypadku Ganca było to dziecinnie proste, bo wystarczyło podnieść słuchawkę i wydać polecenie, to teraz za prezesury Kępińskiego trafiła kosa na kamień !
Prezydenci przekonani ,że po zwolnieniu Ganca nadal mogą sobie pozwalać na wszystko , postanowili podsyłać kolejne osoby w celu "znalezienia dla nich etatu w Wiśle"...
Rozpoczęło się od częstych wizyt niejakiego Rafała Szczytniewskiego ( dla przypomnienia były mierny piłkarz, taki sam sędzia ale za to JAKI MĄŻ radnej PIS-u )który wprost twierdził, że etat w Wisle ma zaklepany przez Kuberę i władzom klubu nic do tego.
Niestety dla niego i na szczęscie dla nas Kępiński wypędził gościa ten i jeszcze kilka razy, czym z pewnością naraził się ratuszowym decydentom.

suzet - 5 lipca 2008, 0:22:35 - xdsl.096.c84.petrotel.pl
Kolejna super strategiczna decyzja (to już jest skandal ) prezydentów to zakazanie klubowi rozmów z potencjalnym sponsorem (firmą BUD-MAT) na temat wsparcia dla klubu ! Dla Milewskiego ważniejsze od losów Wisełki są gierki i targi polityczne i prywatne sympatie czy antypartie. Część rozmów z innymi sponsorami utkwiła w martwym punkcie, bo przecież K & M mają czas i nie muszą się spieszyć. Można przecież ( jak to w dobrym urzędzie ) rzucić kwity na półkę - niech nabiorą mocy urzędowej....
A już najbardziej żałosną decyzją było zakazanie drużynie mistrzów Polski wyjazdu do PKN-u na zaproszenie nowego prezesa ! Nowy sternik koncernu chciał podziękować naszym szczypiornistom za niezwykle udany sezon, ale Ganc ( to były jego ostatnie dni w klubie ) musiał tę decyzję jak zwykle skonsultować z guru....Tę komedię oglądałem na żywo w klubie : Ganc biega po pokojach załamany, bo Jagucki z Kępińskim mieli gdzieś śmieszny zakaz i wydali zgodę na to spotkanie. ....
Na koniec wyniknęła sprawa zatrudnienia byłego piłkarza a obecnie trenera grup młodzieżowych- Tadeusza Świątka. Ponieważ nie mam w zwyczaju nikogo obrażać wspomnę , że obecny tryb życia pana Tadzia i Vana G są niemalże identyczne.... Skutkiem tego kolejnego nacisku była oczywista odmowa obecnego zarządu i rezygnacja Kępińskiego z fotela p.o. prezesa. Kępiński w męskich słowach uzasadnił swoją rezygnację na piśmie i oczekuje na decyzję...Znając życie Kubera skorzysta i wyrzuci nielojalnego podwładnego, zatrudni Ganca II i będzie mógł realizować swoje cele....

jelen - 5 lipca 2008, 3:23:10 - xdsl.086.c74.petrotel.pl
i licencji nie dostalismy

jaro - 5 lipca 2008, 6:42:09 - host-89-229-144-53.plock.mm.pl
alez przykra wiadomosc.jak bys Kubera podał jakies nazwiska to spewnoscią i tak ich nikt nie zna w sporcie.Zenady ciąg dalszy.Milewski oddaj za rok wreszcie amfiteatr i w bij wreszcie szpadel pod nową hale,dokąd bedziemy grac puchary po wsiach lajku

Załamany k - 5 lipca 2008, 15:10:21 - cjl13.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zero honoru panie prezydencie Milewski, Wisła Płock przechodząc w ręce miasta miała wrócić do Ekstraklasy, tym czasem służy do gierek politycznych. Wstyd i jeszcze raz wstyd !!! Większość społeczeństwa w tym także kibice zaufali panu, ale widzę ,że dla pana liczą się układy i pieniądze nic więcej

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas