[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


11 stycznia 2004, 22:28:12 - jerres
Piłkarki Czarnych Sosnowiec zdobyły halowe MP

Futbolistki Czarnych Sosnowiec były bezkonkurencyjne w XXV Halowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Gorzowie Wielkopolskim.

Podopieczne Roberta Majewskiego wygrały wszystkie mecze. W decydujących o mistrzostwie spotkaniach wygrały 4:1 z Oplem Ateną Poznań i 4:3 z Medykiem Konin. - Tuż przed mistrzostwami nie trenowałyśmy w hali tylko na śniegu. To przyniosło efekt: z każdym meczem grałyśmy coraz lepiej i zasłużenie wywalczyłyśmy mistrzostwo - powiedziała tuż po finałach uradowana Joanna Tokarska, wyróżniająca się zawodniczka Czarnych. Jest to 12. halowe mistrzostwo wywalczone przez piłkarki Czarnych. Tyle samo razy sosnowiczanki zdobywały mistrzostwo na otwartych boiskach.

Nagrody dla najlepszych zawodniczek mistrzostw przypadły piłkarkom Czarnych: za najlepszą zawodniczkę uznano Agnieszkę Szondermajer, a najlepszą bramkarką została Katarzyna Jankowska, reprezentantka młodzieżówki. - To głównie dzięki Kasi wywalczyliśmy mistrzostwo. Broniła rewelacyjnie - chwalił bramkarkę Czarnych Edward Patalon, kierownik sosnowieckiej drużyny. Najskuteczniejszą zawodniczką finałów okazała się Anna Rogacka (Opel Atena), która zdobyła 9 goli. Dobrze w mistrzostwach spisały się inne nasze zespoły drugoligowe - Unia Racibórz zajęła 5. miejsce, a Zamet Strzybnica 7.

Kolejność w XXV HMP: 1. Czarni Sosnowiec, 2. Opel Atena Poznań, 3. Medyk Konin, 4. Stilon Gorzów, 5. Unia Racibórz, 6. Checz Gdynia, 7. Zamet Strzybnica, 8. Gol Częstochowa.


źródło: Gazeta.pl

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas