14 sierpnia 2009, 22:12:08 - slady
Gol Michała Janoty

Michał Janota zdobył bramkę dla SBV Excelsior (Rotterdam) w wygranym meczu 2. kolejki holenderskiej Jupiler League (II liga) przeciwko FC Den Bosch 3-2 (1-2). Polak rozegrał całe spotkanie.

14 sierpnia 2009, 20:00 - 's-Hertogenbosch
FC Den Bosch 2-3 SBV Excelsior (Rotterdam)
Jordens Peters 3, Diangi Matusiwa 35 - Mitchell Schet 1, 79, Michał Janota 90 (k)

żółte kartki: Jordens Peters, Angelo Martha, Samuel Scheimann, Steef Nieuwendaal - Ard van Peppen, Leen van Steensel, Kevin Greg Wattamaleo.

sędziował: Serdar Gözübüyük.

tomek - 14 sierpnia 2009, 22:13:39 - *.adsl.inetia.pl
brawo michał

Pogoniarz - 14 sierpnia 2009, 22:15:53 - *.cable.smsnet.pl
Ahh II liga to nie jest dobre miejsce dla takiego piłkarza jak on... Powinien sie rozwijać a taki klub ,aż tak wiele mu nie da...;/

dove7 - 14 sierpnia 2009, 22:25:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jasne panowie,on tylko strzelil w II lidze !! Szkoda chłopaka

przemoo - 14 sierpnia 2009, 22:25:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tu bym się nie zgodził, że gra w drugiej lidze nic mu nie da. Janota jest młody i potrzebuje ogrania i doświadczenia, czego raczej nie da mu ławka w Feyenoordzie.

b - 14 sierpnia 2009, 22:27:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja się pytam czemu nie strzelił 2 ?? :P
A tak na serio to brawo Michał

nmn - 14 sierpnia 2009, 22:37:57 - *.33.113.70
dali mu karnego w 90 min nie wierze

Akwilon - 14 sierpnia 2009, 22:45:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I to jeszcze tak ważnego karnego - to dobrze o nim świadczy.
Liczę, że on i Salamon nie pogubią się nigdzie i do Euro będą ważnymi i silnymi ogniwami kadry.

borr - 14 sierpnia 2009, 22:45:36 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.1.132)
czyli strzelił gola w meczu na szczycie II holenderskiej ??

pycio - 14 sierpnia 2009, 22:56:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pakuje graty i jade po grafa zegnam

Piter - 14 sierpnia 2009, 23:30:28 - *.elpos.net
Jeśli się daje 18 czy tam 19 latkowi wykonywać karnego w 90 minucie to super o nim świadczy. Ps. Lepiej grać w II niż trenować w I lidze.

gvfd - 14 sierpnia 2009, 23:37:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dokladnie lepiej dac mu sie ogrywac w 2 lidze, po drugie den bosch to nie jest taki slaby zespol, po trzecie widac ze mu ufaja

Szczurek - 15 sierpnia 2009, 0:17:58 - *.onecik.pl (*.0.3.32)
Brawoo Michał ;) licze na wiecej bramek w lidze ;)

mordovnik - 15 sierpnia 2009, 0:37:27 - *.internetdsl.tpnet.pl
do gvfd Stary od kiedy Janota strzelając bramkę w barwach Excelsioru gra w Den Bosch xD?
bardzo dobrze niech się chłopak rozwija tak jak mówicie lepiej grać w II lidze niż trenować siedzenie na ławce rezerwowych w I lidze... ;)

dgghh - 15 sierpnia 2009, 1:32:42 - *.chello.pl
bardzo szkoda ze Janota sie marnuje na wypozyczeniu w 2 lidze, jesli juz trenerzy F'noordu chcieli miec go w miescie, to mogli go wypozyczyc do Sparty ;p ale przynajmniej dobrze ze odgrywa kluczowa role, i strzela waznego karnego w ostatniej minucie

Thomas - 15 sierpnia 2009, 10:38:45 - *.adsl.inetia.pl
Co Wy chszanicie, że sie nie rozwinie. Ta II liga u nich to jak nasza ekstraklasa.

proff - 15 sierpnia 2009, 16:33:39 - *.astral.lodz.pl
prosze ilu mamy wykfalfikowanych trenerow kazdy mowi ze sie marnuje w 2 lidze haha wy za to sie rozwijacie tutaj ... przed monitorem
pozdrawiam normalnych

lol - 15 sierpnia 2009, 20:09:37 - *.netmax.net.pl
jak już to "filialny" finalisto...

JP - 15 sierpnia 2009, 20:16:08 - *.72.6.125
ciota najpierw nie lapie sie w feyenordzie potem w 2 lidze strzela w ostatniej minucie z karnego i kazdy ma podniete o zallll

Radomiak - 15 sierpnia 2009, 21:55:27 - *.radom.vectranet.pl