15 sierpnia 2009, 21:55:20 - slady
Porażka Club Brugge w lidze

Club Brugge poniósł pierwszą porażkę w obecnych rozgrywkach belgijskiej ekstraklasy. Rywal Lecha Poznań w IV rundzie eliminacyjnej Ligi Europy przegrał w 3. kolejce z KV Mechelen 1-2 (0-1).

15 sierpnia 2009, 20:00 - Mechelen
KV Mechelen 2-1 Club Brugge KV
Jonas Ivens 43, Julien Gorius 54 (k) - Joseph Akpala 48

Club: Stijn Stijnen - Jorn Vermeulen, Antolín Alcaraz Viveros, Michael Klukowski, Koen Daerden (46 Ronald Alejandro Vargas Aranguren) - Karel Geraerts, Jeroen Simaeys, Jonathan Blondel (68 Wesley Sonck), Vadis Odjidja-Ofoe (68 Daniel Chávez Castillo) - Nabil Dirar, Joseph Akpala.

żółte kartki: Koen Daerden, Jeroen Simaeys, Michael Klukowski, Ronald Alejandro Vargas Aranguren.
czerwona kartka: Wouter Vrancken (17. minuta, KV Mechelen, za brutalny faul).

sędziował: Claude Bourdouxhe.
widzów: 12920.

Club Brugge zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli z 6 punktami na koncie.

Pierwszy mecz IV rundy eliminacyjnej Ligi Europy odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 20:30 we Wronkach. Rewanż zostanie rozegrany 27 sierpnia o godz. 20:30 w Brugii.

Robinson - 15 sierpnia 2009, 21:56:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
uważać na Akpalę...

xxc - 15 sierpnia 2009, 21:58:58 - *.marsoft.net
widać są w formie... grali praktycznie cały mecz w przewadze jednego zawodnika i nie potrafili wywieźć choćby remisu...

kuba - 15 sierpnia 2009, 22:00:13 - *.tktelekom.pl
są mega ciency...pojedzmy z nimi w pierwszym meczu jak z Grasshopersami!!!!!!!!!!!

Lerek - 15 sierpnia 2009, 22:01:55 - *.gdynia.mm.pl
A właśnie w barwach Lorient w ligue 1 gola strzelił Laurent Kościelny który może grać w przyszłości dla naszej kadry to środkowy obrońca
a oprócz niego jest też środkowy obrońca Damien Perqius czy jakoś tak w Sochaux
(Dla niepoinformowanych)

pycio - 15 sierpnia 2009, 22:06:37 - *.sanetja.pl
Dobrze, że mi przypomnieliście. Muszę jechać w czwartek do Wronek po autograf Jeroena Simaeysa i Josepha Akpali. Zamówili też u mnie tłuszcz także będzie to transakcja wiązana.

:) - 15 sierpnia 2009, 22:12:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Perquis i Koscielny Dobry pomysł
Mogli by grać dla nas szkoda że PZPN ma to gdzieś... A właśnie przydali by się 2 środkowi obrońcy... Nasz Dariusz Dudka wygrzał ławkę dzisiaj tydzień, temu tylko 45 minut grał... To jak mamy coś osiągnąć jak pewniak w kadrze ma problemy z załapaniem się do składu w ligowym przeciętniaku jak Auxerre... haha

KaZ - 15 sierpnia 2009, 22:19:36 - *.zar.vectranet.pl
Panowie W zespole Club Brugge wystąpił "Michael Klukowski" Polak ...? .

KaZ - 15 sierpnia 2009, 22:21:53 - *.zar.vectranet.pl
Michael Klukowski (ur. 27 maja 1981 w Amstetten w Austrii) – piłkarz posiadający podwójne obywatelstwo polskie i kanadyjskie. Od stycznia 2005 r. jest graczem Club Brugge.
Klukowski dziesięć razy wystąpił w meczach reprezentacji Kanady. Zadebiutował 12 lutego 2003 roku w meczu Libia - Kanada (2:4).
Czyli spalony eh .

bart - 15 sierpnia 2009, 22:27:31 - *.173.14.77.tesatnet.pl
kanadyjczyk polskiego pochodzenia

melon - 15 sierpnia 2009, 22:51:11 - *.pkwsa.pl (*.7.4.46)
pr4zez ten mecz Bruggi nie wszedł mi bardzo dobry kupon. Wszystko inne weszło a tylko nie ten me3cz. Typ był X2
Jeszcze grali w przewadze jednego zawodnika przez niemal cały mecz. Może lepiej by było, jakb y nie było tej czerwonej kartki bo za bardzo uwierzyli w siebie. Pewnie tak samo zlekceważą poznańskiego Lecha. Każdy inny wynik jak ten zbliżony do wyniku z parówami szwajcarskimi będzie chłodno przyjęty. Lech musi ich pojechać...

KKS - 15 sierpnia 2009, 23:50:37 - *.adsl.highway.telekom.at
Klukowski ma tez obywatelstwo polskie

bobo - 16 sierpnia 2009, 8:40:54 - *.net.pbthawe.eu
"lech musi ich pojechać.."
czy was już ludzie telepie?
Jedyne czym Lech przewyższa Brugge to może ambicja (wola walki) i kibice. Organizacja klubu i wyszkolenie zawodników niestety leżą po stronie Club. Lepiej nie nastawiajmy się na 6-0 w pierwszym meczu, ważne żeby choc gola nie stracić.

wa - 16 sierpnia 2009, 9:00:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyli przegrali z drużyną grającą prawie cały mecz w 10 tkę?

gtfh - 16 sierpnia 2009, 10:36:17 - *.access.telenet.be
fbgbybb

tubylec - 16 sierpnia 2009, 10:39:25 - *.access.telenet.be
Brugge gralo caly mecz w 10 ale bez glowy,co z tego ,ze byli lepsi jak Mechelen gralo ambitnie i przy pomocy caly czas do przodu dopingujacej publiki

Boj - 16 sierpnia 2009, 12:31:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Michael Klukowski (ur. 27 maja 1981 w Amstetten w Austrii)- to tam skad pochodzil ten co ta córke wieził w piwnicy??:D:D:D

do Boj'a - 16 sierpnia 2009, 12:49:59 - *.elblag.vectranet.pl
spostrzegawczy z Ciebie chłopak:p

yoz - 17 sierpnia 2009, 15:19:57 - *.89-161.tel.tkb.net.pl
Jeśli Lech podejdzie do tego meczu ostrożnie i z szacunkiem do rywala,to bedzie dobrze.
Oby tylko bez nonszalancji. (Wisła-Levadia)
Ale mysle ze Lech jest tak doświadczona druzyna w pucharach wie co robic.