21 sierpnia 2009, 21:56:39 - qmichal
Bramka Michała Janoty

Michał Janota strzelił gola dla SBV Excelsior w meczu 3. kolejki holenderskiej Jupiler League (II liga) wygranym z BV Veendam 2-0 (1-0). 19-letni napastnik zdobył bramkę już w pierwszej minucie spotkania. Dla Polaka było to drugie trafienie w obecnym sezonie. Janota został zmieniony w 66. minucie przez Jordao Pattinamę.

21 sierpnia 2009, 20:00 - Rotterdam
SBV Excelsior (Rotterdam) 2-0 BV Veendam
Michał Janota 1, Norichio Nieveld 78

żółte kartki: Levi Risamasu, Adnan Alisic, Leendert Van Steensel - Alair Cruz Vicente.

sędziował: Jack van Hulten.

Excelsior zajmuje drugie miejsce w tabeli z siedmioma punktami na koncie.

vaxel - 21 sierpnia 2009, 22:02:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No No, Brawo Michał! W przyszłości może być z niego spory pożytek w kadrze. Oby Excelsior go wykupił z tego wypożyczenia,żeby chłopak wreszcie zaczął grać cały sezon... jak wróci do Feyenoordu to niestety może powstrzymać mu to karierę... przynajmiej według mnie.
Powodzenia!

Bzyk - 21 sierpnia 2009, 22:08:03 - *.mtm-info.pl
No no, niezły bilans. Oby tak dalej

3? - 21 sierpnia 2009, 22:38:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pierwszy gol w 90 min ;D drugi w 1 :D

kurupt - 21 sierpnia 2009, 23:10:08 - *.icpnet.pl
Albo niech przyjdzie się ogrywać do jakiegoś mocnego polskiego klubu.

żina - 22 sierpnia 2009, 3:45:34 - *.as.kn.pl
bardzo wartościowe bramki chlopak strzela !excelcsior na pewno nie zaluje sianka ktore wyrzucil za chlopaka... Pozdro młody!

dfs - 22 sierpnia 2009, 8:05:08 - *.adsl.inetia.pl
veendam-20,6551.html

lois - 22 sierpnia 2009, 9:47:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdyby wrócił do Polskiej ligii to zanotowałby porażke w swojej karierze ;-)

Lechia - 22 sierpnia 2009, 10:49:30 - *.chello.pl
Lechia Zielona Góra 4 mecze 0 punktów 0-14 bramki :D . 3 liga polska. Niech lepiej nie przechodzi bo tylko taki słabiutki klub mu kariere zepsuje.

slavko - 22 sierpnia 2009, 11:02:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Radomiak - 22 sierpnia 2009, 12:44:52 - *.radom.vectranet.pl