22 sierpnia 2009, 18:58:17 - prof
II liga, gr. wschodnia: 5. kolejka

Dziś rozegrano sześć spotkań 5. kolejki II ligi, grupy wschodniej. Pewne zwycięstwo odniosła Olimpia Elbląg, która pokonała Hetmana Zamość 4-1 (1-1).

Ruch Wysokie Mazowieckie 2-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Michał Twardowski 44, Wojciech Kobeszko 89 - Marek Lendzion 75, Grzegorz Kończyński 80
Olimpia Elbląg 4-1 Hetman Zamość
Piotr Trafarski 9, Paweł Nowacki 46, Honorat Stróż 52, Łukasz Pietroń 81 - Marek Fundakowski 36
Przebój Wolbrom 1-1 Wigry Suwałki
Artur Derejczyk 68 - Sebastian Radzio 54
Jeziorak Iława 1-1 Concordia Piotrków Trybunalski
Wojciech Figurski 64 - Tomasz Wolan 60
Start Otwock 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Stal Rzeszów 1-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Ba4teq - 22 sierpnia 2009, 18:59:35 - *.c200.msk.pl
No to jest niemożliwe wygrywać do 90 minuty i zremisować. GKS nic się nie stało!

Kolejowy - 22 sierpnia 2009, 18:59:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
extra wyniki dla nas jutro samodzielny lider

Antek - 22 sierpnia 2009, 19:03:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jutro Kolejarz 3 pkty i mamy samotnego lidera!!!

zzz - 22 sierpnia 2009, 19:03:51 - *.230.95.247
Stal w końcu pierwsze pkt choć szczęśliwe ale są! To co wyprawia Udoudo to padaka. Dać szansę młodym a nie wsytwaiać go, on nic nie gra!

Radomiak - 22 sierpnia 2009, 19:03:59 - *.radom.vectranet.pl
Chociaż jeden punkt dla Stalówki.
Pozdro z Radomia!

WS - 22 sierpnia 2009, 19:06:27 - *.suw.abpl.pl
Wigry zawsze strzelają jako pierwsze bramkę,a potem ją tracę..eh..

dziubek - 22 sierpnia 2009, 19:09:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dla Pelikana tez dobrze.

gks jastrz - 22 sierpnia 2009, 19:11:51 - *.jaskom.pl
Jak można stracić bramke w 94 minucie. I zamiast 3pkt, to jest tylko 1. Chętnie "wyliściowałbym" obrońców i bramkarza za tak frajerskie zachowanie.

kanapior - 22 sierpnia 2009, 19:12:45 - *.Red-217-125-208.dynamicIP.rima-tde.net
brawo olimpia

pozdro dla olimpii z madrytu stara wiara

przem - 22 sierpnia 2009, 19:20:51 - *.internetdsl.tpnet.pl
no... dobry i punkt - mając na uwadze indolencję strzelecką napastników biało-niebieskich. Ja osobiście lubiłem udoudo, ale po dzisiejszym "występnie" mocno się do niego zraziłem. - Najjaśniejsze stalowe punkty to wrubel, krauze i wujcik, którego gracze z jastrzębia dwa razy faulowali w fantastycznych sytuacjach, oczywiście sędzia "nic nie widział"
Chciałoby się, by to był początek marszu w górę tabeli STALI, ale gra jeszcze Wieeele pozostawia do życzenia

kojot - 22 sierpnia 2009, 19:24:40 - *.centertel.pl
Dobry wynik dla Sokoła

pozdro legia i zaglebie sosnowiec

ostruszak - 22 sierpnia 2009, 19:35:26 - *.internetdsl.tpnet.pl
co to Jastrzebie Zdrój zrobiło?! w meczu z nami atakowali ostatni kwadrans tak, że zasłużyli na remis, a tu sami wpadli w tą pułapke... gra jak na takie perturbacje jest niezła, ale ten wynik to frajerstwo :/
jutro będzie mocny lider w Stróżach; tylko KOLEJARZ!!!

Zebu - 22 sierpnia 2009, 19:42:41 - *.ssp.dialog.net.pl
Kojot zgadzam się.

Elbląg - 22 sierpnia 2009, 20:00:24 - *.254.167.103
Brawo Olimpia dobre widowisko było, tylko musimy popracować nad obroną bo to co oni czasami wyprwiają to masakra. Ale najwarzniejsze ze 3 pkt są. Hetman wcale nie grał zle na początku ogólnie spoko piłkarsko pomoc atak nienajgorszy ale obrona to gorsza niz u nas szczególnie szkszydła obrony. ps w Elblągu 11-stu z Hetmana dopiero weszli w 2 połowie a chwile po tem wybiegli z sektora gości za sektor i już ich niebło chcieli popisówke zrobić heh xD

??? - 22 sierpnia 2009, 20:23:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
o co chodzi z tym Hetmanem w Elblągu, coś bliżej?

OE - 22 sierpnia 2009, 20:46:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W przerwie 11 zamośćian wszedło do sektora gośći pokrzyczeli i wybiegli z sektora w strone trybuny gospodarzy"PROSTEJ" szybka interwencja Ochrony rozpędziła zapały gośći...Pozdro

jastrząb - 22 sierpnia 2009, 20:56:13 - *.adsl.inetia.pl
Nic sie nie stało jastrzebie nic sie nie stało,byliśmy lepsi no ale tak bywa jak sędzie tak bardzo przedłuza mecz!!

do jastrzą - 22 sierpnia 2009, 21:04:59 - *.139.89.109
nie powiedziałbym ze lepsi...
na zblizonym poziomie druzyny

maxi lopez - 22 sierpnia 2009, 21:05:42 - *.19.165.38.osk.enformatic.pl
Stal Rzeszów do spadku

??? - 22 sierpnia 2009, 21:06:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dzięki OE, niezłe kozaki z tych zamościan ;) ktos ich sprowaokował, czy tak sami z siebie?

Ptachor - 22 sierpnia 2009, 21:25:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkod Jezioraka Concordia przyjechała z planem wyeliminowania Sobocinskiego i to po trzech żółtych kartkach się udało w 29 min!!! a potem to już prawie nic piłkarzom z Iławy nie wychodziło, albo piłkarze z Piotrkowa wyjątkowo długo leżeli na murwie i tak mecz zakonczył się remisem.

GDZ - 22 sierpnia 2009, 21:27:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Grudziądzu 1800 ludzi. Proszę o poprawienie.

Hetman - 22 sierpnia 2009, 21:45:20 - *.zamosc.mm.pl
szkoda tej porażki,ale dla nas każde punkty były by niespodzianką i sukcesem.Dzięki Elbląg za podsumowanie meczu u nas teraz grają sami młodzi zawodnicy i niestety z bokami obrony mamy największy problem bo nie ma na te pozycje zawodnika ,który by się nadawał na 2 lige...

vandzik - 22 sierpnia 2009, 22:18:59 - *.akademiki.uni.torun.pl
"W przerwie 11 zamośćian wszedło(!!!) do sektora gośći"
Po takiej wypowiedzi nie musisz podpisywać się,że jesteś z Elbląga ;)

Ba4teq - 22 sierpnia 2009, 22:20:21 - *.c200.msk.pl
do "do jastrzą" wiesz GKS Jastrzębie jest bardzo dobrym klubem, tylko, że jest w mym klubie bardzo duży problem, długi, długi i jeszcze raz długi, gdy by nie to to już dawno byśmy mogli znowu do Ekstraklasy wrócić a przez prezesa Langera i jego 10cio letnią prezesurę zeszliśmy na psy, ale mam nadzieję, że za niedługo będzie lepiej, teraz nie ma kasy, nie ma gry i piłkarze nie są też najlepsi i nie chcą się starać, bo nie mają za co żyć ; ((

kibic - 22 sierpnia 2009, 23:15:52 - *.lublin.mm.pl
Niezłe kozaki z Hetmana... w końcu województwo lubelskie zobowiązuje:-) Szkoda że Hetman piłkarsko cieniutko.

PKPfan - 22 sierpnia 2009, 23:53:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@jastrząb: Możesz mi przybliżyć w czym tak byliście lepsi? Mieliście dużo mniej klarownych sytuacji od nas, no i ostatnie 30 minut w Waszym wykonaniu to "obrona Częstochowy" - jak nie byłeś na meczu to przynajmniej nie pisz głupot. Gra Stali pozostawiała BARDZO wiele do życzenia, ale i tak widać małą poprawę. A to co marnował Udoudo to ślepy 90-latek na wózku inwalidzkim by strzelił - temu panu już w Rzeszowie dziękujemy

pan wacek - 23 sierpnia 2009, 2:32:52 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
pytanko do adminow Swit Nowy Dwor Maz od 35 spotkan jest nie pokonany ,czy wiecie moze jaki jest rekord meczy bez porazki ??

kanapior - 23 sierpnia 2009, 6:15:28 - *.Red-217-125-208.dynamicIP.rima-tde.net
czy moze ktos napisac o co chodzi z tym hetmanem w Elblagu ?

kanapior - 23 sierpnia 2009, 6:18:10 - *.Red-217-125-208.dynamicIP.rima-tde.net
e ty kibic do czego zoobowiazuje wojewodztwo lubelskie nie rozsmieszaj mnie ciapku

niedzielny - 23 sierpnia 2009, 7:09:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co wy przesadzacie z tym Hetamnem..ale mi akcja wybiec z sektora..Ogolnie Hetaman krzyknol 2 razy i wybiegl z sektora gosci i to wszystko to co sie dzialo na meczu a to co po meczu to chyba nie na tym forum

asas - 23 sierpnia 2009, 10:41:51 - *.biznes.mm.pl
kurs na porażke kolejarza pięknie wysoki. Ktoś dzisiaj dużo zarobi

rafcioz - 23 sierpnia 2009, 10:55:49 - *.ssp.dialog.net.pl
ładna wkręta, że w elblągu było tylko 800 osób. brawo dla adminów z olsztyna!

jastrząb - 23 sierpnia 2009, 10:57:56 - *.adsl.inetia.pl
Do PKPfan-chłopie co ty gadasz??Gdyby sędzia tak nie przedłużył meczu to byście mieli zero punktów na koncie a tak wymęczyliście dzięki sędziemu 1 punkt w doliczonym czasie gry!!

Przem - 23 sierpnia 2009, 11:12:56 - *.internetdsl.tpnet.pl
Do Jastrząb:
mecz był przedłużony prawidłowo. i bramka padła akurat w czasie tego przedłużenia
GRA SIĘ DO KOŃCA! Mam nadzieję, że zarówno wam jak i NAM się powiedzie w następnych meczach. Zarówno STAL jak i Gks zasłużyły na II ligę.

do jastrzą - 23 sierpnia 2009, 11:25:52 - *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
a ile zawodnikow lezalo na boisku, sedzia mogl nawet przedluzyc jeszcze o 2 minuty wiecej i nikt by nie mial pretensji do sedziego za to ze przedluzyl.
Ciescie sie ze nie podytkowal ewidentnego karnego w I połowie dla Stali...

Markos - 23 sierpnia 2009, 11:48:30 - *.19.165.20.osk.enformatic.pl
pan piłkarzyna Duda obstawiał w rzeszowskim buku remisik i wszystko jasne ma chłop nosa.
dramat

arash - 23 sierpnia 2009, 12:20:39 - *.elblag.vectranet.pl
Tylko Olimpia!!Taka gra cieszy
a co do Hetmana to przyjechali,cwaniakowali,lecz w drodze powrotnej ich zapaly zostaly ugaszone jak dostali oklep (10x10) od Braci z Elblaga

dziubek - 23 sierpnia 2009, 13:22:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Pelikan 2 : 1 do przodu.

cska - 23 sierpnia 2009, 13:40:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
był ktoś w otwocku na meczu?? jak przebiegało spotkanie??

lasi - 23 sierpnia 2009, 15:11:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pelikan troche lepiej grac.

tymek - 23 sierpnia 2009, 15:13:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto Był na meczu w Łowiczu.Podobno sporo ludzi ok 1500.Jak grał Pelikan????

wada - 23 sierpnia 2009, 15:18:04 - *.lowicz.vectranet.pl
w Łowiczu mecz ciekawy do przerwy 0;0 w 51 minucie Prowadzenie Pelikanowi dal Bryk , 78 minucie strzelil OKS. i w 91 Neścior Dał Zwyciestwo Pelikanowi. widzów około 1500 w tym 30 gości

dziubek - 23 sierpnia 2009, 15:31:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gra Stomilu wskazuje, ze powinni szybko dokoptowac do gornej czesci tabeli.

tymek - 23 sierpnia 2009, 15:39:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam nadzieje ze PELIKAN w Nowym Dworze pokaze teraz klase i zagra dobry mecz.

tymek - 23 sierpnia 2009, 15:42:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a tak wogole to Mogłby PELIKAN dokupc jescze jakiegos dobrego zawodnika.!!Nie powiem dlaczego bo z innych miast czytaja.

kibic - 23 sierpnia 2009, 15:57:47 - *.254.253.83
Stomil buahahahahha!!

bazin - 23 sierpnia 2009, 15:59:32 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
byłem na meczu w Łowiczu i z tego co widziałem w Noviaku będziecie mieć ciężko. Hej Świt!!!

tymek - 23 sierpnia 2009, 16:09:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to za tydzien HIT 2 ligi wschodniej Swit Nowy Dwór-Pelikan Łowicz!!Jak obstawiacie wynik!!??

kokokinel - 23 sierpnia 2009, 16:49:56 - *.alfaks.com
no panowie z ul.hetmańskiej
czas się złapać za jaja
bo inaczej III liga

tymek - 23 sierpnia 2009, 17:29:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oj Pelikan dzis slabiutko.Myslalem ze 4-0 wygracie z olsztynem.No ale zbieraliscie sily na swita.

1905 - 23 sierpnia 2009, 18:29:55 - *.171.46.194.static.crowley.pl
szkoda porażki resovi 0-1,bramka po spalonym.

dodo - 23 sierpnia 2009, 20:13:51 - *.149.255.35.bestgo.pl
Do cska: Ja np. byłem na meczu w Otwocku, pierwsza połówka bardzo słaba, wręcz nudna ale i tak Oks miał dwie sytuacje bramkowe, niewykorzystane. W drugiej połowie im bliżej końca coraz większy napór Oks ale bez bramek. Bramkarz gości po zderzeniu z napastnikiem Oks odwieziony karetką do szpitala. Sokół nie był w stanie nic zagrać, ale Oks w porównaniu do poprzednich meczu też nic wielkiego nie pokazał, choć z gry ta jedna bramka się im należała, ale to nie gimnastyka artystyczna gdzie przyznają punkty za wrażenia.

kibic - 23 sierpnia 2009, 21:43:35 - *.ssp.dialog.net.pl
vandzik w Olsztynie, Ostrodzie też jest sporo osób co piszą podobnie, więc po co się napinasz, a Ty masz chyba egzaminy poprawkowe, no to rozumien stres

Lord - 23 sierpnia 2009, 21:56:27 - *.chello.pl