23 sierpnia 2009, 19:53:31 - euzi
Remis Club Brugge w meczu ligowym

Rywal Lecha Poznań w IV rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europy - Club Brugge - zremisował w meczu 4. kolejki belgijskiej Jupiler Pro League z KV Kortrijk 2-2 (1-2).

23 sierpnia 2009, 18:00 - Brugia
Club Brugge KV 2-2 KV Kortrijk
Joseph Akpala 40, Vadis Odjidja-Ofoe 63 (k) - Ebrahima Sawaneh 21, 39

Club Brugge: Stijn Stijnen - Jorn Vermeulen, Jeroen Simaeys, Antolín Alcaraz Viveros, Koen Daerden (46 Michael Klukowski) - Karel Geraerts (46 Nabil Dirar), Vadis Odjidja-Ofoe, Daniel Chávez Castillo (78 Mohamed Dahmane), Jonathan Blondel - Wesley Sonck, Joseph Akpala.

żółte kartki: Jonathan Blondel - Brecht Capon, Karim Belhocine, Ebrahima Sawaneh.

sędziował: Frank De Bleeckere (Oudenaarde).
widzów: 23.666.

Rywal Lecha z siedmioma punktami na koncie zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli belgijskiej ekstraklasy. Strzelec dwóch bramek dla KV Kortrijk - Ebrahima Sawaneh - w przeszłości był zawodnikiem Kolejorza.

Mecz rewanżowy IV rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy zostanie rozegrany 27 sierpnia o godz. 20:30 w Brugii.

Kamilos - 23 sierpnia 2009, 19:54:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wow.Dopiero mecz się skończył

Wolves - 23 sierpnia 2009, 19:56:22 - *.adsl.inetia.pl
Nie zagrał Vargas, ciekawe czy kontuzja czy oszczędzany na Lecha.

lesss - 23 sierpnia 2009, 19:56:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo słaby mecz Bruggi. Przy obu bramkach zawinił bramkarz. OGLĄDAŁEM MECZ NA SOPCASCIE.

lasi - 23 sierpnia 2009, 19:58:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pelikan Łowicz liderem 2 ligi!!Kolejorz do boju. W czwartek musicie sie przelamac i pokazac klase.Łowicz na zawsze z Kolejorzem!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arheo - 23 sierpnia 2009, 20:06:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ibrahim Savaneh pamietam go :D kurcze u nas sie niczym nie wyroznial a w Beveren 21 goli strzelil. Szacun

fs - 23 sierpnia 2009, 20:12:31 - *.chello.pl
co z tego, ze remis jak lech przegral z cracovia

superman - 23 sierpnia 2009, 20:16:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A to z tego, że mecz meczowi nierówny. Może powinni nie jechać do Belgii???

LP 1922 - 23 sierpnia 2009, 20:20:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Arheo - tyle, że te 21 goli w drugiej lidze belgijskiej. Dziś strzelił pierwsze gole w pierwszej lidze belgiskiej dopiero.

PSG - 23 sierpnia 2009, 20:22:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sawaneh jaki kocur :D A dla Lecha nie chcialo mu sie strzelac...

wiślakohol - 23 sierpnia 2009, 20:22:53 - *.internetdsl.tpnet.pl
miejmy nadzieję że polska drużyna zaprezentuje się w pucharach tylko nie grać na zero i nie ptrzeć na trenera postawie na was w sts 1:1 będzię lewandowski i ktoś tam trzeba jednak pokazać tolerancję wśród kibiców lecha

LP 1922 - 23 sierpnia 2009, 20:23:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zapomniałem dodać, że w tym sezonie pierwsze bramki.

PSG - 23 sierpnia 2009, 20:24:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co z tego, ze w II lidze belgijskiej.Gdyby nie mial talentu to by tyle nie strzelil.

leon - 23 sierpnia 2009, 21:03:53 - *.static.petrus.pl
Club Brugge -Kortrijk 2-2
Przeciwnik Lecha jest w dole jak nigdy. Szczęście dla polskiej drużyny że rywal ma też kryzys. Pytanie- kto aktualnie jest bardziej cieniutki? O tym że Vargas nie zagra- wiadomo było już wczoraj. Trener Brugge nie powiedział dlaczego go nie wystawił. Jeśli Lech powtórzy wynik drużyny Kortrijk - będzie awans. Cieszy nie najlepsza forma bramkarza.

abc - 23 sierpnia 2009, 21:12:43 - *.acn.waw.pl
A Dirar jednak gra. Czyli wślizg Golika nie okazał się tak niebezpieczny jak mogło się wydawać.

matys - 23 sierpnia 2009, 22:16:36 - *.oxfd.cable.ntl.com
a 2 bramki zdobyl byly gracz Lecha

Czlowiek l - 23 sierpnia 2009, 22:48:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cracovia-lech 1-0 nie za bardzo to wygladaa!!

Elo - 24 sierpnia 2009, 7:33:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A nie właśnie Vargas był przez Golika faulowany ( wyglądało to co najmniej jak złamanie kostki....)

pekin - 24 sierpnia 2009, 9:23:19 - *.internetdsl.tpnet.pl
Co do Savaneha to w tym czasie lepiej trenerowi było stawiać na Nawrocika

wichura - 24 sierpnia 2009, 9:58:20 - *.171.125.248.static.crowley.pl
Dirar zagrał, choć chyba trener chciał go oszczędzić (ale wynik 1:2 do przerwy go wystraszył). Czyli może chodzić, Golik się nie spisał ;)
Vargas też zszedł w trakcie meczu z Lechem, teraz nie gra, więc... pewnie potrzebował odpoczynku.

ZG - 24 sierpnia 2009, 10:44:04 - *.162.164.66
przeciwnik Brugii nie dostał czerwonej kartki?
W tym sezonie ligowym to się jeszcze nie zdarzyło

fan kopane - 24 sierpnia 2009, 11:14:19 - *.rzeszow.vectranet.pl
Brugia - Lech 3-0 lub 3-1 i na tym koniec pucharowych meczow naszych druzyn w tym sezonie

Harfa7 - 24 sierpnia 2009, 13:15:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie jestem wielkim znawcą, ale moim zdaniem szybko strzelona bramka dla LEcha praktycznie przesądzi o wyniku bo w tedy Brugia musi walnąć 3 a to nie jest drużyna klasy Liverpoolu ;)
[pozdrawiam i trzym kciuki z kolejorza

maxXznakow - 24 sierpnia 2009, 14:26:13 - *.77.119.26
Proszę państwa, w dwumeczu Club Brugge - Lech Poznań wygra lepszy. Natomiast czytania na temat fatalnej formy Lecha, tego "z czym oni do ludzi", "gdzie do Europy z taką grą", mam już dość.
Z dużą dozą pewności powiem, że piszą to ci sami, którzy rok temu pisali, że Lech odpadnie z Austrią Wiedeń. Lech musi znaleźć formę i przypomnieć sobie najlepsze mecze (całe prawie rozgrywki grupowe 08/09). Oczywiście - oby było to już we czwartek - najlepiej.
Ale przestańcie smolić kocoboły i marudzić, pogadamy po meczu.

Adasko_Pas - 24 sierpnia 2009, 15:36:48 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jako kibic Cracovii, życze odpadnięcia Lechowi.