[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


28 sierpnia 2009, 18:33:36 - euzi
Damian Nawrocik i Łukasz Gikiewicz w ŁKS-ie

Nowymi zawodnikami Łódzkiego Klubu Sportowego zostali Damian Nawrocik i Łukasz Gikiewicz - poinformowała "Gazeta Wyborcza". Obydwaj mają szansę zagrać w niedzielnym meczu przeciwko Wiśle Płock.

Największym wzmocnieniem ma być Nawrocik, były napastnik Lecha Poznań i Arki Gdynia. Być może z Wisłą zagra od pierwszej minuty, a jego partnerem w ataku będzie Rafał Kujawa. W rezerwie pozostanie za to kolejny debiutant - napastnik Łukasz Gikiewicz, który ostatni sezon spędził w Polonii Bytom. - Mamy teraz większą siłę rażenia, dlatego kibice mają prawo oczekiwać goli i naszej ofensywnej gry - uważa trener Grzegorz Wesołowski.


źródło: Gazeta.pl

lks - 28 sierpnia 2009, 18:35:39 - staticline18896.toya.net.pl
tylko zwyciestwo łksoe

domb - 28 sierpnia 2009, 18:36:26 - 82-33-64-56.cable.ubr01.trow.blueyonder.co.uk
Łodzianie walczyć!

re@wp.pl - 28 sierpnia 2009, 18:36:57 - 77-b.sm-rozstaje.pl
daj daj daj daj daj

szwagier - 28 sierpnia 2009, 18:39:14 - apn-77-113-164-108.dynamic.gprs.plus.pl
panowie tylko nie do dajdajów

huggies - 28 sierpnia 2009, 18:40:28 - ate109.neoplus.adsl.tpnet.pl
heh, ciekawe za co ich kupili, pewnie znow im obiecali zlote gory, a pozniej odejda za friko. lks klub bez przyszlosci.

Rosin - 28 sierpnia 2009, 18:40:58 - host-217-172-230-132.gdynia.mm.pl
Damian powodzenia!!!Gdynia pamięta

sowa - 28 sierpnia 2009, 18:49:25 - ape221.neoplus.adsl.tpnet.pl
ładnie TYLKO ŁKS

topór - 28 sierpnia 2009, 18:50:17 - orange1.gfd.de
Nawrocik bardzo dobry technicznie i bardzo szybki tylko 3/4 czasu w Arce kontuzjowany. Pewnie w Łks też zaraz złapie jakiś uraz, w pierwszej lidze jest dużo walki.

3 - 28 sierpnia 2009, 18:50:24 - pool-96-224-98-5.nycmny.east.verizon.net
no nawrocik zacznie teraz strzelac bramki na zawolanie, napastnik ktory strzelil 3 bramki w 5 sezonow i o ktorego bajecznej technice kraza legendy

Mati - 28 sierpnia 2009, 18:54:54 - dle233.neoplus.adsl.tpnet.pl
huggies spadaj tam gdzie twoje miejsce czyli na du*ę niemowlaka.

bandit - 28 sierpnia 2009, 18:58:34 - staticline10563.toya.net.pl
bójcie się chamy! od tej pory marsz w górę tabeli!

adi - 28 sierpnia 2009, 19:00:49 - eep176.neoplus.adsl.tpnet.pl
o Łukasz "nie jestem juz anonimowym zawodnikiem" Gikiewcz znalazl klub. Ciekawe czy dalej ma o sobie takie mniemanie czy moze juz zmadrzal. Moze to nieudane dla niego okienko transferowe czegos go nauczylo.

gość - 28 sierpnia 2009, 19:01:34 - 77-254-206-131.adsl.inetia.pl
Tja, po prostu w Łodzi est więce pubów niż w Gdyni czy Bytomiu. I żel łatwiej moża kupić ;)

ŁKS/IRLAND - 28 sierpnia 2009, 19:05:41 - 89.204.192.100
super, bardzo sie ciesze, hej !

PATA - 28 sierpnia 2009, 19:08:30 - arl-akademiki-gw.man.poznan.pl
bandit - której ligi?

red kielce - 28 sierpnia 2009, 19:11:10 - 82.132.139.48
miejsce Łódzkich klubów jest w ekstraklasie!!!

a - 28 sierpnia 2009, 19:14:31 - 77-253-62-30.adsl.inetia.pl
gikiewicz ty miej wstyd, bo pilkarska polska sie z ciebie smieje. W II lidze, strzeliles jedna bramke, i chcesz grac w wyszej lidze... Ile na plecach tatusia pojedziesz jeszcze?

kibic - 28 sierpnia 2009, 19:26:22 - jxi2.internetdsl.tpnet.pl
do "a"zamnij sie lewy czlowieku bo zazdrosc ludzka nie zna granic....pokoj z toba dzieciaku

Marko - 28 sierpnia 2009, 19:27:14 - aax238.neoplus.adsl.tpnet.pl
Damian Gdynia pamięta i dziękuje ci za wszystko ale w moich oczach już straciłeś dlaczego łks?! myślałem że masz chodź trochę gustu ale sie pomyliłem aż przykro to czytać a jeszcze przykrej będzie patrzeć

krysiek636 - 28 sierpnia 2009, 19:28:12 - 77-255-181-135.adsl.inetia.pl
przydadzą się

PATA - 28 sierpnia 2009, 19:29:58 - arl-akademiki-gw.man.poznan.pl
Marko - a weź pod uwagę że Twoje gusta nic do jego decyzji nie mają i to on musi swoje dzieci (ewentualnie psa) wykarmić a nie zrobisz tego Ty

IRON1908 - 28 sierpnia 2009, 20:09:05 - public7809.xdsl.centertel.pl
Tylko Łódzki Klub Sportowy,hej!!!hej!!!
W obecnej sytuacji,każda para nóg się przyda,a jak będzie czas pokarze.Moim zdaniem jeszcze błyśnie dla nas słońce
Pozdro dla zgód!!!

bandit - 28 sierpnia 2009, 20:09:58 - staticline10563.toya.net.pl
@@@PATA nie rozumiem Twojego wpisu. Niewiedza czy sarkazm? jeśli to pierwsze to Ci odpowiem "marsz w górę 1 ligi". Jeśli to drugie to Ci nie wyszło zbytnio, zważywszy, że ŁKS został udupiony przez pzpn by utrzymać cracovie.
A może mam Ci przypomnieć jak Twój Lech męczył się do 93min z tym ŁKSem aby ugrać na włąsnym stadionie choćby punkt?;] i dzięki takiemu wynikowi stracił szanse na Majstra

TAG - 28 sierpnia 2009, 20:13:08 - 94.254.187.78
Nawrot bedzie wzmocnieniem dopóki sie nie zepsuje,a ze czesto sie psuje wiec pozytku z niego nie bedzie.mimo wszystko powodzenia Nawrot

Ozi - 28 sierpnia 2009, 20:24:19 - 80.50.54.2
Gika powodzenia

Ozi - 28 sierpnia 2009, 20:30:21 - 80.50.54.2
ŁKS-esie wracaj do extraklasy bo tu twoje miejsce
A Gikiewicz to solidny zawodnik i napewno wam sie przyda

Fasol - 28 sierpnia 2009, 20:47:40 - public36742.xdsl.centertel.pl
Giki w LKSie to tam nie grają starzy pierdziele??

Rozborski - 28 sierpnia 2009, 21:02:14 - 116.179.rev.vline.pl
Lepsze to niż wypożyczanie piłkarzy z innych klubów. Gikiewicz uważam ze transfer na miarę możliwości. Nawrocik moim zdaniem błąd, ale obym się mylił.

cygul99 - 28 sierpnia 2009, 21:10:07 - pD951A524.dip0.t-ipconnect.de
Brawo , Brawo !!!
Montujemy ekipe i do Ekstrklasy wacamy!!!!!!
Teofilow ŁKS

! - 28 sierpnia 2009, 21:11:40 - 1h126.radzionkow.net
Nawrocik jest lepszy od Gikiewicza według mnie, bo Gikiewicz nic w meczach nie pokazuje do niego do III liga jest najlepsza.

Rozborski - 28 sierpnia 2009, 21:15:56 - 116.179.rev.vline.pl
@! - piłkarsko lepszy jest Nawrocik (to ponad dyskusją), ale wiek, kontuzjogenność i aspekt ekonomiczny stawiają pod znakiem zapytania celowość tego transferu

ŁKS/IRLAND - 28 sierpnia 2009, 21:18:51 - 89.204.192.100
obyś sie mylił kolego Rozborski - pozdrawiam ;-)

Rozborski - 28 sierpnia 2009, 21:21:45 - 116.179.rev.vline.pl
@ŁKS/IRLAND - obym ... Pozdrawiam.

zzz - 28 sierpnia 2009, 21:25:00 - acrf88.neoplus.adsl.tpnet.pl
nawrocik-max.3 mecze i kontuzja,niestety bo to dobry pilkarz tylko że kontuzjowany nieuleczalnie...sorry

do_kibic - 28 sierpnia 2009, 21:39:49 - 213-238-126-7.adsl.inetia.pl
czlowieku, a co nie mam racji? Pcha go tatus i tyle. trzeba znac wlasna wartosc...

Mordziak - 28 sierpnia 2009, 22:08:03 - host-80-51-185-8.net.brewet.pl
ŁKS a wy to się jeszcze będziecie odwoływać od odwołania od wyroku arbitrażu w sprawie decyzji komisji powołanej do zbadania waszego odwołania od wyroku trybunału? Czy raczej nie? Bo mnie to pasjonuje aż mam wypieki na tyłku.

Arka - 28 sierpnia 2009, 22:34:25 - host-81-190-117-246.gdynia.mm.pl
Nawrocik to duże wzmocnienie na pierwszą ligę.. Bije świetne rzuty wolne i jest naprawdę dobrym napastnikiem.

nyrolo - 28 sierpnia 2009, 22:48:30 - avm102.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedy wreszcie zgoda z Lechem z Poznania?

QAZXC - 28 sierpnia 2009, 23:09:02 - h135-54.net.euron.pl
Jutro!!!

ten - 28 sierpnia 2009, 23:16:16 - nr137.slowianin.pl
Adams,Adams,Adams!

Berol - 28 sierpnia 2009, 23:25:13 - user-c-118.gb.net.pl
Nareszcie jakaś konkretna ekipa zawita na bukowej to w Jaworznie gralismy to Znicz i Leczna bez kibiców mimo srody liczymy na fajny szpil kibicowsko przyjeżdzajcie...

TAG - 28 sierpnia 2009, 23:41:30 - acsg28.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nawrocik - super technik bez wpływu na grę drużyny.

Arka - 29 sierpnia 2009, 0:06:11 - host-81-190-116-175.gdynia.mm.pl
Nawrocik jest dobry gdy nie leczy kontuzji czyli w 2 meczach na runde!!!

1908 - 29 sierpnia 2009, 0:30:02 - f048182196.adsl.alicedsl.de
Ten dzień jest ważny, zwłaszcza po tym co przeszliśmy w ostatnich 3 miesiącach, nie co dzień kontraktuje sie u Nas w jeden dzień z DWOMA napastnikami, Nawrocik będzie na pewno wzmocnieniem oby już udowodnił to w niedziele, Gikiewicz będzie zapewnre wchodził na same końcówki żeby dograć zmęczonego Kujawe, jest dobrze, nawet bardzo, oby przed zamknięciem okna zakontrraktować jesczze Sikore i WALKA o awans pewna!

Netmaster - 29 sierpnia 2009, 2:03:46 - 200.129.25.3 (127.0.0.1)
Tiaaa w łksie się wszystko przyda Ciepła woda też!

artikks - 29 sierpnia 2009, 6:38:41 - c161-30.icpnet.pl
pozdro dla nawrota od chlopakow z poznania '''''''''''''''''''''''''

@1908 - 29 sierpnia 2009, 13:12:47 - inet20909nj-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl
"walka o awans" HAHAHAHAHAHAHAHA

max - 29 sierpnia 2009, 14:16:40 - acsy52.neoplus.adsl.tpnet.pl
Łukasz Gikiewicz głowa do góry, dawni koledzy zieją zazdrością

sierpc - 29 sierpnia 2009, 14:59:52 - aavx201.neoplus.adsl.tpnet.pl
pokonamy ich

/,/,,/,./. - 30 sierpnia 2009, 19:26:07 - dynamic-78-8-234-213.ssp.dialog.net.pl
mmkkk

karwos - 31 sierpnia 2009, 0:37:43 - acgc217.neoplus.adsl.tpnet.pl
Moim zdaniem Łukasz nie odstaje od Nawrocika wiadomo Damian jest ograny i doświadczony ale giki to mlody zawodnik ktory wchodzi dopiero w powazny futbol mysle ze da rade i wkomponuje sie w zespół powodzenia Giki

l - 31 sierpnia 2009, 13:50:12 - staticline10546.toya.net.pl
Nawrocki z nowych był najlepszy ale to wszystko mało aby EŁKSA mogła skutecznie walczyć o awans a taki mamy cel EKSTRAKLASA DLA ŁKSu!BŚNT

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas