28 sierpnia 2009, 21:52:10 - prof
Bramka Michała Janoty

Michał Janota strzelił gola dla dla SBV Excelsior w meczu 5. kolejki holenderskiej Jupiler League (II liga). Spotkanie SBV Excelsior z FC Eindhoven zakończyło się remisem 4-4 (1-3). Polak zdobył gola w 25. minucie i jest to jego czwarte trafienie w obecnym sezonie. Janota przebywał na placu gry przez pełne 90 minut.

28 sierpnia 2009, 20:00 - Eindhoven
FC Eindhoven 4-4 SBV Excelsior (Rotterdam)
Rob van Boekel 5, Patrick N'Koyi 27, 54, Mark Bloemendaal 34 - Michał Janota 25, Kermit Romeo Erasmus 61, 66, Mitchell Schet 63

żółte kartki: Patrick N'Koyi, Ivo Rossen, Rochdi Achenteh, Selmo Kurbegović - Vojtěch Machek, Leen van Steensel, Norichio Nevlend.
czerwona kartka: Patrick N'Koyi (78. minuta, FC Eindhoven, za drugą żółtą).

sędziował: Jordy de Goeij.

Po pięciu kolejkach SBV Excelsior ma na swoim koncie osiem punktów i zajmuje ósmą pozycję w tabeli.

;) - 28 sierpnia 2009, 21:53:03 - *.adsl.inetia.pl
Good;)

fdsf - 28 sierpnia 2009, 21:53:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szybko!

Diego - 28 sierpnia 2009, 21:53:27 - *.93.160.60
Janota jest świetny w tym sezonie! to cieszy,oby za rok w Eredivisie zdobył jakies 10 ;)

lol - 28 sierpnia 2009, 21:55:11 - *.chello.pl
Przegrywając 1:3 doprowadzili do remisu 4:4 no no, w Polsce to raczej niemożliwe, bo morale siada

Najt - 28 sierpnia 2009, 22:39:11 - *.adsl.inetia.pl
Chyba zacznę obserwować jak Janota stoi w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi holenderskiej ^^

M_M - 28 sierpnia 2009, 22:48:43 - *.nowinynet.pl
Zmieniajcie nagłówki tych informacji, bo co tydzień jest "Bramka Michała Janoty" :P

Akwilon - 28 sierpnia 2009, 22:49:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A w reprezentacji młodzieżowej nie zagra, bo trener zażądał od niego przeniesienie się najpierw do polskiej ekstraklasy.

Leo won!!! - 28 sierpnia 2009, 22:50:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
panowie,dla Wielkiego Mistrza Leo i tak najlepszym skrzydłowym jest Łobodziński

jmj - 28 sierpnia 2009, 22:56:02 - *.net.stream.pl
leo czwmu nie powolales janoatya powolales smolarka??

. - 28 sierpnia 2009, 23:03:26 - *.77.classcom.pl
Pięknie ;) Druga liga holenderska to jak ekstraklasa. Ciekawostka jest taka: Kończy mu się kontrakt w czerwcu. Wisełko: Lepszego następcy Brożka chyba nie znajdziecie.

ksi - 28 sierpnia 2009, 23:35:46 - *.accessnet.com.pl
michal nigdy do wisly tam go zniszcza kopacze

pvl - 29 sierpnia 2009, 0:01:43 - *.133.242.116
dla excelsioru bramki strzelali zawodnicy wypozyczeni z Feyenordu :D sama mlodziez..19, 19 i 21 lat

est - 29 sierpnia 2009, 0:35:22 - *.chello.pl
no to poprawcie mu ten jego profil redakcjo droga bo tam zadnych bramek nie ma..

qqq - 29 sierpnia 2009, 1:08:51 - *.aster.pl
jak na pomocnika to skutecznosc godna podziwu

lois - 29 sierpnia 2009, 9:43:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Andrzej Zamilski mówił, że niechce mu sie jeździć do Holandii obserwować go... Brak słów wywalić tego idiote.

Radomiak - 29 sierpnia 2009, 10:50:48 - *.radom.vectranet.pl
Bramkę można zobaczyć tam gdzie bramkę z meczu Lecha i karne, na moim kanale, nick: Radomiak1910Radom
Linka nie podam z wiadomych względów ;)
Pozdro

socker1 - 29 sierpnia 2009, 11:09:48 - *.ssp.dialog.net.pl
Mam nadzieję, że zostanie powołany do reprezentacji U21. Brakuje nam napastnika do strzelania bramek. Grosicki i Janota w ataku, a Korzym ewentualny zmiennik.

eso - 29 sierpnia 2009, 11:59:59 - *.xdsl.centertel.pl
LEON obudź się powołaj chłopaka toć on z holandii

Bzyk - 29 sierpnia 2009, 12:09:51 - *.mtm-info.pl
Szalony!

Bober - 29 sierpnia 2009, 14:23:59 - *.stk.vectranet.pl
Niby to jest 2 liga kolenderska .. Niby jest napastnikiem , czyli człowiekiem od strzelania goli .. Ale cieszy taka skuteczność
Niech tylko nie gra w Polskiej Lidze bo sie zapsuje .
GÓRNIK ZABRZE !

saks - 29 sierpnia 2009, 14:57:16 - *.internetdsl.tpnet.pl
A dzisiaj Majewski brameczke pyknął już w pierwszej minucie , druga brameczka w drugim kolejnym meczu. Oby tak dalej !!

kibic - 29 sierpnia 2009, 18:59:45 - *.internetdsl.tpnet.pl
czym wy sie podniecacie niech zagra dwa sezony i w nich strzeli ok 20 bramek polska metalnosc strzeli 5 bramek i show