1 września 2009, 11:33:10 - prof
Christopher Brunt nie zagra przeciwko Polsce

Christopher Brunt, prawoskrzydłowy reprezentacji Irlandii Północnej, nie zagra w sobotnim meczu z Polską. Stawką spotkania będą punkty eliminacji mistrzostw świata. Niepewny jest także występ kluczowego piłkarza kadry Nigela Worthingtona Jonathana Granta Evansa.

Brunt, który wystąpił w marcowym meczu między tymi dwoma drużynami (3-2 dla Irlandii Płn.), nabawił się urazu łydki podczas meczu ligowego West Browich Albion FC i będzie pauzować przez kilka tygodni. Wykluczony jest więc jego udział również w spotkaniu ze Słowacją.

Do drużyny niedługo dołączy natomiast Jonathan Grant Evans. Występ obrońcy Manchester United FC przeciwko Polsce także jest jednak zagrożony. Od dłuższego czasu zmaga się on z kontuzją kostki, a lekarze nie nie podjęli jeszcze decyzji, czy uraz ten wymaga operacji.

Sam Evans chce zagrać przeciwko Polsce i Słowacji, a ewentualnej operacji poddać się po tych spotkaniach.

źródło: Onet.pl

frytas2006 - 1 września 2009, 11:45:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i dobrze ominie go niezla porcja gwizdow =P

BART - 1 września 2009, 11:51:39 - *.1.212.213
Mam nadzieje, ze dostana niezapomniane baty !!
POLSKA ---- POLSKA ------ POLSKA

pytam - 1 września 2009, 12:01:12 - *.skierniewice.vectranet.pl
Wie ktoś czy będzie można gdzieś posłuchać/obejrzeć relacje z meczów o Puchar Syrenki?

Oderka - 1 września 2009, 12:11:25 - *.chello.pl
Bilet do Chorzowa już mam, trenuję już tylko gwizdy, do zobaczenia na Śląskim! POLSKA!

Lenin - 1 września 2009, 14:07:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
byłem u jasnowidza i zapłaciłem sporo kasy ale przynajmniej znam jako pierwszy wynik meczu: Polska - Irlandia Płn 4:0

kibic znic - 1 września 2009, 16:36:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lenin-chyba pomyliła zespoły

Corsar - 1 września 2009, 20:15:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do boju Polska!!! dajmy wyspiarzom potężne kopy w ich dupy!!

komunista - 2 września 2009, 16:01:31 - *.chello.pl
Mam nadzieję,że nasza czerwona armia wygra tak z 6-2.

wislakohol - 2 września 2009, 16:47:00 - *.internetdsl.tpnet.pl
boruc- rzeźniczak,bosacki,dudka,żewłakow- błaszczykowski,murawski,smolarek,krzynówek,lewando
wski mariusz- lewandowski robert mój skład na mecz z irlandią płn i słowenią z irlandią 2:0 a ze słowenią 1:1