[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


3 września 2009, 12:52:33 - Alkashpah
U-19: Polska 1-1 Norwegia

Reprezentacja Polski do lat 19 (rocznik 1991) zremisowała 1-1 (0-1) w drugim meczu towarzyskim z rówieśnikami z Norwegii.

3 września 2009, 11:00 - Szczecinek
Polska 1-1 Norwegia
Krzysztof Wolkiewicz 65 - Torstein Andersen Aase 45

Polska: Jakub Słowik (46 Filip Kurto) - Krzysztof Wolkiewicz, Mateusz Bartków (83 Michał Czekaj), Jakub Czerwiński, Paweł Oleksy (46 Krzysztof Kasak) - Adrian Błąd (66 Damian Ałdaś), Mikołaj Zwoliński (46 Michał Steć), Ariel Famulski (76 Mariusz Gogol), Michał Kucharczyk - Patryk Podrygała, Michał Fidziukiewicz.

Norwegia: Gudmund Kongshavn - Hugues Wembangomo, Simen Wangberg, Espen Knudsen, Joakim Nilsen Venture - Kristoffer Tokstad (90 Mark Henriksen), Omar Elabdellaoui (77 Lars Gunnar Johnsen), Ibrahim Abdi Salam - Thomas Lehner Olsen (46 Stefan Johansen), Torstein Andersen Aase, Jørgen Skjelvik (77 Flamur Kastrati).

żółte kartki: Famulski, Kasak - Johansen.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 1500.

W pierwszym spotkaniu rozegranym 1 września w Koszalinie również padł remis 1-1.

REKLAMA

czad - 3 września 2009, 13:12:46 - 89.161.19.203
kto strzelil?

a ja - 3 września 2009, 13:13:54 - 83.175.144.163.koba.pl (10.0.21.115)
sie pytam kto bramke strzelił dla biało- czerwonych?

polak - 3 września 2009, 13:21:01 - awc213.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bramkę dla Polaków strzelił Kucharczyk

MM - 3 września 2009, 13:30:31 - acrj9.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kucharczyk! Za rok będziesz supersnajperem Legii Warszawa.

REKLAMA

Mitolog - 3 września 2009, 13:41:56 - tweenie.pmcnet.pl
Polska-Norwegia 3-0 Chorzów,Stadion Śląski,1 wrzesień 2001
Awans do Finałów piłkarskich Mistrzostw Świata 2002 na stadionach Korei i Japoni
Coś się widzi aby przedstawiać seniorów

Renifer - 3 września 2009, 14:38:35 - gsb146.internetdsl.tpnet.pl
Bramkę strzelił Krzysztof Wolkiewicz.Wiem bo byłem

kdfd - 3 września 2009, 15:15:11 - eep246.neoplus.adsl.tpnet.pl
w karnych polska wygrała z norwegią 4-3

Maciej Ste - 3 września 2009, 15:21:46 - eep246.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie gadaj głupot

Goglin - 3 września 2009, 15:26:09 - afdz193.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podrygala i Kucharczyk-w nich nadzieja.

q2e - 3 września 2009, 15:46:41 - 77-253-192-191.adsl.inetia.pl
znowu Lechta bramke strzela brawoooooo

Lenin - 3 września 2009, 15:52:47 - abcg167.neoplus.adsl.tpnet.pl
eeee żeby na 2 mecze z Norwegami żadnego nie wygrać......

białostocz - 3 września 2009, 15:56:35 - ndm-nat.quest-net.pl
kucharczyk to drewno niezłe jest

jajo - 3 września 2009, 16:20:45 - CMPC017-097.CNet2.Gawex.PL
bramkarz polski sie nie popisal przy bramce strzelonej przez norwegow

obserwator - 3 września 2009, 17:32:41 - c39-189.icpnet.pl
Byłem na meczu i bardzo dobrze zagrał Fidziukiewicz, oraz strzelec bramki dla polaków Wolkiewicz. Bardzo szybki, waleczny! są w nim wielkie nadzieje..no bramkarz sie nie popisał:-(

REKLAMA

ptaszek - 3 września 2009, 17:45:08 - bgm6.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy Szczecinek leży na przedmieściach Szczecina?

do praszek - 3 września 2009, 18:51:43 - aeje99.neoplus.adsl.tpnet.pl
Raczej nie ;]
Szczecinek jest w województwie pomorskim. Koło Człuchowa.

jajo - 3 września 2009, 19:45:28 - inet20909nm-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl
szczecinek jest w woj. zachodniopomorskim.. 5 z geografii dla Was panowie

bosman - 3 września 2009, 20:57:18 - 171-197.static.szczecinek.net.pl
kto był kapitanem naszej drużyny?

jasiek - 3 września 2009, 21:16:10 - chello089076063138.chello.pl
kurde w lubinie mają chyba dobrą szkółke jak tylu jest zawodników zagłębia. jeżeli tak jest to widocznie skumali sie co jest bardzo istotne. a co do bramkarza to no cóż w końcu z obornika jest :D

Renifer - 3 września 2009, 21:40:26 - gsb146.internetdsl.tpnet.pl
Kapitanem był Kucharczyk który grał kompletną kichę. Najlepszy był bez wątpienia był strzelec bramki . Rozgrywający się nie posiali .Bramka dla Norwegów to wina naszego bramkarza. Patryk Podrygała w końcówce pokazał czemu gra Hercie Berlin . A geografia to nie jest wasza mocna strona :D

No name - 3 września 2009, 21:49:54 - ip-91-193-196-4.enterpol.pl
a jak dokładniej zawalił nasz bramkarz?

x-men - 3 września 2009, 21:51:54 - CMPC004-051.CNet2.Gawex.PL
do praszek - totalna dwója z geografii. Szczecinek tak leży koło Człuchowa jak Szczecin koło Gorzowa. Szczecinek jest miastem 40 tyś. i leży w województwie zachodniopomorskim, a nazwa nie ma żadnego związku ze Szczecinem.

Gebsiu - 4 września 2009, 0:41:50 - chello087206096143.chello.pl
i co ? moge juz czy nie do ...

Lubinianin - 4 września 2009, 10:47:36 - apn-77-113-73-32.dynamic.gprs.plus.pl
Czterech zawodników KGHM Zagłebia Lubin w pierwszym składzie;-) Nasi Mistrzowie Polski mogą niebawem sprawić wiele radości nie tylko kibicom w Lubinie, ale i w całym kraju;-) Pozdro dla kibiców klubów, w których również umieją szkolić młodzież!!!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: