4 września 2009, 12:00:31 - slady
Adrian Napierała zawieszony na trzy spotkania

Wydział Dyscypliny PZPN na wczorajszym posiedzeniu ukarał Adriana Napierałę trzema meczami dyskwalifikacji za czerwoną kartkę w meczu ze Stalą Stalowa Wola.

W 63. minucie meczu ligowego w Stalowej Woli Napierała ostro zaatakował rywala, w konsekwencji czego na boisku doszło do awantury z udziałem zawodników obu drużyn. W tej sytuacji sędzia Tomasz Garbowski czerwoną kartką ukarał Adriana Napierałę, drugą żółtą w konsekwencji czerwoną Mateusza Srokę oraz żółtą zawodnika Stali Pawła Wasilewskiego. Mimo osłabienia GKS zdołał utrzymać korzystny rezultat i pokonał Stal 2-1.

źródło: GKS Katowice

marko1986 - 4 września 2009, 12:17:06 - *.cdma.centertel.pl
Dlaczego dopiero teraz są kary za brutalność... ??? Czyli jednak sytuacja Wasielewskiego dała do myślenia...?

amica - 4 września 2009, 12:39:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to wszystko prawda,konieczne jest zawieszenie waśni kibicowskich an jeden dzien i zrobienie mega protestu pod siedziba PZPN

dolny slas - 4 września 2009, 12:49:36 - *.adsl.inetia.pl
popieram...

Chorzowian - 4 września 2009, 13:32:33 - *.adsl.alicedsl.de
amica, popieram cie ale zawieszenie na tydzien i rozpieprz PZPN, jakiego swiat jeszcze nie widzial

sid - 4 września 2009, 13:59:47 - *.59.33.2 (*.59.36.126)
zgadzam się z Wami ! Zrobić protest pod siedzibą PZPN i roznieść tą klike na taczki prezesa Late i jego świte ! Piłka nożna dla kibiców !!!

GallAnonim - 4 września 2009, 15:10:28 - *.90.78.20
Adrian damy rade bez ciebie, bo teraz gramy z piknikowymi klubami (warta & dolcan),wazne ze bedziesz juz w składzie na mecz z widzewem!!
Mysłwoice Miasto GieKSy
TrÓJKOLOrOWE MYSŁWOICE
GieKSa & Górnik & Baniczek

Radomatu - 4 września 2009, 17:15:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do: marko1986
Naucz się najpierw poprawych nazwisk zawodników reprezentujących Polskę w piłce nożnej a później używaj ich w swoich wypowiedziach... Nie znam "Wasielewskiego" z kadry?!

fann - 4 września 2009, 20:41:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lubie ten GKS nie wiem czemu ale lubie

kostuchnia - 5 września 2009, 0:53:49 - *.chello.pl
Nasza Gieksa kochana się rozkręca drżyjcie cała pierwsza ligo WRACAMY DO EKSTRAKLASY..

Misio - 5 września 2009, 10:17:23 - *.tvkdiana.pl
kostuchnia - a mnie się wydaje, że wszyscy już drzą!

tt - 5 września 2009, 11:59:35 - *.chello.pl
to belg dostał tylko 8-meczów kary a taki faul,a Napierała 3 za nic .Leśne dziadki lepiej dzwońcie do uefa w sprawie wasyla a nie srajcie we własne gniazdo