5 września 2009, 20:21:12 - prof
Andraž Kirm zagrał w reprezentacji Słowenii

Pomocnik Wisły Kraków Andraž Kirm wystąpił w reprezentacji Słowenii w wyjazdowym spotkaniu towarzyskim przeciwko Anglii. Słowenia przegrała 1-2 (0-1). Kirm grał do 78. minuty, gdy zmienił go Dalibor Stevanović. Piłkarz Wisły został ukarany żółtą kartką.

5 września 2009, 18:30 - Londyn
Anglia 2-1 Słowenia
Frank Lampard 31 (k), Jermain Defoe 63 - Zlatan Ljubijankič 85

żółte kartki: Andraž Kirm, Boštjan Cesar, Mišo Brečko (Słowenia).

sędziował: Jonas Eriksson (Szwecja).

Słowenia jest rywalem reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw świata.

Pavel - 5 września 2009, 20:22:48 - *.tcz.vectranet.pl
Słowenia odradza się po tłustych latach za czasów Zahovicia.

Kibic - 5 września 2009, 21:22:03 - *.master.pl
Pokonamy Irlandię,wypijemy Finlandię,nie damy dupy,wyjdziemy z grupy ...

Di Lucenko - 5 września 2009, 21:25:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widziałem ten mecz w telewizji. Gdyby nie stronniczy sędzia Słowenia wygrałaby to spotkanie. Na początku meczu angielski bramkarz złapał piłkę poza polem karnym i nie dostał czerwonej kartki , potem sędzia wyczarował karnego z kapelusza dla anglików. Niestety Polska bedzie miała bardzo ciężką przeprawe ze Słowenią. Jedynym plusem jest fakt, że Cezar - podstawowy obrońca Słownnii doznał kontuzjii i może nie zagrać przeciwko Polsce.

PLYMOUTH A - 5 września 2009, 21:25:16 - *.centertel.pl
Taa... Zlatko w Benfice i barwach reprezentacji to był gość ;)

... - 5 września 2009, 22:54:32 - *.rtk.net.pl
Anglia ledwo wygrała ze Słowenia. Ale baty dostaniemy od Słowenii. Koniec MŚ

trpimir - 5 września 2009, 23:57:01 - *.toya.net.pl
Drugiego takiego Zahovića to pewnie jeszcze długo nie będzie, ale Słowenia daje radę i życzę im pewnego zwycięstwa z polską padaką

PSG - 6 września 2009, 9:48:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I mieli wtedy niezlego trenera.Srecko Katanec chyba sie nazywal :D

Vegeta - 6 września 2009, 9:50:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I bedziecie gadać że wygramy ze Słowenią...Słowenia gra kapitalnie ledwo co przegrali z Anglią coś czuje że oni mogą coś tu jeszcze zdziałać bo mają na pewno 2 proste mecze z Polską i San Marino

wiślakohol - 6 września 2009, 12:13:01 - *.internetdsl.tpnet.pl
boruc-garncarczyk-dudka-żewłakow-bosacki-błaszczyk
owski-łobodziński-lewandowski mariusz-peszko-lewandowski robert,smolarek. Taki skład wystawiam na słowenię ze słowenią wygramy 2:1 gola nam strzeli andreas kirm z Wisły Kraków a dla Polski Łobodziński o ile zagra i smolarek o ile zagra co myslicie o tym zestawieniu prosze o komentarze

Vegeta - 6 września 2009, 12:27:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po pierwsze to nie wygramy ze Słowenią tylko przegramy...po drugie wątpie żeby peszko i łobodziński zagrali...po trzecie LEO won

adi - 6 września 2009, 14:19:55 - *.161.14.248
wiślakohol...albo jestes prowokatorem, albo czlowieczenstwo cie przerasta, pozdrawiam...

wiślakohol - 6 września 2009, 14:47:03 - *.internetdsl.tpnet.pl
jeśli chodzi o kadrę to trzeba powoływac tych co są w formie i bramkostrzelnych piłkarzy a nie jakijś tam weteranów gdzie krzynówek w obronie chyba leo naoglądał się Levadii w wykonaniu Skorzy hihi to taki jako w kadrze nie ma sentymentów czy lech czy wisła albo legia jestes dobry to wchodzisz a weterni won

mh - 6 września 2009, 15:08:18 - *.chello.pl
nawet Słowenia ma porzadnych sparingpartnerow... ale co tam, nie jest zle, moze Grzegorz zalatwi niedlugo jakis sparing z Irakiem na boisku uniwersyteckim na drugim koncu swiata, i wszystko bedzie ok

wiślakohol - 6 września 2009, 17:03:07 - *.internetdsl.tpnet.pl