6 września 2009, 0:25:18 - prof
eMŚ: Hernán Rengifo zdobył gola dla Peru

Napastnik Lecha Poznań Hernán Rengifo Trigoso zdobył bramkę dla repezentacji Peru w spotkaniu eliminacji do mistrzostw świata przeciwko Urugwajowi. Gracz Lecha zapewnił swojej drużynie zwycięstwo 1-0 (0-0) w 86. minucie gry. Rengifo rozegrał pełne 90 minut.

5 września 2009, 22:30 - Lima
Peru 1-0 Urugwaj
Hernán Rengifo Trigoso 86

żółte kartki: Carlos Augusto Zambrano Ochandarte, Irven Beybe Avila Acero, Juan Manuel Vargas Risco - Diego Alfredo Lugano Moreno.

czerwona kartka: Diego Roberto Godín Leal (90. minuta, Urugwaj).

sędziował: Carlos Chandía Alarcón (Chile).

Cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział były gracz Lecha Henry Edson Quinteros Sánchez.

zazu - 6 września 2009, 0:28:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale to kto wygral w koncu? Zespol rengifo tj. ESKIMOSI?

hahahahahh - 6 września 2009, 2:45:04 - *.eltronik.net.pl
Taki kloc zdobyl bramke... to jaki niski tam musi byc poziom... o twoj boze...

dastek - 6 września 2009, 10:12:44 - *.33.124.203
Brawo!

wichura - 6 września 2009, 11:31:16 - *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Tego strzelania w końcówce to się w Lechu nauczył

Adek - 6 września 2009, 15:21:08 - *.aster.pl
Szkoda, że w meczu z Bruggią nie wykorzystałeś karnego...

lol - 6 września 2009, 16:57:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ten renifer jest taki słaby

boromir - 6 września 2009, 18:53:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajnie, że strzelił (a raczej wepchnął piłkę do siatki - zresztą nieważne, gol to gol). Szkoda tylko, że to dla Peruwiańczyków jedynie mecz o honor.

Lenin - 6 września 2009, 23:54:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl