9 września 2009, 19:18:43 - slady
eMŚ: Czechy 7-0 San Marino

W spotkaniu grupy trzeciej eliminacji do mistrzostw świata RPA 2010 reprezentacja Czech pewnie pokonała u siebie San Marino 7-0 (3-0). W tej grupie występuje również reprezentacja Polski.

9 września 2009, 17:20 - Uherské Hradiště
Czechy 7-0 San Marino
Milan Baroš 28, 44, 45 (k), 66, Václav Svěrkoš 47, Tomáš Necid 86, Roman Hubník 90

Czechy: 1. Petr Čech - 2. Zdeněk Grygera (77, 8. Jiří Štajner), 18. Roman Hubník, 4. David Rozehnal, 3. Michal Kadlec (46, 11. Daniel Pudil) - 13. Jaroslav Plašil, 10. Tomáš Rosický (56, 14. David Jarolím), 17. Tomáš Hübschman - 9. Václav Svěrkoš, 7. Tomáš Necid, 15. Milan Baroš.

San Marino: 1. Aldo Junior Simoncini - 2. Matteo Andreini, 6. Fabio Vitaioli, 5. Alessandro Della Valle, 3. Mauro Marani (66, 13. Giovanni Bonini) - 7. Nicola Ciacci (75, 18. Matteo Vitaioli), 4. Simone Bacciocchi, 9. Maicol Berretti, 8. Matteo Bugli (90, 14. Michele Cervellini), 11. Damiano Vannucci - 10. Andy Selva.

żółte kartki: Daniel Pudil - Alessandro Della Valle, Maicol Berretti, Fabio Vitaioli, Simone Bacciocchi, Mauro Marani, Matteo Vitaioli.
czerwona kartka: Simone Bacciocchi (82. minuta, San Marino, za drugą żółtą).

sędziował: Armen Amirchanjan (Armenia).
widzów: 8121.

W 90. minucie Václav Svěrkoš (Czechy) nie wykorzystał rzutu karnego (Aldo Junior Simoncini obronił).

as fan - 9 września 2009, 19:22:48 - *.150.195.74
Co za niespodzianka, kupon mi nie wszedl, bylem pewny ze bedzie remis!!!

PR - 9 września 2009, 19:37:06 - *.nplay.net.pl
MatuŚ: chyba lekkiej ironii as fana nie dostrzegłeś ;). A tak poważniej - jako miłośnik drużyny z Najjaśniejszej Republiki (i samej Republiki) powiem, że szkoda. Chociaż bramkę mogliby strzelić. Ale za obronę karnego brawa.

Sestak - 9 września 2009, 19:39:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto by się spodziewał.
Irlandia Północna 1-1 Słowacja
Słowenia 1-1 Polska
tak myślę...

TS - 9 września 2009, 19:42:20 - *.chello.pl
Sędzia to jakiś oszołom.W pierwszej polowie doliczyl 4 min a w drugiej 6 min.Po 2 min to max

gocin - 9 września 2009, 19:43:04 - *.tvkstella.pl
ej takie pytanko komu san marino bramke stzrelilo??

do gocin - 9 września 2009, 19:45:40 - *.icpnet.pl
Słowacji w Serravale

Akwilon - 9 września 2009, 19:48:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sverkos dwie bramki - gratuluję. Nie wie ktoś, czy Pudil zaliczył jakąś asystę?

Ab_OK - 9 września 2009, 19:56:39 - *.sileman.net.pl
Frekwencja zatrważająca...

Pienio - 9 września 2009, 20:01:34 - *.2.249.220
Czesi wyszli 3 napastnikami! A my oczywiscie 1

fusel - 9 września 2009, 20:01:38 - *.pools.arcor-ip.net
czesi zagrali z kelnerami trojka z przodu, a leon nawet na nich gral jednym :D
zenada .leon dalej sie trzyma tego nedznego ustawienia ktore tak sie ma do polskich kopaczy co siodlo do swini.

Narvany - 9 września 2009, 20:10:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
My wyszliśmy jednym napastnikiem i wynik 10:0, Czesi wyszli trzema i 7:0. Nie umiecie liczyć dyletanci? Oceńmy Leo po eliminacjach. Powiedział, że awansuje, jeśli tego nie zrobi to znaczy, że jego czas minął i dojdzie do zmiany trenera. To takie trudne?

mietek - 9 września 2009, 20:10:54 - *.cityconnect.pl
fusel: To prawda. Ale jak już wygrywaliśmy wysoko, to mu w końcu zmiękła rura i dał drugiego napadziora. Co nie zmienia faktu, że ta dziwna taktyka zaowocowała najwyższym zwycięstwem ze wszystkich w grupie nad San Marino (teraz guzik wartym).

Kolorowy - 9 września 2009, 20:24:06 - *.115.95.215
tego Aldo Junior Simoncini'ego Wisla Krakow powinna kupic bo juz pare meczy San Marino widzialem i jest naprawde o klase lepszy niz niby zawodowiec Pawelek!!!

Morena - 9 września 2009, 20:31:32 - *.ip.jarsat.pl
I tak Czechy nie wejdą. Są jeszcze w gorszej sytuacji niż my. Z pierwszego miejsca wejdzie na pewno Słowacja, a z drugiego? Nie wiadomo..

fusel - 9 września 2009, 21:42:56 - *.pools.arcor-ip.net
ludzie ratunku. po raz kolejny leo go home!!!

mm - 9 września 2009, 21:51:52 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ale bedzie biba za 45-50min po przegranym 0:4 meczu ze słowenią ....

bf - 9 września 2009, 21:54:35 - *.adsl.alicedsl.de
chcecie bilety na mundial do RPA mam na mecze Polski bilety aż do samego finału

mRokol - 9 września 2009, 23:10:01 - *.172.178.174
usuwacie moje komenty a pisze prawde przegrała Polska dostająć lanie haha cipy! Polska bez Śląska

Szary - 9 września 2009, 23:27:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nawet kiedy Czesi prowadzili wysoko, trener wprowadzał kolejnych ofensywnych zawodników. Pod koniec grali już 2-4-4 i 2-5-3 (2 obrońców...). Mimo wysokiej przegranej piłkarze San Marino prezentowali się lepiej od Polaków.