9 września 2009, 20:05:03 - prof
Andrius Skerla i Darvydas Šernas zagrali w reprezentacji Litwy

Obrońca Jagiellonii Białystok Andrius Skerla oraz pomocnik Widzewa Łódź Darvydas Šernas wystąpili w reprezentacji Litwy w meczu eliminacji mistrzostw świata przeciwko Wyspom Owczym. Litwini przegrali 1-2 (1-2). Obaj piłkarze rozegrali całe spotkanie.

9 września 2009, 18:15 - Toftir
Wyspy Owcze 2-1 Litwa
Súni Olsen 15, Arnbjørn Theodor Hansen 33 - Tomas Danilevičius 23 (k)

żółte kartki: Christian Lamhauge Holst, Jákup á Borg, Einar Hansen, Símun Samuelsen, Jákup Mikkelsen - Arūnas Klimavičius, Saulius Mikoliūnas, Kęstutis Ivaškevičius.

sędziował: Istvan Vad (Węgry).

Cały mecz na ławce rezerwowych przesiedzieli piłkarz Widzewa Mindaugas Panka oraz Vidas Alunderis, który ma za sobą występy w Zagłębiu Lubin.

mietek - 9 września 2009, 20:07:22 - *.cityconnect.pl
Rany, przegrali z Farerami. I pomyśleć, że litewskie kluby leją nasze... Strach się bać normalnie

Lithuania - 9 września 2009, 20:08:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hahahaha!!!!! dzisiaj mnie juz nic nie zdziwi!!!!

mRokol - 9 września 2009, 20:09:16 - *.172.178.174
haha też bedzie po meczu Polski bo dostaną lanie od Słowenii

Huan - 9 września 2009, 20:09:18 - *.ssp.dialog.net.pl
No to kupon z STSu do kosza przez Litwę i Belgię.

buła - 9 września 2009, 20:14:16 - *.adsl.inetia.pl
środa megasensjacji!to nadzieja dla nas!może cud się stanie i wygramy!

Sestak - 9 września 2009, 20:23:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ta drużyna rok temu lała Rumunię 3-0 na ich terenie, jedno zwycięstwo i tak wiosny nie czyni.

Carlosmarc - 9 września 2009, 21:36:40 - *.ssp.dialog.net.pl
Grajcie dalej swoje tasiemce na pewniaki to kuponiki dalej beda w smieciach ladowac. Z czegos te Fortuna i inni musza zyc

bncbnc - 9 września 2009, 21:39:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to jest football czasami brak umiejetnosci mozna nadrobic walka i dlatego sensacje sa.... ale dlatego ten sport jest piekny i nie panikujcie po porazce polski bo wpienia mnie to jak polska wtgrywa to wszyscy mowia "udalo im sie" np wygrane eliminacje do ms i me... a jak przegraja to mowia ze jak zwykle :|

Najt - 9 września 2009, 21:45:28 - *.adsl.inetia.pl
Aż chce się powiedzieć "nasi jednak nie są najgorsi"...
Tylko jakoś nie jestem ani o jotę szczęśliwszy po tym...

Steffen - 9 września 2009, 22:14:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Sernik, a Mindalgas- do roboty!!!

Kolejorz - 9 września 2009, 22:23:05 - *.50.237.6
Hahaha Polacy Frajery:p

pumba - 9 września 2009, 22:56:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
z frajerami piszecie ! patrzcie jak reprezentacja polski sie popisała dzisiaj wiecej juz nie bede pisał szkoda gadac

zs - 9 września 2009, 23:47:11 - *.telpol.net.pl
kolejorz i ... to wy jestescie frajerzy-kolejorz ty jestes frajerem bo takich kibicow w polsce nie potrzeba prawdziwy kibic jest z druzyna na dobre i na zle idz lepiej spac dzieciaku a nie wypisuj glupot a ty "..."jestes frajerem bo obstawiasz mecz ktore nie sa pewne wyspy owcze graja przewaznie blisko remisu np z Francja zaledwie 0:1 a roznica miedzy Francja a Litwa jest ogromna...wiec tylko frajer moze uwazac ze taki mecz jest pewny

Lenin - 10 września 2009, 0:01:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tak czy inaczej wynik jest dość sensacyjny - po świetnym początku Litwy w eliminacjach teraz wszystko wydaje się że legło w gruzach - zupełnie nie wiem co jest tego przyczyną - a Wy ?

baciar - 10 września 2009, 10:28:21 - *.internetdsl.tpnet.pl