9 września 2009, 23:42:37 - maciejko
Filip Ivanovski zagrał z Norwegią

Napastnik Polonii Warszawa Filip Ivanovski wystąpił w reprezentacji Macedonii w przegranym 1-2 (0-2) meczu eliminacji MŚ z Norwegią w Oslo. 24-letni piłkarz zmienił w 75. minucie meczu Ilčo Naumoskiego.

9 września 2009, 20:30 - Oslo
Norwegia 2-1 Macedonia
Thorstein Helstad 2, John Arne Semundseth Riise 25 - Boban Grnčarov 79

żółte kartki: Igor Mitreski, Goran Popov (Macedonia).

sędziował: Bruno Miguel Duarte Paixão (Portugalia).

W drużynie Macedonii całe spotkanie rozegrał były gracz Odry Wodzisław Śląski Goran Popov, 60 minut zagrał były napastnik Górnika Zabrze Aco Stojkov, a na ławce mecz przesiedział były obrońca Dyskobolii i Polonii Warszawa Vlade Lazarevski.

Szary - 9 września 2009, 23:44:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe czy wyrzucali go z pędzącej ciężarówki by osiągnął lepszą szybkość?

Lenin - 10 września 2009, 0:10:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda bo były szanse na baraże

we - 10 września 2009, 1:37:25 - *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
9 grup, 8 druzyn do barazy.
norwegia na99% bedzie ta druzyna,ktoraodpada bez gry (wyniki z reprezentacjamiz ostatnich miejsc wpozostalych grupach nie sa wazne)

lechpo6:1 - 10 września 2009, 12:36:00 - *.cdma.centertel.pl
nie zapominaj ,ze u np punkty zdobyte z SAN Marino sie nie licza ,wiec nie sadze,ze na 99% to norwegia odpadnie

1908 - 10 września 2009, 13:29:30 - *.4web.pl
Holendrzy ładnym spacerkiem weszli do MŚ, jednak bilans bramkowy robi na prawde wrażenie.

q - 10 września 2009, 14:53:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@we, ale z ciebie głąb. Norwegia może być na 99% spokojna o baraże...

budrys - 10 września 2009, 16:10:51 - *.internetdsl.tpnet.pl
Kolego"q",mógłbyś swój pogląd jakoś uzasadnić?

kartuz - 10 września 2009, 17:08:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Holandia mam nadzieję, że wreszcie osiagnie na Mistrzostwach Świata wynik godny jej gry - czyli finał (najlepiej z Brazylią). Gdyby Holendrzy mieli tyle farta w historii turniejów MŚ co Niemcy ( klasę gorsi), to mogliby być Mistrzem Świata przynajmniej dwu- trzy krotnie. Fortuna kołem się toczy, wiec może.....

Miki - 10 września 2009, 21:55:03 - *.ssp.dialog.net.pl
Norwegia w 8 meczach zdobyła 10 ptk , Polacy czysto teoretycznie mogą w 8 zdobyć 11 ptk. Mają obecnie 5 , a do zdobycia 6. 1% szans na baraże nam daje... Ale co ja tu mówie , nie wygramy w Pradze...

Tomy - 11 września 2009, 11:01:00 - *.chello.pl
To tak słaby piłkarz, ze aż strach. Strzela bramki przewaznie dobijając do pustej, ale dryblingu 0, przyjecia tez nie ma, o szybkości nie wspominając. Kładzie sie na murawie.

kspfan - 11 września 2009, 12:03:25 - *.netia.com.pl