19 września 2009, 20:09:39 - elenril
Skromna wygrana lechitów

W meczu 7. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań wygrał 1-0 (1-0) we Wronkach z Odrą Wodzisław Śląski. Jedynego gola zdobył w 18. minucie Jakub Wilk. Goście grali od 55. minuty w osłabieniu, bo boisko po otrzymaniu dwóch żółtych kartek musiał opuścić Piotr Piechniak.

W 18. minucie gospodarze objęli prowadzenie, kiedy Sławomir Peszko przechwycił piłkę i dokładnie dośrodkował do Jakuba Wilka, który głową skierował futbolówkę do bramki Odry. W 25. minucie Robert Lewandowski podał do Peszki, który strzelił obok słupka. W 52. minucie Wilk podał do Lewandowskiego, ale napastnik Lecha uderzył zbyt lekko i Adam Stachowiak nie miał problemów z obroną. W 55. minucie sędzia Paweł Gil pokazał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę Piotrowi Piechniakowi i goście musieli przez ponad pół godziny grać w osłabieniu. W 63. minucie Seweryn Gancarczyk oddał mocny strzał z rzutu wolnego, ale bramkarz Odry zdołał złapać futbolówkę. W 66. minucie Ivan Đurđević podał do Krzysztofa Chrapka, który błyskawicznie odegrał do Lewandowskiego, ale piłka po strzale reprezentanta Polski przeleciała obok słupka. Minutę później mocno, jednak niecelnie, strzelił z dystansu Marcin Malinowski. W 74. minucie Chrapek uderzył sprzed pola karnego, a futbolówka minęła słupek bramki gości. Trzy minuty później Gancarczyk podał do Lewandowskiego, który ograł Rodrigão, ale strzelił nad poprzeczką.

19 września 2009, 18:15 - Wronki
Lech Poznań 1-0 Odra Wodzisław Śląski
Jakub Wilk 18

Lech: 1. Grzegorz Kasprzik - 23. Marcin Kikut, 19. Bartosz Bosacki, 3. Ivan Đurđević, 2. Seweryn Gancarczyk - 17. Sławomir Peszko, 21. Dimitrije Injac (84, 22. Grzegorz Wojtkowiak), 14. Semir Štilić (67, 13. Ján Zápotoka), 7. Jakub Wilk - 8. Robert Lewandowski, 11. Hernán Rengifo Trigoso (65, 24. Krzysztof Chrapek).

Odra: 12. Adam Stachowiak - 23. Łukasz Pielorz, 16. Jacek Kowalczyk, 21. Rodrigão, 6. Adam Mójta (69, 8. Tomas Radzinevičius) - 20. Piotr Piechniak, 9. Marcin Malinowski, 27. Aleksander Kwiek, 10. Daniel Bueno (69, 7. Jan Woś), 14. Bartłomiej Chwalibogowski - 24. Deivydas Matulevičius (61, 11. Marcin Wodecki).

żółte kartki: Štilić, Zápotoka - Chwalibogowski, Piechniak, Radzinevičius.
czerwona kartka: Piotr Piechniak (55. minuta, Odra, za drugą żółtą).

Amicus - 19 września 2009, 20:10:44 - *.icpnet.pl
Jesteście rewelacyjni - 4 sekundy po zakończeniu meczu Pozdrowienia dla redakcji 90MINUT z Poznania od zwycięskiego Lecha

aaa - 19 września 2009, 20:10:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pfff

csc - 19 września 2009, 20:14:43 - *.sptelek.com.pl
beznadziej Lech niech nawet nie marzy o mistrzu sorry ale Wisła nam odjedzie jeszcze jesienia

FRYZJER - 19 września 2009, 20:17:01 - *.238.64.30.ip.abpl.pl
Dość już pana Wieczorka!!!!!!!!I jego ofensywnej taktyki!!!Niech pan sam zrezygnuje na tą piłkę nie da się patrzeć!!!!!!!!!!!! DO WIDZENIA WIECZOREK!!!!!!!!!!!!!!!!!

bond - 19 września 2009, 20:17:27 - *.metrointernet.pl
To juz nie ten lech co za kadencji Smudy. Kiedys grał z jajem a teraz. Teraz to az zal patrzec wymeczone 1:0. Czas Zielinskiego dobiega konca. Tylko dzieki Smudzie lech jeszcze sie trzyma w pierwszej piatce. Wyuczone i powtarzane akcje ktore jeszcze czasami funkcjonuja. Pozdro..

solo - 19 września 2009, 20:17:42 - *.as43234.net
Kurcze slaby mecz,nie wazne!!!Licza sie wazne punkty!Czy moze mi ktos powiedziec co jest z dopingiem kibicow,jest jakis konflikt na lini klub kibice?Czy chodzi o PZPN?Serdecznie gratuluje POzdro z Aberdeen

solo - 19 września 2009, 20:20:22 - *.as43234.net
Bond Podzielam Twoje zdanie,Lech za Zielinskiego to jest jakas inna druzyna,a sklad ten sam,albo i lepszy..... pozdro

FRYZJER - 19 września 2009, 20:21:52 - *.238.64.30.ip.abpl.pl
Cóż jak ma się plecy u Serwotki to się jest trenerem!!!!!!!!!!!1 Jest pan panie Wieczorek nadętym burakiem osobą jakbynie z tej ziemi uważa się pan za kogoślepszego a i tak dostanie pan łopatą w dupę i 2 metry do piachu ........... a zgrywa pan nie wiadomo kogo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! precz WIECZOREKzODRY!!!!!!!!!!!

kolo - 19 września 2009, 20:22:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jest paradoks piłki. Lech grał słaby mecz i wygrał, zaś z GKS Bełchatów grali dużo lepiej niż dziś, a był tylko remis. Taka to dziwna jest piłka

darek - 19 września 2009, 20:23:13 - *.internetdsl.tpnet.pl
solo to konflikt kibiców z pzpn-em i ekstraklasa , był nawet odpowiedni trans

solo - 19 września 2009, 20:27:31 - *.as43234.net
transparent widzialem ,stad pytanie moje!Bo jakos nie nadazam co sie stalo,niestety jestem odciety od prasy za granica i nie wiem na biezaco co sie dzieje a bardzo jestem Ciekawy co sie dzieje!dzieki za Info Darek pozdrawiam

blondizksg - 19 września 2009, 20:27:57 - *.proxnet.pl
bravo lech tylko szkoda ze tak malo bramek ale wkoncu punkty sa najwazniejsze

tomekrts - 19 września 2009, 20:34:08 - *.internetdsl.tpnet.pl
I tak z Zielińskim Lech nie wybije się ponad ligową szarzyznę. Pozdrawiam

marat - 19 września 2009, 20:35:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oglądał ktoś mecz,jak grał Zapotoka.. to mnie zastanawia..??

solo - 19 września 2009, 20:42:09 - *.as43234.net
zapotoka ,tak sobie zolta kartka,jak narazie nic porywajacego,troche Robercik przy swoim uderzeniu na bramke zastawil go bo rowniez wbegal rozpedzony i moglo mu wyjsc calkiem niezly strzal!

evomorales - 19 września 2009, 20:46:11 - *.108.19.186
@ marat W momencie kiedy Zapotoka pojawił się na boisku gra było już dosyć chaotyczna. Rażące że Lech grając w przewadze nie potrafił uporządkować gry. Były spore przerwy między formacjami w wynikju czego Słowak nie potrafił za bardzo znaleźć sobie miejsca na boisku. Trzena jednak przyznać że próbował coś zdziałać. Dwa lub trzy razy ładnie rozegrał piłkę, widać że dysponuje sporą siłą fizyczną, pokazał że potrafi grać ciałem i co ważne przy jego wzroście ma niezłą koordynacje. Kilka jego podań było niecelnych z powodu braku zrozumienia, zgrania z partnerami. Widać że ci nie ufają mu jeszcze nadto. Tymniemniej już teraz można powiedzieć że jest on sporym wzmocnieniem linii pomocy, zwłaszcza pozycji rozgrywającego co może pozytywnie wpłynąc na grę Stilicia. Tak więc pierwszy dłuższy występ Zapotoki oceniam na 4 z małym minusem.

borat - 19 września 2009, 20:51:08 - *.devs.futuro.pl
w kazachstanie lepiej graja ;p

jjkfj - 19 września 2009, 20:56:48 - *.nwrknj.fios.verizon.net
Lewandowski Egoista gdyby nie to wynik bylby inny

Wodzi-rej - 19 września 2009, 21:19:32 - *.internetdsl.tpnet.pl
Wyrzucanie zawodników Odry,żeby kulawy Lech bez Smudy mógł wreszcie wygrać u siebie. Pyry - żenada!

evomorales - 19 września 2009, 21:30:40 - *.108.19.186
Faktycznie, Lewandowski w kilku sytuacjach zagrał...jak nie Lewandowski. Egoistycznie, nonszalancko...Przyda mu się ostra reprymenda.

Paolo KKS - 19 września 2009, 21:51:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Napastnicy. Od czego są napastnicy? Ospały Rengifo, Lewy źle nastawiony celownik, przecież ten mecz należało wygrać 6:0 a nie tłuc się z Odorem 1:0.
Punkty oczywiście bardzo cieszą.

Maksiula - 19 września 2009, 22:29:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ilu było kibiców na stadionie we Wronkach?Z góry dziękuję za odpowiedz.Pozdrawiam wszystkich.

OdraFan - 19 września 2009, 22:37:28 - *.luksus.net.pl
juz 3 mecz z rzedu przegrany ehh;/ Dumni po zwyciestwie wierni po porazce! Czyżowice sa z Wami!

don.p - 19 września 2009, 23:16:03 - *.centertel.pl
Tak właśnie prezentują się pucharowicze.Sędziowie im pomagają i dlatego taką wiochę grają!
s

PogonSz - 20 września 2009, 0:27:02 - *.dynamic.dsl.as9105.com
jak to jest z tym Lechem bo juz sie pogubilem. kiedys byl KKS Lech druzyna z bogatymi tradycjami ktora wpadla w olbrzymie klopoty finansowe i zeby nie zbankrutowac ( czytaj nie oddawac pieniedzy ) przemianowala sie na PKP Lech. wiec kto gra teraz Amica czy ten zadluzony KKS Lech?????

PogonSz - 20 września 2009, 0:30:12 - *.dynamic.dsl.as9105.com
no i czy Amica splacila dlugi KKS Lecha. bo jak nie to niepowinni dostac licencji

nyrolo - 20 września 2009, 1:15:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda tego Prawdziwgo i Lecha i tych meczy w PP z Pogonia i te karne 11/10 i niesamowity Tyraj!! Teraz to jest Lech ale Błękitni we Wrunkach!!

wilk - 20 września 2009, 1:21:51 - *.icpnet.pl
wodzi-gej - nie placz

Amica Poz - 20 września 2009, 1:38:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to Amica Poznań pokazała że na swoich śmieciach grać potrafi!!!
Brawo dla wielkiego klubu z małego miasta Wronki!!!
Tylko i na zawsze: Amica Poznań S.S.A. !!!

do nyrolo - 20 września 2009, 1:43:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolego coś Ci się popier...myliło!!!
Lech to jest w knajpie, butelkowy, kuflowy i z puszki!!!
Błękitni to są w Czarnkowie i Wiosce Smerfów.
A we Wronkach jest wielki klub Amica Poznań!!!
I zapamiętaj to na zawsze SZCZUNIE Z LANDU!!!

Adrian - 20 września 2009, 9:09:05 - *.160.17.170 (*.168.2.164)
Żal po prostu żal takiej gry Lecha niewidziałem od sezonu 2002/2003 na koniec sezonu będą szczęsliwi jeżeli zajmoą 3 miejsce i przyjanmniej zremiusują u siebie z Legią i Wisłą

Piotr - 20 września 2009, 9:12:20 - *.160.17.170 (*.168.2.164)
Popiarcie dla Adriana całkowicie się z tobą zgadzam,a obstawianie wyników z Legią i Wisłą mówie tak

Antykorupc - 20 września 2009, 10:44:00 - *.chello.pl
Obecna gra i wyniki lecha bardzo przypominają to co wyprawia górnik w 1 lidze ślizgają się z meczu na mecz aż lechowi znów się zdarzy jak górnikowi spora wpadka (górnik-pogoń 1:3) kto wie czy juz nie za tydzień w Warszawie.
Prawda jest taka że obecny lech to zupełnie inna ekipa odejście Smudy oraz jedynego walczaka z przodu Murawskiego oraz sodówka lewego i stilicia mocno odbija się na drużynie jedyne co dobre w lechu to obrona choć juz wczoraj widać było brak Arboledy gdy to fatalnie nie upilnowali kolesia z odry który chyba w 90 minucie jakby przyjął normalnie piłkę to byłby sam na sam z Kasprzikiem.
Lechu zmień sie albo baty cie czekają.

kisiu - 20 września 2009, 11:25:28 - *.icpnet.pl
No i jak zwykle wielu szydercow.Chlopcy.Powtarzacie sie.To juz staje sie nudne.Zmiencie plyte.KOLEJORZ!!!!!!!!

kksiak - 20 września 2009, 11:33:14 - *.plock.mm.pl
no własnie popieram kisia. Pożyjemy zobaczymy. A wy tak sie nie grzejcie hehe skoro tacy najmądrzejsi jesteście może zastąpicie leo? Albo weźcie pożyczkę i zagrajcie w sts'ach albo 'skontaktujcie się z lekarzem lub farmaceutą' i pamiętajcie: palenie zabija. tyle z mojej strony. Zastanowcie se nad sobą.. Pozdrawiam. KKS 100%.!

endeiu1929 - 20 września 2009, 11:38:56 - *.adsl.inetia.pl
pozdro dla KOLEJORZA!!!!

lechita - 20 września 2009, 12:14:42 - *.icpnet.pl
Czas pokaże kto będzie mistrzem.

jacol - 20 września 2009, 12:54:31 - *.crk.metro.digiweb.ie
Lech za Smudy lepiej grał. Teraz jakoś tak bez werwy ...

kombiner - 20 września 2009, 13:04:17 - *.xdsl.centertel.pl
Czy pan Wieczorek już się spakował bo z taka grą nie ma szans na utrzymanie za wrażenia artystyczne nie dają punktów tak więc chyba już pora na zmianę trenera w Wodzisławiu.

RAFI - 20 września 2009, 13:11:04 - *.adsl.inetia.pl
przyjechal ktos z Poznania czy p[usty stadion?? pewnie pikniki z trabkami byli-zwolebnnicy Jacka -obrona Czestochowy Zielinskiego!!

brzydki - 20 września 2009, 13:17:00 - *.66.18.171
Z tym slizganiem Górnika i Lecha to chyba troszke zle porównanie bo Górnik jest na czele a Lech niestety nie i ma duza strate do Wisly ,Lech stwarza duzo styuacji i ma napewno mniej sytuacji pod swoja bramka , a Górnik jest na czele tylko dlatego ze ma Pazdana i Nowaka którzy trzymaja wynik,(bardzo malo puszczocnych bramek)

od zawsze - 20 września 2009, 13:29:35 - *.chello.pl
Nie oczekujcie od lecha takiej samej gry jak za smudy każdy kto interesuje się piłka wie że Zieliński jest specjalistą od gry defensywnej jego drużyny zawsze traca mało goli i mało strzelają a myśle ze teraz to najważnijsze są punkty a nie gra trzeb zdobywac punkty a po zimie zobaczy się czy juz się wszyscy zgrali czy już wszytko działa jak należy i chodżby 1:0 do końca sezzonu ale ważne punkty.
p.s.
Niemniej widać ze tym sezonie niestety znó wisła będzie mistrzem i to dośc szybko to sobie zapewni stabili skłąd wszyscy poukładani a w innych druzynach bałągaan chodz myśle ze najbardziej legi zagrozi im
NIESTETY TAKA NUDAN BEDZIE TA LIGA
ciekaweij bedzie na dole ...

darek - 20 września 2009, 13:41:40 - *.internetdsl.tpnet.pl
od zawsze --- naucz się pisać po polsku , potem wypisuj swoje mądrości.

atman77 - 20 września 2009, 13:58:03 - *.adsl.inetia.pl
1922! Odra! Odra! Odra! TYLKO ODRA MKS!

artikks - 20 września 2009, 14:03:22 - *.254.187.128
lechu; i tak jestes wielki...............

masakra - 20 września 2009, 16:10:35 - *.chello.pl
Ze LECH wygral fajnie-ze Wilk strzelil..masakra..nie przezyje tego...chyba zwymiotowacv pojde...chlopie blagam oszczedz nam patrzenia na Ciebie..z gory dzieki.

ziks - 20 września 2009, 19:38:12 - *.centertel.pl
dobrze ze przegrali może wreszcie wieczorek wyleci

jacky58 - 20 września 2009, 19:53:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A z wieczorkiem także serwotka! I oby jak najszybciej!!

nyrolo - 20 września 2009, 22:24:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tej co tak mało wpisów A Piter z Warty znowu Bramka Zapraszamy was Rodowici z Dymbca, Główniej, Śródki i Wildy na Wartę 26.09 godzina 16/00 Droga Dębinska Prawdziwy Poznański Klub Zaprasza First Club From Poznań!!!

nyrolo - 20 września 2009, 22:53:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Frankofońska Tradycja Bambrów z Bambergu i Bawarii Zobowiązuje Rodowitych !!! Moja Tradycja TO Wilda, Główna- Krótka i Srednia , Bydgoska i Harcerska- Tam Jest Prawdziwy Poznań -Rodowici od 200 lat- na Tych Ulicach zjedliśmy Nasze Zielone i Biało -Czerwone Życie!!!

boobass - 21 września 2009, 19:11:05 - *.173.6.1.tesatnet.pl
Do nyrolo - zdradź mi dziecko czegoś ty się znowu nawdychał - mówiłem ci już tyle razy że to szkodzi a ty nadal swoje - przestań ćpać bo to cię w koncu zabije - pozdro dla NORMALNYCH kibiców Lecha i Warty

nyrolo - 22 września 2009, 22:24:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czemu Nie ma Flagi zgodowej Warta-Lech, Tak jak jest fest sztama Górnik Zabrze-GKS Katowice?

korek - 23 września 2009, 14:38:21 - *.254.231.227
pozdro nyrolo i cala warte poznan.

boobass - 23 września 2009, 16:31:17 - *.173.6.1.tesatnet.pl
Do nyrolo - ta sztama o której piszesz jest co najmniej smieszna bo jeszcze sezon temu ganiali się z nożami i siekerami po całym śląsku a teraz wielka sztama - śmiechu warte. A poza tym jak miałbym mieć sztamę z Tobą to ja osobiście dziękuję. Poza tym jak tak ciągle nawiązujesz do tej bamberskiej tradycji to albo załóż sobie forum bambrów poznańskich i tam wypisuj te swoje chore wypociny albo po prostu się wyprowadź za zachodnią granicę skoro tak tam tęsknisz - bez pozdrowień

nyrolo - 23 września 2009, 23:05:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do boobas tej koleś znasz te dzielnice spytaj lojca czy lech ma kibicow na Głównej i czy na Harcerskiej- bys nie dostoł w pysk za twego lecha- lech to jest Dymbiec i koniec, a ten wasz marketing lat 70-ych to tylko wsie i tyle w temacie!!!Poznań Warta 100 % Wilda!!! A od Bamberskiej Tradycji Możesz sie Uczyć Pozdro Kościół SW Floriana na Jeżycach tom mnie łojciec krzcił!!

nyrolo - 23 września 2009, 23:58:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piotrek Reiss, Artur B , Gregor M to oni nam wygrali Ekstraklasę!! Troche Szacunku Dla Tych Trudnych Czasów 2000/2001!!!