20 września 2009, 17:58:22 - MichalMKS
II liga, gr. zachodnia: niedzielne mecze

Dzisiaj dokończono 11. kolejkę drugiej ligi grupy zachodniej. Zwycięstwo odnieśli piłkarze Ruchu Radzionków, którzy wygrali z Rakowem Częstochowa 2-1. Trzy punkty na swoim koncie zapisał także Jarota Jarocin, który pokonał na własnym boisku Zagłębie Sosnowiec 3-2.

Jarota Jarocin 3-2 Zagłębie Sosnowiec
Szymon Matuszewski 16, 28, Maciej Manelski 40 - Dawid Ryndak 25, Dženan Hošić 45

JarotaJKS - 20 września 2009, 18:00:03 - *.adsl.inetia.pl
Bravo Jaroooooota Jestem super zadowolony! RE WE LA CJA!!!

to - 20 września 2009, 18:03:21 - *.adsl.inetia.pl
CIDERLAND !!!!! Jestesmy najlepsi !!!!

R/R - 20 września 2009, 18:06:08 - *.compnet.com.pl
I liga I liga RADZIONKÓW
ile kibiców z obu drużyn ??

zaglebiak - 20 września 2009, 18:11:36 - *.resC135.jtibs.net
jak dlugo jeszcze???? Pierscionek OUT!!!

1349r. - 20 września 2009, 18:34:52 - *.143.246.94.artcom.pl
...i znowu wstyd...Panie Pierścionek,niech Pan wraca na swoje miejsce-do Górnika Jaworzno.Skład niezły,a co wyjazd porażka.

PS - 20 września 2009, 18:36:25 - *.chello.pl
Gdzie Ci fani zagłębia co na początku sezonu pisali "Będzie awans" "gramy jak nigdy" ? hahaha śmiech na sali

z.s. - 20 września 2009, 18:38:49 - *.cable.smsnet.pl
panie prezesie zmiana trenera , tak dalej nie moze byc

Boniek - 20 września 2009, 18:47:34 - *.aster.pl
Ruch Radzionków w pierwszej lidze. To już pewne.

davor - 20 września 2009, 18:57:01 - *.static.akk.net.pl
nic jeszcze nie jest pewne Boniek to dopiero 11 kolejka ale wszystko idzie ku temu że Radzionków w przyszłym sezonie będzie grał już w 1 lidze

Gks Tychy - 20 września 2009, 19:02:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Radzionków dostanie niedługo zadyszki dziadki nie dadzą rady.

Gks Tychy - 20 września 2009, 19:05:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik Polkowice bedzie rozdawał karty z Zawiszą.

obiektywny - 20 września 2009, 19:10:36 - *.adsl.inetia.pl
Z.S. od pierwszej minuty narzucilo swoj styl gry.. kilka skladnych akcji, presing i wszystko wskazywalo na to ze bramki sa kwestia czasu. do 15minuty.. kontra JKS (asysta Bartoszaka) i z 18 metrow strzela Matuszewski (najbardzieje aktywny zawodnik Jaroty), nie popisuje sie bramkarz Sosnowca. Jarota dalej nie kontroluje zdarzen na boisku.. zamieszanie pod bramką Brzozowskiego.. ten niepewnie odbija pilke i.. 1-1. Druga bramka dla JKS rowniez po bledzie bramkarze.. paduje pilke wprost pod nogi Matuszewskiego a ten.. wbiega z pilka do bramki. Trzeci strzal Jaroty i trzeci gol.. głową Manelski. W doliczonej minucie przed przerwą głową po stalym fragmencie na 3-2 gola zdobywa Hošić. Druga polowa to atak Z.S. czterema napastnikami ale to JKS ma 3 sytuacje100%. Skutecznosc.. bez komentarza.

tevez - 20 września 2009, 19:12:04 - *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Ludzie z Radzionkowa trochę umiaru co do swojej wielkości!Zobaczymy kto się będzie śmiał w czerwcu 2010!Moim zdaniem Zawisza i Polkowice lub Sosnowiec!Ten się smieję co się śmieję ostatni!

Cider - 20 września 2009, 19:14:14 - *.microchip.net.pl
Do TEVEZ-Co do Sosnowca masz racje,w barazach zagraja na 100%-ale o utrzymanie...

jo - 20 września 2009, 19:20:23 - *.adsl.inetia.pl
przejdzcie do injnego tematu na tej stronce dotyczacego wczorajszych meczy i zobaczcie kto sie napina!!! jedna rzecz Nas rozni od was: wy zakladacie ze wygracie My wygrywamy, wy zakldacie ze bedziecie liderem a My nim poprostu jestesmy! R/R grajac 30 minut w 10 zdobywamy bramke i wygrywa na ciezkim terenie!! PozdR/Rawiam

ciekawy - 20 września 2009, 19:23:47 - *.adsl.inetia.pl
A gdzie RR rozgrywał bedzie I ligowe mecze. W Sosnowcu czy Bytomiu? A może pan B. zdąży wybudować obiecany stadion. Pytam z ciekawości i troski o naszą drużynę.

szybki1906 - 20 września 2009, 19:36:12 - *.chello.pl
To bylo do przewidzenia, ze hanyski beda sie spinac .. hahahaha
uwazajcie, zeby ta wasza "wyzszosc" nie zostala skarcona ;]

maxxx - 20 września 2009, 19:41:08 - *.ttcomm.net
Poczekajmy do konca rundy...wtedy niektorzy sie jeszcze wzmocnia i na koniec przycisna.Chlopcy z Radzionkowa sie napinaja i juz nie pamietaja1-3Sezon dlugi,ale nikt mi nie wmowi,ze awansuje Sosnowiec.Nie badzmy smieszni.

krizz75@op - 20 września 2009, 19:48:30 - *.b-ras2.bbh.dublin.eircom.net
do ciekawy: pierwsza liga ma takie same wymagania licencyjne odnosnie stadionu jak druga. Narutowicza 11 powinien byc wiec dopuszczony.

nyrolo - 20 września 2009, 19:49:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile Zagłębia w Jarocinie?

do maxxx - 20 września 2009, 20:01:32 - *.chello.pl
skopiowałem sobie ten wpis i w czerwcu gościu przypomnę Ci o tym.Swoja drogą rozdawanie miejsc do awansu w połowie rundy jesiennej to dopiero jest śmieszne,nawet po całej rundzie jesiennej tez nic nie będzie pewne a przykład Lecha w ekstraklasie z zeszłego sezonu jest najlepszym dowodem ( po rundzie jesiennej miał być mistrz a nawet wicemistrzem nie został) Tak że dajcie sobie wszyscy napinacze na wstrzymanie

tevez - 20 września 2009, 20:08:32 - *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
cider człowieku o czym ty piszesz?Jakie baraże?W tym roku nie ma baraży!Widzę że jesteś smarkaty niedouczony napinacz!Jakie miejsce w szeregu zajmuję Radzionków pokazała wam Zawisza!Lepiej kup i wypij sobie piwo Tyskie niż pisz takie bzdury o barażach!

. - 20 września 2009, 20:22:04 - *.devs.futuro.pl
Byliście wszyscy tutaj komentujacy na meczach? Pewnie nie więc mordy w kubeł

Cider - 20 września 2009, 20:22:35 - *.microchip.net.pl
DO tevez-WIEM CZLOWIEKU,ze nie ma barazy,ale chcialem Ci w ten sposob,dac do zrozumienia o jakie cele co najwyzej moze walczyc sosnowiec.A co do twojej opinii o Zawiszy i Polkowic w pelni sie z toba zgadzam,po meczach z RR moge z cala stanowczoscia stwierdzic ze to sa najlepsze zespoly z tej lidze.I jak widzisz bez napinki ,a tylko i wylacznie obiektywnie.pozdR Rawiam

KSRR - 20 września 2009, 20:25:51 - *.agh.edu.pl (*.168.18.49)
tevez Zawisza nic nie pokazała! Po prostu Radzionków zagrał wtedy najsłabszy mecz w sezonie, ale to jest normalne, że każdej drużynie przychodzi w ciągu rundy kryzys. Najlepszą zaś drużyna jaką widziałem w Radzionkowie był Górnik Polkowice. Pięknie grali skrzydłami, a Cidry wygrały ten mecz cwaniactwem. Właśnie Polkowicom życzę awansu do 1 ligi, no i oczywiście swoim ukochanym Cidrom. Reszta niech sobie jeszcze pokibicuje wielką ilością fanów i pięknymi oprawami na arenie 2 ligi. ;)

szybki - 20 września 2009, 20:27:18 - *.chello.pl
Cider, po zmianie trenera w Sosnowcu na bardziej doswiadczonego i a autorytetem, tacy pilkarze jak Lachowski, Hosic, Bensz, pietrzak, Mysliwy, Luczywek, Filipowicz itd... beda stanowic o sile zespolu. Ale narazie trzeba wyciagac wnioski dlaczego jest taka gra a nie inna... wiec panie Pierscionek - panu juz dziekujemy!
Tochel wracaj do Sosnowca!!

tom - 20 września 2009, 20:27:19 - *.promax.media.pl
Zagłębia ok. 30 osób,w drugiej połowie chodzą bez obstawy wokół stadionu szukając miescowego FC Lecha,odmawiają grila przybyłym po meczu chłopakom z Poznania !

badol - 20 września 2009, 20:29:37 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.3.42)
Eadzionkow spoko-bedzie mial gdzie blizej kurnik zawsze jezdzic

vargas - 20 września 2009, 20:55:21 - *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
KSRR człowieku dlaczego w chamski sposób ubliżasz Zawiszy!Zawisza to on wbij to sobie do tej radzionkowskiej pały!Co kogo obchodzi jak kto grał liczą się punkty i bramki!a nie wrażenia artystczne!lepiej idż na jazdę figurową na lodzie bo tam się ocenia wrażenia artystyczne!

KSRR - 20 września 2009, 21:05:43 - *.agh.edu.pl (*.168.18.49)
Pisząc Zawisza nic nie pokazała miałem na myśli drużynę, a to ona nie on, no chyba, że u Ciebie na wsi pisze się "drużyna wygrał mecz". Widzisz, dlatego że liczą się punkty Radzionków jest liderem, a nie jakiś NĘDZNY ZAWISZA!

2xRuch - 20 września 2009, 21:09:36 - *.interpc.pl
Jakie to wspaniałe uczucie kiedy dwa dni z rzędu jest się na meczach ukochanych drużyn najbardziej Śląskich ze wszystkich czyli 2x Ruch i obydwie w fantastycznym stylu wygrywają !

... - 20 września 2009, 21:29:12 - *.devs.futuro.pl
Redakcja powinna zlikwidować możliwość komentowania. Tak było by lepiej, bez napinek, obrażania się

KSRR - 20 września 2009, 21:36:33 - *.agh.edu.pl (*.168.18.49)
A tak jeszcze do kibiców Sosnowca. Nie narzekajcie na trenera Pierścionka, bo ona Wam teraz z Bydgoszczy przywiezie 3 pkt. Pozdro dla normalnych. ;)

new1987 - 20 września 2009, 21:45:14 - *.33.184.142
Byłem na meczu Rakowa i Ruchu Radzionkowa i wiem jedno. Coś mi się wydaje że ten Ruch słabnie z meczu na mecz. Gdyby nie gra piłkarzy w ten sposób to oni by już dzisiaj przegrali!!!

hamburg - 20 września 2009, 21:50:16 - *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
ksrr ty normalny nie jesteś!Lepiej idż do kopalni Wujek i zapal świeczkę za duszę gorników którzy zginęli a nie bierz się za pisanie!bo tego nie umniesz ty nacjonalisto śląski!

Max_1 - 20 września 2009, 21:57:33 - *.visnet.pl (*.9.8.39)
Tylko Czarni MKS.

Jgm - 20 września 2009, 22:17:31 - *.opera-mini.net (*.113.31.234)
Tez mi sie zdaje ze ruch slabnie z meczu na mecz, ale to o niczym nieprzesadza zobaczymy za tydzien. Tylko bez napinek...

karol - 20 września 2009, 22:33:33 - *.static.akk.net.pl
JA powiem tak zeby zakonczyc te wypociny Zawisza wygrała na Cidrach zasłuzenie ale Cidry są liderem i wcale nie są słabsi od Zawiszy czy Sosnowca Polkowic Panowie te druzyny uwazane są za faworytów Taka jest piłka ktos musi wygrac ktos przegrac ewentualnie zremisowac .Ale liczy sie to kto wygra i strzeli jedną bramke wiecej >a ja mysle ze Zawisza Sonowiec Polkowice to druzyny na jednym poziomie za tymi druzynami jest przepasc mała wiec poczekajmy do konca sezonu Radzionków miał słaby dzien w meczu z Zawiszą Sosnowiec miał słaby dzien z zieloną góro ledwo remisując ale nie twierdze ze są słabsi Polkowice grając z Cidrami grało jak rowny z rowny m ale to cidry strzeliły te wazne bramki wiec dajcie spokuj pokazcie jak sie kibicuje i dajcie spokuj napince

karol - 20 września 2009, 22:34:43 - *.static.akk.net.pl
dodam ze Zawisza Polkowice Sosnowiec i Cidry są na jednym poziomie

polonia 2 - 20 września 2009, 23:30:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polonia Słubice.Co jest grane.Jeśli będziecie
Panowie Działacze prowadzili taką politykę to
skończycie jeszcze gorzej niż Pogoń Szczecin w czasach Antoniego Ptaka. Co w klubie robi Pan Andrzej Grajewski ze swoimi kompanami.Czy tak ma
wyglądać promocja polskich młodych piłkarzy.

T. - 21 września 2009, 0:21:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
DO KSRR twoje zdanie:
"Pisząc Zawisza nic nie pokazała miałem na myśli drużynę, a to ona nie on, no chyba, że u Ciebie na wsi pisze się "drużyna wygrał mecz"
to teraz wykazales sie inteligencja Zawisza to ON rycerz i mimo ze masz na mysli klub to i tak piszesz on bo podałes nazwe klubu! a napiszesz: Lech wygrała czy Real przegrała?czy Ty wiesz co piszesz? to mnie rozbawiles swoja polszczyzna nauczcie sie ze Zawisza to ON od rycerza! historia Wam sie klania.

no bo przeciez masz na mysli druzyne heh
podstawowka sie klania czy moze jeszcze jej nei skonczyles?

review88 - 21 września 2009, 0:28:49 - *.33.192-77.rev.gaoland.net
Własnie wróciłem z meczu PSG-lion.Wspaniałe widowisko trybuna Bologne i cały stadion w jednym rytmie,ciekawe czy bedzie mi dane kiedykolwiek zobaczyć taki mecz na nowo wybudowanej Horror Arena w Sosnowcu.Zagłebie musi byc awans!!!!!

Z - 21 września 2009, 11:19:22 - *.33.18.16
to się pisze gamoniu DRUŻYNA ZAWISZY a jak piszesz Zawisza to nie pokazał!bo to nazwa klubu!

hamburg - 21 września 2009, 12:07:29 - *.33.48.168
Karol wygrał czy Karol wygrała ?panie inteligecie!nie popisuj się prawidłową polszczyzną jak tego nie umniesz!Nie kompromituj się takimi wpisami!

ed - 21 września 2009, 14:56:15 - *.chello.pl
do kriso---jestem z CHORZOWA----ZA GŁĄBIU

Adek - 21 września 2009, 15:25:29 - *.aster.pl
Szkoda Raków gramy dalej...

zamsz - 21 września 2009, 16:09:11 - *.man.bydgoszcz.pl
KSRR. no i piszą tacy idioci i napinają się na wszystkich wokół, obrażając kluby inne niż ich własny. I dlaczego mnie nie dziwi, że to akurat z Radzionkowa? Po meczu pisaliście, że Zawisza wygrał zasłużenie, a teraz nagle fakty się zmieniły i to Ruch grał aż tak źle. Kolego chyba Cię na meczu nie było, albo na poprzednich. Ja byłem na tym meczu, a pare poprzednich udało mi się zobaczyć w internecie (tak, silesia tv). Więc albo masz 12 lat i wielkie kompleksy, albo po prostu nie grzeszysz IQ Po[Z]drawiam

czan - 21 września 2009, 20:30:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
tydzien temu przegrana po weselu Pierścienia teraz po jego urodzinach... pytanie do trenerka. kiedy nastepne imprezy???