22 września 2009, 19:52:28 - elenril
Gol Janoty w Pucharze Holandii

Michał Janota zdobył gola w spotkaniu II rundy KNVB Beker, w którym jego SBV Excelsior wygrał 7-6 w rzutach karnych na wyjeździe z trzecioligowym VV Haaglandia/Winstonk. Po 120 minutach był remis 6-6 (3-1, 4-4, 5-6).

22 września 2009, 17:00 - Rijswijk
VV Haaglandia/Winston 6-6 pd. k. 6-7 SBV Excelsior (Rotterdam)
Maikel Renfurm 24, Erkan Sensoy 54, 98, Jesse Schotman 64, Roel Stoffels 76, Nick Keijzer 95 - Norichio Nieveld 9, Guyon Fernandez 10, Michał Janota 25 (k), Leen van Steensel 89, Adnan Alisic 103 (k), Ard van Peppen 120

Spotkania III rundy Pucharu Holandii odbędą się w dniach 28-30 października. Dla 19-letniego polskiego napastnika była to pierwsza bramka w pucharze, natomiast w rozgrywkach ligowych ma na swoim koncie już cztery gole.

jmj - 22 września 2009, 20:00:10 - *.net.stream.pl
Majewski powolaj go do kadry.szkoda zeby gral tylko w klubie jak strzela tyle bramek...

Jasiu - 22 września 2009, 20:19:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No dosyć ciekawy mecz:
Excelsior wygrywał 3:1, by przegrywać 4:3 do 89. minuty. Wyrównali, potem w dogrywce 4:6, wyciągnęli na 6:6 i w karnych wygrali 7:6. Ale masakra.

zz - 22 września 2009, 20:26:34 - *.internetdsl.tpnet.pl
sie odezwal "madry" i "gwiazda pilkarska"

polska - 22 września 2009, 20:47:28 - *.ssp.dialog.net.pl
jak nie janczyk i piszczek to teraz janota coraz wiecej goli strzelaja nasi

toudi - 22 września 2009, 20:49:52 - *.adsl.inetia.pl
myslalem ze to byl tylko okres strzelecki ale sie (naszczescie)mylilem

ABC - 22 września 2009, 21:36:33 - *.acn.waw.pl
Rafał sam nią jesteś.

ciastek - 23 września 2009, 0:58:44 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.1.132)
czy oni przypadkiem nie grali w hokeja?? ;)

Lenin - 23 września 2009, 1:20:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Majewski !!! Ty buduj nową reprezentację w oparciu o młodych perspektywicznych zawodników a nie już zapowiadasz że wiele się nie zmieni w stosunku do Benhakkera !!! i spróbuj tylko grać jednym napastnikiem to popamiętasz

luis - 23 września 2009, 7:40:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ej, panowie dlaczego Janota niedostaje powołań nawet do juniorskich reprezentacji :/? A co do Majewskiego.... ten kretyn powinien Dżanota powołać bo skoro budujemy skład na euro 2012 to Janota bedzie mial wtedy 22 lata a jak teraz gra tak dobrze to o jego forme na mistrzostwa niemusimy sie martwić!