23 września 2009, 20:48:11 - koofel
Samobójczy gol Łukasza Szukały

W II rundzie Pucharu Niemiec samobójczego gola w przegranym 4-6 (1-3) meczu z Eintrachtem Frankfurt strzelił zawodnik Alemannii Aachen Łukasz Szukała. Polski obrońca przebywał na boisku pełne 90 minut.

23 września 2009, 19:00 - Frankfurt nad Menem
Eintracht Frankfurt 6-4 TSV Alemannia Aachen 1900
Caio César Alves dos Santos "Caio" 1, Nikólaos Liberópoulos 5, 50, Łukasz Szukała 45 (s), Alexander Meier 53, Selim Teber 89 (k) - Babacar M'Baye Gueye 23, 88, Benjamin Auer 65, 72

sędziował: Jochen Drees (Münster-Sarmsheim).

Brawo! - 23 września 2009, 20:51:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo!

Chorzowian - 23 września 2009, 20:55:59 - *.adsl.alicedsl.de
Do repry go

jay - 23 września 2009, 20:57:12 - *.192.78.161
teraz to może chociaż takie newsy będa nie strzelaja do prawidłowej bramki to i takie bramki będa nas cieszyły

Brawo! - 23 września 2009, 20:57:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zeby tylko Niemcy nam go nie podebrali...Jak najszybciej powolac!

penc - 23 września 2009, 20:58:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przynajmniej rgularnie trafia, a do własnej łatwije trafić !!! GTS ZAWISZA GARBÓW !!!

mothefucke - 23 września 2009, 21:02:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a ja to myśle że to kolejny talent

zdzichu - 23 września 2009, 21:15:03 - *.internetdsl.tpnet.pl
widać po nazwisku że znalazl bramke, ale swoja... :D oby takich zawodnikow wiecej

wrona - 23 września 2009, 21:23:51 - *.static.hnet.pl
brawo Lukasz wazne zeby sodowka mu nie uderzyla do glowy jak nie bedzie do tego gwiazdorzyl to beda z niego ludzie pozdro z gdanska

Czaja - 23 września 2009, 23:32:08 - *.ssp.dialog.net.pl
Łukasz czego szukasz :D oczywiście do repry! ważne że gra i strzala czasem bramki ;)

arczibald - 24 września 2009, 7:30:33 - *.metrolink.pl
Samoboja to i ja bym strzelił :D

GZA - 24 września 2009, 9:46:01 - *.g1.isko.net.pl
a ja strzeliłem kiedyś w jednym meczu trzy samobuje - jak miałem 5 lat, na podwórku...

Stefan, do kadry go!

Do kadry g - 24 września 2009, 19:14:30 - *.51.36.3 (*.168.100.178)
Nadaje się!!!

lisu - 24 września 2009, 19:44:52 - *.olsztyn.mm.pl
gol pierwsza klasa jak widziałem na powtórkach , prawdziwy król pola karnego ! Stefan dawaj teraz , samo sie nie zrobi !