26 września 2009, 20:51:23 - prof
Czerwona kartka Ireneusza Jelenia

Ireneusz Jeleń został ukarany czerwoną kartką w meczu siódmej kolejki I ligi francuskiej, w którym jego AJ Auxerre wygrał 2-0 (0-0) z Grenoble Foot 38. Polak został usunięty z boiska w 21. minucie za uderzenie Davida Jemmaliego.

26 września 2009, 19:00 - Auxerre
AJ Auxerre 2-0 Grenoble Foot 38
Benoît Pedretti 63, Cédric Hengbart 84

żółta kartka: Jimmy Mainfroi (Grenoble).
czerwone kartki: Ireneusz Jeleń (21. minuta, za uderzenie rywala) - David Jemmali (21. minuta, za uderzenie rywala).

Dariusz Dudka przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

Po siedmiu kolejkach drużyna AJ Auxerre ma na swoim koncie osiem punktów.

axel - 26 września 2009, 20:52:32 - *.adsl.inetia.pl
Widocznie się mu należało

arczi - 26 września 2009, 20:56:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
skosil Jemmali perfidnie Irka jak wychodzil na czysta pozycje i dostal po papie

tomi - 26 września 2009, 21:34:59 - *.adsl.inetia.pl
czekamy na linka do sytuacji.Dobrze że tego Tunezyjczyka nie powalił dzik tylko Jeleń (-;

repra - 27 września 2009, 10:54:27 - *.internetdsl.tpnet.pl
dobrze ze jest w reprezentacji, wogule i tak nie awansujemy to wezmy zawodnikow ktorzy dobrze dają w ryja, wypozyczmy Zidana i przynajmniej nie pozwolmy zeby mecz skonczyl sie po 90 min. Czesi nie wyjda z tego cali

blondi - 27 września 2009, 12:45:16 - *.chello.pl
to nie bedzie mogl zagrac przeciwko Czechom?

do bliondi - 27 września 2009, 16:21:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak sie nie znasz to zamknij dziób i nie pisz tak durnych pytań co ma liga do eMś

recos - 27 września 2009, 19:04:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to żeś jej delikatnie wytłumaczył, heh

luks - 27 września 2009, 20:41:51 - *.internetdsl.tpnet.pl
ja rozumiem Jelenia. Jeśli wchodzi wyprostowaną nogą... a poza tym Irek niestety jest kontuzjogennym zawodnikiem ostatnimi czasy więc rozumiem że puściły mu nerwy...

jablo - 28 września 2009, 0:35:02 - *.213.38.84.otvk.pl
Prawidłowa reakcja po takim faulu. Irek ma w głowie to co stało się niedawno z Wasilewskim. I tak delikatnie potraktował tego czuba z drużyny przeciwnej. Dobrze, że dupska gnojkowi nie skopał." Nie Czubom!!!"

Lenin - 28 września 2009, 20:50:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl