Jagiellonia: 12. Grzegorz Sandomierski - 4. Igor Lewczuk, 5. Andrius Skerla, 15. Thiago Rangel, 17. Alexis Patricio Norambuena Ruz (65, 27. Marco Reich) - 7. Vahan Gevorgyan (81, 9. Remigiusz Jezierski), 11. Hermes, 3. Pavol Staňo, 32. Bruno - 10. Kamil Grosicki, 21. Tomasz Frankowski.

Cracovia: 33. Marcin Cabaj - 24. Łukasz Mierzejewski (90, 15. Paweł Sasin), 16. Piotr Polczak, 5. Marek Wasiluk, 27. Łukasz Derbich - 14. Mariusz Sacha, 8. Arkadiusz Baran (46, 21. Sławomir Szeliga), 10. Dariusz Kłus, 43. Mateusz Klich (75, 9. Dariusz Pawlusiński), 77. Michał Goliński - 7. Radosław Matusiak.

żółte kartki: Frankowski, Lewczuk - Sacha, Polczak.

widzów: 5200.

polo - 26 września 2009, 21:14:18 - *.254.255.245
brawo craxa

onlyBKS - 26 września 2009, 21:15:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a mogło byc tak pięknie...sytuacji było troche..można było sie pokusic o zwyciestwo..eh

rtg - 26 września 2009, 21:15:09 - *.elomza.pl
Jaga po dobrym początku ligi coś zaczyna kuleć :/ Mimo wszystko życzę utrzymania , pzdro z Łomży

lol - 26 września 2009, 21:15:34 - *.dynamic.dsl.as9105.com
szkoda punktow Jaga...

ja - 26 września 2009, 21:15:35 - *.33.45.197
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aa... Tylko Jaga zawaliła mi kupon...;/

matys - 26 września 2009, 21:19:43 - *.uplink-perl.com (unknown, unknown)
ile Cracovii w Białymstoku? ... Sandecja & Cracovia

Jakim - 26 września 2009, 21:20:18 - *.ostrowmaz.mm.pl
ktos moze wie dlaczego niebyło dopingu w pierwszej połowie?

dawidu - 26 września 2009, 21:22:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda mogliśmy wygrać ;( Ale bardzo ładny mecz BRUNO

Erazm - 26 września 2009, 21:22:59 - *.adsl.inetia.pl
Jak narazie janczyk wsadził dwie bramy dla Lokeren a mecz ciągle trwa

xXx - 26 września 2009, 21:24:54 - *.chello.pl
W pierwszej połowie miał miejsce protest kibiców, tak jak na każdym innym meczu. Chodzi o absurdalne zakazy i kary jakie nakłada PZPN

mossad - 26 września 2009, 21:26:17 - *.netia.com.pl
Bezcenny punkt i utrzymanie 5 oczek przewagi nad ostatnią Jagiellonią Brawo Cabaj - bramkarz kolejki po tym spotkaniu PS.w Białym sektor gosci jest ponoc remontowany w tym sezonie...

Leka - 26 września 2009, 21:27:19 - *.csk.pl
Widmo spadku Jagiellonii coraz realniejsze.

Leka - 26 września 2009, 21:28:58 - *.csk.pl
Taka jest piłka Panie Probierz!!!

Erazm - 26 września 2009, 21:29:50 - *.adsl.inetia.pl
@Kefas ten sam Janczyk, były Legionista, jak gdyby nigdy nic se biega i bramki wsadza

Maciek_R - 26 września 2009, 21:31:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jadze BARDZO teraz potrzebne jest zwycięstwo. Pozwoliłoby im odbić się od dna, bo strata nie jest duża. Jednak za tydzień ciężko będzie o punkty, bo grają z Legią...

ha - 26 września 2009, 21:32:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Leka chyba u ciebie w głowie ten spadek ale myslenia! Cracovia Antyfutbol zero ofensywy od dawna wiadomo ze powinninscie grac w 1 lidze

Leka - 26 września 2009, 21:32:54 - *.csk.pl
Czy Ty miałeś cokolwiek wspólnego a piłką nożną, bo jak nie to dyskusja nie ma sensu

Leka - 26 września 2009, 21:34:16 - *.csk.pl
Dwa sezony wstecz, może coś byś na ten temat napisał

ghjg - 26 września 2009, 21:34:38 - *.225.221.66
obraz nedzy i rozpaczy,tak jak cala polska kopana

Jack - 26 września 2009, 21:39:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Leka
Chłopie nudzisz się? Żeby nie Cabaj i Wasiluk to Cracovia by przegrała....

jaga71 - 26 września 2009, 21:40:41 - *.access.telenet.be
do leka ogladales ten mecz czy zgadujesz albo nie masz pojecia o kopanej

van gutek - 26 września 2009, 21:43:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a gdzie CEBI!

reksio - 26 września 2009, 22:27:20 - *.bialystok.vectranet.pl
Ale ten remis zabolał.Taka kurcze szkoda.Trener Craxy dobrze umotywował zespół bo nie robili błędów i bronili się na maxa.Wiele było zagrań typowo na czas ale taka jest gra w naszej e-klasie niestety.Mimo wszystko wierze ze Jaga odbuduje się juz w najblizszym meczu z Legią.Jaga do boju!!!

Myk - 26 września 2009, 22:33:08 - *.175.144.168.koba.pl (*.0.47.104)
Mecz cienki jak barszcz
Jaga grała chodzonego, a goście sprawdzali jakość murawy. Jedynym plusem to oprawa w drugiej połowie i hasło:"Lato... się skończyło, czas na wykopki!"

banita - 26 września 2009, 22:39:58 - *.51.92.150
brawa dla cabaja za ten mecz.szacunek

WojtasNS - 26 września 2009, 22:54:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdro z Sącza ;]

sawi - 26 września 2009, 23:43:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"Może piłkarze pokażą więcej ambicji w meczu z Legią, bo dzisiejszy mecz trącił szmirą rodem z Argentyny ".... Miejmy nadzieję ze nie :P

ghjg - 26 września 2009, 23:55:03 - *.cust-adsl.tiscali.it

red kielce - 27 września 2009, 0:44:53 - *.132.139.177
Jaga nie spadnie! pozdro z Widzewskiej ziemi Świętokrzyskiej

nyrolo - 27 września 2009, 0:47:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tej Crakauer Bandy jesteście 7.11.09 na Droga Dembińska?

karlo - 27 września 2009, 8:32:19 - *.175.149.74.piasta.pl
Odnośnie braku dopingu na pierwszej połowie to chciałbym dodać że fajnie że kibice prubują cos robić ale ludzie odpowiedzialni za te absurdalne przepisy są tak zadufani w sobie że nawet tego nie zauważą, to są ludzie pokroju jak z filmu "Dzień świra"-"moja racja, tylko moja, bardziej mojsza niż twojrza.
Może jakby kluby cos zaprotestowały, to by coś dało ale wolą siedzieć cicho bo jak cos podpadną to ich załatwią leśne ludki.

leszek - 27 września 2009, 9:41:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz słaby ale dobra taktyka Cracovii i bardzo dobry Marcin Cabaj!!!

mes - 27 września 2009, 9:59:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cracovia leci tam, gdzie jej miejsce, co się odwlecze to nie uciecze... Dwa razy pod rząd nie uda im się utrzymać cudzym kosztem!

pasiasty - 27 września 2009, 12:48:37 - *.internetdsl.tpnet.pl
w ekstraklasie to byl pierwszy raz, wczesniej dlugi czas leczyl kontuzje. poza tym meczem zagral tylko przez minute, wiec tak praktycznie to byl jego debiut.

LOBO - 27 września 2009, 13:03:49 - *.1.81.242
nie no, padaczka ... panie Probierz - daj pan już sobie i nam spokój ...

obiektywny - 28 września 2009, 7:25:52 - *.160.236.45
porażka!!!! w tym meczyu stracilismy nie 2 a 5 pkt. Taki zerspół jak Cracovia to powinnismy nosem wciągać. tam gra Matuszek, Goliński i 9 koszulek. taka Lechia nie majaca wartosciowych napastnikow strzeliła im 6 bramek i to na wyjęździe a my nie mozemy jednej strzelic u siebie. dla mnie to kompromitacja!!!! z kim oni chca wygrywac jak nie z Crackowią i Piastem???? słabszych juz w tej lidze nie ma!!!

zajc.pl - 28 września 2009, 8:29:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
RTG pozdrowienia może od ciebie ale nie ŁOMŻY

maarcin BB - 28 września 2009, 10:38:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pytanie do kibiców Craxy z Bielska: A co z Merdą? troche jestem do tyłu z newsami? Ma kontuzje czy przegrywa rywalizacje z Cabajem?

1908 - 28 września 2009, 17:59:10 - *.4web.pl
Wstyd, żeby nie pokonać u siebie takiego przeciwnika, a juz byłyby tylko 2 pkt straty.

mcz_KSC - 29 września 2009, 14:30:27 - *.254.148.227
do maarcin BB:
Merda zagrał przyzwoity mecz tydzień temu w Chorzowie i w środę w PP z Piastem Kobylin, gdzie postawą w rzutach karnych (obronił 2 karne) uratował Pasy od wielkiej kompromitacji. Z Jagą nie zagrał, bo podobno pod koniec meczu w Kobylinie nabawił sie lekkiego urazu

a - 29 września 2009, 18:36:13 - *.chello.pl