26 września 2009, 21:58:25 - MichalMKS
Bramki Sławomira Kleczkowskiego i Krzysztofa Mikuły w Pucharze Szkocji

Sławomir Kleczkowski oraz Krzysztof Mikuła zdobyli gole w I rundzie Pucharu Szkocji. Ten pierwszy strzelił trzy bramki dla Huntly FC w wygranym 7-0 (2-0) meczu z Hawick Royal Albert FC. Mikuła natomiast dwukrotnie pokonał bramkarza Nairn County FC. Jego drużyna - Golspie Sutherland FC - przegrała 2-5 (1-1).

26 września 2009, 16:00 - Hawick
Hawick Royal Albert FC 0-7 Huntly FC
Sławomir Kleczkowski 23 (k), 67, 75, Stuart Soane 44, Mark Gray 53, Myles Brownhill 82, Andrew Fraser 88

26 września 2009 - Nairn
Nairn County FC 5-2 Golspie Sutherland FC
Wayne Mackintosh 32, Anthony Low 55, 67, Craig Campbell 80, William Barron 88 - Krzysztof Mikuła 44, 47

Drużyna Sławomira Kleczkowskiego występuje Highland Football League (piąta liga), natomiast ekipa Krzysztofa Mikuły w North Caledonian Football League (liga amatorska).

z bieguna - 26 września 2009, 22:02:41 - *.suwalki.vectranet.pl
brawo Sławek pozdro z SUwałk

adi - 26 września 2009, 22:11:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nawet nie wiedzialem ze Krzysiu Mikula dalej gra w pilke.

aamm - 26 września 2009, 22:11:47 - *.adsl.inetia.pl
jaka to liga

korsarz87 - 26 września 2009, 22:14:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szacun, musieli się na bank nabiegać, żeby strzelić, nie jak u nas

787 - 26 września 2009, 22:44:55 - *.wifi-networks.pl (*.1.34.28)
Boże to coś a la 5 liga. W Szkocji jest zamknięty system 4 lig dla drużyn zawodowych i pół-zawodowych. Natomiast za ichnie C-klasy robią takie drużyny jak Huntly zgrupowane w trzy regionalne ligi amatorskie.

Bartt - 26 września 2009, 23:07:13 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jakubiak - Mikuła, pamiętam ten duet supersnajperów Floty Świnoujście. Szkoda że żaden z nich nie zrobił wielkiej kariery, choć Jakubiak grał nawet w eliminacjach Ligi Mistrzów z Panathinaikosem.

VS - 27 września 2009, 7:13:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mikuła I Kleczkowski wyjechali do Szkocji za pracą a przy okazji pograją sobie w piłkę

(L) - 27 września 2009, 8:48:47 - *.uznam.net.pl
Miki wracaj do Floty ,

normalny - 27 września 2009, 9:16:18 - *.slowianin.pl
Mikuła - najlepszy zawodnik w historii Floty. Miki - Świnoujście pamięta!

hulit@vp.p - 27 września 2009, 9:35:56 - *.zdnet.com.pl
Ten Mikuła, nie był kiedyś królem strzelców trzeciej ligi???

Chorzowian - 27 września 2009, 9:35:58 - *.adsl.alicedsl.de
Do repry ich

czteryjv - 27 września 2009, 10:01:56 - *.uznam.net.pl
Mikuła chyba nawet dwukrotnie król strzelców 3 ligi we Flocie.

piipii - 27 września 2009, 11:45:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wow, 5 liga i jeszcze niższa klasa.... szacun !!!

ziom - 27 września 2009, 12:05:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bez przesady po co info ze ktos strzelił w lidze amatorskej :/ to jak ktos bedzie grał na osiedlu tez informujcie

Maxiscie - 27 września 2009, 12:09:27 - *.uznam.net.pl
Mikuła - napastnik Floty, który przez 5 lat, nie schodził niżej niż top5 strzelców 3 ligi.

Poss - 27 września 2009, 13:02:58 - *.as43234.net
Mikuła gdyby został we Flocie i ostro trenował to - kto wie - może dziś strzelałby brameczki na zapleczu naszej ekstraklasy.

alojzy - 27 września 2009, 14:16:05 - *.adsl.inetia.pl
a czy ten kleczkowski to jakaś rodzina tej kleczkowskiej ze złotopolskich?

... - 27 września 2009, 15:05:32 - *.98.102.163.ip.abpl.pl
jak ten kleczkowski to żal i rozpacz :P

konrad89 - 27 września 2009, 15:48:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
heh... 5 liga szkocka. Po co o tym pisać? Poziom szkockiej ligi jest taki sam jak polskiej (Celtic i Rangers to wyjątki). Gol dla drużyny z 5 ligi szkockiej jest tyle samo wart co gol dla 5 ligowej polskiej drużyny!

kibic - 27 września 2009, 19:08:00 - *.bb.sky.com
ale wy barany jestscie, nie umiecie czytac bramki w.w zawodnicy zdobyli w PUCHARZE SZKOCJI a nie w rozgrywkach ligowych

777 - 28 września 2009, 0:23:53 - *.manc.adsl.virgin.net
ello w szkocji 1-4 ligi sa niby zawodowe ale pol zawodowa liga 5 niczym sie nie rozni od 3, tylko ze wieksze pieniazki mozna miec w 5 haha pozdro dla smutnych i biednych polaczkow

słaby kole - 28 września 2009, 7:17:14 - *.elk.mm.pl
dlaczego nie dostali powolania? to skandal!

mih - 28 września 2009, 16:33:01 - *.uznam.net.pl