29 września 2009, 18:45:21 - slady
PE futsal: Nikars 4-3 Hurtap

Mistrz Polski w futsalu Hurtap Łęczyca przegrał w drugim spotkaniu II fazy grupowej Pucharu Europy z łotewskim Nikars Ryga 3-4 (1-0).

29 września 2009, 17:00 - Chrudim
Nikars Ryga 4-3 Hurtap Łęczyca
Dmitrijs Zolotarjovs 21, Sergejs Zolotuhins 28, Aleksejs Baranovs 32 (k), 39 (k) - Serhij Tkaczenko 2, Daniel Krawczyk 29, 37

Hurtap: 80. Łukasz Groszak, 1. Dariusz Słowiński - 3. Serhij Waciak, 5. Maksym Moskaluk, 8. Serhij Tkaczenko, 13. Artem Kowalow, 4. Marek Widzicki, 7. Robert Czekalski, 10. Daniel Krawczyk, 11. Igor Sobalczyk, 77. Marcin Pawłowski, 81. Mariusz Milewski.

W 35. minucie Aleksejs Baranovs (Nikars) nie wykorzystał rzutu karnego.
W 36. minucie Igor Sobalczyk (Hurtap) nie wykorzystał rzutu karnego.

W kolejnym meczu Hurtap zmierzy się z gospodarzem turnieju FK Era-Pack Chrudim. Spotkanie odbędzie się 1 października o godz. 19:30.

W drugim dzisiejszym spotkaniu FK Era-Pack Chrudim wygrał z litewską Nautarą Kowno 8-1.

mRokol - 29 września 2009, 18:52:30 - *.172.178.174
bieda... wróć Clearexie, gdzie te czasy kiedy Polska drużyna grała w Final Four!

Łeczyca miasto połozone niedaleko ŁODZI ok 30 km
przy trasie A1 i ma o wiele bardziej ciekawsza historie niz Gliwice . No i zapewne powstalo troche wczesniej

ŁKS - 29 września 2009, 22:48:11 - *.116.237.1
Szkoda chłopaków z Łęczycy, ale co się dziwic skoro żaden ze mnie piłkarz a ogrywalem Roberta.C jak chciałem a krawczyk to taki jeżdziec bez głowy ale na szczęscie zawsze coś ukłuje i strzela te bramki i to jest najważniejsze
Na większe sukcesy Hurtapu bedzie trzeba poczekać, myślę, że stosunkowo niedługo, bo mamy młodych zdolnych piłkarzy halowych tylko ich zaniedbujemy... nie mówiąc o totalnym braku profesjonalizmu takie jak picie alkoholu, taka mentalność Polaków, po wygranym meczu opic zwycięstwo, po przegranym żeby zapomnieć haha