29 września 2009, 22:43:33 - slady
Debiut Białkowskiego w Barnsley FC

Bramkarz Bartosz Białkowski zadebiutował w barwach Barnsley FC. Polak wystąpił w wygranym 3-1 (2-0) meczu 10. kolejki angielskiej Championship przeciwko West Bromwich Albion FC. 22-letni Białkowski rozegrał całe spotkanie.

29 września 2009, 20:45 - Barnsley
Barnsley FC 3-1 West Bromwich Albion FC
Adam Hammill 14, Iain Hume 32 (k), Shelton Martis 80 (s) - Christopher Brunt 88

żółte kartki: Carl Dickinson - Joseph Mattock.

sędziował: Scott Mathieson.
widzów: 12191.

Barnsley zajmuje obecnie 21. miejsce z 8 punktami na koncie.

111 - 29 września 2009, 22:57:04 - *.net.autocom.pl
to bardzo ważna informacja w kontekście przyszłości polskiej piłki nożnej.

math - 29 września 2009, 22:58:04 - *.ssp.dialog.net.pl
jak to jest wogóle możliwe że on na tydzień czasu zmienił drużyne??

TG99 - 29 września 2009, 23:09:32 - *.centertel.pl
Adam Hammill talent z Liverpoolu ;)

ziomalbb - 29 września 2009, 23:23:21 - *.hsd1.il.comcast.net
No i gdzie ci wszyscy prześmiewcy,którzy tak namawiali do wyśmiewania Bartosza?A dla Niego samego szacunek.

przemek - 29 września 2009, 23:57:56 - *.magma-net.pl
a może by go tak do Wisły.. idealna alternatywa dla Mariusza Pawełka;]

ccccc - 30 września 2009, 0:16:47 - *.anonymouse.org
Siemka

szkodi - 30 września 2009, 0:41:03 - *.cable.ubr16.nmal.blueyonder.co.uk
Bialkowski gra dosyc dobrze. Zagral dobry mecz. Bylem kilka razy na treningach Swietych w ostatnich 3 latach i wyglada rownie dobrze jak w naszej mlodziezowce. Pawelka pewnie po pol roku i tak by wygryzl z Wisly, ale o czym my tutaj rozmawiamy? W sensie o kim...

panik - 30 września 2009, 8:23:59 - *.acx.pl
Ładnie.Pierwszy jego mecz od dwóch lat i to z nie byle kim.

Sebo - 30 września 2009, 11:12:51 - *.108.82.125.dolnet.pl
Ładnie. Tym bardziej, że u Buka to WBA było wyżej notowane a Barn prawie sięnie liczyło :D Brawo Bartek! Chłopak ma telent. Byłem na meczu Southamptonu w Carling Cup w tamtym roku z Rotherham. gdyby nie Bartek byłoby więcej niż 3:0...