30 września 2009, 18:57:09 - qmichal
Gol Sosina w Pucharze Cypru

Łukasz Sosin strzelił bramkę dla AS Anórthossis Ammochóstou w rewanżowym spotkaniu I rundy Pucharu Cypru z AS Othéllos Athiénou wygranym przez jego zespół na własnym stadionie 5-1 (3-1). W pierwszym meczu Anórthossis wygrał na wyjeździe 3-0, a polski napastnik także strzelił jednego gola.

30 września 2009, 17:00 - Larnaka
AS Anórthossis Ammochóstou 5-1 AS Othéllos Athiénou
Nikólaos Froússos 9, 20, Geórgios Tófas 40, 77, Łukasz Sosin 50 - Konstantínos Zorpás 6

neastle - 30 września 2009, 18:58:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ma to jak strzelić gloa w Pucharze Cypru
Powaga

ernest - 30 września 2009, 19:01:35 - *.xdsl.centertel.pl
ale przynajmniej strzela nawet w pucharze cypru

oleg - 30 września 2009, 19:03:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No zgadzam sie z przedmówcą, ale do Reprezentacji powinien dostać powołanie;)

Rafał - 30 września 2009, 19:03:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do kadry supersnajpera ligi cypryjskiej.

baciar - 30 września 2009, 19:10:59 - *.internetdsl.tpnet.pl
Panowie a co z Gruszczyńskim dalej strzela seriami w Luksemburgu ?

kjm - 30 września 2009, 19:18:28 - *.chello.pl
smiejecie sie z Cypru zapominajac o tym, ze kraj ten drugi raz z rzedu ma swojego przedstawiciela w LM i LE, ba nawet odnosi sukcesy (watpie czy polska druzyna zremisowalaby na wyjezdzie z Atletice Madryt)

krol - 30 września 2009, 19:34:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I tak jest cienki,amator .

ernest - 30 września 2009, 19:36:44 - *.xdsl.centertel.pl
zgadzam się myśle że mistrz polski w lidze cypryjskiej by zająl 3-4 miejsce za apoelem anatosisem i omonią

daadafaf - 30 września 2009, 19:39:16 - *.centertel.pl
szaaacun pełen reespeect

emerc - 30 września 2009, 20:47:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
śmiejecie się!!!tylko że liga cypryjska jest silniejsza od naszej i lepsza w rankingu

kola - 30 września 2009, 22:36:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do 2 pierwszych panow! ludzie czy wam niekiedy zdaza sie myslec?? chyba nie!! skad te szyderstwa z bramek z ligi cypryjskiej??chyba z waszej glupoty!! to przy kazdym poscie z remes puhcaru polski powinniscie wysmiewac wszystkich ktorzy strzelili bramki bo przeciez liga polska jest na nizszym poziomie niz liga polska!!

kola - 30 września 2009, 22:38:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
liga polska jest na nizszym poziomie niz liga cypryjska i analogicznie ich puchary*

Konrad - 1 października 2009, 2:08:11 - *.netrun.cytanet.com.cy
Brawo Łukasz pozdrowienia z Larnaki PS grali chłopaki z Athiénou chyba 3 teraz tam gra

corrs@wp.p - 1 października 2009, 12:14:48 - *.210.37.34
Wartość rynkowa Anorthosissu wynosi 19,15 mln EUR.
Wartość Wisły 30,5 mln EUR, Legii 27 mln EUR i Lecha 24,35 mln EUR.
I tyle.
Źródło: transfermarkt.de

mietek - 1 października 2009, 12:49:06 - *.cityconnect.pl
do corrs@wp.p: Czytaj dalej transfermarkt to będziesz w zimie w sandałach chodził... Polskie gazety też wymyślają ceny z kosmosu za naszych "piłkarzy"... Lewandowski 8 mln euro, Brożek 3 mln itd. Ale jak przychodzi do konkretów do nikt ich nie bierze nawet za połowę tej ceny...

- 1 października 2009, 13:11:47 - *.chello.pl
emerc, to jest tak zwany śmiech przez łzy

szyderca - 1 października 2009, 21:17:24 - *.toya.net.pl
Kto sie smieje jest idota, gdyz liga cypryjska jest mocniejsza od ligi polskiej, a Sosin byl hmm 3-4x krolem strzelcow ligi cypryjskiej. Dostal powolanie do kadry i w swoim debiucie strzelil bramke. Co by nie bylo to ten facet ma nos do strzelania bramek, a nasi napastnicy mimo ze na "papierze" sa lepsi nie moga trafic do sieci .