2 października 2009, 21:41:04 - slady
Jakub Drzystek zawieszony na trzy mecze

Wydział Dyscypliny PZPN na posiedzeniu w dniu 1 października ukarał zawodnika Jezioraka Iława - Jakuba Drzystka trzema meczami dyskwalifikacji w spotkaniach o mistrzostwo II ligi grupy wschodniej.

Iławski zawodnik otrzymał czerwoną kartkę za uderzenie rywala bez piłki w przegranym 1-3 meczu 10. kolejki z Resovią.

Maxicain - a może Twoją starą to obchodzi ??? Jak dla mnie kara w sam raz

ale kwas t - 2 października 2009, 23:27:51 - *.112.65.4.plusnet.ptn-ag2.dyn.plus.net
dobrze ze pzpn reaguje na to co sie dzieje w nizszych klasachrozgrywkowych

cska - 2 października 2009, 23:34:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale kwas t?? dobrze że pzpn reaguje co się dzieje w niższych ligach, tych pzpnów wysłać na mecze okręgówki, aklasy to poznają polska piłkę!!

ueo - 3 października 2009, 7:19:33 - *.xdsl.centertel.pl
Cska Pzpn zostaw innym tak...

ueo - 3 października 2009, 7:21:53 - *.xdsl.centertel.pl
Zaczynamy jesien, z Lato z radiem

marian - 3 października 2009, 9:30:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wydzial Dyscypliny Opolskiego ZPN zdyskwalifikowal zawodnika Mariusza Sprzeglo na 2 mecze w spotkaniach o mistrzostwo B-klasy,grupy opolskiej.

molko - 3 października 2009, 10:36:53 - *.olsztyn.mm.pl