leon - 3 października 2009, 18:56:19 - *.139.156.2
Gratulacje obu zespołom, piłka nożna dla kibiców a i w Katowicach i w Gorzowie kibice sa! Niemniej sentyment do Stilonu (jestem kibicem Jagi). Swoja droga druzyny które miały w poprzednim sezonie problemy z utrzymaniem m.in Katowice i Stilon graja bardzo dobrze, podobnie jak Czarni Żagań i jeszcze kilka innych

S - 3 października 2009, 18:57:31 - *.mikolow.net

Wose - 3 października 2009, 18:58:27 - *.tkgorzow.insant.pl

(S(ław - 3 października 2009, 18:58:59 - *.160.208.22
e(S(ski bracie nietylko z Gks-sem caly sezon jest dobry Tylko Stilon pozdro RTS!!

maczuga11 - 3 października 2009, 18:59:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobrze jest ;)

e(S)ki - 3 października 2009, 19:05:51 - *.gorzow.mm.pl
Wiem brat że cały sezon dobry,Leon,Topolski w Stilonie poukładał to,co Broniszewski(kaszana)rozp...ił,a że ma facet podejście do zawodników,umie ich zmotywować,to i są wyniki,Twoja Jaga też sie odbije,pójdzie w góre,szczególnie jak sie z Legią wygrywa,chyba byli zmęczeni po PP ze Stilonempzdr

siwy.jr - 3 października 2009, 19:07:04 - *.chello.pl
GieKSa grała lepiej. Szkoda dwoch punktow. Pozdro dla Baniczka i KSG

Olo - 3 października 2009, 19:17:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Broniszewski nie miał wcale podejścia do zawodników, po prostu u niego jak ktoś miał za dużo do powiedzenia to won. Brawo Stilon za walkę, brawo trener Topolski, jest super mamy utrzymanie z tego co widać. Bronek ucz się od Topolskiego jak należy układać zespół, a nie jak rospierd.....ć. Teraz Petra i 3 punkty są. Tylko STILON.

ino GIEKSA - 3 października 2009, 20:22:41 - *.chello.pl
I tak jesteśmy najlepsi
POZDrO dla BANIKA I KSG

kibol - 3 października 2009, 20:23:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stowarzyszenie odpuscie i pozwolcie sie rozwijac takiemu klubowi jak GKS KATOWICE!!!!!Zwolnijcie stołki pseudo kibice!!!!!

PS - 3 października 2009, 20:25:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co GKS tak słabo? Taki biedny Stilion z wami zremisował? No ale i tak Stilion jest słaby.

NBG - 3 października 2009, 20:37:31 - *.adsl.inetia.pl
Atak napinaczy z Pogoni Szczecin się zaczyna . Jeżeli jesteśmy tacy słabi to jacy wy jesteście ze z nami przegrywacie ?

olsson - 3 października 2009, 20:56:13 - *.gorzow.mm.pl
brawo dla stilonu. Cieszy mnei psotawa druzyny. Panowie wierni kibice Stilonu (pseudo - bo kibic sie tak nei zachowuje). Przestancie dzialac na niekorzysc klubu. I zaprzestancie spiewania speedway fani poje***i. BO ja sercem jestem ze Stala, bo tka zostalem wychowany, ale sam kopie pilke i chodze na stilon. A nie lubie jak obrazacie innych. Troche rozsadku i poszanowania dla innnych. Jednesmy jednym miastem. Wyzywacie milosnikow Stali, ale jak sie klucicie ze sledziami to zarzucacie im ze u nich jest tylko pilka i zadnego innego sportu, i chwalicie sie zuzlem. Przestancie byc hipokrytami.
Pozdro dla normalnych.

portowiec - 3 października 2009, 20:56:33 - *.pr2-nat.espol.com.pl
Gościu podpisujący się " PS"nie jest kibicem Pogoni,kiepska prowokacja.A remis z GKS w Katowicach to spore osiągnięcie.
Ps;Proszę skończcie tą "napinkę" bo to już staje się nudne.

Nazar - 3 października 2009, 20:58:49 - *.internetdsl.tpnet.pl
Tylko Centrozap może ten Klub postawić na nogi. Czekamy na to

kibol - 3 października 2009, 21:03:08 - *.sileman.net.pl
do otto chłopie walnij się w łeb gdyby nie Gorczyca to do przerwy było by po meczu szacunek dla kapitana Gieksy

wafel S fa - 3 października 2009, 21:30:54 - *.gorzow.mm.pl
Gieksę zawsze darzyłem ogromnym szacunkiem.Taki wynik jest dobry dla obu drużyn.Życzę żeby Gieksa grała w ekstraklasie bo tam jej miejsce. W moim sercu Tylko Stilon Forever!

do olsson - 3 października 2009, 21:33:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do olsson : Gadasz i żale wylewasz na ogólnopolskim portalu jak potłuczony jakbyś mieszkał w Gorzowie od miesiąca i nie wiedział co za "miłość" panuje między "piknikami żużlowymi" a kibicami Stilonu. Nie identyfikujemy się z gamoniami przynoszącymi wstyd miastu. Masz problem przyjdż do młyna i wytłumacz swój punkt widzenia.
Punkt urwany Gieksie cieszy. Mecz wyrównany i wynik sprawiedliwy.

1908 - 4 października 2009, 0:19:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I takiego wyniku, a w zasadzie podziału punktów oczekiwałem, grunt w tym żeby to wykorzystać, ale o to nie mam obaw patrząc na Znicza w tym sezonie, a My gramy u siebie i jeszcze wzmocnieni Giannim, będą 3 pkt!!

kibic - 4 października 2009, 0:20:12 - *.254.213.2
Stowarzyszenie odbudowało ten klub ale teraz tylko go niszczy a ten Woroch pachnie komunom i musi odejść!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zks - 4 października 2009, 0:46:23 - *.hsd1.co.comcast.net
Remis na wyjezdzie jak najbardziej na nasz plus , tym bardziej ze Gks prezentuje solidny poziom .Nastepny zalegly mecz z Plockiem .
Tylko Stilon Zks

stoniaz@wp - 4 października 2009, 3:31:47 - *.superkabel.de
Ino GieKSA !!!
remis sprawiedliwy
szacunek dla kapitana !!!
Brawo za walke !!!
aaa pozdro dla wujka z Batorego z trojkolorowego Rendsburga !!!

Maras - 4 października 2009, 4:03:06 - *.gorzow.mm.pl
Boduc nie na dopalaczach Tylko z chęcią zwycięstwa i miłością do klubu w sercach !

ZksStilon - 4 października 2009, 9:54:59 - *.gorzow.mm.pl
Wynik gitara ,pozdro dla kibiców Gieksy!

ZetKaeS ! - 4 października 2009, 13:43:03 - *.gorzow.mm.pl
Wynik sprawiedliwy. 1 pkt tez cieszy . TYLKO STILON ZKS !

Widzewiak - 4 października 2009, 14:54:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdro dla GKp

MalopolSKa - 5 października 2009, 15:56:48 - *.244.23.11
jak chodzi o mecz to pierwsz połowa ładna była GIEKSy tez tylko usneli na 10minut i starcili bardzo szybko bramke i był słupek Poprostu usneliw obronie A @ga połowa bardzo duzo walki podan szybka gra ale nie zakonczona bramka dl GieKSy Szczerze powinna GieKsa wygrac.. GKP sami przyznajcie... ale remis jest i tak naprawde ładnie sobie radzi juz powoli GieKSa ztymi ciezkimi sytułacjami w klubie.. Jlez to mozna wirzyc w cuda Centrozap sports przejmicie klub tak to znow bedzie bankrutctwoooo

ZksStilon - 6 października 2009, 18:30:34 - *.gorzow.mm.pl
Nie znam tematu u Was ale pozdro dla Gieksy.

fritz - 8 października 2009, 22:15:34 - *.113.106.92
Sroke trza bylo zdjac do przerwy. gdyby nie Gorczyca, byloby 1:3 do szatni. Plewnia super, Miki za pózno. To komentarz mojej kobiety po raz pierwszy zasiadajacej na Bukowej; a napatrzyla sie juz co nie co na inne firmy we Freiburgu.
Moim zdaniem remis OK. Gorzów stal jak beton w obronie, GieKSa nie poszla za ciosem, a szkoda. Dopisujemy punkcik i idziemy dalej.
PS: Respekt dla pólnagich Gorzowian w drugiej polowie!