4 października 2009, 16:26:40 - MichalMKS
Bramka Marcina Pontusa

Marcin Pontus zdobył bramkę dla MFK Karviná w wygranym 3-0 (1-0) spotkaniu z AC Sparta Praga B. Polak zdobył gola w 90. minucie meczu. Pontus na boisku przebywał przez całe spotkanie, został ukarany także żółtą kartką.

3 października 2009, 10:15 - Praga
AC Sparta Praga B 0-3 MFK Karviná
Vladimír Mišinský 26, Vladan Milosavljev 74, Marcin Pontus 90

Całe spotkanie w barwach MFK Karviná rozegrał także były bramkarz GKS-u Jastrzębie Jakub Kafka. Od 86. minuty grał Hervé Christian Tchami-Ngangoue, były zawodnik Zagłębia Sosnowiec.

jerry - 4 października 2009, 16:30:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kadra !!! :D

kesj - 4 października 2009, 16:34:44 - *.c198.msk.pl
To ta Karvina z którą PODBESKIDZIE wygrało 2:1

Kmicic - 4 października 2009, 16:36:07 - *.kwidzyn.mm.pl
AC Sparta Praga B. ? Co to za kabaret, kiedy wyniki i strzelcy bramek z ligi na Falklandach ?

Wołodyjows - 4 października 2009, 16:43:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie żaden kabaret, tylko druga liga czeska.

wiur - 4 października 2009, 16:44:53 - *.adsl.inetia.pl
wtedy kiedy zagra tam jakiś Polak.

Ardian - 4 października 2009, 16:48:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pontus mógl latem przejsć do Legii.Ponoć Trzeciak sie nim interesowal juz dawno.Widzac klopoty z napastnikami w Warszawie,moze Pontus przejdzie do Legii zima....

hahaha - 4 października 2009, 17:53:23 - *.punkt.pl
Nom Pontus by się przydał Legii.

Twoj - 4 października 2009, 18:07:43 - *.CNet.Gawex.PL
Robia chlopaki kariere...

marcio san - 4 października 2009, 18:54:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jako że mieszkam na sląsku cieszynkim mam to szczęcie ze w promieniu 70km jest wiele klubów 1 i 2 ligowych z czech i polski. tydzien temu byłem na 1 lidze odra-bełchatów a dzien pozniej mfk karvina-usti nad labem. rożnica jednego poziomu na korzyść polskiej ligi a pozim nieporównywalnie wyższy w tej czeskiej. gdyby jeszcze karvina miała takie boisko co w wodzisławiu... marcion pontus też wtedy grał i zmarnował pare "setek"

mietek - 4 października 2009, 19:29:48 - *.netcorp.pl
miał latem trafić do Wodzisławia śl.

anonim - 4 października 2009, 19:48:13 - *.atol.com.pl
No dajcie już spokój temu Marcinkowi. Będzie szedł śladami tatusia , który w swojej karierze zmienił chyba 15 lub 16 klubów i nigdzie nie zagrzał miejsca. Kasa natomiast temu panu zawsze się zgadzała no i tupetu nigdy mu nie brakowało

oli...gato - 4 października 2009, 20:37:11 - *.lublin.mm.pl