4 października 2009, 16:40:40 - elenril
Lech wciąż nie zachwyca

W meczu 9. kolejki Ekstraklasy Arka Gdynia zremisowała 1-1 (1-0) na własnym stadionie z Lechem Poznań. Bramkę dla Arki zdobył w 19. minucie Maciej Szmatiuk, a do remisu doprowadził w 76. minucie Robert Lewandowski. Lechici zajmują obecnie dopiero piąte miejsce w tabeli i mają aż jedenaście punktów straty do liderującej Wisły Kraków.

W 12. minucie Sławomir Peszko odebrał piłkę Mateuszowi Siebertowi i oddał strzał lewą nogą sprzed pola karnego, po którym jednak piłka przeleciała obok słupka. Pięć minut później Seweryn Gancarczyk dośrodkował z rzutu wolnego, Ivan Đurđević oddał strzał głową, ale dobrą interwencję zanotował bramkarz gospodarzy, broniąc to uderzenie. W 19. minucie Arka objęła prowadzenie, kiedy z rzutu rożnego dośrodkował Marcin Budziński, a środkowy obrońca gdynian Maciej Szmatiuk strzałem głową umieścił futbolówkę w siatce. W 31. minucie Bartosz Ława dośrodkował z rzutu wolnego, a bliski pokonania bramkarza gości był Lubomir Lubenow, ale Jasmin Burić zdążył wybić piłkę. Pięć minut później indywidualną akcję przeprowadził Tomasz Mikołajczak, jednak jego uderzenie zdołali zablokować obrońcy gospodarzy. W doliczonym czasie gry Jakub Wilk podał do Mikołajczaka, który w dogodnej sytuacji strzelił nad poprzeczką.

W 50. minucie Stojko Sakalijew dośrodkował w pole karne Lecha, a strzał głową Marcina Wachowicza obronił Burić. Dwie minuty później Sławomir Peszko podał do Roberta Lewandowskiego, który przegrał pojedynek z Andrzejem Bledzewskim. W 59. minucie Ława wykonał prostopadłe podanie do Sakalijewa, który w sytuacji sam na sam trafił piłką w bramkarza gości. W 70. minucie Sakalijew po szybkiej wymianie podań z Ławą zagrał piłkę do niepokrytego Wachowicza, który oddał strzał, ale po raz kolejny dobrą interwencję zanotował bramkarz lechitów. W 76. minucie Semir Štilić podał do Peszki, który dośrodkował w pole karne, a Lewandowski strzałem głową umieścił piłkę w siatce. W 81. minucie Štilić podał do Krzysztofa Chrapka, ale napastnik Lecha w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy.

4 października 2009, 14:45 - Gdynia
Arka Gdynia 1-1 Lech Poznań
Maciej Szmatiuk 19 - Robert Lewandowski 76

Arka: 1. Andrzej Bledzewski - 3. Łukasz Kowalski, 23. Maciej Szmatiuk, 17. Mateusz Siebert (69, 8. Michał Płotka), 29. Robert Bednarek - 27. Marcin Budziński (86, 6. Tomasz Sokołowski), 4. Adrian Mrowiec, 20. Bartosz Ława, 10. Lubomir Lubenow (78, 25. Filip Burkhardt) - 15. Stojko Sakalijew, 18. Marcin Wachowicz.

Lech: 30. Jasmin Burić - 23. Marcin Kikut, 19. Bartosz Bosacki, 3. Ivan Đurđević, 2. Seweryn Gancarczyk - 17. Sławomir Peszko, 21. Dimitrije Injac, 13. Ján Zápotoka (46, 14. Semir Štilić), 7. Jakub Wilk (77, 20. Anderson Denyro Cueto Sánchez) - 26. Tomasz Mikołajczak (66, 24. Krzysztof Chrapek), 8. Robert Lewandowski.

żółte kartki: Budziński, Kowalski, Bednarek - Lewandowski.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

dd - 4 października 2009, 16:41:34 - *.210-242-81.adsl-dyn.isp.belgacom.be
LEch Poznan na mistrza idzie na pewno z Zapotoka !!! First ?

luksTS - 4 października 2009, 16:41:49 - *.ssp.dialog.net.pl
Chrapolino szkoda tej setki ładnie byś się wprowadził.

czad - 4 października 2009, 16:41:53 - *.stimo.net
Wisla przegrala z Levadia ...Lech zawstydzil Wisłe przegral ze Stala...

M - 4 października 2009, 16:42:16 - *.danet.com.pl (*.12.19.18)
szybko

fusel - 4 października 2009, 16:43:03 - *.pools.arcor-ip.net
wszystko co smuda przez 3 lata zbudowal, pryslo jak mydlana banka. niedlugo zacznie sie wyprzedaz lecha.

Pienio - 4 października 2009, 16:43:08 - *.tepsalan.pl
Podziekowania z Krakowa. Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda ! Trzej Krolowie Wielkich Miast Ślask & Wisełka & Lechia Gdans Braci sie nie traci !!!

as - 4 października 2009, 16:44:23 - *.chello.pl
Potencjalny Mistrz Polski 2010 zremisował swój mecz? Brawo dla Arki za pozdrawianie łódzkiego klubu.

arka - 4 października 2009, 16:44:37 - *.sptelek.com.pl
niedobrze z arka. skoro juz nawet z drugim kandydatem do spadku lechem nie wygrywaja

wichura - 4 października 2009, 16:45:05 - *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Wisła pewnie zmierza po mistrza... niestety... A potem znów kompromitacja...

Znudzony - 4 października 2009, 16:45:11 - *.internetdsl.tpnet.pl
Oj ucieka Wisła ucieka...

kibic - 4 października 2009, 16:46:35 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jedno-sezonowcy skończyli grę i teraz wracają tam gdzie ich miejsce czyli na 6 miejsce. Już dziennikarze nie będą się podniecać jak to pięknie Lech gra tylko będą krytykować jak to Wisła z Legią brzydko grają.

kooba - 4 października 2009, 16:47:09 - *.197.88.58.edial.pl
Kiedy będzie lepiej? Lepiej już było.

pyRsk - 4 października 2009, 16:47:25 - *.stk.vectranet.pl
Niebieskie Diobly maja vice lidera a amika buahahah na majstra idzie jak co roku oleee hehe

kolo - 4 października 2009, 16:48:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chrapek to cienki bolek. Oddajcie go za darmo, bo tyle jest wart!

max - 4 października 2009, 16:49:59 - *.tktelekom.pl
Jak tam zgoda Arki z Pyrami ? Istnieje jeszcze takowa ?

ww - 4 października 2009, 16:54:10 - *.118.254.248 (*.108.16.50)
@max Zgoda ma się dobrze Więcej strzałów Lecha, ale wynik sprawiedliwy. Fajnie grał w debiucie bramkarz Lecha J.Buric

igorn - 4 października 2009, 16:56:38 - *.ip.telfort.nl
ile bylo narodu ?

Fan - 4 października 2009, 17:02:12 - *.echostar.pl
Nie martwcie się napewno się utzrymamy.
Fan Lecha :D

Artur - 4 października 2009, 17:04:29 - *.centertel.pl
Arka w 2 połowie też protestowała? Miał być mecz przyjaźni ale doping tylko dla Lecha to przesada. Kibicowsko bardzo słabo.

riddick198 - 4 października 2009, 17:04:52 - *.icpnet.pl
wg mnie jako kibica lecha arka powinna wygrac ten mecz.zielinski wynos sie z naszego klubu.lech gral beznadziejnie.szacun dla wisly za kolejna wygrana

aro - 4 października 2009, 17:05:00 - *.pz3-nat.espol.com.p.106.168.83.in-addr.arpa
nie jest źle, punkt na wyjeździe bardzo cenny

Antykorupc - 4 października 2009, 17:08:33 - *.chello.pl
I gdzie wasz marsz po majstra cienkie boli!!!
lech będzie walczyć o środek tabeli czyli tak jak zawsze.

przemo poz - 4 października 2009, 17:08:57 - *.tosa.pl
widzialem meczyk i przyznaje ze Buric na dluzej powinien zostac w bramce, jest swietny a Kasprzik niech zapomni o wyjsciwoej jedenastce, Mikolajczak tez dobrze i Peszko, reszta kiepsko, wynik niestety zasluzony, ale karniak powinien byc na Lewym

abc - 4 października 2009, 17:19:27 - *.78.154.31
Jako kibic Lechii bez napinki ale dlaczego na takim meczu było tylko 7,5 tys. ludzi? Macie ograniczenia jak my sezon temu?

czesiu1929 - 4 października 2009, 17:19:36 - *.rzeszow.mm.pl (*.0.0.1)
Szkoda straconych 2 punktów, nie wykorzystane sytuacje się mszczą. Lech pierwszy strzał w światło bramki oddał w 76'i bramka. Z przebiegu meczu Arka zasłużyła na zwycięstwo, zabrakło skuteczności w 100% sytuacjach, brawo bramkarz Lecha, wybronił remis i dał Lechowi 1 punkt. Pozdro

Antykorupc - 4 października 2009, 17:22:11 - *.chello.pl
Życie to Walka ,a lech to pralka ,która sie popsuła cóż peszek.

/R\ - 4 października 2009, 17:22:17 - *.opera-mini.net (*.254.117.79)
Gratulacje dla PIASTA z Chorzowa od Niebieskich !

pb - 4 października 2009, 17:22:25 - *.centertel.pl
Po raz kolejny powtórze: Gratulacje dla zarządu za zwolnienie trenera Smudy... Nie sądziłem że będziemy wyżej w tabeli niż pyry ha ha! Śmieszne taka kasa zawodnicy i co? 19PB20! nARKA

sss - 4 października 2009, 17:26:12 - *.49.2.24
lech jak zwykle hehe

as - 4 października 2009, 17:29:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech fartem ratuje remis ,smutne to

MKS - 4 października 2009, 17:40:09 - *.220.98.66
Mam pytanie, czemu na takim meczu tylko 7,5 tysiąca głów, macie jakieś ograniczenia?pozdro

Leo - 4 października 2009, 17:46:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pamiętam wywiad z Hajto w PS ze dwa lata temu, mówił, że Lech zawsze przed sezonem pompował balon, a po sezonie zawsze ten balonik pękał. I miał chłop rację. WISŁA & ŚLĄSK.

Oderka - 4 października 2009, 17:49:25 - *.punkt.pl (*.5.20.43)
Brawo Arka, cieszę się bardzo, kiedy Lech nie wygrywa, a jeszcze bardziej się cieszę kiedy Lech przegrywa, szkoda, pozdrawiam z Opola starych jak i młodych fanatyków żółto-niebieskich!

PB - 4 października 2009, 17:58:27 - *.interpc.pl
Pozdrowienia dla braci Szkoda straconych 2 punktów.
PB & AG

śiwy - 4 października 2009, 17:58:41 - *.wf1.isko.net.pl
lech jest niesamowicie cieniutki powinien umoczyć w gdynii zresztą arka nie lepsza

ja - 4 października 2009, 18:07:40 - *.gdynia.mm.pl
Lech słabiutko ale Arka już żenada!

Danio - 4 października 2009, 18:15:27 - *.78.151.20
7.500 tysiaca? Przykro mi. Był pełny stadion 9400 widzów.

Danio - 4 października 2009, 18:17:28 - *.78.151.20
do MKS: Mamy ograniczenia do 9450 widzów. I jest to powiększona liczba zamiast sektorów buforowych. Wszystkie bilety poszły i stadion był pełen!

Adrian - 4 października 2009, 18:18:20 - *.160.17.170 (*.168.2.164)
Wkurza mnie ten Robert Lewandowski znów podnieca się że wyrównał w ostatniej chwili a i tak ciągle przy wszystkich swoich dotychczasowych golach w ekstraklsie fartowo trafiał w piłkę lub zapóźno interweniował bramkarz a tak przy okazji to Arka powinna wygrać

wisła - 4 października 2009, 18:19:08 - *.254.252.146
wisła zwycięza

cracoviak - 4 października 2009, 18:29:47 - *.chello.pl
lech kiepsko coraz gorzej jednak smuda to dobry trener.pozdro dla kibiców Lecha,Arki i Cracovii rzecz jasna

MKS - 4 października 2009, 18:39:17 - *.220.98.66
Aha, Dzięki danio za odpowiec pozdro.

bravo - 4 października 2009, 18:43:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie miałem okazji dziś obejrzec tego meczu... Powiedzcie kto w Lechu zagrał dobrze a kto kiepsko.

dasda - 4 października 2009, 18:46:16 - *.sieradz.vectranet.pl
W Lechu dobrze Wilk, może Mikołajczak, trochę próbował Peszko. Słabiutko Lewandowski.

LechistaUK - 4 października 2009, 18:59:01 - *.bmly.cable.ntl.com
Co do meczu to byl nawet ciekawy. Na ten moment Amica z ta gra o Puchary nawet niech nie walczy. Zeby z druzyna ktora celem jest utrzymanie tak grac?
Co do publicznosci to wydaje mi sie, ze bylo ok 6000-7000, w telewizji widzialem, ze bylo jeszcze sporo miejsc wolnych. No ale stadion w Gdyni miesci 8000-9000, wiec prawie caly stadion! Chyba najlepsza frekwencja Arki w tym sezonie.

Pawel - 4 października 2009, 19:04:42 - *.uninet.net.mx (*.175.183.23)
Chyba zapominacie ze nie macie juz MURAWSKIEGO ...

woy - 4 października 2009, 19:14:40 - *.hsd1.il.comcast.net
ciekawy mecz , Arka nie spadnie z taka gra

Polak_AG - 4 października 2009, 19:18:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miejsc siedządzych 10000 a ograniczenia do 6,5 tys. tylko dziś było do 9,450 tys. Mogły być 3 pkt ale jest ok Z taką grą nie spadniemy

Gartner - 4 października 2009, 19:20:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ciekawe kiedy rozleci sie zgoda arki z lechem bo juz przepowiadali im ze zerwa ze soba zgode.

LechistaUK - 4 października 2009, 19:21:56 - *.bmly.cable.ntl.com
Do Pawel-
Ok brak Murawskiego to oslabienie, ale bez przesady...Sam by meczu nie wygral.
---
Amica Poznan juz nie ma szans na MP. Legia jeszcze jakies ma. Wisla bardzo dobrze gra i ucieka z kolejki na kolejke. Jeszcze jak Boguski i Gargula dojda to dopiero bedzie...
Pozdrowienia
WISLA&LECHIA!!!

AGKna - 4 października 2009, 19:24:53 - *.koscierzyna.vectranet.pl
do lechistaUK: Stadion w Gdyni pomiesci 12tys. kibicow;) na Arce było ok 8tys.(ok 1.5tys z Lecha) heehe popatrz najpierw na swoje koryto zamiast zaczniesz oceniac innych napinajac w nece piszac nieprawdziwe info... lechia InterHools !!!

LechistaUK - 4 października 2009, 19:29:30 - *.bmly.cable.ntl.com
Polak_AG-
Nie wiem jak to mozliwe, ze stadion Baltyku miesci 10000! Jak stadion Lechii miesci ok.15000, tylko jest ograniczenie do 12500 a stadion w Gdansku jest duzo wiekszy! Stadion przy ul. Olimpijskiej miesci ok. 8000-9000! a dzis bylo moim zdaniem ponad 7000.
Na pewno nie bylo 9450 bo bylo duzo wolnych miejsc.
No ale i tak 7000 to jak na was to chyba dobrze,bo do tej pory chodzilo po 6000.

LechistaUK - 4 października 2009, 19:35:20 - *.bmly.cable.ntl.com
AGKna-
Czlowieku czy ja sie napinam? Czy wyzywam kibicow Arki,Lecha czy innej druzyny? NIE! wiec nie miej do mnie pretensji. Normalnie pisze bez napinki. Stwierdzam tylko fakty bo napewno nie miesci 12000. i nie pisze tego bo chce wam zrobic na zlosc, tylko taka jest prawda.
Pozdrawiam z bialo-zielonego Londynu

Polak_AG - 4 października 2009, 19:36:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po pierwsze: Miejsc siedzących 10 tys pojemność 12 tys a na meczu pierwszym w ekstraklasie po awansie widzów: 13 tys. Po drugi: Teraz jest ograniczenie do 6,5 tys tylko na dziś pozwolono na więcej. Po Trzecie: wszystko dzięki bileterii, która non stop nawala lub nie pozwala kupować biletów nawet sekunde po gwizdku mimo tego, że przed kasami czekają ludzie!!!

Marko - 4 października 2009, 19:37:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie będe sie znęcał powiem tylko tyle gdyby wojciechowski rządził w poznaniu to zielinski już dawno by polecał Arka Lech Cracocwia na zawsze razem!!

Polak_AG - 4 października 2009, 19:38:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A jednak mieści 12 tysięcy a na meczu z Legią to stało się na wszystkim i weszło 13 tys.

gordi - 4 października 2009, 19:49:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ten rutkowski to albo glupi jest albo niechce sie przyznac do bledu ze zatrudnil tak marnego trenera ale stawiam na to ostatnie,odpadniecie z uefa,odpadniecie z pucharu polski,duza strata do wisly oto efekty pracy trenera zielinskiego,a zarzad lecha dalej nic i upiera sie ze dobrze zrobili zatrudniajac tego trenera,z takim podejsciem to nie mozna osiagac dobrych wynikow.W innym klubie taki trener by juz 2 razy wylecial ale nie w lechu bo oni sa oszczedni i ta oszczednosc ich kosztuje puchary i mistrza polski tez.Swoja droga niepojete jak mozna bylo tak zepsuc dobrze zapowiadajaca sie druzyne piekne mecze z austria wieden,grashopers zurych,nancy,deportivo czy nawet z udinese a przeciez z tej druzyny ubyl tylko 1 murawski a cala reszta to ci sami pilkarze.Zarzad lecha to amatorszczyzna na kolkach,ci panowie nadaja sie ale do prowadzenia klubu co najwyzej szachowego!!!!!!

LechistaUK - 4 października 2009, 19:49:41 - *.bmly.cable.ntl.com
Polak_AG-
Po waszym ''awansie'' w pierwszym meczu z Jagiellonia niby bylo 13000? Faktycznie byl wypchany, ale z tamtej strony gdzie siedza goscie byl pusty bufor!!! to gdzie 13000? Chyba liczyli tych co stali pod stadionem. Stadion Lechii jest o wiele wiekszy i np. w tamtym sezonie napisali, ze na meczu z Wisla bylo 13000 a bylo wiecej...

LechistaUK - 4 października 2009, 19:52:23 - *.bmly.cable.ntl.com
Ok nie chce tutaj w internecie sie wyklucac ile miesci stadion ktory nie jest ani Lechii ani Arki, wiec proponuje zakonczyc ten temat.

tardelli - 4 października 2009, 20:13:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lech co?dziadostwo o mistrzu nie ma mowy a co wiecej nawet uefa sie oddala bo legia,ruch i sadze ze gks beda chcieli zawalczyc.Druzyna lecha natychmiastowej zmiany trenera i dzialaczy ktorzy sa nieudolni,rzadcy i niekreatywni.

Polak_AG - 4 października 2009, 20:24:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
LechistaUK
Napisałem na meczu z Legią po naszym pierwszym awansie do ekstraklasy po bardzo długim czasie Zobacz na foty z tego mecuz r 2005 gdzie stali wszyscy. Na sklepach z pamiątkami, bufetach itp

LechistaUK - 4 października 2009, 20:40:14 - *.bmly.cable.ntl.com
Pamietam i widzialem zdjecia z 2005r i tam faktycznie bylo z 12000 bo naprawde stadion pekal w szwach i widzialem jak ludzie stali na tym sklepie itp. Ale w meczu z Jagiellonia co napisali, ze bylo 13000 to nigdy sie z tym nie zgodze.

Radek - 4 października 2009, 21:09:44 - *.xdsl.centertel.pl
Ja mam prośbę, aby Pan Stefański zaczął coś innego robić w życiu a nie sędziować spotkania ekstraklasy, idzie się zdenerwować jak ten Pan gwizdał w I połowie meczu, co jakiś kontakt między zawodnikami to rzut wolny dla Lecha Poznań, mam nadzieję że ten Pan dostał jedną z najniższych not u obserwatora meczu, a także mam nadzieję że ten Pan nie zostanie przez kilka najbliższych kolejek obstawiany.
PS Panie Stefański niech Pan zobaczy mecz w tej kolejce jak sędziował Pan Adam Kajzer wraz z asystentami, według mnie najlepsza trójka sędziowska tej kolejki.

nyrolo - 4 października 2009, 21:40:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czymu MZKS krzyczał J..... ŁKS czyżby nasza Zgoda nie Podobała sie Ludziom z Morza?

Konon - 4 października 2009, 21:52:22 - *.zgora.dialog.net.pl
dajcie se spokoj z tym chrapkiem hehe

nyrolo - 4 października 2009, 22:23:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nos Ceglosz zwalnia na maxa full ludzi ,bez pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na Lechu tylko Junki ze Wsi!! A Rodowici z Dymbca na Wartę Chodzą!!! Czymu nie ma Rezerw???? na Niedziele o 11:00 zawsze Rezerwy były ,i z Górczyna na Dymbiec My Jechali Naszym AnarchioBusem Górczyn-Dymbiec Nasz ulubiony Park na Górczynie i Działki na Albańskiej Rodowici Górczyn-Dymbiec i Stare Nyrole z Wemblej na Dymbcu!!!

mikser - 4 października 2009, 22:38:25 - *.radom.vectranet.pl
Dla Lecha mecz z Wisłą za tydzień jest meczem sezonu. Jeśli przegrają to wszystko się posypie. 14 punktów straty zero szans na mistrza. Wyprzedaż piłkarzy w zimie i zmiana trenera.

Nyrolo - 4 października 2009, 22:40:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wielu młodych po mnie jadą ale ja mam to w d.. Pozdrawiam Działacza co napisał o Sponsorze L... Dobrze mówi !!! A na Warcie stara Gwardia Klubu z Dymbca!!! I to Ludzie Oddani, co Neony z Dymbca Brali!!! W ogóle fajny klimat na Warcie Rodowici i Oddani Kibice obu Klubów!!! Dobrze by było ,że w Tym Mieście i Polonia, Lech , Warta, Przemyslaw i TPS Winogrady miały swoich Fans Na Wieki!!!!! i bez wzgledu czy jest kasa czy jej nie Ma!!!Pozdro Polonia Poznań Najbardziej Poznański Klub z GŁównej!!!!!

Hubert_KKS - 4 października 2009, 23:03:30 - *.adsl.inetia.pl
Wraca człowiek z meczu a tu napinka trwa. Zaj...sta zabawa na meczu i po, ta zgoda jest najlepsza na świecie!!! Pozdro dla braci z Arki! LECH & ARKA = Jedna Siła! A tutaj kibice w kapciach niech dalej piszą o zerwaniu haha, pozdro dla was.

LechistaUK - 4 października 2009, 23:19:31 - *.bmly.cable.ntl.com
Hubert_KKS napisz, ze wasza zgoda jest ''prawie'' najlepsza na swiecie Bo zapomniales, ze najlepsza zgoda to LECHIA-WISLA-SLASK!!!

greg - 4 października 2009, 23:20:16 - *.misc.e.pointzero.dk
Oj leszek, leszek co z toba będzie, już patrzeć się nie da co robicie na bosiku

Amica Pozn - 4 października 2009, 23:45:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Amica Poznań SSA znowu nie dała rady !!!

Amica Pozn - 5 października 2009, 0:13:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ekipa Lecha jest numer 1 w kraju. Na początku mieli jakieś tam układy z RTSem, teraz z ŁKSem. Kibicują Amice pod szyldem Lecha (w Bydgoszczy też mogli kibicować Hydrobudowie pod szyldem Zawiszy, a jednak tego nie zrobili) po prostu ludzie honoru, nie ma co gadać!!!

willy - 5 października 2009, 0:18:58 - *.chello.pl
Arka zagrala chyba najlepszy mecz w tej rundzie.Sporo jeszcze brakuje ale wszystko idzie w dobrym kierunku.Lech chwilowo nienajlepiej wierze,ze szybko sie pozbiera i ukreci nosa druzynie Wisly za ktora musimy swiecic oczami juz nie powiem ile razy z rzedu.Nie lubie ani Wisly,Lechii a tym bardziej Slaska.Tylko Lech-Areczka-Cracovia.

do willy' - 5 października 2009, 0:27:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na pewno tak się stanie!!! Jeszcze będzie wielka feta na rynku w Posen i we Wrunkach. Amica zdobędzie mistrzostwo w majsterlidze i wszyscy "kibice" w niebieskich koszulkach Warka (oczywiście z Pumy) z całego Landu będą świętować pod koziołkami i pod więzieniem. Peja zapoda nutę i jazda jak w Zielonej Górze.
Pozdro dla raperów i poznaniaków z Wronek i Koła :-)

Grzechu - 5 października 2009, 1:52:57 - *.230.230.230
Lech idzie na LM

miki - 5 października 2009, 9:06:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To się napinacie.
ciekawe skąd kluby wezmą kasę na te nowe stadiony:-)
jeśli miasta będą pobierały 1% od ceny budowy - to wychodzi kosmos:-)
Wisła musi na to sprzedać ok 10.000 karnetów, Craxa prawie 6.000.
Znając zamiłowanie kibiców do burd - bedzie tragedia

areq - 5 października 2009, 9:24:32 - *.171.65.147.static.crowley.pl
Myślałem,że gorzej niż Golik na pozycji pomocnika nie można grać....do czasu aż nie wystąpił Zapatoka
Do słownika można wprowadzić nowe oksymorony:
Dynamiczny Zapatoka
i
Bramkostrzelny Chrapek...
Tak to ich "reklamowali" włodarze Lecha jak i sam Zielu Zieliński
Bosze.Ty widzisz i nie grzmisz.....Takj zepsuć drużynę w pół roku....

KKS LECH - 5 października 2009, 13:19:53 - *.internetdsl.tpnet.pl
I tak Lech nie spadnie!!!

a - 5 października 2009, 16:09:52 - *.centertel.pl
Pytanie do Arki,tylko bez napinki.Pojawilo sie info na waszym forum na chwile i zniklo.Czy to prawda ze Baltyk ukasil was w Chwaszczynie?

kuchenkorz - 5 października 2009, 17:46:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"...Po sezonie 2005/2006 Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki......"
.buahahahahahaaha więc jaki to Lech???
Amica Poznań i tyle

anty_PZPN - 5 października 2009, 18:02:12 - *.chello.pl
to dla LechistyUK -takie dwa MIEJSKIE klepiska
mecz bardzo dobry( jak na poziom EK) - i jeden i drugi zespół widać że będzie groźny dla każdego w lidze - pytania do obu druzyn: do Lecha: kiedy w końcu zaczną wygrywać i czy stracony dystans jest do nadrobienia, aby myśleć o pucharach? Moim zdaniem LE jest jak najbardziej osiągalna.
Do Arki: kiedy zaczniecie wygrywać? O utrzymanie raczej nie powinna się martwić są w tej lidze drużyny zdecydowanie słabsze, ale kiedy to udowodni zdbywając punkty?

Chinlandia - 5 października 2009, 18:43:21 - *.chello.pl
anty_PZPN, lech może być groźny jeżeli ma dobrego trenera a arka to drużyna gdzieś w miejscach 11-8 no według mnie to maksimum

wiślakohol - 5 października 2009, 20:27:51 - *.internetdsl.tpnet.pl
siemka będę na meczu lech-wisła w charakterstycznej bluzie wierność w biało - czarnej tak na łukos wisełka wygra 3:0

Hubert - 5 października 2009, 21:15:34 - *.adsl.inetia.pl
Dla tych którzy spierają się na siłę o liczbę kibiców na meczu i tym że było ich jakieś 7,5 tys... Młyn Arki za bramką nabity ponad miarę, nie wiem ile mieści ta trybuna ale na pewno kibiców upchnęło się tam więcej niż jest miejsc. Na krytej komplet. Na trybunie otwartej trochę wolnych miejsc na dole, była zapełniona w jakichś 95 %... No i oczywiście pełne bufory, klatki i klateczki dla gości w których było razem około 1200 Lechitów. Na koniec sektor rodzinny pomiędzy krytą a sektorem gości- zapełniony w 80%, potem gdy zaczęło lać część matek z dziećmi się zwinęła. To policzcie sobie z tego te wasze " 7500 " buhaha..

wiślakohol - 5 października 2009, 22:18:48 - *.internetdsl.tpnet.pl
paweł brożek dwie i patryk małecki

Pablo - 6 października 2009, 8:15:27 - *.metrolink.pl
Do Hiuberta
Tak wiemy wszyscy w Polsce,nie bylo was wcale 7,5 tys ,a przynajmniej 15,16 tysiecy,zreszta jak zawsze podczas meczow w Gdynii.

nyrolo - 8 października 2009, 1:15:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ceglosz Twojom Matke na Bruk ,a tu Nic!!!! Szkoda że Kibice Lecha ,nie napiszą prawdy ,co sie dzieje u nos ,że brak bejmów , Matki i Łojce na bruk!! Nasz Ukochany Zaklad Pada Jak Stocznie na Pomorzu!! Ale kibice z Landu skaczą jak malpy!! Pozdrawiam Rodowity Poznań!!!

nyrolo - 8 października 2009, 1:24:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zapraszam Rodowitych na Analogs ze Szczecina U Bazyla Fajna Uliczna Muza!! Będa Rodowici ci co majom robotę i ci bez pracy co na Czarneckiego dtojom w Kolejce jak Mój Brat!!! Pozdro Polonia z Głównej i Rugby Polonia Na Wieki a Posnani to Normania Achtung Laujte!!! Ha Ha Rodowici z Bambergu Tak Jak Ja!!!! wy junki z landu!!! pozdrawiam te malpki co skaczom jak i lyter w netku napisze!!!

kolo - 8 października 2009, 23:35:26 - *.mysmart.ie
to byl mecz przyjazni??????a ja widze ze lech ma w dupie swoich ziomkow z gdyni spiewajac aeao niech wycieza lech!!!dla mnie smiech zeby na stadionie arki takie spiewy byly!!!!fajne zgody tam macie!!ps.to samo z tymi pe...lami z lubina heheeheh

nyrolo - 12 października 2009, 23:07:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe czy Rodowici z Lecha Wspomogą Manifę Solidarności W Obronie Ceglorza? Może wole skakać na stadionie i Lyterka suchać!!!