8 października 2009, 18:00:58 - elenril
Gol Marcina Pontusa

Marcin Pontus zdobył bramkę dla MFK Karviná w meczu III rundy Pucharu Czech, w którym jego zespół wygrał w rzutach karnych 5-4 na własnym stadionie z 1.FC Brno. Po 90 minutach był remis 1-1 (0-1). Dla 24-letniego polskiego napastnika była to trzecia pucharowa bramka w obecnym sezonie. W kolejnej rundzie zespół Pontusa zmierzy się ze Slavią Praga.

8 października 2009, 16:00 - Karwina
MFK Karviná 1-1 k. 5-4 1.FC Brno
Marcin Pontus 47 - Tomáš Došek 39

Pontus rozegrał całe spotkanie. Do 70. minuty na boisku w barwach gospodarzy przebywał były zawodnik Zagłębia Sosnowiec Hervé Christian Tchami-Ngangoue. Inny z Polaków Bartłomiej Setlak wciąż czeka na swój debiut w MFK Karviná, bowiem nie znalazł się w kadrze meczowej. Natomiast gola dla gości zdobył były zawodnik Wisły Płock Tomáš Došek.

porter - 8 października 2009, 18:23:39 - *.231.211.160
Tomáš Došek gdyby nie kontuzje bylby gwiazada reprezentacji Czech

aroe - 8 października 2009, 19:16:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
byłem na meczu i z meczu na mecz pontus gra coraz lepiej. warto dodać że strzelił także bardzo pewnie i silno strzelił karnego w serii rzutów karnych.

alex - 8 października 2009, 20:23:00 - *.wi.net.pl
Nie masz już gdzie jeździć jak na pepików.

Kibic - 8 października 2009, 20:54:52 - *.netcorp.pl
alex@
uwiez czechy prezentuja duzo lepszy futbol niz polska...

alex - 8 października 2009, 21:03:24 - *.wi.net.pl
No tak ale gdzie tu emocje. W życiu jakiejś Czeskiej drużynie bym nie potrafił kibicować a uwierz mi mieszkam jakieś 4-5 km od stadionu tej całej Karviny i w życiu tam nie pójdę.

FZG - 8 października 2009, 21:55:59 - *.238.64.28.ip.abpl.pl (*.13.67.51)
Marcin w zimie do ODRY!Tylko tu sie wybijesz!!!!

juzek - 8 października 2009, 22:11:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pontusem interesuje sie Legia Warszawa! Trzeciak chciał go już w lecie, zima ma go sprowadzic do Legii

axel - 8 października 2009, 22:26:56 - *.adsl.inetia.pl
Z tego co mi wiadomo to we wcześniejszym meczu pucharowym też strzelił bramke

mlody - 8 października 2009, 23:27:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a mial grac w Piascie w tym sezonie .....

zagork - 9 października 2009, 1:22:38 - *.bb.online.no
a ktos moze orientuje sie,w fc.brno jest taki napastnik nazywa sie zbynek pospech?? ktos sie orientuje czy on tam nadal gra?

żenadon - 9 października 2009, 1:40:18 - *.134.157.240
do kibic-wieże.

ph - 9 października 2009, 7:36:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pontus przereklamowany zawodnik, drewno podobne do Rasiaka. Co to za napastnik co zdobywa 5 goli na sezon. Ma warunki ale nie potrafi ich wykorzystać. Wybił się tylko dzięki swojemu ojczulkowi który robił przekręty na pomidorach
W Jastrzębiu nic nie pokazał, w Opolu też nic teraz próbuje u pepików.

xew - 9 października 2009, 14:12:53 - *.254.239.170
widze go na szpicy w kadrze Majewskiego...

wasiul90 - 9 października 2009, 15:38:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl