10 października 2009, 22:23:17 - Alkashpah
eMŚ: Słowacja 0-2 Słowenia

W spotkaniu w ramach eliminacji mistrzostw świata RPA 2010 między grupowymi rywalami Polaków Słowenia pokonała w Bratysławie Słowację 2-0 (0-0). Tym samym kwestia awansu do finałów MŚ z tej grupy zostanie rozwiązana dopiero w ostatniej kolejce eliminacji. Całe spotkanie w bramce gospodarzy rozegrał gracz warszawskiej Legii - Ján Mucha, natomiast w drużynie Słowenii przez 90 minut grał pomocnik Wisły Kraków - Andraž Kirm.

10 października 2009, 20:30 - Bratysława
Słowacja 0-2 Słowenia
Valter Birsa 56, Nejc Pečnik 90

Słowacja: 1. Ján Mucha - 4. Peter Pekarík, 3. Martin Škrteľ, 16. Ján Ďurica, 5. Radoslav Zabavník - 7. Vladimír Weiss, 8. Zdeno Štrba (84, 15. Jan Novák), 17. Marek Hamšík, 11. Róbert Vittek (80, 18. Erik Jendrišek), 10. Miroslav Stoch - 14. Martin Jakubko (46, 6. Miroslav Karhan).

Słowenia: 1. Samir Handanovič - 2. Mišo Brečko, 4. Marko Šuler, 5. Boštjan Cesar, 3. Bojan Jokič - 10. Valter Birsa (90, 15. Dalibor Stevanovič), 18. Aleksander Radosavljevič, 8. Robert Koren, 17. Andraž Kirm - 14. Zlatko Dedič (78, 7. Nejc Pečnik), 11. Milivoje Novakovič.

żółte kartki: Stoch, Ďurica, Weiss, Zabavník, Škrteľ - Koren.

Zagadka - 10 października 2009, 22:25:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co sie liczy? Bramki, czy bilans spotkan bezposrednich?

aaa - 10 października 2009, 22:25:10 - *.internetdsl.tpnet.pl
jaka Legia taka Mucha xD czyli w spotkaniu "Legia - Mucha" -- "Wisla - Kirm" wygral Kirm xD

mmm - 10 października 2009, 22:26:18 - *.toya.net.pl
bramki

m - 10 października 2009, 22:26:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do zagadka: liczą się bramki, ale i tak jeżeli słowenia wygra chociaż 1-0 z san marino a słowacy remis to będą oba kraje mieć do 20 pky ale słoweńcy bramki +12 a słowacy +11

dw - 10 października 2009, 22:28:30 - *.netpower.pl
Ciekawe jak długo jeszcze będziecie się podniecać tym,że ten portal zamieszcza relacje sekundę po gwizdku kończącym mecz?

michal - 10 października 2009, 22:32:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no to teraz trzeba puknąć pepiczków u nas (Slovenia raczej wygra z SM) i będzie niezły ubaw!

czari93 - 10 października 2009, 22:33:13 - *.chello.pl
No to wszystko zależy od meczu Polska-Słowacja. Zespół który zagra w barażach najprawdopodobniej nie awansuje bo będzie podział na koszyki a Słowacja bądź Słowenia na pewno będą w słabszym koszyku. Trafią np. na Francję i pa pa RPA.
W sumie jeżeli Słowacja nie awansuje na mundial to będą totalnymi frajerami bo dwa mecze przed końcem mieli komfortową sytuację.

szymens - 10 października 2009, 22:33:33 - *.gl.digi.pl
Dokładnie dw nie mogę czytać takich komentarzy w stylu "ale szybko", albo "pierwszy".... Nawiasem mówiąc ciekawie się zapowiada mecz Słowacji z Polską

Krajan - 10 października 2009, 22:50:56 - *.ssp.dialog.net.pl
Moi wschodni sasiedzi prowadza i to mnie cieszy.
Ale i tak zle nie wyszliscie, bo jestescie przed San Marino hehehhe.

el... - 10 października 2009, 23:03:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słyszałem pierwsze plotki, że buki nie będą przyjmować zakładów na mecz Polska-Słowacja, ponoć coś się ma kręcić.

bruner - 10 października 2009, 23:06:19 - *.marsoft.net
Jak dobrze pójdzie to Grzesiu Lato odbije sobie na biletach 30 000 x 200 złotych = niezła sumka i na ch...j mu polscy kibice i ich bojkot.Znów góra leśne dziatki

Maksiula - 10 października 2009, 23:09:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No to Słowacy skomplikowali sobie sytuację...

Morena - 10 października 2009, 23:10:07 - *.ip.jarsat.pl
W meczu Polska - Słowacja typuję 0-4 dla naszych południowych sąsiadów.

1964 - 11 października 2009, 1:24:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Amicus: do toho to tylko Banik Ostrava

Sęku - 11 października 2009, 10:53:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do aaa :
Śmieszny jesteś

bartek - 11 października 2009, 11:46:50 - *.as.kn.pl
fantastycznie! ja sie ciesze ze Slowacja nie awansowala bo dzieki temu beda sie starac w Chorzowie i tym samym przekonamy sie ile warta jest ta kadra majewskiego. u buka stawiac na Slowakow wczoraj Czechy z handicapem mi weszly :D

@bartek - 11 października 2009, 13:59:32 - *.sikornik.net
dziecko...czytasz ze zrozumieniem?

Johny - 11 października 2009, 17:25:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słowacy - najwięksi frajerzy w naszej grupie. Nigdzie nie pojadą, bo w Chorzowie nie wygrają z Polską. A jak się takiej szansy nie wykorzystuje na awans to przez następne paręnaście lat drugiej mieć nie będą. Bezpośredni awans Słowenia i Słowacja w barażach, w których nie daję jej żadnych szans.

killas - 11 października 2009, 21:23:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tera wygrać ze słowacją i oni do baraży a w barażach dostaja i nie jadą hehe ale bym się śmiał hehe

znawca - 12 października 2009, 17:26:10 - *.netia.com.pl (unknown)
ooo sędzią meczu byl Wolfgang Stark ulubiony sedzia Polakow bo jak on sedziowal wygralismy z Portugalia ale by byly jaja jakby sedziowal mecz z slowakami noze bysmy wygrali