10 października 2009, 22:53:04 - Alkashpah
Włochy zagrają w finałach MŚ

Reprezentacja Włoch zremisowała na wyjeździe z Irlandią 2-2 (1-1) i awansowała do przyszłorocznych mistrzostw świata w RPA. Na kolejkę przed końcem eliminacji różnica punktowa między tymi drużynami wynosi cztery punkty. Włosi to aktualni mistrzowie świata, w dotychczasowej historii MŚ zabrakło ich tylko na dwóch turniejach. Czterokrotnie sięgali po mistrzostwo, a raz po wicemistrzostwo globu.

10 października 2009, 21:00 - Dublin
Irlandia 2-2 Włochy
Glenn Whelan 8, Sean Patrick St Ledger-Hall 87 - Mauro Germán Camoranesi Serra 26, Alberto Gilardino 90

żółte kartki: Glenn Whelan, Leon Julian Best - Daniele De Rossi.

elos - 10 października 2009, 23:02:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mistrzowie a nie farciarze! Forza ITALIA!

Rysunkowy - 10 października 2009, 23:06:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolego "irl" widze małe zaćmienie...spójrz na tabele i pokaż mi fart

Lucas - 10 października 2009, 23:07:42 - *.77.64.120
Włosi byli 2 razy wicemistrzami Świata. W 1970 przegrali finał z Brazylią i 1994 przegrali finał również z Brazylią. Pozdrawiam

Arkowiec87 - 11 października 2009, 0:35:26 - *.multi-ip.pl
Fajna koncowka meczu a Wlochy nawet jakby przegraly teraz to ost mecz w grupie i tak by byl do przodu!

Eireland - 11 października 2009, 6:06:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ważne, żeby Irlandia wygrała baraż, reszta w eliminacjach już mnie nie interesuje. Go Go piwosze :D

m16 - 11 października 2009, 10:12:08 - *.dynamic.dsl.as9105.com