12 października 2009, 0:28:29 - qmichal
Grosicki dołączył do reprezentacji U-21

W składzie reprezentacji Polski na najbliższy mecz ze Słowacją nastąpiła drobna zmiana. Na prośbę trenera Andrzeja Zamilskiego Tychy, gdzie przebywa aktualnie seniorska kadra, opuścił dziś zawodnik Jagiellonii Białystok Kamil Grosicki i udał się na zgrupowanie reprezentacji młodzieżowej U-21.

źródło: PZPN

weasd - 12 października 2009, 0:34:50 - *.33.191.96
polewka

ja - 12 października 2009, 0:40:04 - *.cable.ubr31.newt.blueyonder.co.uk
no i dobrze,ze Slowacja gramy mecz towarzyski a U21 gra o olimpiade i ma jeszcze szanse

mirekos - 12 października 2009, 0:51:09 - *.chello.pl
Tym razem dobry ruch, jak może pomóc w meczu o stawke to tylko można takiej decyzji przyklasnąć

krzych - 12 października 2009, 1:32:21 - *.chello.pl (*.168.2.64)
Robert Lewandowski też powinien

bakcyl - 12 października 2009, 4:40:52 - *.zone6.bethere.co.uk
Lewandowski jest za dobry na U21

kooooper - 12 października 2009, 6:50:23 - *.chello.pl
W kadrze zastąpi go Grzesiek Lato- w ataku i tak nic nie będziemy grać, a zawsze jest okazja żeby zawiesić wyżej poprzeczkę reordowych występów w kadrze...

turysta80 - 12 października 2009, 7:34:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ta kadra olimpijska to chyba nie ten rocznik tylko ten za rok...

c2h5oh - 12 października 2009, 8:19:50 - *.aster.pl
Brawo!
Bardzo dobra decyzja! Tak, ta repra gra o Londyn 2012.

reksio - 12 października 2009, 8:35:48 - *.bialystok.vectranet.pl
Do Bakcyl :Lewandowski jest za dobry na U21 ? Mam nadzieje że to była tylko ironia.

kibic - 12 października 2009, 8:36:32 - *.multimedia.pl
bakcyl - Jeżeli Lewandowski jest za dobry na kadrę U-21 to tym bardziej powinien w niej zagrać bo oni przynajmniej jeszcze o coś grają czy nie tak kolego a w seniorach to tylko sparing więc można postawić na innych kopaczy.

promien - 12 października 2009, 8:44:51 - *.ssp.dialog.net.pl
dobrze narazie kamil tu

ja - 12 października 2009, 8:53:27 - *.219.68.210
gdzie na 90minut jest tabela reprezentacji u21?

ja - 12 października 2009, 13:18:19 - *.internetdsl.tpnet.pl
poco tam Kamil Grosicki jak na tej pozycji gra dobrze się sprawujący Jacek Kiełb (Ryba)

sadek - 12 października 2009, 13:40:52 - *.27.220.226
a jest mecz polakow u21 w Tv???pewnie bedzie ciekawszy od seniorskiej reprezentacji

Fin - 12 października 2009, 14:22:23 - *.adsl.inetia.pl
Ponoc nawet Krychowiaka z Francji powołali na ten mecz z Holandią Pan Zamilski uwierzył w sukces brawo

zeberko - 12 października 2009, 14:33:31 - *.petrus.pl
sadek, mecz pokazuje TVP Sport, wtorek godzina: 17.45

PSG - 12 października 2009, 15:26:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No wlasnie nie wiem czy pokaza.Niedzielny mecz finalu zuzla zostal przeniesiony wlasnie na wtorek, na godzine 18:00.U-21 mieli pokazywac, ale w tym wypadku na pewno pokaza zuzel, bo to jest wazniejsze i zlamaliby umowe ze zwiazkiem nie transmitujac tego.Moze mlodziezowke pokaza na TVP Info, ale glowy nie daje

hahaha - 12 października 2009, 18:27:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lewandowski za dobry na U21 i za słaby na kadrę, wczoraj miał setkę i pięknie strzelił jak ostatnia łamaga na wuefie

pasta - 12 października 2009, 20:29:22 - *.net81.citysat.com.pl
wie ktoś gdzie gra młodzieżówka?

PSG - 12 października 2009, 20:50:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Kielcach...

wislakohol - 14 października 2009, 19:15:19 - *.internetdsl.tpnet.pl
teraz to wszyscy uciękają z reprezentacji czyżby korupcja zwyciężyła dzisiaj się okarze po meczu ze słowacją polska tylko nad san-marino napewnio spadnniemy w rangingu hihhi