14 października 2009, 23:54:59 - MichalMKS
Hernán Rengifo zagrał w reprezentacji Peru

Hernán Rengifo Trigoso wystąpił w reprezentacji Peru w wygranym meczu eliminacji mistrzostw świata z Boliwią 1-0 (0-0). Napastnik Lecha Poznań na boisku przebywał przez 90 minut.

14 października 2009, 22:00 - Lima
Peru 1-0 Boliwia
Johan Javier Fano Espinoza 54

żółte kartki: Carlos Augusto Zambrano Ochandarte - Rosauro Rivero Cespedes, Wilder Zabala Perrogon, Ignacio Awad García Justiniano, Ronald Tylor Rivero Khun.
czerwone kartki: Johan Javier Fano Espinoza (56. minuta, Peru, za uderzenie rywala) - Rosauro Rivero Cespedes (40. minuta, Boliwia, za drugą żółtą).

sędziował: Juan Soto (Wenezuela).

Od 70. minuty w reprezentacji Peru grał były piłkarz Lecha Poznań Henry Edson Quinteros Sánchez.

Lenin - 15 października 2009, 1:05:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda Rengifo - liczyłem na jego występ w RPA - ale i tak po raz pierwszy będziemy mieć na MŚ zagranicznych zawodników z naszej ligi

FPR - 15 października 2009, 7:50:01 - *.ismedia.pl (*.168.20.99)
Lenin: nie po raz pierwszy. Nigerię reprezentował na MŚ ówczesny zawodnik Zagłębia Lubin, nie pamiętam teraz nazwiska (kto przypomni?). Może raczej był w składzie niż reprezentował, ale...

sajmon - 15 października 2009, 8:04:58 - *.enterpol.pl
Ten Nigeryjczyk to Jero Shakpoke

pretender7 - 15 października 2009, 9:19:45 - *.lubin.dialog.net.pl
tuż przed MŚ Shakpoke odniósł poważną kontuzję i został zastąpiony w kadrze przez innego zawodnika

lm - 15 października 2009, 14:40:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bedziemy mieli jednego zzwodnika z naszej ligi, muchę. kirm w barazach tak samo jak diaz maja male szanse

Lenin - 15 października 2009, 15:07:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jest jeszcze Costly w Hondurasie - raczej pewniak - nie wyobrażam sobie by trener go nie zabrał do RPA

lucas - 15 października 2009, 15:19:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl