17 października 2009, 18:50:33 - elenril

Polonia Warszawa 2-1 Odra Wodzisław Śląski

Polonia: 12. Sebastian Przyrowski - 4. Dominik Lemanek (58, 77. Tamás Kulcsár), 5. Piotr Dziewicki, 13. Łukasz Skrzyński, 3. Błażej Telichowski - 11. Marek Sokołowski (46, 24. Daniel Kokosiński), 18. Łukasz Trałka, 70. Marcelo Sarvas, 7. Adrian Mierzejewski - 9. Michał Chałbiński (74, 14. Mariusz Zasada), 44. Milan Nikolić.

Odra: 12. Adam Stachowiak - 26. Robert Kłos (76, 5. Jacek Kuranty), 16. Jacek Kowalczyk, 9. Marcin Malinowski, 23. Łukasz Pielorz - 7. Jan Woś (60, 24. Deivydas Matulevičius), 30. Krzysztof Markowski, 27. Aleksander Kwiek (67, 8. Tomas Radzinevičius), 14. Bartłomiej Chwalibogowski, 11. Marcin Wodecki - 20. Piotr Piechniak.

żółte kartki: Dziewicki, Telichowski, Marcelo Sarvas - Kowalczyk, Piechniak.

sędziował: Włodzimierz Bartos (Łódź).
widzów: 1700.

W 90. minucie Jacek Kowalczyk nie wykorzystał rzutu karnego (Sebastian Przyrowski obronił).

lol - 17 października 2009, 18:53:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hahaha Brawo Jedyny Warszawski Klubie!! a odra hahaha smiech na sali karnego nie strzelic hehe

FZG1922 - 17 października 2009, 18:53:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kurde ODRA graj !!!!!!!

arczi - 17 października 2009, 18:53:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kowalczyk 7 z rzędu nie wykorzystany karny z rzędu.........

Mati - 17 października 2009, 18:54:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe czy bezrobotni i bezdomni podnieśli frekwencję? A to co zrobił Kowalczyk to szkoda słów. Obie drużyny na Ekstraklasę się nie nadają.

c - 17 października 2009, 18:54:49 - *.tbcn.telia.com
Sedziego powinni odrazu zabrac do prokuratury we Wroclawiu.

amigo - 17 października 2009, 18:54:57 - *.acn.waw.pl
ten sędzia jest ślepy jak można takiego karnego gwizdnąc?!?!?!!ale sprawiedliwości stało się zadośc!

32r - 17 października 2009, 18:55:41 - *.centertel.pl
no niezbyt ale czemu Jacek Bańczyk nie gral?

Radzio92 - 17 października 2009, 18:58:21 - *.77.121.5
Sędzia drukarz ... Gdzie on karnego widział !?!?
Polonia w końcu się może rozpędzi

K 6 - 17 października 2009, 19:02:04 - *.aster.pl
Brawo Polonia i oby tak dalej !!!

GAWIN - 17 października 2009, 19:02:33 - *.227.126.82
pierwszoligowiec oderka pierwszoligowiec !!!!!!!!!!!!!

kibic - 17 października 2009, 19:04:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakby powiedział Piechniczek: "Odra wygrała w rzutach rożnych 9:4"

gklima - 17 października 2009, 19:04:46 - *.227.connectic.pl
Pan Bartos powinien zostać zawieszony co najmniej do końca rundy ! To co gwizdnął - to skandal

12seba74 - 17 października 2009, 19:04:47 - *.33.75.114
A jak sie rozpedzi to zeby sie nie rozsypala na obierki!!!

e4 - 17 października 2009, 19:09:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
widzów całe 1,5tys

chris - 17 października 2009, 19:21:05 - *.aster.pl
Ciekawe, że od okoo 30 minuty nachodziły mnie myśli, że jak bedzie przewaga jednej bramki dla Polonii to będzie też karny z przysłowiowego kapelusza dla Odry. Myślę, że nie byłem jedyny.

hanys - 17 października 2009, 19:26:51 - *.safe-lock.net
najlepszy WODECKI!!!!

njihj - 17 października 2009, 19:44:26 - *.chello.pl
Czyli pomagał goscia?????

Sand75 - 17 października 2009, 20:12:13 - *.rtk.net.pl
Sędzia Bartos wypaczył wynik już w swoim poprzednim meczu, kiedy nie uznał 100% prawidłowej bramki Sandecji z Dolcanem w ostatniej minucie. Gość jak widzę konsekwentnie pokazuje że do sędziowania na poziomie centralnym zupełnie się nie nadaje.

OdraFan - 17 października 2009, 20:15:41 - *.luksus.net.pl
6 porazka z rzedu, kolejny nie wykorzystany karny ehh

intercity - 17 października 2009, 20:51:13 - *.zabrze.net.pl
cos się zdaje że trza będzie wpaść na trening odry po prostu żygam tymi karnymi niech nam już nie dyktują bo to paranoja a co do pulpita powinni go wyp......... z klubu za oszustwa bo może bueno by to strzelił eh szkoda słów Panowie piłkarze albo się obudzicie albo my kibice to zrobimy

ersak - 17 października 2009, 20:59:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polonia z takim zainteresowaniem, to nawet do 1 ligi się nie nadaje

kiko - 17 października 2009, 21:04:29 - *.chello.pl
ale Polonia ma Cie gleboko w powazaniu nie przychodz jak Ci sie nie podoba, pewnie i tak nigdy na meczu nie byles... a my swoje RODOWITY KLUB STOLICY POLONIA! Brawo Przyroś!!!

don.p - 17 października 2009, 23:10:56 - *.centertel.pl
Serwotka dobierz sobie jeszcze Latę ibędzie św. trójca.Serwotka,Piechniczek i Lato!Tak trzymać!

do kiko - 18 października 2009, 0:21:03 - *.adsl.inetia.pl
Trochę Was mało, a spotkać Was to się w ogóle nie da.

alebb - 18 października 2009, 0:25:38 - *.sunnet.3s.pl
Osobiście słyszałem jak prezes jednego z klubów Ekstraklasy powiedział kiedyś że Odra ma takie plecy w PZPN że nigdy nie spadnie. To co się wydarzyło w 90 minucie to po prostu skandal,jawna próba drukowania i ratowania Odry przed spadkiem!w poniedziałek kilka osób powinno zostać starannie przesłuchanych przez wrocławskiego prokuratora

kris - 18 października 2009, 0:40:02 - *.chello.pl
dajcie spokoj sedziemu,chlopina pewno postawil u buka x2 i teraz ze lzami w oczach klnie kowalczyka i liczy straty a wy jeszcze najezdzacie na niego!!!

Bielany - 18 października 2009, 1:12:57 - *.acn.waw.pl
Kiko, zapomniałeś dodać że grający na papierkach Groclinu.

saczers - 18 października 2009, 1:21:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje dla Polonii z Nowego Sącza.

pajac82 - 18 października 2009, 1:53:46 - *.pia.abpl.pl
Słabo ślepy sędzia?? Nikolic ciekawy zawodnik, wreszcie może nie będę musiał oglądać tego kaleki Kosmalskiego.

sagi - 18 października 2009, 2:25:38 - *.chello.pl
Karny z kapelusza w doliczonym czasie i obrona bramkarza !!

KSP 1911 - 18 października 2009, 11:39:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a my kibice Czarnych Koszul nie poddamy się.

max - 18 października 2009, 12:07:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
TO jest niesamowite!!!! 9 niewykorzystany karny z rzędu!! TO rekord!!!!

joerg - 18 października 2009, 12:56:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bez napinki --
Poloniści dlaczego na wasz klub przychodzi tak malo kibiców. Zadaszone trybuny, dobrze grająca drużyna, najwyzsza klasa rozgrywkowa w Polsce, klub z tradycjami. Nie wiem czym to jest spowodowane bilety u Was takie drogie? Myśle że przecież cała W-wa nie może kibicować Legii!!

Adek - 18 października 2009, 14:18:57 - *.75.121.3
Brawo Polonia w końcu się przełamaliście, teraz przydałyby się 3 pkt. w następnym meczu.
A dlatego było mało widzów bo pogoda w Wawie była wczoraj kiepska-zimno.

Adek - 18 października 2009, 14:20:21 - *.75.121.3
Zapomniałem dodać, że wielkie brawa dla Sebastiana Przyrowskiego, uratował nam zwycięstwo.

rudan - 18 października 2009, 15:05:30 - *.chello.pl
3#tresc

alamo - 18 października 2009, 15:51:07 - *.internetdsl.tpnet.pl
Panu Bartosowi powinien się przyjrzeć prokurator.

puk puk - 18 października 2009, 16:00:26 - *.chello.pl
chciałem zauważyć, że kilka sekund wcześniej było zagranie ręką jednego z obrońców Polonii w polu karnym..
może sędzia się spóźnił ze swoją interwencją i dlatego podyktował (kilka sekund później) niesłusznego "karnego"??

ksp - 18 października 2009, 16:35:43 - *.219.157.185
do puk puk
puknij sie w głowe to potem pogadamy

jacky58 - 18 października 2009, 18:04:37 - *.mobile.playmobile.pl
Gratuluję poczucia humoru p.Moskal! Pana przedmeczowa wypowiedź to mistrzostwo świata. No jasne Odra w pozostałych 20 spotkaniach zdobywa 60 pkt. i jest mistrzem! Oczywiście pod pana i serowtki wodzą! Gratulacje i "powodzenia". Tak trzymaj hahahahaha........

ryhu - 19 października 2009, 11:01:05 - *.adsl.inetia.pl
mam nadzieję że właśnie te dwie drużyny spadną z ligi w tym sezonie

K-2 - 19 października 2009, 12:08:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
puk puk ma, chyba, troche racji - w 90:59 minucie jest zagranie ręką przez jednego z zawodników Polonii (nabita piłka) grającego z 13'ką. Ale przed polem karnym.