Kluczbork: Krzysztof Stodoła - Adam Orłowicz, Paweł Odrzywolski, Tomasz Jagieniak, Piotr Stawowy - Rafał Niziołek (71 Łukasz Szczepaniak), Tomasz Kazimierowicz, Michał Glanowski (61 Patryk Tuszyński), Marcin Adamczyk (73 Arkadiusz Półchłopek), Kamil Nitkiewicz - Waldemar Sobota.

Wisła: Przemysław Mierzwa - Paweł Pęczak, Mateusz Żytko, Sławomir Jarczyk, Rafał Lasocki - Tomasz Grudzień (56 Łukasz Masłowski), Artur Wyczałkowski, Bartłomiej Sielewski, Adam Majewski, Robert Chwastek (90 Daniel Mitura) - Bartosz Wiśniewski (46 Daniel Koczon).

dssa - 24 października 2009, 16:53:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda...

2liga - 24 października 2009, 16:54:22 - *.mobile.playmobile.pl
Kluczborku! - czekamy!

qwe - 24 października 2009, 16:55:12 - *.232.c76.petrotel.pl
podobno zenujacy mecz, Kluczbork taktyka 10 w pomocy, Wisla jeszcze lepiej taktyka 10 w obronie...
byle nie stracic bramki... zenada

Bolo ZKS - 24 października 2009, 16:56:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co kursik był na remis o kurczę żałuję,że nie postawiłem ach... A wisła i tak pół składu do wymiany Kluczbork cisnął jak chciał nas :/

ZKS - 24 października 2009, 16:58:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dzieki Mierzwie mamy ten skromny punkt, bo gdyby nie on , to wracali by z Kluczborka bez punktów .

ddd - 24 października 2009, 17:04:11 - *.acn.waw.pl
W takim Kluczborku frekwencja wyższa niż na PGE...

ja - 24 października 2009, 17:29:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Kluczborku zagościł najsłabszy zespół tej ligi.Wisła ma dobrego bramkarza, i.. nic wiecej. Przez 90 minut w 11 na swojej połowie, i oczekiwanie na kontry.Zero strzałów na bramke Kluczborka.
MKS tez dostosowal sie do takiego poziomu, i mimo wielkiej przewagi, nie zdołał strzelic gola.
Wsumie jaka pogoda, taka gra!

zen - 24 października 2009, 17:30:49 - *.csk.pl
Nie wiem co chcecie od Kluczborka. Klub z niewielkiego miasta, poukładany, na meczach po 2-3k ludzi, jak na 25000 miasteczko to bardzo dobrze.

kosior - 24 października 2009, 17:50:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
zgadzam się z zen mi też się podoba, niech grają z powodzeniem w 1 lidze, zapraszam do Katowic już za tydzień

QWERTY - 24 października 2009, 19:50:35 - *.205.193.227
no''2liga''poczekasz sobie troche a czemu wy ze ślezy nie wbijacie do I ligi?

QWERTY - 24 października 2009, 19:52:11 - *.205.193.227
kluczbork extra !kontynuujmy serie bez porazki!

nafci - 24 października 2009, 21:00:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przemek Mierzwa pokazał że jest najlepszym bramkarzem gdyby nie on to przegrana w Kluczborku a Melon to może mu czyscic buty panowie a co do reszty druzyny to porazka i tu widac że do wymiany zastanaw3iam sie czy oni umieja grac w pilke

lol - 24 października 2009, 21:03:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kuba weszliscie pod koniec 1 polowy ale wiecej niz 30 na pewno was nie bylo przeciez szlo policzyc

db - 24 października 2009, 21:20:40 - *.atol.com.pl
Z Płocka dokładnie 31osób, nie wciskacj kitów, że 50 bo przy takiej liczbie można bez problemu policzyc;)

Kuba - 24 października 2009, 23:42:55 - *.plock.mm.pl
db - Autokar się popsuł i do Kluczborka pojechały fury,pare osób się nie zabrało z powodu braku miejsc.

Wisła - 25 października 2009, 1:34:00 - *.119.c85.petrotel.pl
Oficjalna liczba Nafciarzy to 33 osoby.
Gdyby nie awaria autokaru byłoby nas więcej

ja - 25 października 2009, 12:38:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nafciarzy było moze i 33, piłkarzy Wisły na boisku 11, ale pokazaliście taki sam kiepski poziom, jak oni.

barcelona - 26 października 2009, 8:23:00 - *.077.c66.petrotel.pl
do ja...oj,kolezko chyba nie udalo ci sie zablysnac,hehehe.

wislak - 26 października 2009, 12:27:11 - *.lutn.cable.ntl.com
zaśpiewam wam piosenke w jakim meczu z sandecja śpiewali kibice wisły
1piosenka Ożóg co ty zrobiłęś cały stadion nam olumpiłeś co ty zrobiłęś
2piosenka Bando pajacy szukajcie gdzie innej pracy bendo pajacy
3piosenka Wisło dzięki za wspaniały mecz dzięki ożog leole przegraliście znów to normalna rzecz lalalalallelo sialalalaleole