24 października 2009, 20:14:05 - slady
Czerwona kartka Kleczkowskiego

Zawodnik Huntly FC Sławomir Kleczkowski został ukarany czerwoną kartką w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu II rundy Pucharu Szkocji przeciwko Auchinleck Talbot FC. Polak był zmuszony opuścić boisko w 79. minucie spotkania. Drugi mecz (powtórka) zostanie rozegrany 31 października w Auchinleck.

24 października 2009, 16:00 - Huntly
Huntly FC 1-1 Auchinleck Talbot FC
Michele Lombardi 90 - Bryan Flavin 38

żółte kartki: Martin Skinner - Steven White, David Gillies.
czerwona kartka: Sławomir Kleczkowski (79. minuta, Huntly FC).

sędziował: Alistair Mather.
widzów: 488.

Trzecia runda Pucharu Szkocji zostanie rozegrana 28 listopada. Zespół Kleczkowskiego występuje w Highland Football League (piąta liga).

19Ninja20 - 24 października 2009, 20:14:53 - *.ekspres.net.pl
w 90 min gol jaki fuks :D

zen - 24 października 2009, 20:20:56 - *.51.196.144
z ktorych lig te zespoły?

wichura - 24 października 2009, 20:22:59 - *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Po prostu musiał zejść 10 minut wcześniej - bo zaczynała się jego zmiana na zmywaku...

cep - 24 października 2009, 20:23:27 - *.chello.pl
frekwencja ok, ale pytanko, wie ktoś może ilu kibiców gości było?

wichura: mama nie dala na lizaki?
super, ze chlopak gra w pilke. robie zapewne to, co kocha! tak trzymac!

sie na - 24 października 2009, 22:07:36 - *.elk.mm.pl
Tylko Mazur! MKS!

Marek Z - 25 października 2009, 10:41:46 - *.netia.com.pl (unknown)
Złotopolski jestem Marek pozdro. dla krewnego kleczkowskiej

Działacz - 25 października 2009, 10:52:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ Cep
Ponoć w tym meczu było 10 kibiców gości, ale byli tak zbulwersowani klatką dla przyjezdnych, że stwierdzili, iż nawet klatka w Pruszkowie jest lepsza i mniej urąga ludzkiej godności.

alojzy - 25 października 2009, 12:03:31 - *.adsl.inetia.pl
ciekawe w którym odcinku złotopolskich to pokażą

staasiek - 25 października 2009, 12:04:18 - *.xdsl.centertel.pl
wolałbym grać w 5 lidze szkockiej niż w ekstraklasie .

kibolZkoła - 25 października 2009, 14:13:38 - *.net.pbthawe.eu
zagadzam sie ze staaśkiem. przynajmniej na 90minut napiszą ze strzeliłem samobója w X lidze Egipskiej

mati_AG - 25 października 2009, 15:12:13 - *.gdynia.mm.pl