5 listopada 2009, 20:52:49 - euzi
Gol Wichniarka w Lidze Europy

Artur Wichniarek zdobył bramkę dla Hertha BSC Berlin w meczu grupy D fazy grupowej Ligi Europy przeciwko sc Heerenveen. Jego drużyna wygrała na wyjeździe 3-2 (1-2), a polski napastnik zapewnił swojej drużynie trzy punkty, strzelając bramkę w 90. minucie.

5 listopada 2009, 19:00 - Heerenveen
sc Heerenveen 2-3 Hertha BSC Berlin
Michal Papadopoulos 4, 36 - Waleri Domowczijski 21, 52, Artur Wichniarek 90

żółta kartka: Arne Friedrich (Hertha).

sędziował: Pavel Cristian Balaj (Rumunia).

Wichniarek rozegrał w barwach Herthy cały mecz, a w 72. minucie w miejsce Maximiliana Johannesa Ştefana Nicu wszedł na boisko Łukasz Piszczek.

Ghost Dog - 5 listopada 2009, 20:54:11 - *.chello.pl
Super mecz w wykonaniu Artura, nie dość że bramka, to jeszcze dwie asysty!

Król artur .... ole... jeszcze bedzie wileki... Brawo Artek ... pozdrowienia

Mario - 5 listopada 2009, 20:56:01 - *.saao.ac.za (*.17.0.162)
Może się Herta przełamie

młody - 5 listopada 2009, 20:56:09 - *.lublin.enterpol.pl
brawo Artur, brawa również dla Ł. Załuski za czyste konto w meczu Hamburger - Celtic

Kibic - 5 listopada 2009, 20:59:23 - *.51.92.142
Szkoda ze Smuda nie powolal go na najblizsze mecze towarzyskie.. Napewno lepszy jest od Brozka czy Lewandowskiego

dessccz - 5 listopada 2009, 21:00:44 - *.aster.pl
Graja moldawianie, łotysze, białorusini. A gdzie polacy? Kto ma już dość kompromitujących występów polskich ekip w pucharach?
Rządam narodowej debaty na temat przyszlosci klubowej piłki nożnej! Moze za rok, gdy beda stadiony 3 lub 4 nasze ekipy zagraja w grupie. Ileż mozna sie emocjonować grą polaków w zachodnich klubach? Ludzie, jutro niby hit Legia-Wisla i pytam się jaki poziom ma niby ta nasza EXTRA?klasa?? Mam nadzieje, ze redaktorzy z 90minut podchwycą temat!

znawca - 5 listopada 2009, 21:01:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do redakcji: andraz kirm powolany na mecze barazowe do kadry Slowenii!!!

do kibica - 5 listopada 2009, 21:03:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja się nie zgadzam z tobą. Nie widzę sensu powoływania go do kadry. Teraz trzeba dać szansę młodym, a nie rozwodzić się nad umiejętnościami 32-letniego zawodnika. Nasza następna ważna impreza to przecież Euro 2012, a Artur jako 35-latek raczej by tam się nie przydał ;) Myślę, że Brożek, Lewandowski i kilku innych zawodników ma spory potencjał, byle sodówka nie uderzyła a będzie dobrze.

Tominho - 5 listopada 2009, 21:04:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Asysty to są w hokeju, niechże ta piłka nożna będzie nieco "suwerenna" Jak tak dalej pójdzie to zostanie wprowadzona klasyfikacja kanadyjska i Bóg jeden wie co jeszcze
Co do Wichniarka to zagrałby nawet mecz życia, a w meczu kadry i tak pewnie byłby niewidoczny, więc dobrze, że go Smudzioch nie powołał.

Tominho - 5 listopada 2009, 21:06:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ dessccz - my Polacy budujemy zespół

t - 5 listopada 2009, 21:15:07 - *.multimo.pl
Brawo Artur! Wreszcie!

Pangia - 5 listopada 2009, 21:29:42 - *.38.160.60.resman.pl (*.4.37.17)
Teraz to za późno, bo już powołania raczej nie dostanie. Chyba, że go weźmie Franz w ostatniej chwili, tak jak kiedyś Leo Piszczka.

Jack - 5 listopada 2009, 21:38:03 - *.tpnet.pl (*.49.143.58)
A ja się z wami nie zgodzę, a przepraszam ile lat ma Henka Larsson? i dopiero teraz kończy reprezentacyjną karierę...

Darwir - 5 listopada 2009, 21:40:07 - *.xnet.org.pl
Brawo Artur Wichniarek w koncu sie przełamales

Ja - 5 listopada 2009, 21:48:14 - *.zamosc.mm.pl
Smuda bierz Artura do reprezentacji.

Ocelot - 5 listopada 2009, 21:51:07 - *.pool.mediaWays.net
@ Jack. Tylko ze Larsson to byl pilkarz swiatowej klasy ktory zarowno w klubie jak i w reprze strzelal seryjnie bramki....z Wichniarkiem to juz inna historia, poza tym on ma zbyt slaba technike, potrzebuje dobrych pomocnikow co mu dograja pilke. Dlatego tacy pilkarze jak Wichniar, Mieciel czy nawet Zurawski to repry sie juz nie nadaja.

BatoRy - 5 listopada 2009, 22:11:52 - *.175.64.187
brawo Artur W hahaha

pppp - 5 listopada 2009, 22:46:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale wynik raczej powodu do dumy nie daje bo z nimi to i pścinów dolny czy zagłębie lubin by wygrało

Boniek - 5 listopada 2009, 22:50:22 - *.alltex.3s.pl
baRdzo dobRze ze HERTA narescie wygRała mecz .. Oby wRóciła im foRma .. pozdRawiam

turysta80 - 5 listopada 2009, 22:58:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Artur W. strzelił gola w Hercie. ŚWIĘTO

KNC - 5 listopada 2009, 23:00:31 - *.zdnet.com.pl
brawo Artur oby tak dalej!
Tylko Widzew RTS

brat_prezy - 6 listopada 2009, 1:18:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i fajnie, tyle, że mecz był na wyjeździe w Holandii. A w niedzielę w Bundeslidze, wyjdzie na berliński stadion, poczuje "swoją" publikę, która go nie lubi i znowu narobi w gacie.

bez_kitu - 6 listopada 2009, 5:25:03 - *.lightspeed.rsllil.sbcglobal.net
pewnie zaraz bedzie plakal, ze go w kadrze nie ma, a przeciez bramke strzelil.
Deszcz: jezeli teraz dopiero sie zorientowales, ze nasza liga to dno i 5 metrow mulu, to jeszcze troche wody uplynie w Wisle, zanim cos w tym kraju sie zmieni. 10 lat bez LM nic nikomu nie mowilo, dopiero trzeba bylo blisko 15 zeby kazdy podlapal temat. Burdel w PZPN,trenerzyny z sredniowiecznymi metodami szkoleniowymi, kopacze ktorzy przez pomylke nazywaja sie pilkarzami, dodac do tego sedziow-biznesmenow, potem kazdy zdziwiony czego jest tak jak jest, i mysla, ze jeden Leo albo Smuda cos zmieni. Dopoki bedzie tolerancja dziadostwa, kiczu i kolesiostwa nic sie nie zmieni i to nie tylko w pilce, ale w kazdej dziedzinie.

TG - 6 listopada 2009, 7:36:09 - *.citykom.de
bravo

Aro1702 - 6 listopada 2009, 7:36:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Owszem super że strzelił tak ważną bramkę bo dającą zwycięstwo, ale tu słowa kieruje do kibic: nie jest lepszy od brożka czy lewandowskiego w obecnej formie, bo oni strzelają bramki, a on zdobył pierwszą w tym sezonie, ale licze że będzie ich więcej powodzenia Artur

Grabka - 6 listopada 2009, 13:38:04 - *.chello.pl