6 listopada 2009, 19:51:06 - prof
Drużyna Polaków nie zagra o norweską ekstraklasę

Sogndal IL, w barwach którego występuje czterech Polaków Piotr Leciejewski, Daniel Lubieniecki, Łukasz Nadolski i Tomasz Grabowski, nie zagra w finale baraży o norweską ekstraklasę. W meczu półfinałowym drużyna Polaków przegrała z Kongsvinger IL 1-3 (1-2).

6 listopada 2009, 18:00 - Kongsvinger
Kongsvinger IL 3-1 Sogndal IL
Randall Brenes 23, Magnus Sylling Olsen 32, Kai Risholt 89 - Ulrik Flo 45

żółte kartki: Even Hovland, Henrik Furebotn (Sogndal).

sędziował: Roy Helge Olsen.

Piotr Leciejewski i Daniel Lubieniecki rozegrali pełne 90 minut. Łukasz Nadolski przesiedział mecz na ławce rezerwowych. Tomasz Grabowski nie znalazł się w kadrze meczowej.

W finale Kongsvinger IL spotka się z FK Sparta Sarpsborg, który pokonał dziś Fredrikstad FK 2-0 (1-0).

edzio - 6 listopada 2009, 20:03:01 - *.adsl.inetia.pl
szkoda zepsuty wieczor a pewnie i caly weekend

kris - 6 listopada 2009, 20:54:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Leciejewski zapowiadał się na bramkarza. Pamiętam go z ex-klasy w Łęcznej, popelniał błędy ale grał. Zmieniał go Przemek Tytoń.
Też nic obecnie nie znaczy. Szkoda.

dagoda - 6 listopada 2009, 21:35:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jasne, za wysokie progi dla nasych...

Pangia - 6 listopada 2009, 21:40:41 - *.38.160.60.resman.pl (*.4.37.17)
I lipton. Za jednego byłoby czterech.

dlugi_z_6 - 6 listopada 2009, 23:09:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"Tylko zwycięstwo, Portowcy tylko zwycięstwo.."
I weekend jak marzenie;)

bzyczy - 7 listopada 2009, 10:33:47 - *.csk.pl
Łukasz Nadolski
Prawie jak Podolski ;)

valbon7 - 7 listopada 2009, 13:22:33 - *.75.121.15
Do dziś głowię się po co Łukasz wyjechał do drugiej ligi norweskiej w wieku 19 lat... Pozdrowienia od fana z Kartuz.

leczschol - 7 listopada 2009, 19:01:53 - *.centertel.pl
wcale nie takie nic: został wybrany najlepszym bramkarzem ligi w tej rundzie. Gratulacje leciej

Lenin - 9 listopada 2009, 0:23:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl