8 listopada 2009, 15:23:36 - prof
Gol Marka Zieńczuka

Marek Zieńczuk zdobył bramkę dla AÓ Xánthi w meczu 10. kolejki greckiej ekstraklasy, w którym jego AÓ Xánthi przegrał u siebie z Paniónios GSS 1-2 (0-1). Polak zdobył gola na 1-1 w 55. minucie. Był to jego pierwszy gol w tym sezonie. Zieńczuk rozegrał pełne 90 minut.

8 listopada 2009, 13:30 - Ksanti
AÓ Xánthi 1-2 Paniónios GSS (Ateny)
Marek Zieńczuk 55 - Boško Balaban 18, 85

Drugi grający w AÓ Xánthi Polak Mariusz Kukiełka znalazł się poza kadrą meczową.

Po 10 kolejkach AÓ Xánthi ma 10 punktów na swoim koncie.

locha - 8 listopada 2009, 15:45:14 - *.internetdsl.tpnet.pl
brawo Bosko ,ile ty masz lat ze jeszcze strzelasz!!!!!!!!!!!!!!Jestes wielki.

gruby - 8 listopada 2009, 15:47:09 - *.chello.pl
Zagrał dopiero 3 mecz. 1 pełny. Kukiełka dotąd zagrał 4. Jak na 10 kolejkę to słabo im idzie. Cóż.... Taką klasę prezentują dziś Polscy piłkarze.

Kuba - 8 listopada 2009, 15:52:48 - *.chello.pl
Zgadzam się w pełni Bosko zagrał dobry mecz :D

farias - 8 listopada 2009, 15:54:11 - *.33.44.114
redakcjo,czemu nie informujecie o bramkach łukasza jutkiewicza? wkoncu to trafienia polaka na najwyższym szczeblu rozgrywek.

Forsell - 8 listopada 2009, 16:10:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl